Anastasakis Hair Clinic 2515 grafts 3/5/2023

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

ch7.panos

Active Member
Το αποτέλεσμα είναι απίθανο. Ανεξαρτήτως γιατρού το θεωρώ από τα καλύτερα που έχω δει.
Σε ευχαριστώ ! Έχω δει κάποια φανταστικά από διάφορους γιατρούς αλλά πιστεύω κι εμένα είναι πάρα πολύ καλό κι είμαι απόλυτα ευχαριστημένος από το αποτέλεσμα και την επιλογή μου.
 

FreeThinker

Well-Known Member
Εμπρηστικό ποστ για τα τωρινά τεκταινόμενα του φόρουμ. Αλλά δεν πειράζει. Λεπτομέρειες hairline με νωπό μαλλί προς τα πίσω. Υπάρχουν κάποιες λεπτές τρίχες (δεν πολύ φαίνονται στις φωτό) που ακόμη παίζει να χοντραίνουν. Πίσω κάμερα iPhone 12 Pro Max.

Φίλε Πάνο ο γιατρός σου είναι ο εμπρηστής της ίδιας του της εικόνας με τη συμπεριφορά του στο φόρουμ. Αν δεν έκανε όπως κάνει, έγραφε φυσιολογικά και άκουγε κάποιες κριτικές ως προς τα αποτελέσματα θα τον προσκυνούσε όλο το φόρουμ. Γιατί δυνατότητες έχει, όπως δείχνει με εσένα και άλλα περιστατικά. Εγώ βλέπω και όλα του τα βίντεο by the way, είναι entertaining.
 

ch7.panos

Active Member
Η ταπεινή μου άποψη είναι πως όλοι χρειάζονται νερό στο κρασί τους. Από εκεί και πέρα απλά το ανέφερα λίγο σαρκαστικά! Ας μην ξεχειλώσει και στο νήμα μου όλο αυτό, γιατί θα κάνω το νεκρό σε κάτι κάδους σα το Τάκη Τσουκαλά και δε θα δείτε το 12μηνο χαχαχ
 

LoverBoy

Well-Known Member
Η ταπεινή μου άποψη είναι πως όλοι χρειάζονται νερό στο κρασί τους. Από εκεί και πέρα απλά το ανέφερα λίγο σαρκαστικά! Ας μην ξεχειλώσει και στο νήμα μου όλο αυτό, γιατί θα κάνω το νεκρό σε κάτι κάδους σα το Τάκη Τσουκαλά και δε θα δείτε το 12μηνο χαχαχ
Δεν γλυτώνεις!Περιμένουμε και το Μόνο το βίντεο μετράει!!!!Θέλω να σε δω να παίρνεις το χρυσό αγαλματίδιο!
 

ch7.panos

Active Member
Δεν γλυτώνεις!Περιμένουμε και το Μόνο το βίντεο μετράει!!!!Θέλω να σε δω να παίρνεις το χρυσό αγαλματίδιο!
Με έχει γράψει λίγο ο γιατρός κι οδεύουμε προς 10 μηνο… ε ναι θα του πω να κάνουμε κάτι σπέσιαλ αφού δεν ντρέπομαι κι έχω βάλει μούρες κτλ
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

ch7.panos

Active Member
Απ'το team του γιατρού. Την είχε ανεβάσει στο ίνστα του αγίου βαλεντίνου χαχα
Δε θυμάμαι τα ονόματα από τις νοσηλεύτριες εκτός από τη Κατερίνα που ήταν η «επικεφαλής» σε εμένα. Και θα πω και ελαφροχέρα αλλά κι όπως βλέπετε κέντησε σε όσα έκανε. Με τον γιατρό να συνεπικουρεί βέβαια.
 

ch7.panos

Active Member
Guys νομίζω είναι ένα ποστ over and out. Γενικά lurkάρω και θα σχολιάσω και καμιά παπάτζα αλλά πιο σπάνια. Λίγο πριν τους 11 μήνες νομίζω πως αξίζει να κάνω ένα τελευταίο. Πίσω κάμερα κτλ τα γνωστά. Άντε να δούμε πότε θα αξιωθεί ο γιατρός να μου κάνει παρουσίαση.

 

LoverBoy

Well-Known Member
Άψογος σου έκατσε πολύ καλά Πάνο!!Εσένα δεν θα κάνει παρουσιάση?Έχει να πει στην δικιά σου ουυυυυυυυυυυυυ,έχει να καρφώσει χτένες,έχει να στα βρέξει,έχει να στα τραβήξειιιιι......Κουράγιο φιλαράκι μου!
 
Μπλουζα