Αδυναμία αλλαγής κωδικού

yo_gi

New Member
Γεια χαρά! Όταν έκανα το account μου σημείωσα λάθος τον κωδικό με αποτέλεσμα να μη μπορώ να μπω από άλλη συσκευή ούτε και να μπορώ να τον αλλάξω καθώς δεν βρίσκω επιλογή "ξέχασα τον κωδικό" η οποία θα στείλει email. Από τις ρυθμίσεις λογαριασμού για αλλάξω κωδικό πρέπει να γνωρίζω τον τωρινό τον οποίο έχω σημειωμένο λάθος. Πώς μπορώ να κάνω αλλαγή;
Ευχαριστώ για την βοήθεια.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

dlazaros

Well-Known Member
Πήγαινε εδώ https://www.hairlossgr.com/forum/account/security
Λογικά θα δείς τον κωδικό σου που έχεις τώρα αλλιώς πως είσαι συνδεδεμένος? Αν δεν υπάρχει κωδικός εκεί τότε μπήκες/έκανες εγγραφή με τους κωδικούς του Facebook οπότε δεν μπορείς και να τον αλλάξεις απο εδώ.
 

yo_gi

New Member
Γεια Λάζαρε, ευχαριστώ για την απάντηση.
Ναι, πήγα εδώ αλλά ζητάει τον τωρινό κωδικό τον οποίο έχω σημειωμένο λάθος. Είμαι συνδεδεμένος στον browser που πρωτοέκανα το account και επέλεξα να μείνω συνδεδεμένος οπότε απλά έχει κρατήσει το cookie. Αν διαγράψω τα cookies δεν θα μπορώ να ξαναμπώ γιατί όταν κάνεις login δεν έχει επιλογή στείλει email για reset password.
 

bobby

Well-Known Member
Γεια Λάζαρε, ευχαριστώ για την απάντηση.
Ναι, πήγα εδώ αλλά ζητάει τον τωρινό κωδικό τον οποίο έχω σημειωμένο λάθος. Είμαι συνδεδεμένος στον browser που πρωτοέκανα το account και επέλεξα να μείνω συνδεδεμένος οπότε απλά έχει κρατήσει το cookie. Αν διαγράψω τα cookies δεν θα μπορώ να ξαναμπώ γιατί όταν κάνεις login δεν έχει επιλογή στείλει email για reset password.
στείλε μήνυμα στον @CVIAL που είναι ο διαχειριστής, μάλλον θα σου δώσει λύση.
 

Kostas97

Well-Known Member
Γεια Λάζαρε, ευχαριστώ για την απάντηση.
Ναι, πήγα εδώ αλλά ζητάει τον τωρινό κωδικό τον οποίο έχω σημειωμένο λάθος. Είμαι συνδεδεμένος στον browser που πρωτοέκανα το account και επέλεξα να μείνω συνδεδεμένος οπότε απλά έχει κρατήσει το cookie. Αν διαγράψω τα cookies δεν θα μπορώ να ξαναμπώ γιατί όταν κάνεις login δεν έχει επιλογή στείλει email για reset password.
Ποιον Browser χρησιμοποιεις; κινητο / υπολογιστης; βασικα τρ προσεξα οτι εχεις μονο stay signed in. Οκ.. ειπα μηπως ειχε αποθηκευτει κανας κωδικος.
 
Τελευταία επεξεργασία:

dlazaros

Well-Known Member
Γεια Λάζαρε, ευχαριστώ για την απάντηση.
Ναι, πήγα εδώ αλλά ζητάει τον τωρινό κωδικό τον οποίο έχω σημειωμένο λάθος. Είμαι συνδεδεμένος στον browser που πρωτοέκανα το account και επέλεξα να μείνω συνδεδεμένος οπότε απλά έχει κρατήσει το cookie. Αν διαγράψω τα cookies δεν θα μπορώ να ξαναμπώ γιατί όταν κάνεις login δεν έχει επιλογή στείλει email για reset password.
Περίεργο, όταν πάω εκεί ο κωδικός είναι έτοιμος χωρίς να χρειάζεται να κάνω κάτι.
Untitled.png
 

yo_gi

New Member
Ναι, σε εμένα δεν εμφανίζεται εκεί, σε εσένα εμφανίζεται μάλλον γιατί τον έχεις αποθηκεύσει στον browser σου.
Μίλησα με τον CVIAL και θα το διορθώσει αυτός.
Ευχαριστώ!
 
Μπλουζα