Για πεστε λιγο ρε παιδες

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

zax

New Member
Εκανα πριν λιγο παραγγελια απο revivogen.com 3 σαμπουαν..μου ηρθε ενα εμαιλ με τις λεπτομερεις κ μετα 15' ενα αλλο(το οποιο πηγε στα spam) με το οποιο μου ζητζνε να στειλω με φαχ φωτοτυπιεσ τισ καρτασ γιατι λενε ειναι η πρωτη φορα που αγοραζω με αυτην..η καρτα ειναι χρεωστικη.
την πρωτη φορα που πηρα το σκαλπ θεραπι με πιστωτικη δν υπηρξε κατι τετοιο.τι λετε ειναι απατη?οχι οτι σκεφτομαι να στειλω τις φοτοτυπιεσ αλλα να ξερω
ευχαριστω ;)
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Άκης

Administrator
Απ: Για πεστε λιγο ρε παιδες

τσέκαρε την διεύθυνση είναι όντως από το revivogen? Επίσης το ότι πήγε στα spam πρέπει να είναι από τον provider σου, είδε δυο μυνήματα απανωτά και το είδε σαν spam.
Μήπως δεν γράφει Visa πάνω της η χρεωστική; η δική μου πχ η παλιά δεν έγραφε κάτι, αλλά η καινούρια που μου την αλλάξανε γράφει Visa πάνω της και μπορώ να κάνω τα πάντα σαν πιστωτική, αρκεί να έχει λεφτά μέσα :p
 

zax

New Member
Απ: Για πεστε λιγο ρε παιδες

Παντως Ακη δεν σου εχει ερ8ει τετοιο εμαιλ ετσι?

επισης το πρωτο ειμαιλ λεει:
dear
ζα**** πα******(χωρις τα αστερακια φυσικα)

ενω το αλλο

dear customer

αυτη η διαφορα νομιζω δειχνει πως το δευτερο εμαιλ ειναι σπαμ
 

Άκης

Administrator
Απ: Για πεστε λιγο ρε παιδες

Από το revivo όχι.
Μου είχε έρθει από ένα site που παρήγγειλα κινητό παλιά.
Αλλά τσέκαρε το πριν το στείλεις ή στείλε τους email.
Δες το reply που το στέλνει σαν διεύθυνση (στο λέει και πριν το στείλεις) για να είσαι σίγουρος.
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: Για πεστε λιγο ρε παιδες

εν ολιγης ο ακης σου λεει δες ποιος σου στελνει το εμαιλ
γραφει παραδειγμα info@revivogen η γραφει τπτ ασχετο στειλε τους απο την σελιδα τους την επισημη μια απαντηση και πες του οτι σου ηρθε ενα τετοιο μηνυμα
εχουν καμια σχεση αυτοι

και εγω με χρεωστικη καρτα παραγγειλα και δεν ειχα προβληματα καθολου με την σελιδα τους

ακομη να ξερεις οτι οταν φορτωνεις λεφτα στην χρεωστικη μπορει να κανει και 2 μερες να στα βαλλουν
οποτε μπορεις να αγορασεις μετα απο 2 μερες
τσεκαρε και αυτο να σαι σιγουρος
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα