Απο που αγοράζουμε

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

35007

Member
Θα περιμένεις να σου έρθει ειδοποιητήριο από το ταχυδρομείο για να πας να παραλάβεις.Να ξέρεις πάντως ότι θα πληρώσεις φόρο με την παραλαβή.Την πάτησα τον Δεκέμβριο και είναι η τελευταία φορά που παραγγέλνω από iherb γιατί πια δεν συμφέρει με το τελωνείο.Πλήρωσα 25 ευρώ έξτρα φόρο.
Τι προϊόντα είχες πάρει και πλήρωσες τέτοιο ποσό φόρου; Ποσό υπολογίζεις να περιμένω για την παραλαβή;
 

gkok

Member
Τι προϊόντα είχες πάρει και πλήρωσες τέτοιο ποσό φόρου; Ποσό υπολογίζεις να περιμένω για την παραλαβή;
Είχα παραγγείλει διάφορα όπως σαμπουάν, σαπούνια, οδοντόκρεμες, βιταμίνες solgar V2000 και κάτι μπάρες πρωτείνης.
Ο φόρος αν θυμάμαι καλά μπήκε στις μπάρες και στις βιταμίνες οι οποίες ήταν από ένα πακέτο η καθεμιά.
 

nothinggr

Member
Είχα παραγγείλει διάφορα όπως σαμπουάν, σαπούνια, οδοντόκρεμες, βιταμίνες solgar V2000 και κάτι μπάρες πρωτείνης.
Ο φόρος αν θυμάμαι καλά μπήκε στις μπάρες και στις βιταμίνες οι οποίες ήταν από ένα πακέτο η καθεμιά.
Τι ποσό ήταν η παραγγελία?
Έχω παραγγείλει 2 φορές από iherb πρόσφατα, και οι 2 κάτω από 22€ και τις παρέλαβα χωρίς έξοδα τελωνείου, στην πρώτη ω3, στη δεύτερη σαμπουάν.
 

M15

AGGRESSIVELY QUESTION AUTHORITY !
Έκανα μια παραγγελία απο iHerb μια πρωτεΐνη μισού κιλού και ένα κουτάκι βιταμίνες. Δυστυχώς έλαβα ενημέρωση απο τα ΕΛΤΑ σύμφωνα με την οποία πρέπει να γίνει εκτελωνισμος της παραγγελίας. Πρέπει να τους στείλω με mail ή fax ή επιστολή ότι τα προϊόντα αυτά προορίζονται για προσωπική χρήση. Εγώ και mail και φαξ έστειλα ωστόσο δεν έχω καμία ενημέρωση και καμία ειδοποίηση. Στο τηλ 210-3538104 η γραμμή είναι διαρκώς απασχολημένη. Είχε κανείς ανάλογη εμπειρία; Μπορώ να κάνω κάτι ώστε να παραλάβω το δέμα μου και να μην κλαίω τα λεφτά μου;

στα τηλεφωνα σε γραφουν κανονικα.... περνα απο εκει, με καποιονε γνωστο σου, να τα πουνε παρουσια μαρτυρα, οτι εχουνε να πουνε.....
 

gkok

Member
Τι ποσό ήταν η παραγγελία?
Έχω παραγγείλει 2 φορές από iherb πρόσφατα, και οι 2 κάτω από 22€ και τις παρέλαβα χωρίς έξοδα τελωνείου, στην πρώτη ω3, στη δεύτερη σαμπουάν.

Δεν θυμάμαι το ποσό αλλά θυμάμαι ότι είχα χωρίσει την παραγγελεία σε 2 μέρη λόγω μεταφορικών.
 

35007

Member
Εμενα η παραγγελια ειχε κοστος 22,55 ευρω συν 3 ευρω περιπου τα μεταφορικα. Τελικα μετα απο 7 μερες αβεβαιοτητας παρελαβα το δεμα χωρις επιπλεον φορο. Φαινεται οτι θελει παραγγελιες χαμηλου κοστους αλλα και μικρες σε μεγεθος-ογκο, 2-3 τεμαχια δλδ.
 
  • Like
Reactions: M15

Aristos98

New Member
Καλησπερα παιδια,

ειμαι νεος στο φορουμ σας, και με αφορμη αυτο το post.
σας προσφερω το εξης.
εχω 5 πακετα kirkland 5% topical solution, 6 month supply και πολυ πιθανο να εχω αλλα 5:), που ισως να μη χρειαστω.
η τιμη ειναι στα 39 ευρω το καθε πακετακι(6 months supply);).
Φιλε μου αν ειναι διαθεσιμο ενδιαφερομαι
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

maria87

New Member
ωχ κατάλθος kostas par.νόμιζα οτι η αναφορά είναι η απάντηση.τ κουπόνι ισχύει όταν δν έχουν σε προσφορά τα προϊόντα τους.τους ειχα στείλει και εγώ email για την παραγγελία και μου λένε πάντα θα ισχύει το κουπόνι goldhair15 για τα έλη του hairloss.και μ είπαν για εμάς τα μέλη με ένα τηλέφωνο ή email θα μπορόυμε να παραγγείλουμε
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
καλησπερα παιδια,προσωπικα αν καποιος δηλωνει εμπορος καπιου προιοντος και δεν προσπαθει να κοροιδεψει με ψεματα τα μελη,δεν εχω προβλημα να παρουσιασει τα προιοντα του με προσφορες,πιστευω ολους θα οφελησει κατι τετοιο.
το αναφερω επειδη με ρωτησε καποιο μελος που εμπορευεται μινοξ
 

jothess

Member
Καλησπερα σας υπαρχουνε αφροι μινοξιδιλης Rogaine-Kirkland σε παρα πολυ καλες τιμες ΜΟΝΟ για τα μελη του φορουμ τηλεφωνικως! 697 325 8205.Το site μας ειναι www.goldhair.gr
αλλα οι τιμες που αναγραφονται δεν ειναι για τα μελη εδω μεσα!Εχουμε πολυ καλες τιμες με ενα τηλεφωνο μονο για τα μελη του φορουμ!
 
Τελευταία επεξεργασία:

anargiros88

Well-Known Member
Καλησπερα σας υπαρχουνε αφροι μινοξιδιλης Rogaine-Kirkland σε παρα πολυ καλες τιμες ΜΟΝΟ για τα μελη του φορουμ τηλεφωνικως! 697 325 8205.Ειναι καλο γιατι ολοι μας θα ευνοηθουμε!

Από που τους προμηθεύεσαι ? Πόσο πάει το μαλλί ? Απόδειξη αγοράς δίνεις ? Εγγύηση καλής λειτουργίας ? Αν δεν μείνω ευχαριστημενος μου επιστρέφεις τα χρήματα ?
 

gkok

Member
Καλησπερα σας υπαρχουνε αφροι μινοξιδιλης Rogaine-Kirkland σε παρα πολυ καλες τιμες ΜΟΝΟ για τα μελη του φορουμ τηλεφωνικως! 697 325 8205.Το site μας ειναι www.goldhair.gr
αλλα οι τιμες που αναγραφονται δεν ειναι για τα μελη εδω μεσα!Εχουμε πολυ καλες τιμες με ενα τηλεφωνο μονο για τα μελη του φορουμ!

Νομίζω μας έχετε δώσει κουπόνι για έκπτωση 10% που ισχύει για πάντα, αν δεν κάνω λάθος.
 

nine

Active Member
Μαγκες με το ebay τι παιζει;
23 λιρες τα μεταφορικα για kirkland (3μηνο, 6μηνο) εχουμε κατι φθηνοτερο για αγορα απο ευρωπη; (οχι ελλαδα)
Ανεβηκαν αρκετα τα μεταφορικα σε πολλους πωλητες απο 10 λιρες στις 23-25.
 
Μπλουζα