Γνώμη από μέλη που έχουν ήδη υποβληθεί σε μεταμόσχευση

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Giorgos-3

Well-Known Member
Αν γινοταν να μπεις ξανά για FUT θα έμπαινες ή όχι ;
Η λογική λέει ναι και έτσι θα Επρέπε στην περίπτωση μου αν ήταν να πάρω όμως αποτέλεσμα σοβαρό και όχι την πατάτα που που πήρα τότε ..... Νομίζω δύσκολα όμως θα έμπαινα για στριπ...βασικά στην παρούσα φάση υπάρχει μια κόπωση και είμαι αρνητικός σε άλλη μεταμόσχευση όπως και να χει ακόμα και αν φαίνεται να μπορώ να πάρω κ αλλά .... Νιώθω ότι ο κύκλος μου έκλεισε .....
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Η λογική λέει ναι και έτσι θα Επρέπε στην περίπτωση μου αν ήταν να πάρω όμως αποτέλεσμα σοβαρό και όχι την πατάτα που που πήρα τότε ..... Νομίζω δύσκολα όμως θα έμπαινα για στριπ...βασικά στην παρούσα φάση υπάρχει μια κόπωση και είμαι αρνητικός σε άλλη μεταμόσχευση όπως και να χει ακόμα και αν φαίνεται να μπορώ να πάρω κ αλλά .... Νιώθω ότι ο κύκλος μου έκλεισε .....
Μετά από τόσο χρήμα , πόνο και χρόνο που έχεις ξοδέψει σε καταλαβαίνω. Μη σκέφτεσαι τις πατάτες που λες ότι συνέβησαν. Ότι έγινε έγινε. Σημασία έχει ότι προσπάθησες και το πίεσες ως εκεί που δεν πήγαινε. Να σαι περήφανος. Ελάχιστους έχω ακούσει να το πηγαίνουν τόσο πολύ όσο εσύ.
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Μετά από τόσο χρήμα , πόνο και χρόνο που έχεις ξοδέψει σε καταλαβαίνω. Μη σκέφτεσαι τις πατάτες που λες ότι συνέβησαν. Ότι έγινε έγινε. Σημασία έχει ότι προσπάθησες και το πίεσες ως εκεί που δεν πήγαινε. Να σαι περήφανος. Ελάχιστους έχω ακούσει να το πηγαίνουν τόσο πολύ όσο εσύ.
Όχι είμαι ευχαριστημένος ήδη ...δεν έχω κλείσει καν τον 3ο μήνα και ήδη βλέπω εδώ και δύο εβδομάδες ότι ξεκίνησε γιατί δεν υπάρχουν τα ξένα στα πλάγια που είχα ....πιστεύω σε 3 μήνες θα ναι φουλ ευχαριστημένος απλά πρέπει να κάνω κάτι με την τομή ...αυτό είναι το κόλλημα μου ...ήδη τοπικ και και Μανέ τέλος...Κούβα μια για πάντα ....πολύ καλό το να ε αλλά πάντα ο βασικός στόχος είναι να ξυπνάω και να κοιμάμαι χωρίς να ασχολούμαι με το κεφάλι μου και πιστεύω είμαι κοντά σ' αυτό ...μάλλον θα συμβεί αν κανει και η κολώνι το θαυματακι της όπως μου είπε ....
 

jersey

Well-Known Member
Εχω μαλλια απο το 2012 ενω ημουν καραφλος με πεσμενη ψυχολογια? Αυτο εχει σημασια.
To 2012 σταμάτησε και η HDC να κάνει fut; Στο επίσημο site της η HDC αναφέρει ότι θεωρείται ξεπερασμένη η μέθοδος FUT και γι'αυτό την σταμάτησε και κάνει μόνο FUE.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
To 2012 σταμάτησε και η HDC να κάνει fut; Στο επίσημο site της η HDC αναφέρει ότι θεωρείται ξεπερασμένη η μέθοδος FUT και γι'αυτό την σταμάτησε και κάνει μόνο FUE.

Νομίζω 2018 γιατι το 2019 που εκανα την δευτερη ηθελα παλι με στριπ και μολις ειχαν σταματησει.
 
Μπλουζα