Αποψεις?

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Schrei-boom

New Member
Γεια χαρα. Ειμαι 18 παλευω με την τριχοπτωση χρησιμοποιωντας regain. Εκανα αυτο το θρεντ απλως για να μου πει κανεις αν εχει καποια ιδεα σχετικα με αυτο το φαρμακο:http://www.fulfixcomplex.com/gr2POgHaIy/ . Μου εκανε εντυπωση ,το πετυχα σε καποιο σαητ. Πιστευετε οτι ειναι φουμαρα η μπορει να αξιζει?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

kapa

Μέλος του προσωπικού
αν εξαιρεσεις το κακοστημενο μαρκετινγκ την πολυ κακη τιμη σαν σκευασμα ειναι αποτελεσματικο
 

giwrgos athina

Active Member
Μουφα ειναι φιλε...Αν εχεις επιθετικη τριχωπτωση μονο τα φαρμακα σε σωνουν για τα οποια εισσι μικρος να μπλεξεις..
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
giwrgos athina είπε:
Μουφα ειναι φιλε...Αν εχεις επιθετικη τριχωπτωση μονο τα φαρμακα σε σωνουν για τα οποια εισσι μικρος να μπλεξεις..

οσο μουφα ειναι η μινοξιδιλη τοσο ειναι και αυτο.
απο αυτην την αποψη ναι ειναι.
αν κοστιζε 10 ευρω χαλαρα θα το χρησιμοποιουσα και θα χαιρομουν το λιγο regrowth που δινει
 
το φουλφιξ είναι ένα παγκόσμιο web bot που έχει κάνει το spam ολόκληρη επιστήμη. Δεν είναι απάτη, είναι το καλύτερο συνώνυμο της απάτης,

ΥΓ. Λιγο regrowth? Nαι, έχει παρατηρηθεί ότι δουλεύει στους εξωγήινους.
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
dermatologist είπε:
το φουλφιξ είναι ένα παγκόσμιο web bot που έχει κάνει το spam ολόκληρη επιστήμη. Δεν είναι απάτη, είναι το καλύτερο συνώνυμο της απάτης,

ΥΓ. Λιγο regrowth? Nαι, έχει παρατηρηθεί ότι δουλεύει στους εξωγήινους.

ειναι ευκολο να κρινουμε κατι χωρις να το εχουμε δοκιμασει.
το εχεις δοκιμασει?
γιατι οσοι το δοκιμασαν ειχαν επανεκφυση
το οτι το μαρκετινγκ ειναι μια απατη ειναι αλλο θεμα


dermatologist είπε:
το φουλφιξ είναι ένα παγκόσμιο web bot που έχει κάνει το spam ολόκληρη επιστήμη. Δεν είναι απάτη, είναι το καλύτερο συνώνυμο της απάτης,

και θα απαντησω οτι αυτα που εχεις διαβασει ειναι λογια του αερα οπως αυτα που διαβαζω τωρα απο καποιον που δεν το δοκιμασε αλλα κρινει.πιστεψε με οσοι το δοκιμασαν ειχαν επανεκφυση
 

flouflis

New Member
το fulfix είναι ίσως η μεγαλύτερη απάτη στο θέμα τριχόπτωσης. Μιλάμε για ένα παγκόσμιο δίκτυο εξαπάτησης με στημένα blogs, μεταφραστές και δήθεν ικανοποιημένους πελάτες. Τώρα το ότι υποστηρίζεται από ένα άτομο που έχει δοκιμάσει να βάλει στο κεφάλι του από δημητριακά μέχρι σπέρμα για να βγάλει μαλλιά δεν μου προκαλεί εντύπωση, μόνο (λίγο) γέλιο.
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
με το να παπαγαλιζουμε και να αναμασαμε αυτα που εχουμε διαβασει δεν βγαινει τιποτα.
το fulfix ειναι ενα πετυχημενο απο θεμα συστατικων προιον.
καντε το μου δωρακι γιατι η τιμη ειναι πραγματικα αισχος και εγω υποσχομαι φωτο πριν και μετα.
απο τωρα βαζω στοιχηματακι για τα αποτελεσματα
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
kapa είπε:
καντε το μου δωρακι γιατι η τιμη ειναι πραγματικα αισχος και εγω υποσχομαι φωτο πριν και μετα.
απο τωρα βαζω στοιχηματακι για τα αποτελεσματα
κανεις?
προσφερομαι σαν πειραματοζωο.
δεν ξερω αν τα μαθατε το τοπικο fo ti http://www.hairlossgr.com/forum/thread-2978-post-119561.html#pid119561
και το τοπικο grape seed http://www.hairlossgr.com/forum/thread-5988-post-129921.html#pid129921
δινουν regrowth
ειναι τα 2 απο τα συστατικα του fulfix.
το στοιχημα μετραει...
εγω ειμαι 100% σιγουρος για το αποτελεσμα που θα εχω
 

falakromallis

New Member
mimis giova είπε:
καππα πιστευεισ στο fulfix δλδ???

φιλε το παιδί έχει σοβαρό θέμα με την τριχόπτωση. Εχει ρίξει πάνω στο κεφάλι οτιδήποτε μπορείς να φανταστείς, από κουτσουλιές γλάρων μέχρι κολπικά υγρά φοράδων, και περιμένει να βγάλει μαλλί! Μην τον πολυπαίρνεις στα σοβαρά. Από την μια είναι συμπαθές παιδί, από την άλλη moderator σε φόρουμ τριχόπτωσης που υποστηρίζει το fulfix! Αντε να βγάλεις άκρη...
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

kapa

Μέλος του προσωπικού
mimis giova είπε:
καππα πιστευεισ στο fulfix δλδ???
ναι


falakromallis είπε:
φιλε το παιδί έχει σοβαρό θέμα με την τριχόπτωση. Εχει ρίξει πάνω στο κεφάλι οτιδήποτε μπορείς να φανταστείς, από κουτσουλιές γλάρων μέχρι κολπικά υγρά φοράδων, και περιμένει να βγάλει μαλλί! Μην τον πολυπαίρνεις στα σοβαρά. Από την μια είναι συμπαθές παιδί, από την άλλη moderator σε φόρουμ τριχόπτωσης που υποστηρίζει το fulfix! Αντε να βγάλεις άκρη...
και κοπρια τυρναβου http://www.hairlossgr.com/forum/thread-8475.html?highlight=%CE%BA%CE%BF%CF%80%CF%81%CE%B9%CE%B1
induced hair growth
 

mimis giova

Active Member
ολες οι αποψεις δεχτες φιλε μ.ε καθε ενας οτι θελει βαζει στο κεφαλι τ.γνωμες κ αποψεις ανταλασουμε..
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
mimis giova είπε:
ολες οι αποψεις δεχτες φιλε μ.ε καθε ενας οτι θελει βαζει στο κεφαλι τ.γνωμες κ αποψεις ανταλασουμε..

αν ψαξεις για καποια ουσια αν δουλευει θα διαβασεις 80 ισως οτι δεν δουλευει απο ατομα που δεν την δοκιμασανε και 3 ισως οτι δουλευει απο ατομα που το δοκιμασανε.
κρατα την αποψη αυτων που το δοκιμασαν
3 μελη σε αυτο το φορουμ εχουν δοκιμασει fulfix.
οι 2 ειχαν αποτελεσμα ο ενας οχι μαλλον
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
εδωσα πριν καποια λινκ με αποτελεσματα απο τις δυο ουσιες του fulfix.
απο οτι φαινεται περαστηκαν στο ντουκου
και ξανα λεω οτι 2 στους 3 που το δοκιμασαν σε αυτο το φορουμ ειχαν αποτελεσματα.
δεν θα μπω στον κοπο να δωσω λινκ,περνανε στο ντουκου ετσι και αλλιως.
αντι να δω μια σοβαρη προταση οπως σου κανω δωρακι ενα μπουκαλακι θελω φωτο πριν και μετα,βλεπω παλι ενα ατελειωτο τρολαρισμα.
οπως αυτα που εχουν δημιουργηθει στο διαδικτυο.
και το παρον θεμα στην λιστα.
εχει αθλιο μαρκετινγκ,συμφωνω.
ειναι πολυ ακριβο συμφωνω.
ειναι αποτελεσματικο ομως
το θεμα κλειδωνεται,δεν εχει νοημα ετσι και αλλιως :violin:
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα