Αποτέλεσμα μετά από 4 Μεταμόσχευσεις - Εικόνα λήπτριας και δότριας!

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Ο Νίκος έχει υποβλήθει σε 4 (ΤΕΣΣΕΡΙΣ) ΜΕΤ, 1 με τεχνική FUT και 3 (ΤΡΕΙΣ) με τεχνική FUE.
- Τρίγωνο hailine
- Μηδενική φυτρωση από το FUE
- Πολυ-μοσχεύματα (minigrafts) διάσπαρτα από το FUT (πάλι καλά που φυτρωσαν και αυτά)-
- Παραταγμενα στη σειρα τριχοθυλάκια
- Δότρια σε πολυ κακή κατάσταση, σχεδόν depleted από τα αποτυχημενα FUE σε κλινική που χειρουργούν μη ιατροι...

ΕΙΚΟΝΑ ΛΗΠΤΡΙΑΣ
Screenshot 2021-11-17 at 12-26-25 Hairlossgr forum - Αποτέλεσμα μετά από 4 ΜΜ - part 1.png
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

bobby

Well-Known Member
Ο Νίκος έχει υποβλήθει σε 4 (ΤΕΣΣΕΡΙΣ) ΜΕΤ, 1 με τεχνική FUT και 3 (ΤΡΕΙΣ) με τεχνική FUE.
- Τρίγωνο hailine
- Μηδενική φυτρωση από το FUE
- Πολυ-μοσχεύματα (minigrafts) διάσπαρτα από το FUT (πάλι καλά που φυτρωσαν και αυτά)-
- Παραταγμενα στη σειρα τριχοθυλάκια
- Δότρια σε πολυ κακή κατάσταση, σχεδόν depleted από τα αποτυχημενα FUE σε κλινική που χειρουργούν μη ιατροι...

ΕΙΚΟΝΑ ΛΗΠΤΡΙΑΣ
Προβολή συνημμένου 42359
Είπατε καλή κάλυψη στο βίντεο, θα μου επιτρέψετε να πω ότι αν αυτή η κάλυψη είναι καλή μετά πό 4 ΜΜ τότε εγώ (που θεωρώ ότι θέλω 5-6 k σε NW 4-5 διάχυτο, όπως έχετε πει και εσείς σε online cons) είμαι "μαλλιάς" μπροστά στον φίλο. Αν μιλάγαμε για μία ΜΜ θα μπορούσαμε να το πούμε επιεικώς μέτριο αποτέλεσμα αλλά μετά από 4 ΜΜ για εμένα είναι πλήρης αποτυχία. Ελπίζω να μπορέσετε να βοηθήσετε τον φίλο και να αποκτήσει ένα αξιοπρεπές αποτέλεσμα, η πρότερη εμπειρία σας σε ανάλογες περιπτώσεις (με επιτυχημένα repair) μακάρι να μπορέσει να του δώσει ένα πολύ καλύτερο αποτέλεσμα.
 
Μπλουζα