Απο που αγοράζουμε

barman

Member
Απ: Απο που αγοράζουμε

μην το γελας καθολου! και πολλα σκευασματα περιεχουν αντιανδρογονα...ξερεις τι σημαινει αυτο? θα χεις μαλλια,αλλα αντι για γκομενες,θα ψαχνεις για αντρα!! ναι,γελα..
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

karaflas_1

New Member
Απ: Απο που αγοράζουμε

Oxi μακρια απο τετοια μην το γυρισουμε κιολας παντως αν θελει κανενας να παει στο εξετερικο για μεταμοσχευση να μου το πει να παμε μαζι αν δεν εχει προβλημα γιατι εγω αλλο δεν μπορω να περιμενω
 

karaflas_1

New Member
Απ: Απο που αγοράζουμε

Exω παθει πλακα με τα αποτελεσματα 1) rahal ο οποιος ειναι πολυ φθηνος 2) alvi armani
Μπες στην ιστοσελιδα του rahal και προσεξε ποσο φυσικα και τη πυκνοτητας ειναι τα αποτελεσματα και μιλαμε και για ανθρωπους φαλακρους , ειδικα το hairline δεν μπορεις να το καταλαβεις ειναι τελειος φυσικο και κοιταξε και την πυκνοτητα σε μερικους θα παθεις πλακα. Ειναι αρκετα φθηνος πιστευω πως ποιο πολλα θα κοστισει να παω εκει παρα το χειρουργειο
Ο δε αρμανι και αυτος το ιδιο αλλα ειναι ποιο ακριβως τωρα γιατι κανει μονο fue οχι strip το καλο ειναι οτι εχει κλινικη στην dubai που ειναι 2,5 ωρες απο αθηνα
 

karaflas_1

New Member
Απ: Απο που αγοράζουμε

Αν παω στο rahal θα τα κανω ραστα μετα ;D ;D ;D τα μαλλια και ειναι πολυ φθηνος και πολυ καλος
 

barman

Member
Απ: Απο που αγοράζουμε

ειναι και οι δυο κορυφη..για να πετυχαινουν τετοια αποτελεσματα θα εχουν απαιχτη τεχνολογια και τεχνογνωσια..μην ξεχνας οτι αμερικη ειναι αυτη...πιστευω πως θα εχεις τα ιδια κορυφαια αποτελεσματα και στους δυο.απλα ο αρμανι ειναι πιο χλιδατος και πιο high class γι'αυτο και τσιμπαει τις τιμες του. γνωμη μου, πριν καταληξεις που να πας στειλε καμια φωτο του τσακαλου να σου πει που να πας μιας και ειναι expert του ειδους.
 

karaflas_1

New Member
Απ: Απο που αγοράζουμε

Θα στειλω αλλα μονος δεν παω θα συνενοηθω να παω με αλλο παιδι μαζι γιατι δεν ξερω αγγλικα δυστιχως ξερω πολυ λιγα :(
Ο rahal μου αρεση ποιο πολυ οπως λες εχουν απαιχτα εργαλεια παρα πολυ εμπειρια πανω στο θεμα και ειναι ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ.
Στις φωτο του rahal εχει και τελειους φαλακρους στον αρμανι δεν εχει και μιλαμε με 1 συνεδρια πολυ μεγαλη πυκνοτητα δεν φαινετε το δερμα αν παρατηρησεις σε μερικους ειναι αφανα :) :) :) αυτο το αποτελεσμα αξιζει ολα τα λεφτα και ειδικα το hairline δεν εχω δει ποιο τελειο ειλικρινα.
Τα χρηματα τα μαζευα σιγα σιγα βλεπεις παιρνω 500 ευρω τον μηνα ειμαι πανετοιμος αρκει να βρεθει καποιος που παει για την ιδια δουλεια
 

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: Απο που αγοράζουμε

δηλαδή,όλα τα "καλά" σκευάσματα υπάρχουν μόνο στο εξωτερικό;!
παιδιά,εγώ δεν την παλεύω με την σκέψη ότι ο Ε.Ο.Φ δεν εγκρίνει τίποτα...
 

magic810

New Member
Απ: Απο που αγοράζουμε

σπυρος μην απογοητευεσαι φιλε εγω την θεραπεια που εκανα δυο χρονια την εκανα με fungoral/regaine kai finasteride 1mg που μου φτιαχνε ο φαρμακοποιος 1 ευρακι το χαπι πηγαινε ...αλλα ειδα πολυ καλα αποτελεσματα αφου οπως ειπα την θεραπεια την ξεκινησα αμεσως μολις ειδα τα πρωτα συμπτωματα...μια χαρα μου πηγε...
δεν σημαινει οτι επειδη καποιοι παραθετουν την γνωμη τους εδω σημαινει οτι σου επιβαλλουν να αγοραζεις και απο εξωτερικο....
αλλωστε ειμαστε εδω για να ανταλασουμε αποψεις....
εγω προσωπικα δεν εχω και τρελη εμπιστοσυνη στον Ε.Ο.Φ. θα σου θυμισω μονο μια ιστορια με σκευασματα θυροειδη που ο Ε.Ο.Φ. τα ειχε εγκρινει και αργοτερα η ειταιρεια τα απεσυρε ως προβληματικα..... ??? ποιος ηταν δηλαδη ο ελεγχος που εκαναν????
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: Απο που αγοράζουμε

magic810 είπε:
σπυρος μην απογοητευεσαι φιλε εγω την θεραπεια που εκανα δυο χρονια την εκανα με fungoral/regaine kai finasteride 1mg που μου φτιαχνε ο φαρμακοποιος 1 ευρακι το χαπι πηγαινε ...αλλα ειδα πολυ καλα αποτελεσματα αφου οπως ειπα την θεραπεια την ξεκινησα αμεσως μολις ειδα τα πρωτα συμπτωματα...μια χαρα μου πηγε...
δεν σημαινει οτι επειδη καποιοι παραθετουν την γνωμη τους εδω σημαινει οτι σου επιβαλλουν να αγοραζεις και απο εξωτερικο....
αλλωστε ειμαστε εδω για να ανταλασουμε αποψεις....
εγω προσωπικα δεν εχω και τρελη εμπιστοσυνη στον Ε.Ο.Φ. θα σου θυμισω μονο μια ιστορια με σκευασματα θυροειδη που ο Ε.Ο.Φ. τα ειχε εγκρινει και αργοτερα η ειταιρεια τα απεσυρε ως προβληματικα..... ??? ποιος ηταν δηλαδη ο ελεγχος που εκαναν????

φιλε magic810 με καλυψες απολυτα
συφμωνω 100% με οσα ειπες
βασικος στοχος του φορουμ ειναι να γινει αλλαγη αποψεων και ειπειτα ο καθενας να μας πει την γνωμη του για προιοντα που δοκιμασε και πιστευει πως καναν δουλεια
ακομη σκοπος ειναι να παραθεσει προιοντα που "γενικος" θεωρουνται "snake oils" (δηλαδη προιοντα που δεν κανουν δουλεια)
και ολα αυτα θα πρεπει καπως να τα στηριξει καποιος
ο καθενας μπορει να προτεινει και ενα προιον ο καθενας εχει να πει κατι για αυτο
και εγω ακουω διαβαζω διαφορα για προιοντα μερικες γνωμες δεν τις ασπαζομαι μερικες ομως τις ασπαζομαι
παραδειγμα ειδα ενα ποστ για το revita ενα σαμπουαν και μου κινησε την περιεργεια πηγα το τσεκαρα και εγω και νομιζω πως μου κανει :D
οκ καποιεις φορες μπορει να ξεφυγει μια συζήτηση αλλα να θυμαστε ολοι σας πως το τι θα παρετε ειναι επιλογη σας
ακουστε γνωμες σκεφτητε τις αξιολογιστε τις και μετα παρτε την αποφαση

αυτα απο μενα .... καλη σας μερα !!
 

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: Απο που αγοράζουμε

η συνταγογράφηση του Proscar με 0% γίνεται μόνο με βεβαίωση ουρολόγου και διάγνωση κακοήθειας του προστάτη ή τέλος πάντων χρόνια θεραπεία προστατικής νόσου...
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: Απο που αγοράζουμε

σπυρο σε παρακαλω αν χρησιμοποιειες χρωματα βαζε καποιο που να μπορουμε να το διαβαζουμε ευκολα
καποιο χρωμα που να φαινετε οπως κοκκινο παραδειγμα
στο αλλαξα το χρωμα αν θες μπρορεις να το αλλαξεις παλι αλλα κατι να διαβαζεται ευκολα ;)
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: Απο που αγοράζουμε

οκ κανενα προβλημα ;) ;)
απλα το χρωμα το κιτρινο δεν διαβαζετε ευκολα χρησιμοποιησε καποιο αλλο που να φαινονται καλυτερα τα γραμματα
 

STATHIS77

New Member
Απ: Απο που αγοράζουμε

panagiotisf είπε:
προσθετω εδω τοτε αυτα που θεωρω εγω safe πολλα ειναι απο αυτα που ειχε πει ο ακης σε αλλο ποστ του

http://www.minoxidil.com/
http://www.onlyhairloss.com/
http://www.americarx.com/
http://www.drugstore.com/
http://www.tricotec.co.uk/
http://www.revivogen.com

σε περιπτωση που βρω και αλλα καλα με καλες τιμες θα κανω edit το παρων μηνυμα για να μην βαζω συνεχεια νεα posts




hello guys!πρόσφατα ανακάλυψα το site αυτο και ενα πραγμα θα πω....ΜΠΡΑΒΟ στον εμπνευστη του...Οταν μια μερα του Σεπτεμβρίου πανικόβλητος απο την έντονη τριχόπτωση μπήκα να δω τι μπόρω να κανω ανακάλυψα το proscar το οποιο αισιως παιρνω 1μήνα.(1mg/μερα)μου σταμάτησε σχεδόν αμέσως την τριχόπτωση!!είναι super.Θέλωντας όμως να κάνω κάτι παραπάνω
ωστε να δυναμώσω και να επανακτήσω αυτά που προσφατα έχασα προσπάθησα να παραγγείλω απο τα site που προτείνετε....Στο drugstore και σε κάποια ακόμη που μπήκα δέν στέλνουν εκτός Αμερικής...Απ το cheaprogaine.com Έχει πάρει κανείς?Υπάρχει κάποιο καλό αξιόπιστο και χωρίς φόβο για τελωνείο?
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: Απο που αγοράζουμε

για το τελωνειο φιλε μου δεν εχει σημασια οπου και να αγορασεις
αν ειναι να το ανοιξουν θα στο ανοιξουν ειτε το πηρες απο drugstore ειτε απο amerikarx
δες στο αμερικαρχ απο εκει στελνουν
 

Άκης

Administrator
Απ: Απο που αγοράζουμε

STATHIS77 είπε:
το drugstore και σε κάποια ακόμη που μπήκα δέν στέλνουν εκτός Αμερικής...Απ το cheaprogaine.com Έχει πάρει κανείς?Υπάρχει κάποιο καλό αξιόπιστο και χωρίς φόβο για τελωνείο?
Πάρε από το AmericaRX που αναφέρει και ο Παναγιώτης.
Έχει $47.60 το rogaine σε αφρό (3 μπουκάλια) ενώ το cheaprogaine.com το έχει $48 Plus $16 Shipping.
Δεν ξέρω πόσα θα σου χρεώσει το AmericaRX, αλλά και 5€ να βγεί παραπάνω στα μεταφορικά, είναι σίγουρο ότι στέλνει, μιας και έχω πάρει πολλές φορές.
Επίσης, δεν είχα πρόβλημα με τελωνείο στην τελευταία μου παραγγελία (rogaine και nizoral).
 

Donnie

Member
Απ: Απο που αγοράζουμε

Από τον Ιούλιο χρησιμοποιώ τη μινοξιδίλη (Minoxidil/Target 5%). Από το περιεχόμενο έμεινα πολύ ευχαριστημένος. Η μινοξιδίλη έδρασε, δεν είχα ερεθισμούς και δεν κόλλαγε ιδιαίτερα στα μαλλιά μου. Το πρόβλημα το είχα με τη συσκευασία. Τα μπουκαλάκια έχουν ψεκαστήρα που θέλει καθάρισμα μετά τη χρήση, αλλά συχνά μου μπουκώνει με αποτέλεσμα να μην μπορώ να υπολογίσω ακριβώς πόση μινοξιδίλη έχω βάλει. Χτες έκανα παραγγελία από τον Lee τρία μπουκάλια Minoxidil 5% w/o Propylene Glycol. Ήθελα να ρωτήσω αν κάποιος από σας έχει χρησιμοποιήσει τη μινοξιδίλη της Kirkland που είναι πολύ φτηνή.
Ειδικά εδώ http://www.amazon.com/gp/product/B000FQ73O0
 

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: Απο που αγοράζουμε

δεν έχω παραγγείλει ακόμα απέξω,αλλά αυτή η προσφορά σπάει κόκαλα!!!
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: Απο που αγοράζουμε

ναι απο εξω προιοντα οπως το regaine και αλλα ειναι πολυ πιο φτηνα σε σχεση με εδω
μονο το fugnoral ειναι σε καλη τιμη στην ελλαδα
 
Μπλουζα