Αρχαίο Κινέζικο Γιατρικό Βάζει Τέλος στην Φαλάκρα!!!!!!!!!

dk1984

Member
http://www.fulfixcomplex.com/enCtaOiD/testimonials.php
Παιδια τι γνωμη εχετε γι αυτο το προιον ο sean richards ειναι οχι ο αντωνης παυλου
εγω εστειλα παντως στο συνηγορο του καταναλωτη δεν αντεξα τρεμω απο τα νευρα μου
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

GOMI

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Παιδιά, πέρα από την πλάκα, 2 από τα συστατικά του δεν είναι άσχετα. Και έχουν και κάποιες έρευνες από πίσω που προσεγγίζουν το όλο θέμα από άλλη οπτική γωνιά, (για το 1 από αυτά θα έχω εικόνα σε κανα 2μηνο) αλλά πέρα απ αυτό, εδώ φαίνεται πως βρήκαν κάποιες αναφορές, τα έκαναν μια σούμα μέσα σε ένα αμφιβόλου ποιότητος προϊόν και για να το προωθήσουν κότσαραν και τις φοτο απάτη στη μέση. Δεν το συζητάμε, κατακριτέοι και ξεφτίλες...


Αλλά απ ότι φαίνεται είναι εντελώς ηλίθιοι και δεν ξέρουν το κόλπο όπως άλλοι. Θα έπρεπε να πλησιάσουν κάποιους "κορυφαίους" δερματολόγους που παίζουν το θέμα της φαλάκρας στα δάχτυλα και να το παρουσιάσουν σε κανένα συνέδριο όπως έκαναν κάποια άλλα, εξυπνότερα παιδιά...Τότε θα είχε καλύτερη τύχη.
 

mikipitri

Member
dk1984 είπε:
http://www.fulfixcomplex.com/enCtaOiD/testimonials.php
Παιδια τι γνωμη εχετε γι αυτο το προιον ο sean richards ειναι οχι ο αντωνης παυλου
εγω εστειλα παντως στο συνηγορο του καταναλωτη δεν αντεξα τρεμω απο τα νευρα μου

:21m:
πρόκειται για διχασμένη προσωπικότητα!!!!!

μα τι γελοιοι που είναι ρε παιδιά !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

GOMI

Moderator
Μέλος του προσωπικού
MANKAR είπε:
παιδιά με ένα και δυο απλά συστατικα δεν νομίζω να κάνουμε δουλειά!!

Δυστυχώς απ ότι φαίνεται, σιγά σιγά τα μόνα ενεργά θέματα στο φόρουμ θα είναι των μεταμοσχεύσεων κατά κύριο λόγο και εν συνεχεία της φιναστερίδης και της μινοξιδίλης σε μικρότερο πλέον βαθμό.

Πάνω κάτω αυτό που ίσχυε πάντα δηλαδή, αλλά όσο οι οποιεσδήποτε άλλες ελπίδες ναυαγούν για άλλη μια φορά, αυτά ενισχύονται κ άλλο.
Τόσα βήματα προς διάφορες κατευθύνσεις, για να βρεθούμε τελικά στο ίδιο αρχικό σημείο....
 

hairlosscursed

Well-Known Member
Κατ αρχην αν ειναι αρχαιο φαρμακο δεν θα ειχαμε φαλακρους εδω και χιλιετιες.
Ρε με τι μακακιες ασχολουμαστε;;;ελεος πια με αυτον τον χωρο
 
Καλημέρα φίλοι,

συμφωνώ, είναι όπως τα λέτε.

Βέβαια υπάρχει ένα ποσοστό ανυποψίαστων ανθρώπων που τσιμπάει..διότι έχοντας τριχόπτωση και θέλοντας να την αντιμετωπίσει - ειδικά στα πρώτα στάδια της τριχόπτωσης - θα δοκιμάσει και τέτοια "θαυματουργά" :mad: προιόντα.

Ως είθισται, μετά από κάποια χρόνια θα διαπιστώσει ότι όλα αυτά (μ@λ@!#ς του τυπου ξαναγέμισα μαλλιά, έχει ποσοστό επιτυχίας 98,74% κλπ), είναι μία απάτη, με τη πραγματική έννοια της λέξης ΑΠΑΤΗ.
Θαυματουργές λύσεις δυστυχώς δεν υπάρχουν ακόμα, όπως είπαν και οι φίλοι παραπάνω, μεταμοσχεύσεις και big 3. :(

Και επειδή δεν θέλω να είμαι απόλυτος να πω ότι εκφράζω μία προσωπική άποψη από τη δική μου μακρόχρονη εμπειρία, όποιος έχει διάθεση ας δοκιμάσει και ας βγάλει τα συμπεράσματα του..
 
Μπλουζα