Βρεθηκε η αιτια της τριχοπτωσης? μεγαλα νεα!!!

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Fenimore

Μέλος του προσωπικού
Απ: Βρεθηκε η αιτια της τριχοπτωσης? μεγαλα νεα!!!

πολύ ενδιαφέρον, ευχαριστούμε για το info Georgex6 !!!
 

giannis1991

Well-Known Member
Απ: Βρεθηκε η αιτια της τριχοπτωσης? μεγαλα νεα!!!

εγω δεν θα αμφισβητησω οτι μπορει να ειναι και κοντα ή οτι μπορουν ευκολα/δυσκολα να το βρουν.....ομως σκεφτομαι τι θα γινει ο hasson,ο keser,η hdc και ολα αυτα με τα τεραστια κεφαλαια που εχουν χτισει,με το τεραστιο προσωπικο κτλπ......θα κλεισουν σε μια μερα????????ή π.χ οι εταιρειες παραγωγης μινοξιδιλης...πανε και αυτες σε μια μερα?????παιδια βγαζουν δισεκατομυρια δολαρια απο εμας....πιστεψτε με δε θα αφησουν τοσο ευκολα να χαθουν σε μια μερα.......
 

bark1979

New Member
Απ: Βρεθηκε η αιτια της τριχοπτωσης? μεγαλα νεα!!!

ε ευκαιρια να δωσουν λιγα απο τα δισεκατομυρια στους ερευνητες, να πανε και αυτοι κανα ταξιδακι βρε αδερφε, να ξεκουραστουν και εχει ο 8εος τη συνεχιζουν την ερευνα σε βαθος χρονου.
 
Απ: Βρεθηκε η αιτια της τριχοπτωσης? μεγαλα νεα!!!

giannis13 είπε:
εγω δεν θα αμφισβητησω οτι μπορει να ειναι και κοντα ή οτι μπορουν ευκολα/δυσκολα να το βρουν.....ομως σκεφτομαι τι θα γινει ο hasson,ο keser,η hdc και ολα αυτα με τα τεραστια κεφαλαια που εχουν χτισει,με το τεραστιο προσωπικο κτλπ......θα κλεισουν σε μια μερα????????ή π.χ οι εταιρειες παραγωγης μινοξιδιλης...πανε και αυτες σε μια μερα?????παιδια βγαζουν δισεκατομυρια δολαρια απο εμας....πιστεψτε με δε θα αφησουν τοσο ευκολα να χαθουν σε μια μερα.......
τι θα κανουν?
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: Βρεθηκε η αιτια της τριχοπτωσης? μεγαλα νεα!!!

dimitris1991 είπε:
[quote author=giannis13 link=topic=2505.msg44697#msg44697 date=1294397743]
εγω δεν θα αμφισβητησω οτι μπορει να ειναι και κοντα ή οτι μπορουν ευκολα/δυσκολα να το βρουν.....ομως σκεφτομαι τι θα γινει ο hasson,ο keser,η hdc και ολα αυτα με τα τεραστια κεφαλαια που εχουν χτισει,με το τεραστιο προσωπικο κτλπ......θα κλεισουν σε μια μερα????????ή π.χ οι εταιρειες παραγωγης μινοξιδιλης...πανε και αυτες σε μια μερα?????παιδια βγαζουν δισεκατομυρια δολαρια απο εμας....πιστεψτε με δε θα αφησουν τοσο ευκολα να χαθουν σε μια μερα.......
τι θα κανουν?
[/quote]
η σωστη ερωτηση ειναι<γιατι δεν βγηκε τιποτα ακομα>
 
Απ: Βρεθηκε η αιτια της τριχοπτωσης? μεγαλα νεα!!!

kapamarou είπε:
[quote author=dimitris1991 link=topic=2505.msg44705#msg44705 date=1294403345]
[quote author=giannis13 link=topic=2505.msg44697#msg44697 date=1294397743]
εγω δεν θα αμφισβητησω οτι μπορει να ειναι και κοντα ή οτι μπορουν ευκολα/δυσκολα να το βρουν.....ομως σκεφτομαι τι θα γινει ο hasson,ο keser,η hdc και ολα αυτα με τα τεραστια κεφαλαια που εχουν χτισει,με το τεραστιο προσωπικο κτλπ......θα κλεισουν σε μια μερα????????ή π.χ οι εταιρειες παραγωγης μινοξιδιλης...πανε και αυτες σε μια μερα?????παιδια βγαζουν δισεκατομυρια δολαρια απο εμας....πιστεψτε με δε θα αφησουν τοσο ευκολα να χαθουν σε μια μερα.......
τι θα κανουν?
[/quote]
η σωστη ερωτηση ειναι<γιατι δεν βγηκε τιποτα ακομα>
[/quote]
το ψαχνουν φιλε μου, το ψαχνουν, χαλαρωστε λιγο
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

bz

New Member
Απ: Βρεθηκε η αιτια της τριχοπτωσης? μεγαλα νεα!!!

Θα κάνουν οτι έκαναν και οι κατασκεyαστές γυαλιών όταν βγήκαν οι φακοί επαφής και μετά το LASIK

Οτι έκαναν οι κατασκευαστές φιλμ οταν βγήκαν οι ψηφιακές μηχανές

Οτι έκαναν οι κατακευαστές γραφομηχανών όταν βγήκαν οι επεξεργαστές κειμένου και τα PC

και για να μην μακρυγορώ οτι έγινε σε όλη την ιστορία εξέλιξης της επιστήμης και της τεχνολογίας

Υποψιάζομαι δε οτι , αν βρεθεί οριστική και (κυρίως) άρτια ( για να θυμηθώ κάποια άλλη μας κουβέντα ) τα κέρδη θα είναι υπερπολλαπλάσια για όποιον τη λανσάρει . Θα ορμήξουν όλοι , όλοι όσοι φοβούνται ή δεν είδαν χαίρι με το πρόπέσια ή δεν κάνουν εμφύτευση γνωρίζοντας τα πενιχρά της αποτελέσματα. Η μήπως δεν θα ορμήξουν όσοι έχουν ήδη κάνει μεταμόσχευση ( εγώ πρώτος μη σπρώχνετε )
Υπάρχουν τόσοι καραφλοί και τόσοι γίνονται κάθε μέρα.... Δεν αποκλείίεται να υπάρξει ένας εμπορικός πόλεμος αλλά δεν αμφιβάλλω και ποιός θα το κερδίσει

Μέχρι να έρθουν οι επόμενοι , αυτοί που θα σου διορθώνουν την καράφλα πριν κάν γεννηθείς

Όλα αυτά εφόσον τα νέα αποδειχτούν πράγματι σημαντικα . Διότι , συμμεριζόμενος την απαισιοδοξία των παραπάνω θα πώ οτι πολλά τέτοια έχουμε ακούσει , κατά καιρούς . Για κάθε καινούργιο θαυματουργό φάρμακο ή επέμβαση υπάρχουν πάντα μια σειρά από αποτυχίες πίσω
 

Lord Raflas

New Member
Απ: Βρεθηκε η αιτια της τριχοπτωσης? μεγαλα νεα!!!

δυσκολα :chinscratch...αυτα τα βλαστοκυτταρα ειναι η νεα μοδα στην ιατρικη και ολοι κοιτανε να τα εφαρμοσουν στην ερευνα για αρπαχτες. :knup:..μακαρι παντως... :tease:
 

PapaNick

New Member
Απ: Βρεθηκε η αιτια της τριχοπτωσης? μεγαλα νεα!!!

σας παραθέτω πάλι....αύτο που έκανα post στο θέμα του Tropheus...

Quote
Μιας μου o mindtrapper έθεσε το 'θέμα' του Κωτσαρέλη ... δείτε λίγο το παρακάτω url.... μου φαίνεται ότι το θέμα είναι 3 χρόνων πίσω εδώ τα κανάλια σήμερα.. μας έσπασαν τα π@π@ρια... και στην ενημέρωση ρε γμτ... τελευταία η ελλάδα..


http://www.hairsite.com/hair-loss/board_entry-id-15089.html

Η εταιρία που διεξάγει την έρευνα λέγεται follica Inc...
Unquote

Δημοσίευση εν έτη 2007....τώρα 2011 4 χρόνια μετά σχεδόν μια πενταετία... και τι έγινε :-[
 

bark1979

New Member
Απ: Βρεθηκε η αιτια της τριχοπτωσης? μεγαλα νεα!!!

σε 10 χρονια??τσιζας να το κανω τι σε δεκα χρονια!!8α ειμαι 42.να μην το βγαλουν ποτε δε με νοιαζει για τους αλλους που ακολουθουν, οχι οχι οχι.αιντε μη βγαλω φαρμακο για να καραφλιασω και ολους οσους εχουν μαλλια
 

orion

Member
Απ: Βρεθηκε η αιτια της τριχοπτωσης? μεγαλα νεα!!!

Μέσα στα επόμενα 10 χρόνια. οχι σε 10 χρονια

Αυτο βεβαια σημαίνει οτι μπορει να ειναι και σε 3 χρονια απο τωρα αλλα μπορει και σε 8.
 

badday

New Member
Απ: Βρεθηκε η αιτια της τριχοπτωσης? μεγαλα νεα!!!

bz είπε:
Θα κάνουν οτι έκαναν και οι κατασκεyαστές γυαλιών όταν βγήκαν οι φακοί επαφής και μετά το LASIK

Οτι έκαναν οι κατασκευαστές φιλμ οταν βγήκαν οι ψηφιακές μηχανές

Οτι έκαναν οι κατακευαστές γραφομηχανών όταν βγήκαν οι επεξεργαστές κειμένου και τα PC

και για να μην μακρυγορώ οτι έγινε σε όλη την ιστορία εξέλιξης της επιστήμης και της τεχνολογίας

Υποψιάζομαι δε οτι , αν βρεθεί οριστική και (κυρίως) άρτια ( για να θυμηθώ κάποια άλλη μας κουβέντα ) τα κέρδη θα είναι υπερπολλαπλάσια για όποιον τη λανσάρει . Θα ορμήξουν όλοι , όλοι όσοι φοβούνται ή δεν είδαν χαίρι με το πρόπέσια ή δεν κάνουν εμφύτευση γνωρίζοντας τα πενιχρά της αποτελέσματα. Η μήπως δεν θα ορμήξουν όσοι έχουν ήδη κάνει μεταμόσχευση ( εγώ πρώτος μη σπρώχνετε )
Υπάρχουν τόσοι καραφλοί και τόσοι γίνονται κάθε μέρα.... Δεν αποκλείίεται να υπάρξει ένας εμπορικός πόλεμος αλλά δεν αμφιβάλλω και ποιός θα το κερδίσει

Μέχρι να έρθουν οι επόμενοι , αυτοί που θα σου διορθώνουν την καράφλα πριν κάν γεννηθείς

Όλα αυτά εφόσον τα νέα αποδειχτούν πράγματι σημαντικα . Διότι , συμμεριζόμενος την απαισιοδοξία των παραπάνω θα πώ οτι πολλά τέτοια έχουμε ακούσει , κατά καιρούς . Για κάθε καινούργιο θαυματουργό φάρμακο ή επέμβαση υπάρχουν πάντα μια σειρά από αποτυχίες πίσω

σωστος!!
 

hairlosscursed

Well-Known Member
Απ: Βρεθηκε η αιτια της τριχοπτωσης? μεγαλα νεα!!!

Δεν μας γ...ς ρε κοτσαρελη σε βαρεθηκαμε...σκας μυτη σαν κομητης ανα 3 χρονια για να μας ενημερωσεις πως κατι καινουργιο βρηκες,μετα εξαφανιζεσαι για αλλα 3 και μετα ξανα σκας μυτη για να μας πεις πως θα ειναι ετοιμο σε 10...αν θες με αυτον τον τροπο να βγει το ονομα σου προς τα εξω στα media για να εχεις
Καλυτερες μπιζνες μαθε οτι δεν το τρωμε το τυρακι...δεν λεω μεγαλη μπιζνα το hairlosss αλλα αραξε ρε κολλητε...βουλωσε το και οταν ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ θα εχεις κατι στα χερια σου αν εχεις, βγες ,ανακοινωσε το και παρε μας και τα σωβρακα και θα σου πουμε και μπραβο...τωρα ολο αυτο τι νοημα εχει;;;μου θυμηζεις Ελληνα βουλευτη προεκλογικα...
 
Μπλουζα