Όλα τα μεγάλα ονόματα στην αθήνα!

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

koumparos

Well-Known Member
Ο τυπος που παρουσιαζει το βιντεο ειναι και αυτος μεταμοσχευμενος.Τον εχω πετυχει στο youtube
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Είναι μόνο για γιατρούς και αφορά όλες τις τελευταίες εξελίξεις γύρω από την FUE και γενικά τις μμ. Τα ονόματα που συμμετέχουν είναι πρακτικά όλη η παγκόσμια ελίτ (Lorenzo, Erdogan, Feriduni, Wong, Shapiro, Rahal, Ginzburg, Lupanzula, κλπ). Μάλλον θα γινόταν στην Τουρκία αλλά λόγω της ρευστής κατάστασης εκεί θα το κάνουν εδώ. Προσπαθώ μέσω Lorenzo να παρευρεθώ και να μαζέψω υλικό το οποίο θα παρουσιάσω στο φόρουμ και πιθανώς να πάρω και κάποιες συνεντεύξεις από γιατρούς. Για να δούμε, θα ξέρω σε μερικές μέρες...
 

athenian

Well-Known Member
Αν θελουν ατομα για να παρουσιασουν τις τεχνικες τους στους συναδελφους τους δεν θα με πειραζε να κανω μια δωρεαν μμ!!
 

aeratos28

Just aeratos
Αυτό είναι πολύ ευχάριστο.μακάρι να γίνονται τετοια πράγματα συχνά στην Ελλαδα και σε αυτό τον τομέα αλλά γενικά και για διάφορα αλλα πράγματα..όντως αυτοί είναι τα μεγάλα ονόματα..εντωμεταξυ κοιταχτε τον lorenzo πόσο (παρτάλι) ειναι..τρέλα εντελώς ο τύπος.!χαχαχα ωραίος.!:Dδεν μοιάζει καν για γιατρός σε σχέση με τους άλλους και νομίζω πως είναι ο top παγκοσμίως.!πόσο έξω πέφτει το θέμα κρίσης από την εμφάνιση κάποιου για την ιδιότητά του τελικά..πόσο ισχύει αυτο
 

leas

Well-Known Member

naruto

Well-Known Member
πωωω ρε εσεις αυτος ειναι με το μαλλι αλα Νταβιντς ειναι ο περιβοητος Λορενθο!?!?!?
αχχαχα τελειως διαφορετιη εικονα ειχα σχηματισει για την εμφανιση του.Ωραιος τυπος φαινετε

Αυτος που κανει την συνεντευξη εχει κανει μεταμοσχευσεις σε hasson n wong πανω απο 10000 grafts οντως.Ηταν τελειως αδειος πανω πριν...
 

mikegad

Well-Known Member
Με κοντό μαλλί είναι άλλος άνθρωπος
maxresdefault.jpg
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Και που να τον δεις σε φωτό όταν ήταν NW5


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

dimitris50423

Well-Known Member
Ενδιαφερον που θα ερθουν στην Ελλαδα. Ποτε θα γινει η συναντηση; θα δημοσιευθει καπου cvial;
 

athenian

Well-Known Member
Για αυτα τα 250 μοσχευματα που θα βαλει ο καθενας δεν θελουν ατομα civial?Αν εχεις επικοινωνια με τον ισπανο ρωτα τον αν μπορεις.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Έχει ήδη γίνει από χθες (η πρόταση). Δημοσιεύω την χθεσινή αλληλογραφία με τον Lorenzo και την θετική του προδιάθεση για να πάρω άδεια να συμμετέχω στο workshop. Αναμένω απάντηση για την συμμετοχή από την κυρία που είναι η διοργανώτρια όπως επίσης για το αν χρειάζονται και υποψηφίους για μμ.

FUE workshop.jpg
 

dimitris50423

Well-Known Member
Ωραιος cvial. Φανταζομαι αν θελησουν ατομα απο το φορουμ θα εχουμε πολλες συμμετοχες. Βεβαια 250 μοσχευματα ειναι λιγα αλλα κανεις δεν ξερει πως θα εξελιχθει κατι τετοιο. Μπραβο για την προσπαθεια.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Θα δούμε, είναι λίγο αργά, σίγουρα θα έχουν βρει υποψήφιους αλλά ποιος ξέρει. Εννοείται 250 είναι λίγα αλλά και μια αξιολόγηση της κατάστασης του υποψηφίου σε βάθος μέσω της μμ είναι μεγάλο κέρδος


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

koumparos

Well-Known Member
Μπραβο cvial.Eαν τελικα πας στο workshop θα ηταν ενδιαφερον να μαζεψεις μερικες ερωτησεις να ακουσουμε τη γνωμη τους.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Το έχω στα υπόψη μου. Θα κάνω poll για να διαλέξουμε τις αντιπροσωπευτικότερες ερωτήσεις.
 

andy.k

Active member
Καλα παιδες, μη τρελαθουμε, ειναι μεγαλο κερδος ολο αυτο, να προαχθει το επιπεδο, να λυθουν αποριες, αλλα εγω προσωπικα στη διαδιακασια ξουρας, και ολων των επακολουθων μιας μμ(προσοχη 2-3 μηνες, αποχη απο ηλιο κλπ) για 250 gts και να με πληρωναν, δεν εμπαινα...ασχετο, αλλα λεμε τωρα
 
Μπλουζα