Αναζητηση Ιατρου για μεταμοσχευση

Georgios k

New Member
Καλησπέρα και καλώς σας βρήκα.
Εδώ και ένα χρόνο παρατήρησα απότομη απώλεια στους κροταφους και τώρα βρίσκομαι με χρήση regaine 5% τους τελευταίους 5 μήνες.
Βλέπω ότι πλέον ούτε στο λούσιμο ούτε στο μαξιλάρι βλέπω τρίχες.
Το θέμα μου είναι ότι μου έχει γίνει εμμονή ιδέα, όλη την μέρα είμαι μπροστά από ένα καθρέφτη και κοιτάω την ζημιά ενώ η ψυχολογία μου είναι χάλια,το έχω πάρει πολύ βαριά.
Και σκέφτομαι για μεταμόσχευση αλλά δεν έχω ιδέα από Γιατρούς,έχετε να μου προτείνετε κάποιον;
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

dimitris50423

Well-Known Member
Βάλε φωτογραφίες φίλε μου να δούμε την αραίωση. Πόσο ετών είσαι; Με μινοξιδιλη δεν πρόκειται να βγάλεις τρίχες στους κροταφους απλά θα διατηρήσεις σε καλή κατάσταση τα μαλλιά που έχεις ήδη και θα σταματήσεις την τριχόπτωση
 

piros75

Well-Known Member

Georgios k

New Member
Βάλε φωτογραφίες φίλε μου να δούμε την αραίωση. Πόσο ετών είσαι; Με μινοξιδιλη δεν πρόκειται να βγάλεις τρίχες στους κροταφους απλά θα διατηρήσεις σε καλή κατάσταση τα μαλλιά που έχεις ήδη και θα σταματήσεις την τριχόπτωση
Φίλε Ευχαριστώ για την απάντηση θα προσπαθήσω να βάλω φωτο Γιατί είμαι ναυτικός και στο καράβι δεν έχω καλό ίντερνετ και το πληρώνω και πανάκριβα οπότε είναι περιορισμένες οι επιλογές μου.
33 χρόνων είμαι.
Η αραίωση που έχω είναι ποιο έντονη και ορατή σε κροταφους αλλά φαίνεται να προχωράει προς το ενδιάμεσο κομμάτι ανάμεσα από τους κροταφους και προς τα πίσω.
 

Georgios k

New Member
Καλησπέρα 33 χρόνων είμαι.
Όσο για φώτοθα προσπαθήσω γιατί δουλεύω σε πλοίο και με το ίντερνετ έχω θέμα.
Αραίωση έχω σε όλο το μπροστά κομμάτι αλλά στους κροταφους είναι πολύ έντονη και προχωράει προς το κέντρο και πίσω
Βάλε φωτογραφίες φίλε μου να δούμε την αραίωση. Πόσο ετών είσαι; Με μινοξιδιλη δεν πρόκειται να βγάλεις τρίχες στους κροταφους απλά θα διατηρήσεις σε καλή κατάσταση τα μαλλιά που έχεις ήδη και θα σταματήσεις την τριχόπτωση
 
Μπλουζα