Απόγνωση και μυξομαντηλα!

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
@CVIAL με τη @Maria42 εχουμε συζητησει. Και βασει της δικης μου περιπτωσης και της ελαχιστης εμπειριας μου ως τωρα.
Η μεγεθυνση θα δωσει το miniaturization που ειναι πολυ σημαντικο, ωστοσο εκ πρωτης το τριχοριζογραμμα της δε φαινεται πολυ καλο βασει του vellus 0,6%?

Όχι δεν φαίνεται.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Denvi

Well-Known Member
@Maria42 ελπίζω να είσαι ok και να βρεις τη λύση που θα σε ηρεμήσει σύντομα
Είσαι τυχερή που βρήκες τη @Denvi που στο λίγο χρόνο που είναι εδώ στο φόρουμ είναι πολύ ενημερωμένη για τη γυναικεία αλωπεκία.
Εύχομαι το καλύτερο
@Georgie μου οπως φαινεται μετεξεταστεα εχω μεινει, το Σεπτεμβρη θα ξαναδωσω και βλεπουμε χαχαχ
Ωστοσο εχεις δικιο, ειμαστε τυχερες που εχουμε η μια την αλλη :)
 

Georgie

Well-Known Member
@Georgie μου οπως φαινεται μετεξεταστεα εχω μεινει, το Σεπτεμβρη θα ξαναδωσω και βλεπουμε χαχαχ
Ωστοσο εχεις δικιο, ειμαστε τυχερες που εχουμε η μια την αλλη :)
Ότι πρέπει είσαι για τις φίλες μας που επισκέπτονται το φόρουμ.
Καλή ιδέα να γίνεις mod στη γυναικεία κοινότητα.
Ο @CVIAL είναι too busy με εμάς :)
 

Denvi

Well-Known Member
Ότι πρέπει είσαι για τις φίλες μας που επισκέπτονται το φόρουμ.
Καλή ιδέα να γίνεις mod στη γυναικεία κοινότητα.
Ο @CVIAL είναι too busy με εμάς :)
Χαχαχ, επειδη τα μαθηματικα μου με εχουν προδωσει και εκθεσει πολλακις, θα με κανει mod σε unisex θεωρητικο τομεα, πχ. "Το μαλλί/η καραφλα δε μετραει" χαχαχα
 

aeratos28

Just aeratos
Βοηθό χρειάζεται ο cvial γενικά για το φόρουμ,εμάς δεν μας προλαβαίνει μόνος του..πρέπει να γίνει βοηθός του
Ότι πρέπει είσαι για τις φίλες μας που επισκέπτονται το φόρουμ.
Καλή ιδέα να γίνεις mod στη γυναικεία κοινότητα.
Ο @CVIAL είναι too busy με εμάς :)
 

Maria42

Member
@Maria42 ελπίζω να είσαι ok και να βρεις τη λύση που θα σε ηρεμήσει σύντομα
Είσαι τυχερή που βρήκες τη @Denvi που στο λίγο χρόνο που είναι εδώ στο φόρουμ είναι πολύ ενημερωμένη για τη γυναικεία αλωπεκία.
Εύχομαι το καλύτερο
Τον κοριτσι αυτο με βοηθαει απιστευτα και το ευχαριστω❤
 

Anna_

Member
Παντως οταν ακουω γιατρο να λεει ''δεν βλεπω να εχεις προβλημα '' θελω να του σκασω μπουνια στη μυτη !!!
Εχουμε προβλημα !!! Πεφτουν τα μαλλακια μας υπερβολικα , απλα δε το κατλαβαινεις ΕΣΥ γιατι δεν ξερεις ποσο μαλλι ειχα πριν !!!
Karol είμαι αρκετά σοβαρά, θα μπορούσα να έχω κάποια βοήθεια από την εμπειρία σου;
 
Μπλουζα