ΓΝΩΣΤΟΙ STARS ΧΩΡΙΣ ΜΑΛΛΙΑ!!!!!

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

damianos

New Member
θα ηθελα να θεσω ενα θεμα προς συζητηση το οποιο δεν ξερω αν το εχετε σκεφτει και εσεις ηδη αλλα η απορια μου ειναι η εξης......θα εκαναν αραγε την ιδια καριερα καποιοι γνωστοι καλλιτεχνες της εγχωριας showbiz σε περιπτωση που δεν ειχαν μαλλια???δηλαδη αν ο ρουβας για παραδειγμα ειχε τους κροταφους του πανταζη θα εφτανε εως εδω που ειναι σημερα?θα ουρλιαζαν το ιδιο τα κοριτσακια για αυτον????θα πηγαινε στην eurovision????δεν ξερω ποια η αποψη σας αλλα εγω προσωπικα πιστευω πως χωρις μαλλια δεν θα εκανε τιποτα απολυτως οχι μονο αυτος αλλα και πολλοι αλλοι........
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: ΓΝΩΣΤΟΙ STARS ΧΩΡΙΣ ΜΑΛΛΙΑ!!!!!

damianos είπε:
θα ηθελα να θεσω ενα θεμα προς συζητηση το οποιο δεν ξερω αν το εχετε σκεφτει και εσεις ηδη αλλα η απορια μου ειναι η εξης......θα εκαναν αραγε την ιδια καριερα καποιοι γνωστοι καλλιτεχνες της εγχωριας showbiz σε περιπτωση που δεν ειχαν μαλλια???δηλαδη αν ο ρουβας για παραδειγμα ειχε τους κροταφους του πανταζη θα εφτανε εως εδω που ειναι σημερα?θα ουρλιαζαν το ιδιο τα κοριτσακια για αυτον????θα πηγαινε στην eurovision????δεν ξερω ποια η αποψη σας αλλα εγω προσωπικα πιστευω πως χωρις μαλλια δεν θα εκανε τιποτα απολυτως οχι μονο αυτος αλλα και πολλοι αλλοι........
το εχω σκεφτει πολλες φορες,πιστευω πως οχι,σε καποιους πανε πολυ τα μαλια και σε καποιους αλλους καθολου,φαντασου τον vin diesel με μαλι :D,ειναι πολυ καλυτερα ετσι ;D
 

damianos

New Member
Απ: ΓΝΩΣΤΟΙ STARS ΧΩΡΙΣ ΜΑΛΛΙΑ!!!!!

Αυτο το link που λες φιλε μου αναφερεται σε αυτους που δεν εχουν μαλλια η σε αυτους που εχουν κανει μεταμοσχευση........εγω δεν λεω αυτο απλα λεω οτι καποιοι stars που ειναι ''μαλλιαδες''δεν θα εκαναν καριερα σε περιπτωση που δεν ειχαν μαλλια......και πιο συγκεκριμενα θα ηθελα να σου πω,για σκεψου πχ το τσαλικη με την φαλακρα του βεγγου η τον κουρκουλη με τα μαλλια του τσοβολα η τον μαζωνακη με την φαλακρα του παπανδρεου......ειναι πολυ πιθανο μεχρι και ο ιδιος ο βασιλιας της ροκ elvis presley να μην ειχε φτασει εκει που εφτασε σε περιπτωση που ηταν καραφλος............
 

ANAR

Well-Known Member
Απ: ΓΝΩΣΤΟΙ STARS ΧΩΡΙΣ ΜΑΛΛΙΑ!!!!!

damianos είπε:
Αυτο το link που λες φιλε μου αναφερεται σε αυτους που δεν εχουν μαλλια η σε αυτους που εχουν κανει μεταμοσχευση........εγω δεν λεω αυτο απλα λεω οτι καποιοι stars που ειναι ''μαλλιαδες''δεν θα εκαναν καριερα σε περιπτωση που δεν ειχαν μαλλια......και πιο συγκεκριμενα θα ηθελα να σου πω,για σκεψου πχ το τσαλικη με την φαλακρα του βεγγου η τον κουρκουλη με τα μαλλια του τσοβολα η τον μαζωνακη με την φαλακρα του παπανδρεου......ειναι πολυ πιθανο μεχρι και ο ιδιος ο βασιλιας της ροκ elvis presley να μην ειχε φτασει εκει που εφτασε σε περιπτωση που ηταν καραφλος............


Επειδή ειναι παραπλήσιο θεμα η σχεδον ιδιο θα μπορουσε να γραφτει εκει που σου ειπα για να μην φορτώνουμε το φορουμ με καινουργια θεματα που είδη υπαρχουν.Γνωμη μου παντα ;)

Τωρα για αυτο που λες ειναι υποθετική κουβεντα οποτε σου λεω οτι αμα δεν ειχαν μαλλια μπορει και να καναν καλυτερη καριερα ??? ???Κανενας δεν ξερει ;)
 
Απ: ΓΝΩΣΤΟΙ STARS ΧΩΡΙΣ ΜΑΛΛΙΑ!!!!!

damianos μερικούς απο αυτούς τους έχεις συνηθίσει να τους ΄βλέπεις με πολλά μαλλιά γι' αυτό και σου φαίνεται παράξενο να τους φανταστείς φαλακρούς.

Αν ο Τσαλίκης είχε λίγα μαλλιά από τότε που έκανε την 1η του εμφάνιση, θα τον είχες συνηθίσει έτσι και δεν θα σου φαινόταν τόσο παράξενο να τον φανταστείς χωρίς μαλλί. Διαφωνώ ότι ΄δεν θα έκαναν καριέρα ( όποια κι αν είναι αυτή), απλά η καριέρα τους ίσως να μη βασιζόταν τόσο πολύ στην εμφάνισή τους.

Συμφωνώ πάντως ότι σε κάποιους άντρες πάει περισσότερο το μαλλί....
 
Απ: ΓΝΩΣΤΟΙ STARS ΧΩΡΙΣ ΜΑΛΛΙΑ!!!!!

ολους αυτους που αναφερες τους εχει συνηθησει ο κοσμος οπως λεει και η χριστινα... δν εχει να κανει με τπτ το μαλλι.. αλλα υπαρχουν πολοι σταρ που χωρις μαλλι δν εχουν και πολλες ελπιδες
π.χ. jussi69, lizzy devine
 

ANAR

Well-Known Member
Απ: ΓΝΩΣΤΟΙ STARS ΧΩΡΙΣ ΜΑΛΛΙΑ!!!!!

Ερωτηση προς τα βαζελακια ;D
O Τζορτζεβιτς εαν ειχε μαλλια θα ειχε παρει 12 πρωταθληματα;; ::)


:D :D
 

mikipitri

Member
Απ: ΓΝΩΣΤΟΙ STARS ΧΩΡΙΣ ΜΑΛΛΙΑ!!!!!

περασμένα μεγαλεία... την καταστρέψανε την ομάδα... ούτε τον Άρη που σερνόταν δεν μπορούσαμε να νικήσουμε :mad:
 

ANAR

Well-Known Member
Απ: ΓΝΩΣΤΟΙ STARS ΧΩΡΙΣ ΜΑΛΛΙΑ!!!!!

mikipitri είπε:
περασμένα μεγαλεία... την καταστρέψανε την ομάδα... ούτε τον Άρη που σερνόταν δεν μπορούσαμε να νικήσουμε :mad:

Ολα εχουν ενα τελος απλα ετσι οπως εγινε η ζωη μας δεν πρεπει να ασχολουμαστε με την μπαλα περαν του 2ωρου και παλι πολυ σου λεω ;)
Προέχουν αλλα πραγματα.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

giannis1991

Well-Known Member
Απ: ΓΝΩΣΤΟΙ STARS ΧΩΡΙΣ ΜΑΛΛΙΑ!!!!!

ANAR είπε:
Ερωτηση προς τα βαζελακια ;D
O Τζορτζεβιτς εαν ειχε μαλλια θα ειχε παρει 12 πρωταθληματα;; ::)


:D :D

ο κοκκαλης παντως για την ηλικια του μια χαρα μαλλακι εχει ;)
 

ANAR

Well-Known Member
Απ: ΓΝΩΣΤΟΙ STARS ΧΩΡΙΣ ΜΑΛΛΙΑ!!!!!

giannis13 είπε:
[quote author=ANAR link=topic=1852.msg33526#msg33526 date=1274087986]
Ερωτηση προς τα βαζελακια ;D
O Τζορτζεβιτς εαν ειχε μαλλια θα ειχε παρει 12 πρωταθληματα;; ::)


:D :D

ο κοκκαλης παντως για την ηλικια του μια χαρα μαλλακι εχει ;)
[/quote]


Εσενα δεν σου ξαναμιλάω ;D ;D
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: ΓΝΩΣΤΟΙ STARS ΧΩΡΙΣ ΜΑΛΛΙΑ!!!!!

τα μπερδεψαμε λιγο
η ενοτητα ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΕΣΑΣ

ειναι για την πρωτη γνωριμια με το φορουμ
εκει λοιπον μας συστηνεστε και γραφετε λιγα πραγματα ( οσα θελετε για εσας )

οποτε το παρον θεμα επρεπε να μπει σε αλλη ενοτητα

οπου και θα μετακινηθει
 

aprilianos

New Member
Απ: ΓΝΩΣΤΟΙ STARS ΧΩΡΙΣ ΜΑΛΛΙΑ!!!!!

Stars. Dιάσημοι καράφλες, μπορείς να γράφεις μέχρι αύριο...

Sean Connery
Αλβέρτος ο Βού του Μονακό
Πρίγκηπας William
Vin Diesel
John Travolta
John Malkovich
David Beckham
Zinedine Zidane
Bruce Willis
Samuel L. Jackson
Billy Zane Ελληνικής καταγωγής
Chris Daughtry
Klaus Meine
Andre Agassi
Pete Sampras Ελληνικής καταγωγής
Michael Chiklis Ελληνικής καταγωγής
Ben Kingsley
Howie Mandel
Michael Stype
David Suchet
Fabien Barthez
Jason Statham
Rob Halford
Moby
Patrick Stewart
Pierluigi Collina
 

aprilianos

New Member
Απ: ΓΝΩΣΤΟΙ STARS ΧΩΡΙΣ ΜΑΛΛΙΑ!!!!!

tropheus είπε:
Stars. Dιάσημοι καράφλες, μπορείς να γράφεις μέχρι αύριο...

To κακό είναι ότι μπορείς να γράφεις για διάσημους stars ΜΕ ΜΑΛΛΙΑ, μέχρι μεθαύριο... :(

Βεβαια εχεις δικιο...να γραψουμε μερικους με μαλλια τοτε
Brendan Fraser
Al Pacino
Ted Danson
Chuck Norris
Burt Reynolds
David Lee Roth
Steven Seagal
Humphrey Bogart
Charlton Heston
Nicholas Cage
Stallone
Michael Keaton
William Shatner
Kevin Spacey
(μαλλια στις ταινιες αλλα καραφλες)

:D :D :D :D :D
 

dontwannabald

New Member
Απ: ΓΝΩΣΤΟΙ STARS ΧΩΡΙΣ ΜΑΛΛΙΑ!!!!!

Και μερικοί αξιόλογοι μουσικοί:

michael stipe (REM)
Tony Levin (King Crimson)
Tom Rowlands (Chemical Bros)
phil selway (Radiohead)
Murph (Dinosaur Jr.)
krist novoselic (Nirvana)
The Edge (U2)
Phil Collins (Genesis)
Peter Gabriel (Genesis)
David Gilmour (Pink Floyd)
Billy Corgan (Smashing Pumpkins)
Nigel Pulsford (Bush)
Tom Morello (Rage Against The Machine)
Joe Satriani
David Draiman (Disturbed)
Brian Eno
Joe Lally (Fugazi)

.....
 

dk

New Member
Απ: ΓΝΩΣΤΟΙ STARS ΧΩΡΙΣ ΜΑΛΛΙΑ!!!!!

Βασικα αυτο που παιζει ειναι το τι περναει ο καθενας

Πχ ο Μητροπανος ειναι φωναρα, ποτε δεν τραγουδησε με την φατσα αρα?Χεστηκε για την καραφλα
Ο Τσαλικης απο την αλλη τι Target group εχει?Κοριτσακια. Αρα χωρις φωνη και με καραφλα θα ηταν απατος
Το ιδιο για τους ηθοποιους. Ο Μπρους Γουιλις απο τοτε που καραφλιασε κανει μονο περιπετειες γιατι δεν παιρναει πια για ζεν πρεμιε. Ο Βιν Ντιζελ και να ηθελε δεν παιζει να τον παιρναν για κατι αλλο περαν του ξυλου.
Στην ουσια το ξυρισμενο κεφαλι/καραφλα σε περιοριζει στο τι μπορεις να πουλησεις
Εξαιρεση καποιοι ηθοποιοι, βλ Τζον Μαλκοβιτς που περνανε το σοφιστικε στυλ και στις ταινιες

Γενικα star χωρις μαλλι υπαρχουν απλα εχουν συγκεκριμενο κοινο που απευθυνονται
 

mindtrapper

Member
Απ: ΓΝΩΣΤΟΙ STARS ΧΩΡΙΣ ΜΑΛΛΙΑ!!!!!

Bruce Willis :worshipper
Moby
Yul Brynner
Billy Zane
Patrick Stewart :worshipper
Vin Diesel :worshipper
Telly Savalas :worshipper
Andre Agassi
Michael Chiklis

Οι περισσότεροι μαύροι σε ταινίες, σειρές και μουσική.

Αυτών το στιλ μου αρέσει. Υπάρχουν και άλλοι αλλά μου διαφεύγουν τώρα. Ντροπή σε όσους προσπαθούν να κρυφτούν και δεν παίρνουν το ξυραφάκι να απελευθερωθούν. Κάντε θεραπεία ή επιτυχημένη μεταμόσχευση ή ξυρίστε τα. Περούκες, toupe και άλλες παπαριές είναι για γέλια (το λέω γιατί πολλοί διάσημοι χρησιμοποιούν τέτοιες μεθόδους).

To " :worshipper" είναι για τα είδωλα του στιλ. Επίσης όποιος έχει τη φωνή του Diesel μπορεί να κυκλοφορεί και με μισή περούκα αν θέλει και πάλι θα έχει επιτυχίες.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα