Γενετικό τέστ για την αποτελεσματικότητα της Φιναστερ

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: Γενετικό τέστ για την αποτελεσματικότητα της Φινασ

οχι φιλε δεν συμφωνω αυτο που λες ξεκινα νεοα για να εχεις αντοχες
αν σου αναλυσω το σκεπτικο μου θα παρει πολλες ωρες να γραφω

ωμη λογικη και σκεψη θελει μακρυα απο ερωτες καψουρες και λοιπα

οταν βλεπεις οτι δεν ταιριαζεις με μια γυναικα παραδειγμα αλλα η καψουρα λεει την θελω

και επιχειρει καποιος το γομο μαζι της ειναι μαθηματικα βεβαιο οτι ο γαμος θα καταληξει σε διαζυγιο

πλεον Θα υπαρχουν 2 κατηγοριες γαμου αυτοι που χωρισαν και αυτοι που θα χωρισουν
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

gkok

Member
Απ: Γενετικό τέστ για την αποτελεσματικότητα της Φινασ

Παναγιωτης είπε:
οχι φιλε δεν συμφωνω αυτο που λες ξεκινα νεοα για να εχεις αντοχες
αν σου αναλυσω το σκεπτικο μου θα παρει πολλες ωρες να γραφω

ωμη λογικη και σκεψη θελει μακρυα απο ερωτες καψουρες και λοιπα

οταν βλεπεις οτι δεν ταιριαζεις με μια γυναικα παραδειγμα αλλα η καψουρα λεει την θελω

και επιχειρει καποιος το γομο μαζι της ειναι μαθηματικα βεβαιο οτι ο γαμος θα καταληξει σε διαζυγιο

πλεον Θα υπαρχουν 2 κατηγοριες γαμου αυτοι που χωρισαν και αυτοι που θα χωρισουν
Μιλάω πάντα με την προυπόθεση ότι έχεις καταλήξει στην γυναίκα που θες και την έχεις παντρευτεί.Δεν μιλάω ότι πρέπει να παντρευτείς μικρός.'Αλλωστε ούτε κι εγώ παντρεύτηκα μικρός.
 

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: Γενετικό τέστ για την αποτελεσματικότητα της Φινασ

gkok είπε:
Καλά κάνεις.Να είσαι σίγουρος.Δεν ξέρω βέβαια πόσο χρονών είσαι κι αν είσαι παντρεμένος αλλά αν είσαι ξεκίνα όσο είσαι νέος.Είναι καλύτερα κατά την άποψη μου.Έχεις πιο πολλές αντοχές και κουράγιο για να μεγαλώσεις ένα παιδί.
33-34 παντρεμένος...

τελοσπα,
την απόφαση την έχω πάρει για παιδί (είμαι της ίδιας άποψης) και για κανένα 3-6μηνο κόβω το proscar...
 

gkok

Member
Απ: Γενετικό τέστ για την αποτελεσματικότητα της Φινασ

Σπύρος είπε:
[quote author=gkok link=topic=582.msg9150#msg9150 date=1237482711]
Καλά κάνεις.Να είσαι σίγουρος.Δεν ξέρω βέβαια πόσο χρονών είσαι κι αν είσαι παντρεμένος αλλά αν είσαι ξεκίνα όσο είσαι νέος.Είναι καλύτερα κατά την άποψη μου.Έχεις πιο πολλές αντοχές και κουράγιο για να μεγαλώσεις ένα παιδί.
33-34 παντρεμένος...

τελοσπα,
την απόφαση την έχω πάρει για παιδί (είμαι της ίδιας άποψης) και για κανένα 3-6μηνο κόβω το proscar...

[/quote]Και γω 32 παντρεύτηκα και πριν από 1,5 μήνα έκανα και το 2 παιδί και ξεμπέρδεψα
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα