Αξιόπιστος ιατρός - κλινική στην Ελλάδα

Theseus

New Member
Καλησπέρα
Τελικά, υπάρχει αξιόπιστος ιατρός - κλινική στην Ελλάδα, με ρεαλιστικά θετικά αποτελέσματα. Έχω ήδη κάνει μια μεταμόσχευση το 2007 FUT, κολωνάκι μεριά
αλλά , δεν νομίζω ότι τα μοσχεύματα επιβίωσαν στην πλειοψηφία τους. Έχω σχετικά καλή πύκνωση μπροστα, αλλά το κεφάλι crown και πίσω, έχει αδειάσει..
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

giwrgos athina

Active Member
Επειδη και εγω προτιμω να μην ξενιτευομαι και το ψαχνω κοιτα την κλινικη BHR εχει ανοιξει στην ελλαδα και χειρουργει ο Bisanga που ειναι αξιοπιστος γιατρος με φημη στο εξωτερικο..
 

dimitris50423

Well-Known Member
Καλησπέρα
Τελικά, υπάρχει αξιόπιστος ιατρός - κλινική στην Ελλάδα, με ρεαλιστικά θετικά αποτελέσματα. Έχω ήδη κάνει μια μεταμόσχευση το 2007 FUT, κολωνάκι μεριά
αλλά , δεν νομίζω ότι τα μοσχεύματα επιβίωσαν στην πλειοψηφία τους. Έχω σχετικά καλή πύκνωση μπροστα, αλλά το κεφάλι crown και πίσω, έχει αδειάσει..

Αν ψάξεις στις παρουσιάσεις μεταμοσχεύσεων θα δεις τι μπορεί να πετύχει η κάθε κλινική-ιατρος με μια μεταμόσχευση.
Οτιδήποτε άλλο για εμένα είναι άγνωστο γιατί δεν εμπιστεύτηκα ποτέ ωραιοποιημενες φωτογραφίες κλινικών.
Και στον χειρότερο να ρωτήσεις θα έχει να σου δείξει φοβερές φωτογραφίες πριν και μετά.
 

theoxaris

Member
Άρχισε να κάνεις επισκέψεις να ακούσεις τι προσέγγιση έχει ο καθένας για το κεφάλι σου.
Δες και τα κόστη και φωτογραφιες από το forum και στο τέλος θα ξέρεις που θα πας.
Προσοχή στα σχολια που διαβάζεις για τον κάθε ιατρό μπορεί να σε μπερδέψουν τα σχόλια .
 

koumparos

Well-Known Member
Εμπιστεψου τις μεταμοσχεύσεις του φόρουμ και συναντήσουν με άτομα που έκαναν μμ ώστε να δεις από κοντά τι μπορεί να πετύχει μια μεταμόσχευση.Ελλαδα είναι ελάχιστες οι επιλογές που έχεις με βάση το feedback που έχουμε.
 
Μπλουζα