Αναζήτηση Παρουσίασης

piros75

Well-Known Member
δηλαδη ποσο χρονο χρειαζεται για να βγαλει 2-3 φωτο και να τις ανεβασει;; δεν εχει 5 λεπτα χρονο διαθεσιμο;;; το οτι εχει καποια σοβαρα επαγγελματικα θεματα δεν δικαιολογει τιποτα...

Καλά τώρα, μην τρελαθούμε και τελείως, πως δεν δικαιολογεί τίποτα το να έχεις σοβαρά επαγγελματικά θέματα.... για κάτσε και σκέψου αν εσένα πχ σε απόλυαν από τη δουλειά σου, ή έχανες το μαγαζί σου, ή σε έκλεινε η Εφορία, θα είχες όρεξη να κάθεσαι να βγάζει φωτογραφίες το μαλλί σου και να το αναρτάς σε φόρουμς;;;
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

manly_Man

Well-Known Member
Καλά τώρα, μην τρελαθούμε και τελείως, πως δεν δικαιολογεί τίποτα το να έχεις σοβαρά επαγγελματικά θέματα.... για κάτσε και σκέψου αν εσένα πχ σε απόλυαν από τη δουλειά σου, ή έχανες το μαγαζί σου, ή σε έκλεινε η Εφορία, θα είχες όρεξη να κάθεσαι να βγάζει φωτογραφίες το μαλλί σου και να το αναρτάς σε φόρουμς;;;
καταρχην κανεις υποθεσεις με τα χειροτερα σεναρια χωρις καν να ξερεις τι εχει συμβει...

απλα δεν νομιζω οτι ειναι τοσο τραγικο να αφιερωσει 5-10 λεπτα απο τον χρονο του να βγάλει απλα 2-3 φωτο και να τις ανεβασει σε ενα διαστημα 6 μηνων ωστε να τελειωσει μια παρουσιαση που ειχε αναλαβει. Αν εσυ θεωρεις οτι μεσα σε 6 μηνες ειναι ακατορθωτο και αδυνατο να βρει 5-10 λεπτα ελευθερου χρονου τοτε παω πασο.

Και επισης ετσι θα εκλεινε τα στοματα που υποπτευονται οτι κατι δεν εχει παει καλα με την μεταμοσχευση του και γιαυτο δεν την παρουσιαζει....
 
Τελευταία επεξεργασία:

piros75

Well-Known Member
Εντάξει δεν λέω, ο Στιπαρ ήταν πάντα πιεστικός και κάποιες φορές και εριστικός, αλλά επειδή έχω περάσει επαγγελματικά προβλήματα τα οποία μπορούν να σε ρίξουν σε βαριά κατάθλιψη, δείχνω μια κατανόηση.
 

dimitris50423

Well-Known Member
Εγώ απλά γελάω με τη συμπεριφορά του στην παρουσίαση και του Άγγελου που είχε ξεκινήσει με απίστευτη όρεξη να μας περιγράφει το πιάνο ποσο ωραία έπαιζε στην υποδοχή αλλά και στη δική του παρουσίαση.
Όταν πολλοί και περισσότερο εγώ στη δική μου παρουσίαση δεχομουν επίθεση και κριτική από τον ίδιο λέγοντας να τα κοψω κοντά να τα χτένισω αλλιώς να βάζω φλας πάνω στο κεφάλι. Επίσης να βάζω φωτογραφίες ανά 15 μέρες όπως και έκανα τα περισσότερα και αναρωτιομουν γιατί;
Δύο παρουσιάσεις ξεκίνησε και τις δύο τις παράτησε χωρίς να τον πιέσει κάνεις για ειδικές συνθήκες φωτογράφισης.
Όλα τα υπόλοιπα είναι θεωρίες. Το να ανεβάσεις 5 φωτό είναι δύο λεπτά υπόθεση.
Αν έχει βαρεθεί το φόρουμ εννοείται δικαίωμα του και είναι σεβαστό αν σκάσει μετά από καιρό όμως και πει να οι φωτογραφίες για εμένα δεν θα έχουν καμία αξία όπως το ίδιο θα ισχυε και για οποιαδήποτε παρουσίαση. Θα είχα δικαίωμα να κάνω πολύ σκληρή κριτική λόγω της κριτικής που δέχθηκα όταν παρουσίαζα τη δική μου μμ πάρα αυτό αυτό είναι το πρώτο και τελευταίο ποστ στο συγκεκριμένο νήμα για να τοποθετηθω. Καλή συνέχεια και ελπίζω πραγματικά να έχουν πάει όλα καλά.
 
Μπλουζα