ΑΡΧΙΚΗ ΚΑΘΟΔΗΓΗΣΗ-ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΓΙΑ ΜΜ

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Nik.Mos

Well-Known Member
Εντωμεταξυ μεγαλη βλακεια και αδικια να κατηγορουν τον κουμπαρο για αυλικο..Εχει δωσει ευσημα σε αποτελεσματα πολλων κλινικων και καποιοι παλι αρχισαν να βλεπουν φαντασματα
 

alex7

Well-Known Member
Εντωμεταξυ μεγαλη βλακεια και αδικια να κατηγορουν τον κουμπαρο για αυλικο..Εχει δωσει ευσημα σε αποτελεσματα πολλων κλινικων και καποιοι παλι αρχισαν να βλεπουν φαντασματα
Τον όρο αυλικός κλινικής πρώτος ο Κουμπάρος τον χρησιμοποίησε .Είναι δικό του copyright .Ανέτρεξε στα σχόλια να το δεις
 

Nik.Mos

Well-Known Member
Δεν ξεκινησε καμια επιθεση,αντιθετως εσυ και ο Νικ του την πεσατε επειδη και μονο εξεφρασε την αποψη του.Αν πας σε αποτελεσματα του Τυρκαλα και ανατρεξεις στα σχολια θα βρεις και του κουμπαρου μεσα,ειναι αξιοσεβαστο μελος και δεν εχει δωσει ποτε δικαιωμα..Να μου πεις εγω τι ειμαι,ο δικηγορος του;Οχι,απλα διακρινω μια αδικια και θελω να την αναδειξω,παντα φιλικα αλεξ καθως σεβομαι και εσενα
 

alex7

Well-Known Member
Δεν ξεκινησε καμια επιθεση,αντιθετως εσυ και ο Νικ του την πεσατε επειδη και μονο εξεφρασε την αποψη του.Αν πας σε αποτελεσματα του Τυρκαλα και ανατρεξεις στα σχολια θα βρεις και του κουμπαρου μεσα,ειναι αξιοσεβαστο μελος και δεν εχει δωσει ποτε δικαιωμα..Να μου πεις εγω τι ειμαι,ο δικηγορος του;Οχι,απλα διακρινω μια αδικια και θελω να την αναδειξω,παντα φιλικα αλεξ καθως σεβομαι και εσενα
Και το εξής σχόλιο «και από Ελλαδα μονο ο Αναστασάκης για μετρήσεις και μμ» ποιανού είναι;Της γάτας μου ;.Ο Bisanga δεν κάνει καλές μετρήσεις ;.Εδώ μιλάμε για απροκάλυπτη υποστήριξη στον Αναστασάκη και οποίος του πει τίποτε είναι αυλικός κλινικής .Ωραίος ο Κουμπάρος
 

nick90

Well-Known Member
Δεν ξεκινησε καμια επιθεση,αντιθετως εσυ και ο Νικ του την πεσατε επειδη και μονο εξεφρασε την αποψη του.Αν πας σε αποτελεσματα του Τυρκαλα και ανατρεξεις στα σχολια θα βρεις και του κουμπαρου μεσα,ειναι αξιοσεβαστο μελος και δεν εχει δωσει ποτε δικαιωμα..Να μου πεις εγω τι ειμαι,ο δικηγορος του;Οχι,απλα διακρινω μια αδικια και θελω να την αναδειξω,παντα φιλικα αλεξ καθως σεβομαι και εσενα
Έχει αναφέρει και σε άλλα νήματα ο ίδος ο κουμπάρος περί αυλικων. Δεν εξέφρασε απλά την άποψη του. Ειναι η συνολική του εικόνα με όσα έχει γράψει τελευταία που συνεχώς μπαίνει σε όλα τα νηματα να υπσοτηρίξει αναστασάκη ανεξάρτητα από το αποτέλεσμα. Ούτε καν μεταμόσχευση να ειχε κανει εκεί για να μιλάει με τόση σιγουριά περί "μοναδικού στην Ελλάδα".
 
Τελευταία επεξεργασία:

jersey

Well-Known Member
Και το εξής σχόλιο «και από Ελλαδα μονο ο Αναστασάκης για μετρήσεις και μμ» ποιανού είναι;Της γάτας μου ;.Ο Bisanga δεν κάνει καλές μετρήσεις ;.Εδώ μιλάμε για απροκάλυπτη υποστήριξη στον Αναστασάκη και οποίος του πει τίποτε είναι αυλικός κλινικής .Ωραίος ο Κουμπάρος
Ο Αναστασάκης εντωμεταξύ δεν κάνει καν μετρήσεις. Μια κυρία σου μετράει μια πυκνότητα δότριας πριν σε δει ο ιδιος για κανα 10λεπτο max. Και ο ιδιος ο jacksmith που το έζησε ο ιδιος που έκανε εκεί την επέμβαση ανέφερε ότι αυτά που του ειπώθηκαν στο consultation δεν αντιστοιχούσαν στην πραγματικότητα και το μόνο σοβαρό consultation που έκανε ηταν στην κλινική του Bisanga, όπου ηταν περιεκτικό και αναλυτικό όχι σαν αυτό που του έκαναν στον αναστασάκη.
 
Μπλουζα