Γκούρας ιωάννης

alexlaz

Member
Γειά σας,έχει κάνεις άποψη για τον γιατρό Γκούρα;Διάβασα κάποια καλά σχόλια για αυτόν και είπα να ρωτήσω και στο φόρουμ.

Στάλθηκε από το ALE-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

alexlaz

Member
Οπότε ποιόν έχετε σε εκτίμηση βρε παιδιά στην ενδοχώρα,όλοι σκαρτοι;

Στάλθηκε από το ALE-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

athenian

Well-Known Member
Υπάρχουν εδώ μέλη που έχουν κάνει εκει μεταμόσχευση. Επίσης έχω δει κι εγώ κάποια από κοντά. Δεν θα τον πρότεινα, ίσως πριν 20 χρόνια ναι. Και τότε δηλαδή...
 

alexlaz

Member
Πάντως θα ήθελα πολύ να βρω μια καλή κλινική να δοκιμάσω τη τύχη μου,με ταλαιπωρεί χρόνια το πρόβλημα,είμαι 23 και είναι λίγο κρίμα που τραβιέμαι από τέτοια ηλικία..

Στάλθηκε από το ALE-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

danceworld_2001

Well-Known Member
Κορυφή, αυτός εκπαίδευσε τον Λορέντζο και τώρα εκπαιδεύει και τον Ερντογάν. Χάρη σε αυτόν έγιναν αυτό που ειναι σήμερα οι Hasson & Wong ενώ την σπάνια τεχνογνωσία του έχει μεταλαμπαδεύσει και σε Bisanga και και Rahal. Η παγκόσμια κοινότητα του χρωστάει πολλά.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Harris_G

Well-Known Member
@danceworld_2001 Καλος ειναι για πρωτη εκπαιδευση τυπου "πρωτο πτυχιο" αλλα μα θες περαιτερω γνωσεις μαστερ μαζι με PhD προτεινω τον εμπορα της καλυπτικης σκονης απο ΒΠ μερια...
 

tasos33

Well-Known Member
Ο εμπορας αν δείτε στη σελίδα του στο φβ θα διαπιστώσετε ότι έχει κάνει κάποια βήματα προόδου. Νομίζω πλέον τον γκουρας τον έχει ξεπεράσει. Μάλιστα έχει και βίντεο με χτένα όπου λογικά δεν θα έχει ρίξει σκόνη.



@danceworld_2001 Καλος ειναι για πρωτη εκπαιδευση τυπου "πρωτο πτυχιο" αλλα μα θες περαιτερω γνωσεις μαστερ μαζι με PhD προτεινω τον εμπορα της καλυπτικης σκονης απο ΒΠ μερια...
 

Harris_G

Well-Known Member
@tasos33 Και γω το πιστευω αυτο, απλα νομιζει οτι ειναι πανω απο Lorenzo. Ο τροπος που απανταει στα σχολια ειναι "πως τολμησες εσυ να με αμφισβητησεις".
 

athenian

Well-Known Member
Κορυφή, αυτός εκπαίδευσε τον Λορέντζο και τώρα εκπαιδεύει και τον Ερντογάν. Χάρη σε αυτόν έγιναν αυτό που ειναι σήμερα οι Hasson & Wong ενώ την σπάνια τεχνογνωσία του έχει μεταλαμπαδεύσει και σε Bisanga και και Rahal. Η παγκόσμια κοινότητα του χρωστάει πολλά.
Προφανώς κάνεις πλάκα, εμείς το καταλαβαίνουμε αλλά ο φίλος μπορεί να το πιστέψει. Το διευκρινίζω γιατί οι άπειροι φίλοι μπορεί να μπερδευτούν.
 

Harris_G

Well-Known Member
Παιδια εμενα μου ειχε πει σε συναντηση οτι δε θα σου βαλω μοσχεύματα μόνο στην αδεια περιοχή αλλά θα σου βαλω και εκει που εχεις τωρα αλλα θα σου πεσουν μελλοντικα. Σαν να σου λεει θα σου προκαλεσω σοκλος δλδ???Κλάμα!!!:D:D:D Ηταν ευχαριστος τυπος παντως και λεφτα δε μου πηρε οπως ο εμπορας.(50ευρω σα τα memes για τους γιατρους τα επικαιρα!!!!)
 

Zob

Active Member
Παιδια εμενα μου ειχε πει σε συναντηση οτι δε θα σου βαλω μοσχεύματα μόνο στην αδεια περιοχή αλλά θα σου βαλω και εκει που εχεις τωρα αλλα θα σου πεσουν μελλοντικα. Σαν να σου λεει θα σου προκαλεσω σοκλος δλδ???Κλάμα!!!:D:D:D Ηταν ευχαριστος τυπος παντως και λεφτα δε μου πηρε οπως ο εμπορας.(50ευρω σα τα memes για τους γιατρους τα επικαιρα!!!!)
Για να λεμε και του στραβου το δικιο αυτο που σου ειπε ισχυει.
 
Μπλουζα