Απο που αγοράζουμε

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

pavlakis

Member
Καλησπέρα σε ολους. Η εταιρεία μας www.goldhair.gr για τα μελη του φορουμ διαμορφώνει τις τιμες και κανει εκπτωσεις μονο τηλεφωνικώς (6973258205) στα παρακατω προϊόντα.

1. Kirkland minoxidil 5%_υγρο
2.Kirkland foam_αφρος
3.Rogaine minoxidil 5%_υγρο
4.Rogaine foam men αφρος γ αντρες
5.Rogaine foam women γ γυναικες

Για οποιαδηποτε πληροφορια μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζι μας.
 

Vulpes

New Member
Θέλω να ευχαριστήσω τους φίλους της Goldhair. Παρήγγειλε για μένα η γυναίκα μου μέσα στον Δεκαπενταύγουστο και η αποστολή ήταν αμεσότατη, ενώ και η τιμή με την έκπτωση πολύ σωστή. Άψογη εξυπηρέτηση!
 

pavlakis

Member
Καλησπέρα σε ολους. Η εταιρεία μας www.goldhair.gr για τα μελη του φορουμ διαμορφώνει τις τιμες και κανει εκπτωσεις μονο τηλεφωνικώς (6973258205) στα παρακατω προϊόντα.

1. Kirkland minoxidil 5%_υγρο
2.Kirkland foam_αφρος
3.Rogaine minoxidil 5%_υγρο
4.Rogaine foam men αφρος γ αντρες
5.Rogaine foam women γ γυναικες

Για οποιαδηποτε πληροφορια μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζι μας.
 

pavlakis

Member
Καλησπέρα σε ολους. Η εταιρεία μας www.goldhair.gr για τα μελη του φορουμ διαμορφώνει τις τιμες και κανει εκπτωσεις μονο τηλεφωνικώς (6973258205) στα παρακατω προϊόντα.

1. Kirkland minoxidil 5%_υγρο
2.Kirkland foam_αφρος
3.Rogaine minoxidil 5%_υγρο
4.Rogaine foam men αφρος γ αντρες
5.Rogaine foam women γ γυναικες

Για οποιαδηποτε πληροφορια μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζι μας.
 

Dragon

Member
Καλημέρα παιδιά,
είδα ότι το minoxidil2u πλέον έχει εξαφανιστεί. Η σελίδα στο ebay εμφανίζει 0 προϊόντα. Υπάρχει κάτι αντίστοιχο εντός ευρωπαϊκής ένωσης για αγορά; Ξέρει κανείς;
Απο biovea.com/gr παραγγέλνουμε χωρίς φόβο εκτελωνιστικών εξόδων;

Σας ευχαριστώ
 
Τελευταία επεξεργασία:

kostaspar

New Member
Καλημέρα παιδιά,
είδα ότι το minoxidil2u πλέον έχει εξαφανιστεί. Η σελίδα στο ebay εμφανίζει 0 προϊόντα. Υπάρχει κάτι αντίστοιχο εντός ευρωπαϊκής ένωσης για αγορά; Ξέρει κανείς;
Απο biovea.com/gr παραγγέλνουμε χωρίς φόβο εκτελωνιστικών εξόδων;

Σας ευχαριστώ
Από biovea έχω πάρει αρκετές φορές. Αλλά τη μια από αυτές μου έκατσε τελωνείο. Οπότε δες καλύτερα από Ε. Ε.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

cool11

Well-Known Member
Καθε φορα, στην γύρα και στο ψαξιμο, που θα βρουμε στην Ευρωπη, online seller, να διαθετει rogaine foam....
Ο minoxidil2u που ειχα αγορασει περυσι, εξαφανιστηκε...
Αντε ξανα απο την αρχη...

Πηρα κανεις προσφατα, απο Ευρωπη;
Και λεω Ευρωπη, γιατι προφανως εκτος ΕΕ μιλαμε για τελωνειο, και ειναι εντελως ασυμφορο.
 

Dragon

Member
Cool, εγώ παρήγγειλα από minoxidil.direct. Δεν έχει έρθει για κάποιο λόγο.
Βέβαια, επαγγελματίες οι άνθρωποι, προσφέρθηκαν να μου επιστρέψουν τα χρήματα ή να μου το ξαναστείλουν.
τους ζήτησα να μου το ξαναστείλουν και έβαλα άλλη διεύθυνση μήπως φταίει ότι είμαι σε απομακρυσμένη περιοχή, αλλά και πάλι τίποτα.

Σήμερα τους έστειλα mail και περιμένω απάντηση.
 

cool11

Well-Known Member
Μπηκα να δω minoxidil direct, και το rogaine foam ειναι out of stock.
Οταν παρηγγειλες εσυ, εγραφε οτι ειχε διαθεσιμοτητα;
Ποτε παρηγγειλες και δεν ηρθε ακομη;
Ειναι οντως αξιοπιστοι;
 

Dragon

Member
Η πρώτη αποστολή έγινε 13-11. Δεν ήρθε τίποτα, οπότε και επικοινώνησα μαζί τους. Μου προσέφεραν επιλογή είτε να μου επιστρέψουν τα χρήματα είτε να μου τα ξαναστείλουν. Επέλεξα να τα ξαναστείλουν, αλλά δεν έχει έρθει τίποτα ακόμα.
Είχε διαθεσιμότητα σύμφωνα με το σαιτ τους τότε.
Αξιόπιστοι δεν ξέρω τώρα. Θα δω τι θα μου απαντήσουν στο σημερινό email και θα σου πω. Αλλά η επιλογή του να μου επιστρέψουν τα χρήματα την πρώτη φορά μου έκανε καλή εντύπωση. Οψόμεθα.
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Η πρώτη αποστολή έγινε 13-11. Δεν ήρθε τίποτα, οπότε και επικοινώνησα μαζί τους. Μου προσέφεραν επιλογή είτε να μου επιστρέψουν τα χρήματα είτε να μου τα ξαναστείλουν. Επέλεξα να τα ξαναστείλουν, αλλά δεν έχει έρθει τίποτα ακόμα.
Είχε διαθεσιμότητα σύμφωνα με το σαιτ τους τότε.
Αξιόπιστοι δεν ξέρω τώρα. Θα δω τι θα μου απαντήσουν στο σημερινό email και θα σου πω. Αλλά η επιλογή του να μου επιστρέψουν τα χρήματα την πρώτη φορά μου έκανε καλή εντύπωση. Οψόμεθα.
Μια χαρα επαγγελματίες ειναι φιλε ... απο κει παραγγέλνω συστηματικα κ εχω βολευτεί εγω προσωπικα.
 
Μπλουζα