ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ ΤΟΥ KIRKLAND

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

NGL

Member
Απ: ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ ΤΟΥ KIRKLAND

Death Valley είπε:
Τα εχω πει αλλα η παραμονη μου στο site ηταν ενοχλητικη και με απεβαλαν.

εγω εδω σε βλεπω γιατρε!!δυνατο και καθολου απογοητευμενο μ αυτα που γραφονται οπως λες!εχεις χασει παντως περιπτωσεις βαρβατες!σ ενα σαμπουαν κολλησες??
προσωπικα θελω να εισαι εδω 25 ωρες το 24 ωρο!ειδικη ενοτητα και θεμα με τα μυστικα του γιατρου!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

panos27

Member
Απ: ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ ΤΟΥ KIRKLAND

magic810 θα ηθελα να σε ρωτησω γιατι να σταματησω το saw palmeto? κανει κακο, η δεν κανει τιποτα?

επισεις δεν μου αρεσει να βλεπω τα μελοι αυτου του site να μαλωνουν σε ενα θεμα που αρχισα εγω, γι αυτο σας παρακαλω ολους να ηρεμησετε γιατι νιωθω πολυ ασχημα να διαβαζω διαξιφισμους.

magic810 θα ηθελα μια απαντηση σε παρακαλω για να ξερω τι θα κανω απο εδω και περα. επισεις ευχαριστω ολους εσας που απαντατε στα μηνυματα μου , και ακομα οσους διαβαζεται αυτο το post. να ειστε ολοι καλλα. και κυριος με πολυ καλα αποτελεσματα. πανος
 

Άκης

Administrator
Απ: ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ ΤΟΥ KIRKLAND

Death Valley είπε:
Ακριβως γιατι μονο εκει εχει επιδραση το χαπι.
Αν διαβάσει κανείς δεκάδες ιστορίες, θα δει ότι το χάπι δρα παντού. Και εγώ το είδα στο κεφάλι μου. Η εταιρία το αναφέρει έτσι γιατί αυτήν την άδεια έχει από το FDA.

Death Valley είπε:
Καλη σου νυχτα και να ακους μονο αυτα που γραφουν εδω.Μην ακους τους γιατρους που τα παιρνουν απο τις φαρμακευτικες.
Αν και το λες ειρωνικά θα συμφωνήσω στο τελευταίο... Όσο τους άκουγαν έκλαιγαν και τα μαλλιά τους...

Death Valley είπε:
Τα εχω πει αλλα η παραμονη μου στο site ηταν ενοχλητικη και με απεβαλαν.
Σταμάτα και τις μα$ακίες. Ποιος σε απέβαλε;

dim74 είπε:
εγω παντως θελω μια απαντηση...ας πουμε με το revivogen τι προβλημα εχεις?
Ρε παιδιά τα βιβλία που διαβάζει ο φίλος μου τα έχει στείλει. Δεν λένε τπτ παραπάνω από ότι γνωρίζουμε. Εσείς έχετε κάτι παραπάνω σε γνώση, την εμπειρία των δοκιμών. Ο Valley δεν το γνωρίζει το συγκεκριμένο, φαντάζομαι.

panos27 είπε:
magic810 θα ηθελα να σε ρωτησω γιατι να σταματησω το saw palmeto? κανει κακο, η δεν κανει τιποτα?
Σε χάπι κάνει κακό. Σε λοσιόν μόνο του δεν κάνει τπτ.
 

panos27

Member
Απ: ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ ΤΟΥ KIRKLAND

magic810 οταν λες κανει κακο, μηπως μπορεις να μου πεις κι αλλες λεπτομερειες σε παρακαλω? εχεις εστω καποιες πηγες να μουυ αναφερεις? ευχαριστω
 

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ ΤΟΥ KIRKLAND

δίνει πόνο στο στομάχι και τάση για εμετό - εμπειρικά σε όλους όσους πήραμε,αλλά το αναφέρει και στα sides
 

panos27

Member
Απ: ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ ΤΟΥ KIRKLAND

μαλιστα! πολυ χρησιμη η ενημερωση σου πανω στο θεμα. επισεις μολις τωρα ανοιξα ενα χαπι και μυρισα το εσωτερικο του (υγρο) βρωμα απο τις πολυ σπανιες!!!!! αχ σκευτωμουν εαν το εβαζα μεσα στην spironolactone μου εαν εκανε κατι καλο εξωτερικα? τι λετε γι αυτο? αξιζει κατι τετειο?
 

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ ΤΟΥ KIRKLAND

έτσι σκέφτηκα και εγώ και το έβαλα στην μινοξ. - είναι άλλωστε συστατικό και του revivogen,οπότε θεωρώ ότι αξίζει την δοκιμή ;) ;)
 

panos27

Member
Απ: ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ ΤΟΥ KIRKLAND

ομως σε ενα μπουκαλακι των 100 ml ποσα να βαλω μεσα. και 2ον και πιο συμαντικο δεν θα σκυλοβρωμαει μετα και το saw palmeto? τ ο μυρισα πριν και ακομα μου ερχεται αναγουλα απο την μυροδια του (θυμηζει καστορελαιο η κατι τετειο!!! τελειο για εμετο!!!)
 

magic810

New Member
Απ: ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ ΤΟΥ KIRKLAND

panos27 είπε:
magic810 θα ηθελα να σε ρωτησω γιατι να σταματησω το saw palmeto? κανει κακο, η δεν κανει τιποτα?

επισεις δεν μου αρεσει να βλεπω τα μελοι αυτου του site να μαλωνουν σε ενα θεμα που αρχισα εγω, γι αυτο σας παρακαλω ολους να ηρεμησετε γιατι νιωθω πολυ ασχημα να διαβαζω διαξιφισμους.

magic810 θα ηθελα μια απαντηση σε παρακαλω για να ξερω τι θα κανω απο εδω και περα. επισεις ευχαριστω ολους εσας που απαντατε στα μηνυματα μου , και ακομα οσους διαβαζεται αυτο το post. να ειστε ολοι καλλα. και κυριος με πολυ καλα αποτελεσματα. πανος

Φιλε μου συγνωμη που αργησα να απαντησω......απλα δεν ειχα χρονο.....

Λοιπον οσον αφορα την τοπικη χρηση λεγεται οτι κανει καλο.......τονιζω ΛΕΓΕΤΑΙ...και το χρησιμοποιω και εγω.....
Τωρα σαν χαπι δεν εχω ακουσει τα καλυτερα και δεν εχω διαβασει και τα καλυτερα.....
Στο παρελθον εχω χρησιμοποιησει χαπι saw palmeto....καψουλα για την ακριβεια γιατι ηταν σε υγρη μορφη
οπως επισης και ενα προιον το shen min χαπια ειναι που περιειχαν saw palmmeto.......
EMENA ΔΕΝ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΑΝ ΣΕ ΤΙΠΟΤΑ......περα απο οτι λεγεται οτι δινει παρενεργειες(που δινει και η φιναστεριδη σε πιο ηπια μορφη) χωρις τελικα να παιρνεις και καποιο αποτελεσμα......
ΜΙΛΑΩ ΠΑΝΤΑ ΑΠΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΜΟΥ ΠΕΙΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟΨΗ ......(Αυτο δεν σημαινει οτι μου εβγαλε παρενεργειες)
Δεν ειμαι εγω αυτος που θα σου πει αν πρεπει να το παιρνεις η οχι.......εγω απλα προτεινα βαση της δικης μου εμπειριας χρησιμοποιωντας saw palmeto....
Θα προσπαθησω να βρω και καποια forum με σχολια χρηστων...μην περιμενεις να σου δωσω κατι επισημο αν βρω καλως αφου καλα καλα δεν υπαρχει και κατι επισημο για το αν κανει καλο στην τριχοπτωση.... ;)
Αν πιστευεις τωρα εσυ σου κανει καλο συνεχισε το.....
ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟΛΥΤΟΙ......ΚΑΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΑΠΛΑ ΑΝΤΑΛΑΣΟΥΜΕ ΤΙΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΜΑΣ....
Εγω ειπα την γνωμη και θελω να σε βαλω στο εξης τρυπακι .....αν τελικα το συνεχισεις εγω θα ειμαι αυτος που θα ρθω σε τρεις μηνες και θα σου ζηταω αποδειξεις για την αποτελεσματικοτητα του......οχι απο κατι επισημο αλλα απο εσενα που εκανες την χρηση του........
Επισης οταν λες επισημο τι εννοεις 1)εγκεκριμενο απο τον FDA?<<ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ>>
2)μια ερευνα γιατρων που στην ακριβως απο κατω σελιδα σου προτεινουν το προιον τους που περιεχει saw palmeto και το πουλανε 60ευρω σαν πατεντα τους?<<ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΟΛΛΑ>>
3)σχολια χρηστων?<<ΕΠΙΣΗΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ>>
ΑΥΤΑ...δεν ξερω αν μπορω να σε βοηθησω παραπανω ουτε και προκειται να μπω σε αντιπαραθεση... ;D
Μακαρι να σε βοηθησει καινα ρθεις σε 3 μηνες και να μου πεις τα καλυτερα...και να μου το προτεινεις..... :p ;D
 

panos27

Member
Απ: ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ ΤΟΥ KIRKLAND

ευχαριστω για την απαντηση σου. τελικα λεω να μην το συνεχισω, εχω αιδιασει με την μυροδια του. απλα δεν ξερω ι να κανω 2 μπουκαλακια saw palmeto!!! μηπως να κανω καμια μιξη και να φτιαξω τιποτα βρωμερες βομβες? τυπου αμπουλας! δεν ξερω τι να τα κανω...
 

magic810

New Member
Απ: ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ ΤΟΥ KIRKLAND

panos27 είπε:
ευχαριστω για την απαντηση σου. τελικα λεω να μην το συνεχισω, εχω αιδιασει με την μυροδια του. απλα δεν ξερω ι να κανω 2 μπουκαλακια saw palmeto!!! μηπως να κανω καμια μιξη και να φτιαξω τιποτα βρωμερες βομβες? τυπου αμπουλας! δεν ξερω τι να τα κανω...

Δεν ξερω φιλε μου καλυτερα να ρωτησεις παιδια πουτο χρησιμοποιουν τοπικα και εχουν καλυτερη αποψη απο εμενα πανω σε αυτο....το χρησιμοποιουν σαν συμπληρωμα με μιξη αλων σκευασματων .......αν τους εχει βοηθησει γιατι οχι και εσενα.......καλυτερα ομως να σου πει καποιος που το χρησιμοποιει.... ;)
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ ΤΟΥ KIRKLAND

Death μπορει να κατατασεις την KIRKLAND μη καλο προιον εμενα το κεφαλι μου εβαζα και το regaine και την KIRKLAND
αλλα μου λεει

οσο για το πισω μερος του propecia δεν συμφωνω
 

magic810

New Member
Απ: ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ ΤΟΥ KIRKLAND

Παναγιωτης είπε:
Death μπορει να κατατασεις την KIRKLAND μη καλο προιον εμενα το κεφαλι μου εβαζα και το regaine και την KIRKLAND
αλλα μου λεει

οσο για το πισω μερος του propecia δεν συμφωνω

παναγιωτη εισαι ευχαριστημενος με kirkland?
 

STATHIS77

New Member
Απ: ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ ΤΟΥ KIRKLAND

Death Valley είπε:
...υπστηριζει...


Τι να πω βλακεια μου που ξαναμπηκα εδω περα.Εισαι απολυτος και εχεις αποστολη να παραπλανεις τον κοσμο για ιδιον συμφερον


Καλα ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ...
 

magic810

New Member
Απ: ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ ΤΟΥ KIRKLAND

STATHIS77 είπε:
[quote author=Death Valley link=topic=628.msg10337#msg10337 date=1238709387]
...υπστηριζει...


Τι να πω βλακεια μου που ξαναμπηκα εδω περα.Εισαι απολυτος και εχεις αποστολη να παραπλανεις τον κοσμο για ιδιον συμφερον


Καλα ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ...
[/quote]

Η αλλιως MERRY christmas.....
οτι να ναι.... :p
 

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ ΤΟΥ KIRKLAND

magic810 είπε:
[quote author=STATHIS77 link=topic=628.msg12930#msg12930 date=1243471612]
[quote author=Death Valley link=topic=628.msg10337#msg10337 date=1238709387]
...υπστηριζει...


Τι να πω βλακεια μου που ξαναμπηκα εδω περα.Εισαι απολυτος και εχεις αποστολη να παραπλανεις τον κοσμο για ιδιον συμφερον
::) :D :p


Καλα ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ...
[/quote]

Η αλλιως MERRY christmas.....
οτι να ναι.... :p
[/quote]
::) :D ;D :p
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα