Αναβαθμίσεις/Ενημερώσεις για το site...

dimitris50423

Well-Known Member
Εμενα προσωπικα μου πεταει και πολλες διαφημίσεις. Σε καθε σελιδα εχω 2-3 διαφημισεις. Δεν ειναι προβλημα αυτο απλα τι αναφερω γιατι στην προηγουμενη μορφη της σελιδας δεν υπηρχε.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

crossfire

Well-Known Member
Δεν μπορείς να κλείσεις το εικονίδιο των φωτογραφιών γιατί καλύπτουν οι διαφημίσεις την ένδειξη Χ.
Σε κινητό........
 

Adriano

Well-Known Member
Είναι εξαιρετικό το forum Όπως πρέπει να είναι. Προς τους από πάνω.

Οι διαφημίσεις δεν έχουν να κάνουν με το layout του forum.

Το adblock plus είναι ο φίλος σας. Βάλτε το στον browser σας και θα είστε μια χαρά.

Εξαιρετικό και από το κινητό μιας και είναι πλέον responsive το site.

Μπράβο παιδιά, Επιτέλους μια σοβαρή αλλαγή που δίνει value στο forum σας.
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Εγω παντως φωτος ολόκληρες απο κινητο δεν μπορω να δω ....τος κόβουν οι διαφημίσεις οι οποίες δεν μπορω να κλεισω ...
 

edyuser1

Active Member
Μπορω να πω και εγω μια ιδεα;μπορειτε να κανετε ενα θεμα με τις θεραπειες που ειναι να κυκλοφορησουν στο μελλον να το κλειδωσετε και να το ενημερωνουν μονο οι διαχειρηστες με την εξελιξη τους και σε ποιο σταδιο βρισκοντε;καλο ειναι να ειναι κλειδωμενο για να μξν γραφει ο καθενας οτι θελει και γινει μπαχαλο. Απλως να εχει λινκς απο τις εταιριες και σε τι σταδιο βρισκοντε και να το ενημερωνετε οταν υπαρχει καποιο επισημο νεο απο την εταιρια. Ευχαριστω
 

Άκης

Administrator
Δεν έχει αφαιρεθεί ακόμα Μπορείς να κάνεις κάτι σε Παρακαλώ ;

Πρέπει να μην εμφανίζεται. Ίσως είναι η cache του browser σου.

Μπορω να πω και εγω μια ιδεα;μπορειτε να κανετε ενα θεμα με τις θεραπειες που ειναι να κυκλοφορησουν στο μελλον να το κλειδωσετε και να το ενημερωνουν μονο οι διαχειρηστες με την εξελιξη τους και σε ποιο σταδιο βρισκοντε;καλο ειναι να ειναι κλειδωμενο για να μξν γραφει ο καθενας οτι θελει και γινει μπαχαλο. Απλως να εχει λινκς απο τις εταιριες και σε τι σταδιο βρισκοντε και να το ενημερωνετε οταν υπαρχει καποιο επισημο νεο απο την εταιρια. Ευχαριστω
Καλή ιδέα. Θα το κοιτάξουμε.
 

dimitris50423

Well-Known Member
Σιγα σιγα συνηθιζεται η νεα μορφη του φορουμ. Ακη αυτη η ασπριλα για φοντο μαλλον θα επρεπε να αλλαξει. Τουλαχιστον στην αρχικη σελιδα. Θα φαινοταν πιο ωραια στο ματι.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Μπλουζα