Αγορά Revivogen μπερδεύτηκα

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

katselos

New Member
Αποφάσισα να παραγγείλω Revivogen αλλα έχω μπερδευτή.
Πιο πακέτο πρέπει να παραγγείλω για μια πλήρη θεραπεία 3 μηνών;
Το Bio Cleansing Shampoo είναι η κανονική θεραπεία;
Το 12 Oz που γραφει κάτω τη είναι;
 

Συνημμένα

  • Graphic1.jpg
    Graphic1.jpg
    921.7 KB · Προβολές: 34

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

ANAR

Well-Known Member
Απ: Αγορά Revivogen μπερδεύτηκα

Ολα 3μηνες θεραπειες ειναι εκτος το τελευταίο που ειναι το σαμπουαν μονο του απλα σε μερικα πακετα ειναι και το σαμπουαν μαζι. ;)
 

katselos

New Member
Απ: Αγορά Revivogen μπερδεύτηκα

Έκανα την παραγγελια πριν δυο μέρες νομίζω, από Revivogen.com και σήμερα το πρωί δεν το πίστευα ότι ήρθε
 

katselos

New Member
Απ: Αγορά Revivogen μπερδεύτηκα

Έχω ακούσει πολύ καλά σχόλια για το Revivogen αλλα θα με ενδιέφερε a ακούσω τη γνώμη σου
 

Fenimore

Μέλος του προσωπικού
Απ: Αγορά Revivogen μπερδεύτηκα

katselos είπε:
Έχω ακούσει πολύ καλά σχόλια για το Revivogen αλλα θα με ενδιέφερε a ακούσω τη γνώμη σου

φίλε, πρέπει να το δοκιμάσεις και να κρίνεις μόνος σου. Αν σου δουλέψει σου δούλεψε, αν όχι συνεχίζεις με κάτι άλλο. Κάθε οργανισμός έχει την δική του ανταπόκριση. Του alexXXX προφανός απλά δεν του έδωσε αποτελέσματα ή περίμενε πολύ περισσότερα, και κάθετε εδώ και μήνες και το θάβει νομίζοντας ότι κάνει καλό έτσι στους χρήστες που σκοπεύουν να το δοκιμάσουν. Δεν σκέφτεται όμως οτι αν υπάρχει έστω και μια μικρή πιθανότητα να βοηθηθεί κάποιος απο το revivogen, αυτός θα τον αποτρέψει.
 

alexXXX

Active Member
Απ: Αγορά Revivogen μπερδεύτηκα

εμενα φιλε οχι μονο δεν με βοηθησε μου εκανε κ ζημια με ερεθισμους κ φαγουρα εντονη τι θες να πω οτι ειναι καλο?αυτος δεν ειναι ο σκοπος του φορουμ να λεει ο καθενας τις εμπειες του μπας κ βγει καμια ακρη?αν ειμαι λαθος πες το μου.
 

Fenimore

Μέλος του προσωπικού
Απ: Αγορά Revivogen μπερδεύτηκα

alexXXX είπε:
εμενα φιλε οχι μονο δεν με βοηθησε μου εκανε κ ζημια με ερεθισμους κ φαγουρα εντονη τι θες να πω οτι ειναι καλο?αυτος δεν ειναι ο σκοπος του φορουμ να λεει ο καθενας τις εμπειες του μπας κ βγει καμια ακρη?αν ειμαι λαθος πες το μου.

ερεθισμός και φαγούρα υπάρχουν σε πολλά τοπικά, αυτό δεν λέει κάτι. Αν με τη λέξη "ζημιά" εννοείς ότι έχασες περισσότερα μαλλιά απ'οτι είχες πριν το ξεκινήσεις τότε να σκεφτείς ότι μπορεί ούτος η άλλος να τα έχανες, και απλά η χρήση του revivogen δεν σου έδωσε κανένα αποτέλεσμα. Για άλλο προιόν μπορεί κι εγώ να είμουν λίγο καχύποπτος αλλά εφόσον το revivogen έχει φυτικά συστατικά δεν βλέπω το λόγο να είμαι. Δεν θέλω να πεις ότι είναι καλό, απλά θέλω να μην είσαι τόσο απόλυτος. Ειδικά όταν ένας νέος χρήστης σκέφτεται να το δοκιμάσει. Μπορεί σε αυτόν να δώσει αποτελέσματα, μπορεί και όχι.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα