Γνώμες

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

karaflas_1

New Member
Απ: Γνώμες

Donnie ενδιαφερομε και εγω για μεταμοσχευση γιατι ετσι οπως παει σε 1 χρονο θα εχω αδειαση καλα καλα, ο σιγκεκριμενος ιατρος χειρουργει στην ελλαδα ? Ειναι αξιοπιστος εχεις δει ανθρωπους που εκαναν μεταμοσχευση σε αυτων?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

karaflas_1

New Member
Απ: Γνώμες

Απο οτι βλεπω στον tsakalos εγινε πολυ καλη δουλεια το hair line ειναι πολυ φισικο και full density οπως φαινετε και λεει ο ιδιος, δυστιχως στην Ελλαδα δεν υπαρχει η δυνατοτητα να γινει αυτο μπορουν να βαλουν μεχρι 35 τριχες /cm2 ενω η φυσιολογικη πυκνοτητα ειναι τριχες 90-120 cm2 η απαντηση οταν ρωτησα γιατι ηταν γιατι δεν θα μπορεσουν να μεγαλωσουν (θα πεσουν) , κατα συνεπεια το κεφαλι δεν θα φαινετε φυσικο αλλα αραιο.Ο δε Armani οπως φαινετε εχει την τεχνογνωσια να βαζει 90-110 τριχες /cm2 με αποτελεσμα να ιπαρχει μεγαλη πυκνοτητα και δευτερον στην Ελλαδα δεν μπορουν να παρουν μοσχευμα strip πανω απο 3500 τριχοθυλακια ο δε Armani μπορει. Δυστιχως απο οτι φαινετε στην Ελλαδα ειμαστε πολυ πισω ακομα στο θεμα της μεταμοσχευσης μαλλιων!
 

Άκης

Administrator
Απ: Γνώμες

Όπως τα λες είναι. Αν διαβάσεις όλα τα posts του tsakalou, θα διαπιστώσεις πολλά για το τί παίζεται εν Ελλάδι.
Κακά τα ψέματα, παίζοντε πολλά λεφτά και στο βωμό του χρήματος είναι γνωστό ότι όλα θυσιάζοντε.
Οπότε ή κάνεις υπομονή ξεκινώντας θεραπεία, ή πας σε Ελληνικό ινστιτούτο αμφιβόλου αποτελέσματος ή μαζεύεις χρήματα και πας έξω.
Θα σου έλεγα και το 4ο "ή τα ξυρίζεις και έχεις το κεφάλι σου ήσυχο", αλλά το forum το έκανα για να βοηθιόμαστε μεταξύ μας και όχι να το βάζουμε εύκολα κάτω. ;)
 

karaflas_1

New Member
Απ: Γνώμες

Ακη στο εξωτερικο μπορουμε να μαθουμε ποσο κοστιζει μια μεταμοσχευση μαλλιων . Διστυχως δεν μου παει η ξουρα γιαυτο το βλεπω να πιγαινω το θεμα ειναι ποσο περιπου κοστιζει? Εκει εξω για να ιπολογισω περιπου τα εξοδα!
 

Donnie

Member
Απ: Γνώμες

karaflas_1 είπε:
Donnie ενδιαφερομε και εγω για μεταμοσχευση γιατι ετσι οπως παει σε 1 χρονο θα εχω αδειαση καλα καλα, ο σιγκεκριμενος ιατρος χειρουργει στην ελλαδα ? Ειναι αξιοπιστος εχεις δει ανθρωπους που εκαναν μεταμοσχευση σε αυτων?

Ξέρω πως παλιά ήταν στα medi-laserline clinics και τώρα είναι στην bergmann cord. Η δερματολόγος μου τον θεωρεί ως τον καλύτερο στην Ελλάδα αλλά ακόμα και αν ισχύει αυτό δεν αποκλείεται να είναι ο μονόφθαλμος ανάμεσα στους τυφλούς. Και εγώ για να μάθω έγραψα και όχι για διαφήμιση.
 

karaflas_1

New Member
Απ: Γνώμες

Donnie μιας και πηγε εκει η συζητηση εγω εχω παει σε εναν αλλο πλαστικο χειρουργο μεταμοσχευσης μαλλιων και με εχει δει 2 φορες και ο ανθρωπος μου ειπε να περιμενω ενω στην κλινικη που πηγα σε αυτη που ειναι τωρα ο γιατρος που ειπες μου ειπανε 4000 ευρω και στο μελλον αν χρειαστει κανουμε και δευτερη.Η ιστοσελιδα του γιατρου που με βλεπει ειναι www.asanto.gr ριξε και εκει μια ματια παντως ο ανθρωπος μου εξιγηθηκε ορεα !
 

Donnie

Member
Απ: Γνώμες

Ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες αλλά θα κυρίως θα ήθελα να δω αν κανείς ξέρει τίποτε για τον Gilberto Donati.
 

agchrist

Member
Απ: Γνώμες

tsakalos είπε:
επειδη εχω κανει τα παντα και ξερω πολυ καλα την παιζεται στην βιομηχανια μεταμοσχευσης μαλλιων οποιος ενδιαφερεται για μεταμοσχευση καλο θα ειναι να παει εξω.

διαβαστε την ιστορια μου εδω και δειτε τα αποτελεσματα μου εδω

http://www.hairlosshelp.com/websites/tsakalos www.hairloss.grhttp://http://
Φίλε τσάκαλε,
μπράβο για την καλή δουλειά. Προσπαθώ να διαβάσω την ιστορία σου αλλά δεν ανοίγει το link. Μπορείς να βοηθήσεις; :mad:
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα