Βοήθεια! Το μαλλί μου αρχίζει να σπάει...

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

stelios15

New Member
παρατήρισα οτι τα μαλλιά μου αρχίζουν και σπάνε στις άκρες...έχουν αρχίσει να κατσαρόνουν σαν να πάνε να κάνουν ψαλίδα :(
Τι προτίνετε να κάνω αλα να μή τα κουρέψω;
Πείρα χτές μια μάσκα που είναι για αναδόμιση και προτασία...λέτε να καταφέρω κάτι;
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Απ: Βοήθεια! Το μαλλί μου αρχίζει να σπάει...

οτι και να κανεις.. οτι και να βαλεις.. η ψαλιδα ειναι οτι χειροτερο, επρεπε να τα φροντιζεις τα μαλλια σου πριν φτασεις σαυτο το σημειο
 

genesis

New Member
Απ: Βοήθεια! Το μαλλί μου αρχίζει να σπάει...

έλα μωρέ, κόψτα λιγάκι και κάνε λίγους μήνες υπομονή μέχρι να ξαναμακρύνουνε...σιγα το πραμα...κάθεσαι και σκας χωρις λογο...
 

stelios15

New Member
Απ: Βοήθεια! Το μαλλί μου αρχίζει να σπάει...

Βασικα ψαλίδα δέν έχει εμφανιστεί ακόμα,αλα έχει αρχίσει να κατασαρώνει στις άκρες...προλαβένω να κάνω κάτι για να γινει οπως πριν;
 

genesis

New Member
Απ: Βοήθεια! Το μαλλί μου αρχίζει να σπάει...

stelios15 είπε:
Βασικα ψαλίδα δέν έχει εμφανιστεί ακόμα,αλα έχει αρχίσει να κατασαρώνει στις άκρες...προλαβένω να κάνω κάτι για να γινει οπως πριν;
περιποιησου τα και βλεπεις.
 

genesis

New Member
Απ: Βοήθεια! Το μαλλί μου αρχίζει να σπάει...

stelios15 είπε:
Βασικα ψαλίδα δέν έχει εμφανιστεί ακόμα,αλα έχει αρχίσει να κατασαρώνει στις άκρες...προλαβένω να κάνω κάτι για να γινει οπως πριν;
ρε στελαρα, εχουμε μια συζητηση με τα παιδια διπλα και σκεφτηκα να σου πω να παρεις καμια jojoba να δεις τι θα γινει... + αλοη βεβαια!
 
Απ: Βοήθεια! Το μαλλί μου αρχίζει να σπάει...

οντως, για δοκιμασε αλοη βερα να δουμε αν κανει δουλεια και πες μας, θα κανουμε φοβερη ανακαληψη, χαρα που θα παρουν οι γυναικες...
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα