Αποτελέσματα Super Zix II

σταματησε η τριχοπτωση?

  • οχι καθολου

    Ψηφοφορίες: 2 40.0%
  • μειωθηκε αρκετα

    Ψηφοφορίες: 1 20.0%
  • δεν εχω καθολου

    Ψηφοφορίες: 2 40.0%
  • παχυναν οι τριχες

    Ψηφοφορίες: 0 0.0%
  • εγινα bob marley

    Ψηφοφορίες: 0 0.0%

  • Συνολικοί ψηφοφόροι
    5

kapa

Μέλος του προσωπικού
ενοειτε πως η ερωτηση ειναι για χρηστες super zix,revivogen,crinagen,palmogen.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Fenimore

Μέλος του προσωπικού
Καλύτερα να μην βάζουμε όλα τα φυτικά τοπικά blockers στο "ιδιο τσουβάλι" απλά επειδεί έχουν saw palmetto.
Πχ εγώ με το super zix II είδα πολύ θετικότερα σημάδια σε αντίθεση με το revivogen.
Πιστεύω έχει να κάνει και με πόσες φορές την μέρα το χρησιμοποιείς, ποσότητα, αν χρησιμοποιείς μόνο αυτό ή κάνεις συνδιασμούς κτλ, παρά να αρκεστούμε σε κάτι απλά επειδεί έχει saw palmetto.
Ψηφίζω ότι "μειώθηκε αρκετά", διότι παρατήρησα δραματική μείωση στον αριθμό τριχών που έχανα με χρήση super zix II.
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Fenimore είπε:
Καλύτερα να μην βάζουμε όλα τα φυτικά τοπικά blockers στο "ιδιο τσουβάλι" απλά επειδεί έχουν saw palmetto.
Πχ εγώ με το super zix II είδα πολύ θετικότερα σημάδια σε αντίθεση με το revivogen.
Πιστεύω έχει να κάνει και με πόσες φορές την μέρα το χρησιμοποιείς, ποσότητα, αν χρησιμοποιείς μόνο αυτό ή κάνεις συνδιασμούς κτλ, παρά να αρκεστούμε σε κάτι απλά επειδεί έχει saw palmetto.
Ψηφίζω ότι "μειώθηκε αρκετά", διότι παρατήρησα δραματική μείωση στον αριθμό τριχών που έχανα με χρήση super zix II.
σωστος,κανε τον τιτλο super zix και στειλε like,πιστευω πρεπει να κανουμε ψηφοφορια με ολα τα προιοντα να δουμε τι ακριβως παιζει στην πραξη ::)
 

Fenimore

Μέλος του προσωπικού
Απ: Αποτελέσματα Super Zix II

kapamarou είπε:
σωστος,κανε τον τιτλο super zix και στειλε like,πιατευω πρεπει να κανουμε ψηφοφορια με ολα τα προιοντα να δουμε τι ακριβως παιζει στην πραξη ::)

οκ, ο τίτλος άλλαξε ;)
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: Αποτελέσματα Super Zix II

βλεπω 2 ατομα τους σταματησε την τριχοπτωση και ενας εγινε bob marley,καλο ποσοστο επιτυχιας ::)
http://www.youtube.com/watch?v=-JhwxTen6yA
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: Αποτελέσματα Super Zix II

5 στους 7 ειδαν θετικα αποτελεσματα με ζιξ
 
Μπλουζα