Αύξηση τεστοστερόνης.

Hello guys. Μπήκα μετά από μήνες στο forum και από'τι βλέπω ακόμα στα ίδια είμαστε.. κρίμα.

Στο θέμα μας τώρα..
Λόγω του ότι δεν έχω καθόλου χρόνο για να κάνω μια έρευνα γι'αυτό που ζητάω μπορεί να μου προτείνει κάποιος κάποιο σκεύασμα για αύξηση τεστοστερόνης; Θέλω κάτι το οποίο δεν θα διαταράξει την ορμονική ισορροπία μου. Ο λόγος που το κάνω είναι γιατί μετά από τα πολλά σκευάσματα proscar/avodart που πήρα είχα κάποιες παρενέργειες και μετά από τόσο καιρό δεν λένε να φύγουνε. Για παράδειγμα το νερουλό σπέρμα.. πραγματικά είναι λες και είναι σκέτο νερό! Η βαρεμάρα για τα πάντα που έχω αλλά αυτό που με ενδιαφέρει περισσότερο είναι οι στροφές που παίρνω. Επειδή ασχολούμαι επαγγελματικά με το e-sport (electronic sport) οι αποδόσεις μου έχουν πέσει δραματικά και δεν το θέλω καθόλου αυτό.
Διάβασα και αυτό το το άρθρο τις προάλλες και ότι λέει ισχύει στην περίπτωση μου http://www.pyles.tv/anexigites-kai-alles-apories/Pia-sxesi-syndei-to-pnefma-me-to-sperma.aspx

Υ.Γ. Δεν πάω σε γιατρό.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

SHOOTER

Member
Απ: Αύξηση τεστοστερόνης.

Εάν γυμνάζεσαι δοκίμασε κ ασκήσεις όπως άρσεις θανάτου,σκουώτ,πιέσεις πάγκου.Επίσης ύπνο πριν τις 2 το βράδυ και όχι ποτό πριν τον ύπνο...Από σκευάσματα λένε ότι το tribulus είναι καλό.Θα σε βοηθήσουν και τροφές πλούσιες σε ψευδάργυρο που αναστέλλουν ένα ένζυμο (αρωματάση) που μετατρέπει την τεστοστερόνη σε οιστρογόνα.
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: Αύξηση τεστοστερόνης.

το ξερεις ομως δημητρη οτι οποιο σκευασμα και να παρεις θα βλαψεις το μαλλι? :chinscratch
proviron,οτι ποιο αποτελεσματικο
 

tropheus

Well-Known Member
Απ: Αύξηση τεστοστερόνης.

dimitris1991 είπε:
μπορεί να μου προτείνει κάποιος κάποιο σκεύασμα για αύξηση τεστοστερόνης; Θέλω κάτι το οποίο δεν θα διαταράξει την ορμονική ισορροπία μου.

Αυτό που λες φίλε Δημήτρη είναι αντιφατικό. Αύξηση της τεστοστερόνης χωρίς διαταραχή ορμονικής ισορροπίας ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ !!!

το ξερεις ομως δημητρη οτι οποιο σκευασμα και να παρεις θα βλαψεις το μαλλι? :chinscratch
proviron,οτι ποιο αποτελεσματικο

Το proviron αυξάνει τα επίπεδα της DHT ... Το έχω δοκιμάσει ... Δίνει απίστευτα δυνατές στύσεις ;D
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: Αύξηση τεστοστερόνης.

Ευχαριστώ για την ανταπόκριση παιδιά.


Εάν γυμνάζεσαι δοκίμασε κ ασκήσεις όπως άρσεις θανάτου,σκουώτ,πιέσεις πάγκου.Επίσης ύπνο πριν τις 2 το βράδυ και όχι ποτό πριν τον ύπνο...Από σκευάσματα λένε ότι το tribulus είναι καλό.Θα σε βοηθήσουν και τροφές πλούσιες σε ψευδάργυρο που αναστέλλουν ένα ένζυμο (αρωματάση) που μετατρέπει την τεστοστερόνη σε οιστρογόνα.

από ένα πρόχειρο search που έκανα οι περισσότεροι λένε ότι είναι τζάμπα λεφτά το tribulus αν και είναι γνωστό


το ξερεις ομως δημητρη οτι οποιο σκευασμα και να παρεις θα βλαψεις το μαλλι?
proviron,οτι ποιο αποτελεσματικο
αν κάνει κακό όσο καλό έκανε το προσκαρ/αβο κ.τ.λ. καλά είμαστε.
τέτοια σκευάσματα πουλάνε σε καταστήματα τύπου x-tremes stores ή πρέπει να παραγγείλω;

αν και εγω θα επαιρνα της muscletech τοσο που επεσαν οι τιμες τους

από που αγοράζεις muscletech;

Το proviron αυξάνει τα επίπεδα της DHT ... Το έχω δοκιμάσει ... Δίνει απίστευτα δυνατές στύσεις
τελικά DHT αυξάνει η τέστο; γενικά στην καθημερινοτητα σου άλλαξε τόποτα; ήσουν πιο δραστήριος; στο γυμναστηριο;
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: Αύξηση τεστοστερόνης.

dimitris1991 είπε:
χρησιμοποιειται στο body building σε κυκλους αναβολικων λογο το οτι το σωμα παιρνωντας ετοιμη τεστοστερονη δεν παραγει απο μονο του με αποτελεσμα να ατροφουν οι ορχεις.
το proviron προστατευει απο αυτην την παρενεργεια
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: Αύξηση τεστοστερόνης.

αν κάνει κακό όσο καλό έκανε το προσκαρ/αβο κ.τ.λ. καλά είμαστε.
τέτοια σκευάσματα πουλάνε σε καταστήματα τύπου x-tremes stores ή πρέπει να παραγγείλω;
το proviron απο φαρμακειο,ανηκει στην φαρμακευτικη κατηγορεια,δεν ειναι βιταμινη

από που αγοράζεις muscletech;
απο τα bodybuilding club,ακομα και τωρα παιρνω που και που απο καμια nitrotech
 
Απ: Αύξηση τεστοστερόνης.

πανακριβα ειναι ακομα ρε σι... οσο λεει στo site δεν τα παιρνεις; 50 ευρο μια κρεατινη..
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: Αύξηση τεστοστερόνης.

dimitris1991 είπε:
πανακριβα ειναι ακομα ρε σι... οσο λεει στo site δεν τα παιρνεις; 50 ευρο μια κρεατινη..
αν αναφερεσαι σε muscletech στα καταστηματα εχει προσφορες.
την nitrotech των 2 κιλων που ειναι καθαρη πρωτεινη την παιρνω 55 ευρο
 

Hairboost

Member
Απ: Αύξηση τεστοστερόνης.

καπαμαρου εχεις να προτεινεις καποια κρεατινη που να μην αραιωσει το μαλλι ? :chinscratch
 
Απ: Αύξηση τεστοστερόνης.

αυριο θα παω να παρω το Mesterolone (Proviron) .
λεω να το χρησιμοποιησω για 1 μηνα για να μη κανω πολυ κακο και στα μαλλια μου. εσυ τι λες?
 

computerfan

New Member
Απ: Αύξηση τεστοστερόνης.

παιδια παιρνω proscar 1/5 ... Θελω να αυξησω ομως λιγο τις επιδοσεις στο γυμναστηριο οποτε σκεφτομαι να παρω την φυτικη τεστοστερονη που αναφερετε στην προηγουμενη σελιδα...αμα κανω κατι τετοιο θα βλαψω το μαλλι ? και κατι ακομα, γινεται να παιρνω ταυτοχρονα και το προσκαρ η δεν θα χει νοημα?
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: Αύξηση τεστοστερόνης.

computerfan είπε:
παιδια παιρνω proscar 1/5 ... Θελω να αυξησω ομως λιγο τις επιδοσεις στο γυμναστηριο οποτε σκεφτομαι να παρω την φυτικη τεστοστερονη που αναφερετε στην προηγουμενη σελιδα...αμα κανω κατι τετοιο θα βλαψω το μαλλι ? και κατι ακομα, γινεται να παιρνω ταυτοχρονα και το προσκαρ η δεν θα χει νοημα?
δεν θα εχει νοημα
 
Μπλουζα