Αναζήτηση κλινικής για MM

MARIO1982

New Member
Καλησπέρα σας αγαπητοί μου,

Σαν νέο μέλος στην παρέα σας σας χαιρετίζω όλους και εύχομαι τα καλυτέρα σε αυτούς που έκαναν ΜΜ και σε αυτούς που είναι να κάνουν όπως εγώ.Αναζητώ κλινική για να προβώ σε ΜΜ.Στο παρελθόν έχω υποβληθεί σε μία ΜΜ στην Ελλάδα σε ηλικία 28 χρονών στο crown με όχι πολύ καλά αποτελέσματα και μια δεύτερη στο εξωτερικό to 2013 σε ηλικία 31 Ετών με αρκετά καλό αποτέλεσμα.Μετά από μια δεκαετία ήτοι 41 ετών τώρα έχουν αραιώσει και τα μπροστινά αλλά και το crown. Λόγω επαγγελματικών υποχρεώσεων ο χρόνος μου είναι περιορισμένος και επειδή έχω μεγαλώσει και θέλω να νοιώθω ασφάλεια σε μια μελλοντική ιατρική αισθητική επέμβαση όπως είναι η ΜΜ θα προτιμούσα πλέον να μην τρέχω στο εξωτερικό και να την κάνω εδώ στην Ελλάδα.Θα ήθελα αν έχετε την ευγενή καλοσύνη να με καθοδηγήσετε λίγο στην αναζήτηση μου εύρεσης κλινικής προτείνοντας μου κάποιες κλινικές που μπορεί να έχετε δει αποτελέσματα είτε πάνω σας είτε σε γνωστούς σας.

Σας ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Chris34

Active Member
Βάλε φωτογραφίες να δούμε την κατάσταση των μαλλιών σου φίλε. Έχεις καλές επιλογές και στην Ελλάδα.
 
Μπλουζα