Αντιανδρογόννο RU 58841 (C17H18N3O3F3)

kouklos10

Member
tarzan είπε:
καμια ενημερωση για την αποτελεσματικοτητα του RU απο τα παιδια που ειχαν κανει ομαδικη παραγγελια? τελικα αξιζει?
Νομίζω ότι ειναι νωρις ακομη για να κρινω μονο 20 μερες κανω εφαρμογή . το πρωτο που βλεπω ειναι ότι η φαγούρα τελος. τωρα απο αποτελέσματα δεν εχω δει καποια τρελή διαφορα ακόμη.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

tarzan

New Member
kouklos10 είπε:
tarzan είπε:
καμια ενημερωση για την αποτελεσματικοτητα του RU απο τα παιδια που ειχαν κανει ομαδικη παραγγελια? τελικα αξιζει?
Νομίζω ότι ειναι νωρις ακομη για να κρινω μονο 20 μερες κανω εφαρμογή . το πρωτο που βλεπω ειναι ότι η φαγούρα τελος. τωρα απο αποτελέσματα δεν εχω δει καποια τρελή διαφορα ακόμη.

ευχαριστω για την αμεση ανταποκριση.περιμενουμε λοιπον νεα για τη δραστικοτητα του RU στο μελλον
 

kouklos10

Member
tarzan είπε:
kouklos10 είπε:
tarzan είπε:
καμια ενημερωση για την αποτελεσματικοτητα του RU απο τα παιδια που ειχαν κανει ομαδικη παραγγελια? τελικα αξιζει?
Νομίζω ότι ειναι νωρις ακομη για να κρινω μονο 20 μερες κανω εφαρμογή . το πρωτο που βλεπω ειναι ότι η φαγούρα τελος. τωρα απο αποτελέσματα δεν εχω δει καποια τρελή διαφορα ακόμη.

ευχαριστω για την αμεση ανταποκριση.περιμενουμε λοιπον νεα για τη δραστικοτητα του RU στο μελλον
Tίποτα φιλε ελπίζω ότι σε κάνα τρίμηνο θα ξέρουμε και εύχομε να είναι ενθαρυντικά τα αποτελέσματα.
 

sito

Active Member
Να κάνω μια μικρή ενημέρωση...

Σε λίγες μέρες κλείνω τους 3 μηνές.... Αυτην την στιγμή βλέπω μπροστά στην χερλαιν καινουργιες μαύρες τρίχες. Τώρα κατά πόσο θα καταφέρουν να μεγαλώσουν θα δείξει η πορεία. Να σημειώσω κιόλας οτι μετά από 2 με 3 βδομάδες χρήσης είχα έντονο σεντιγκ που κράτησε σχεδόν 1 μήνα. Αυτην την στιγμή η τριχόπτωση είναι σε πολύ χαμηλά επίπεδα...
 

kouklos10

Member
σιτο και εγω ιδια περιπου συμπτωματα βλεπω. περιπου δυο μηνες που το χρισιμοποιω βλεπω στο μπροστινο μερος μια βελτιωση . στο βερτεξ δεν βλεπω κατι ιδιαιτερω. η τριχωπτωση ηδη μειωθηκε αρκετα τις δυο τελευταιες μερες προσθεσα και ζυρτεκ και σημερα αυτο που εγινε με κουφανε τελιως τεσσερις τριχες μονο , ενω ειχα συνηθως γυρω στις 20. βαζω το βραδυ ru το μεσημερι ζιρτεκ και μετα απο δυο τρεις ωρες μια εφαρμογη αφρο μινοξ. αν συνεχισει ετσι παμε για ραστα....
 

kouklos10

Member
Εγω το φτιαχνω καθε 10 μερες . βαζω 50 μγ την ημερα ρυ , νομιζω σε χρηματα αν θυμαμε καλα ητανε γυρω στα 170 με 180 ευρω περιπου υπολογιζε οτι θα σου φτασει για κανα εξαμηνο με εφταμηνο.
 

Reve

Active Member
Καλησπέρα σε όλα τα μέλη. Μία ερώτηση αν μπορείτε να βοηθήσετε. Όταν βάζετε κάποιο link και παραπέμπεται αλλού μέσα στο φόρουμ (πχ ρωτάω κάτι για το οποίο υπάρχει ολόκληρο άρθρο και με παραπέμπετε με το λινκ σε αυτό) όταν πατάω για να με μεταφέρει εκεί με βγάζει συνεχώς στην πρώτη σελίδα του φορουμ ελαφρώς αλλαγμένη και όχι στο αρθρο. Μπορείτε να βοηθήσετε? Έχω δοκιμάσει να κάνω log out και ξανά log in αλλα το ίδιο. Ευχαριστώ πολύ παίδες υγεία σε όλους.
 

orestis

Member
Atsibir είπε:
Καλησπέρα σε όλα τα μέλη. Μία ερώτηση αν μπορείτε να βοηθήσετε. Όταν βάζετε κάποιο link και παραπέμπεται αλλού μέσα στο φόρουμ (πχ ρωτάω κάτι για το οποίο υπάρχει ολόκληρο άρθρο και με παραπέμπετε με το λινκ σε αυτό) όταν πατάω για να με μεταφέρει εκεί με βγάζει συνεχώς στην πρώτη σελίδα του φορουμ ελαφρώς αλλαγμένη και όχι στο αρθρο. Μπορείτε να βοηθήσετε? Έχω δοκιμάσει να κάνω log out και ξανά log in αλλα το ίδιο. Ευχαριστώ πολύ παίδες υγεία σε όλους.

Και σε μενα το ιδιο συμβαίνει. Οταν παταω σε καποιο link που σε παει σε καποιο θεμα του forum μου βγαζει παντα την αρχικη σελιδα.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

sito

Active Member
edyuser1 είπε:
τι γινετε ρε παιδια κανει δουλεια αυτο εδω η μαπα το καρπουζι


Λοιπον απο την δικια μου την μερια εχω να πω οτι ναι κανει δουλεια!! Μην περιμενει κανεις να βγαλει ραστα αλλα κανει δουλεια. Μου ειχε μειωθει η τριχοπτωση, και πυκνωσε λιγο το μαλλι μου σε σημειο που εβαζα πιο σπανια τοππικ και οταν εβαζα χρειαζομουν λιγοτερη απο την μιση ποσοτητα. απο παρενεργειες τιποτα.

Το μειον: Χρειαζετε να το παρασκευαζεις συχνα για να εισαι σιγουρος. Εγω βεβαια εφτιαχνα για 15 μερες διαλυμα καθε φορα και δεν νομζιω να υπηρχε προβλημα. Αν θες να εισαι σιγουρος το κανεις ανα βδομαδα.
Επισης η τιμη του, αν και συνεχιζει να κατεβαινει, παραμενει υψηλη.
Το πιο φηνο αυτην την στιγμη ειναι $188 τα 10 γρ απο ομαδικη παραγγελια σε ξενα φορουμ (δηλαδη περιπου 150 Ευρω)

Και οταν ειχα να βαλω κανα 2 βδοαμδες μου φευγαν τουφες οταν λυζομουν.
 

sito

Active Member
edyuser1 είπε:
σιτο δεν βαζεις αλλο ρε φιλε γιατι το σταματησες?

βαζω ακομα, απλα μου ειχε τελειωσει εκεινο που ειχαμε παρει και χρησιμοποιω ru π μου ειχε κανει δωρο ο τοξοτης απο το φορουμ. Δεν εχω την αποτελεσματικοτητα που ειχα με το αλλο ru. δηλαδη ειναι λιγο αυξημενη η τριχοπτωση σε σχεση με πριν. Τωρα τις επομενες μερες θα παραγγειλω παλι φρεσκο πραμα
 

edyuser1

Active Member
ευχαριστω ρε φιλε για τις απαντησεις και εγω το σκεφτομαι τωρα με μινοξ δεν βλεπω τιποτα
 

jimys

Member
διαβασα και τις 20 σελιδες αλλα για ακομα μια φορα δεν καταλαβα τα πολυ βασικα
1) πως λειτουργει
2) απο που το προμηθευομαστε
3)πως το χρησιμοποιουμε
4) σε τι πιθανοτητα εμφανιζοναι τα sides ενω επισης ελαχιστοι απο δω ειπαν τις εμπειριες τους ..

ειναι πολυ δυσκολο να το ψαξεις σε ξενα φορουμ γιατι εκει πραγματικα ΓΙΝΕΤΑΙ Ο ΧΑΜΟΣ!
 

Chs

Μέλος του προσωπικού
jhmmys είπε:
διαβασα και τις 20 σελιδες αλλα για ακομα μια φορα δεν καταλαβα τα πολυ βασικα
1) πως λειτουργει
2) απο που το προμηθευομαστε
3)πως το χρησιμοποιουμε
4) σε τι πιθανοτητα εμφανιζοναι τα sides ενω επισης ελαχιστοι απο δω ειπαν τις εμπειριες τους ..

1) Είναι αντι -ανδρογόνο φαντάσου όπως η φίνα για παράδειγμα.
2) Συμφέρει να γίνει με ομαδική παραγγελία λόγο το ότι είναι ακριβό, τα παιδιά που παίρνουν ξέρουν, ρώτα τον sito, αυτός γνωρίζει πηγή σίγουρα.
3) Το φτιάχνουμε για τοπικό
4) Εδώ οι απόψεις διίστανται.. κάποιοι έχουν μιλήσει για χειρότερα sides και από φιναστερίδη, κάποιοι άλλοι πολύ λιγότερα έως και ανύπαρκτα..
 
Μπλουζα