Αριθμος grafts

Jimboss

New Member
ποσά grafts θα χρειαστώ για να καλύψω αυτή την επιφάνεια και από τις δυο πλευρές. οποίος μπορεί να μου απαντήσει θα είμαι ευγνωμόνων
 

Συνημμένα

  • 48389338_2263827350318573_7619948294424231936_n.jpg
    48389338_2263827350318573_7619948294424231936_n.jpg
    253.8 KB · Προβολές: 128

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Jimboss

New Member
γιαυτό ρωτάω, για να δω πόσο μεγάλο ρίσκο ειναι.. δύστυχος για το μελλον της δοτριας μου ειναι δεδομένο οτι θα το κάνω (λιγο)αργά η γρήγορα!
 

naruto

Well-Known Member
γιαυτό ρωτάω, για να δω πόσο μεγάλο ρίσκο ειναι.. δύστυχος για το μελλον της δοτριας μου ειναι δεδομένο οτι θα το κάνω (λιγο)αργά η γρήγορα!
φιλε μου εγω θα στο πω οσο πιο απλα και ωμα γινετε.
Αν δεν εχεις σκοπο να παιρνεις φινα και μινοξ ΓΙΑ ΤΟ ΥΠΟΛΟΙΠΟ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΟΥ,
τοτε πολυ απλα σε μερικα χρονακια θα χτυπασ το κεφαλι σου στο τοιχο.Απλα και και ομορφα
 

Jimboss

New Member
@naruto εγώ τυγχάνει να είναι κομμωτης..ένα χρόνο επαγγελματικά Αλλά εδώ και 4 χρόνια είμαι στον χώρο. Οπότε (Όχι ότι είναι κανονας) μου είναι πιο εύκολο να ασχολούμαι και να είμαι τακτικός με τον τριχωτό μου.
Γιαυτο πιστεύω ότι Δεν θα τα παρατήσω ποτέ.. πιστεύω πάντα..
Απλά με το πρόβλημα που έχω τωρα είναι δεδομένο ότι κάτι θα κάνω.
Φαντάσου πριν καν μπει σαν ιδέα η τριχόπτωση έλεγα, παναγιά μου Μην κάνω ποτέ Μ.
Δυστυχώς όμως ως συνήθως οι μεγαλύτερη φόβοι μας γίνονται ...
 

Jimboss

New Member
Ξέρω ότι σας χάνομαι τελείως αδιαβαστος και μη πληροφορημένος για την μμ .Αλλά δεν είναι έτσι εδώ και ένα χρόνο επί καθημερινής βάσεως ψάχνω το θέμα. Και εγώ βγάλει το πλάνο που θα ήθελα να ακολουθήσω.
Το μόνο μου εμπόδιο είναι η υπομονη
 

naruto

Well-Known Member
@naruto εγώ τυγχάνει να είναι κομμωτης..ένα χρόνο επαγγελματικά Αλλά εδώ και 4 χρόνια είμαι στον χώρο. Οπότε (Όχι ότι είναι κανονας) μου είναι πιο εύκολο να ασχολούμαι και να είμαι τακτικός με τον τριχωτό μου.
Γιαυτο πιστεύω ότι Δεν θα τα παρατήσω ποτέ.. πιστεύω πάντα..
Απλά με το πρόβλημα που έχω τωρα είναι δεδομένο ότι κάτι θα κάνω.
Φαντάσου πριν καν μπει σαν ιδέα η τριχόπτωση έλεγα, παναγιά μου Μην κάνω ποτέ Μ.
Δυστυχώς όμως ως συνήθως οι μεγαλύτερη φόβοι μας γίνονται ...
Το οτι εισαι κομμωτης τι σημαινει ακριβως δε σε πιανω?Η φινα κ η μινοξ ξερεις τι ειναι?Ξερεις οτι ειναι απαραιτητες για τη δικη σου περιπτωση?Ξερεις οτι οπως ολα τα φαρμακα ενδεχετε να σου προκαλεσουν παρενεργειες ?Ξερεις οτι θα πρεπεις να τις παιρνεις ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ για να διατηρισεις το αποτελεσμα της μεταμοσχευσης που θες να κανεις?

Ακομα κ ετσι ρισκο ειναι ομως γτ σε 5-6 χροννια για τον Α η Β λογο μπορει να αναγκαστεις να διακοψεις τις θεραπειες.Κ τοτε αν τριχοπτωση σου ειναι επιθετικη ,κλαφτον
 

Jimboss

New Member
@naruto Τι δεν έπιασες ? Δεν σου φένεται λογικό ένας άνθρωπος που ασχολείται όλη μέρα με τρίχες, να ασχολείται και με τις δικές του?
Αυτό ήθελα να σου εξηγήσω με τον επάγγελμα μου.
Ξέρεις οτι υπαρχουν πολλοι που λενε <<σιγα μην καθομαι εγω να βαζω μ@λ@κ!ε$ για να μην μου πέσουν τα μαλλια>> εε εγώ δεν είμαι ένας από αυτούς.. από εκει και πέρα δεν θα ήθελα να έχω ένα μαλλί που θα ξεκινάει από την μέση του σκαλπ όπως βλέπω στις μμ. Δεν το κοροϊδεύω! Δεν μου αρέσει άρα θέλω να το παλέψω όσο με παίρνει
 

Adriano

Well-Known Member
Δεν έχεις καταλάβει τι σου είπε ο naruto. Διάβασε κατά γράμμα τι σου λέει.

Ρώτα τον Άκη. Κάτι θα ξέρει παραπάνω.

Υ.Γ. Κι εγώ κάνω ποδήλατο. Δεν είμαι o Armstrong όμως.
 

Adriano

Well-Known Member
@Adriano το Υ.Γ προς τι και καλα? θες να μιλησουμε με ονομα να ειρωνευτεις ?

Καταρχάς χαλάρωσε. Δεν σου είπα τίποτα κακό. Και θα σε παρακαλούσα τους τόνους να μην τους ανεβάζεις χωρίς λόγο.

Να μιλήσουμε. Δημήτρη με λένε. Δεν σε ειρωνεύτηκα. Το ότι είσαι κομμωτής δεν σημαίνει ότι ξέρεις από τον μηχανισμό του τριχωτού της κεφαλής , μεταμοσχεύσεων κτλ κτλ. Είμαι ξεκάθαρος;
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Jimboss

New Member
@Adriano ειπα εγώ ότι γνωρίζω από αυτά?
Πριν πεις μια εξυπνάδα, αν θες όντως να είναι εξυπνάδα, σκέψου την.
Το ότι είπα ότι λογο της δουλεια μου θα είμαι τακτικός στις θεραπείες με τα οποία αποτέλεσμα τα , δεν σημαίνει ότι ξέρω τα παντα
 

naruto

Well-Known Member
@Adriano ειπα εγώ ότι γνωρίζω από αυτά?
Πριν πεις μια εξυπνάδα, αν θες όντως να είναι εξυπνάδα, σκέψου την.
Το ότι είπα ότι λογο της δουλεια μου θα είμαι τακτικός στις θεραπείες με τα οποία αποτέλεσμα τα , δεν σημαίνει ότι ξέρω τα παντα
Το θεμα ειναι ειναι αν θα εισαι τακτικος κ με τις οποιες παρενεργειες της ...
 
Μπλουζα