Αίμα στο εσώρουχο

Geros86

New Member
Παρατήρησα μια κυλίδα αιματος στο εσωρουχο σαν ενα 2ευρω σε μέγεθος, πολυ εντονα ποτισμένη στο ύψος του πέους (εκει ακριβώς που ακουμπαει) Το άφησα να δω αν θα ξαναεμφανιστεί. Μετα απο 4 μέρες (σήμερα) εμφανιστηκε παλι με πολυ μικροτερη μορφη (2 μικρές κυλίδες) στο ιδιο ακριβώς σημειο.

Σημείωση: Λαμβάνω σχεδόν 5 μήνες proscar (1/7)
Λέτε να εχει σχέση? Εχει παρατηρήσει κανεις κατι τετοιο?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Chs

Μέλος του προσωπικού
Καλησπέρα φίλε μου, λοιπόν αυτό που ξέρω ότι μπορεί να προκαλέσει το proscar είναι σπερματοαιμία, δλδ αίμα στο σπέρμα, τώρα αυτό που λες μου δείχνει ίσως κάτι άλλο, κάτι από ούρα δλδ.. μην το αφήσεις να πας αμεσα σε έναν ουρολόγο να το δεις, και παρατήρησε τα ούρα σου αν έχουν αίμα. Επίσης, πονάς καθόλου κατά την ούρηση? η έχεις ενοχλήσεις?
 

Geros86

New Member
Ναι εκλεισα ραντεβου. Οχι ουτε αιμα στα ουρα, ουτε δυσκολία ούρισης, ουτε ενοχλήσεις τιποτα!
 

Chs

Μέλος του προσωπικού
Aυτό μπορεί να προκληθεί και από προστάτη, και εννοείται η φίνα έχει να κάνει άμεσα με τον προστάτη..και όλα τα εργαλεία εκέι κάτω.

Επίσης μήπως παρατήρησες τίποτα περίεργες εκκρίσεις υγρών από το πέος σου?

Όπως και να έχει, αφου έκλεισες ραντεβού οκ ;) Να μην αγχώνεσαι λογικά είναι κάτι παροδικό :) Περαστικά εύχομαι και περιμένω νέα! :)
 

Geros86

New Member
Οχι τα φυσιολογικά. Το μονο αξιοσημειωτο ειναι πως λογω αρρωστιας ειχα καιρο να κανω μπανιο και ειχε λερωθει αρκετα το εσωρουχο, ίσως να εγινε και καμια μολυνση απο αυτό. Δεν ξέρω
 

ANAR

Well-Known Member
Απο την προστατίτιδα χανεις αιμα απο τα ουρα...οπως και να εχει θα σου πει ο γιατρος.
 

Georgex6

Well-Known Member
ειχα δει αιμα στο σπερμα τη περιοδο που ειμουν φουλ στη φινα μετα απο σεξ οπου ειχα πιεστει γτ δεν ειχα καλη στυση και μετα για καμποσες μερες μαζι με το σπερμα εβλεπα αιμα ο γιατρος μου ειπε οτι εσπασε καποιο αγγειο αν θυμαμαι καλα
 

anieros36

New Member
Georgex6 είπε:
ειχα δει αιμα στο σπερμα τη περιοδο που ειμουν φουλ στη φινα μετα απο σεξ οπου ειχα πιεστει γτ δεν ειχα καλη στυση και μετα για καμποσες μερες μαζι με το σπερμα εβλεπα αιμα ο γιατρος μου ειπε οτι εσπασε καποιο αγγειο αν θυμαμαι καλα

Μου συνεβη ακριβως το ιδιο. Οπως ακριβως τα λες. Πηγα κι εγω σε γιατρο και μου ειπε το ιδιο. Παντως τη φινα που επαιρνα δοκιμαστικα την εκοψα γιατι την ακουσα λιγακι απο τις παρενεργειες της, ηρθε και η αιματοσπερμια και εδεσε το γλυκο
 
Μπλουζα