Έρευνα υπαινίσσεται ότι βρέθηκε τρόπος να νικηθεί η φαλάκρα

kapa

Μέλος του προσωπικού
εγω θα κανω τον δηκηγορο αυτου του κερατα με τα φτερα νυχτεριδας....
η κυκλοσπορινη ειναι ανοσοκατασταλτικο,ανω τελεια...
ειναι πολυ ακριβο φαρμακο.
πρωτη ανω τελεια...δεν ειμαι σιγουρος οτι ειναι ασφαλης η χρηση ανοσοκατασταλτικων μακροχρονια,το δερμα μας εχει μηχανισμους για να καταπολεμαει πιθανη δημιουργια κακοηθων ογκων.
οχι οτι αν το χρησιμοποιησει καποιος θα βγαλει καρκινο στο δερμα,απλα αυξανει κατα πολυ τις πιθανοτητες
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

ΝΙΚΟΣ συμφωνω ΑΠΟΛΥΤΑ! Παιδια τα φαρμακα ειναι τσαμπα λεφτα. τα μαλλια δε ξαναγυριζουν πισω. Ο μόνος τρόπος ειναι με μεταμόσχευση μαλλιών. Κανονικό χειρουργείο. εγω την πήρα την απόφαση γιατι η αυτοπεποίθησή μου είχε πιάσει πάτωμα και μου είχε δημιουργηθεί τρελό κόμπλεξ. Πριν 5 μηνες λοιπόν έκανα μεταμόσχευση στην Καλογιάννη (https://hairsurgery.gr/) και ειμαι φουλ ικανοποιημένος
 

vag25

Well-Known Member
lol
μονο στον Καλογιαννη θα πιασουν τοπο τα λεφτα.

Το καταλαβαινεις πιστευω οτι του κανεις αρνητικη διαφημιση. Μαλλον οχι.
 
https://www.e-rheumatology.gr/scientific-articles/kyklosporini

Παιδια για αυτη τη φαρμακευτική ουσια μιλαμε ? Προσωπικα μου φαινεται λιγο επικίνδυνη για χρηση χωρις συμβουλή απο γιατρό.
Είναι επικίνδυνη! εγώ τώρα που κοντεύω τα 40 έχω αρχίσει να το ψάχνω λίγο παραπάνω επειδή με ενοχλεί η αραίωση του έχω και σταδιακά μεγαλώνει. Έχω καταλήξει στο ότι η μόνη λύση είναι το χειρουργείο. Ξέρετε κανέναν καλό χειρούργο να συστήσετε;
 
lol
μονο στον Καλογιαννη θα πιασουν τοπο τα λεφτα.

Το καταλαβαινεις πιστευω οτι του κανεις αρνητικη διαφημιση. Μαλλον οχι.
καλησπέρα, ποια είναι η Καλογιάννη; την Googlαρα και βρήκα πολυ καλά σχόλια πάντως. Δείτε: https://hairsurgery.gr/martiries/ και στη google. ίσως αξίζει, γιατί δεν φαίνονται όλοι τόσο εξειδικευμένοι στο χώρο.
 

edyuser1

Active Member
Παρε
καλησπέρα, ποια είναι η Καλογιάννη; την Googlαρα και βρήκα πολυ καλά σχόλια πάντως. Δείτε: https://hairsurgery.gr/martiries/ και στη google. ίσως αξίζει, γιατί δεν φαίνονται όλοι τόσο εξειδικευμένοι στο χώρο.
ναι παρε και των γιωργο φραγκουλη και παντε παρεουλα.
 

minoxidilis

Active Member
Αυτο που πιστεύω ειναι πως πολύ δύσκολα θα δωθεί προς τα έξω κάποια θεραπεία - φάρμακο όπου θα αντιμετωπίζει αποτελεσματικά την τριχόπτωση, δεν νομίζω να τους συμφέρει. Σκεφτείτε πόσα κέντρα, κλινικές θα έκλειναν.[/QUOβ
Βρηκες τον πραγματικο λογο που δεν βγαινει τοσο καιρο κατι,πολυ απλα.
 

minoxidilis

Active Member
Βρίσκω το φάρμακο για την ραφλα αλλά δεν θα το χρησιμοποιήσω για να γίνω πλούσιος γιατί θα κλείσουν οι κλινικές.
Βρισκεις το φαρμακο για την ραφλα,περνεις την πρωταση που σου κανουν και τουμπεκιαζεις,εκτος αν θες να περιμενεις στην ουρα για να παρεις εγκριση απο fda,οταν θα πατησεις τις λεξεις ραφλα patent,θα δεις ποσα patent εχουν βρεθει και δεν εχουν παρει εγκριση για πολλους και διαφορους λογους,και οταν μιλαμε καλο ειναι να παραθετουμε και στοιχεια,τσιμπα το και δες και τις εικονες.
 

Συνημμένα

  • silver growth.pdf
    1.7 MB · Προβολές: 451

tasos33

Well-Known Member
ΝΙΚΟΣ συμφωνω ΑΠΟΛΥΤΑ! Παιδια τα φαρμακα ειναι τσαμπα λεφτα. τα μαλλια δε ξαναγυριζουν πισω. Ο μόνος τρόπος ειναι με μεταμόσχευση μαλλιών. Κανονικό χειρουργείο. εγω την πήρα την απόφαση γιατι η αυτοπεποίθησή μου είχε πιάσει πάτωμα και μου είχε δημιουργηθεί τρελό κόμπλεξ. Πριν 5 μηνες λοιπόν έκανα μεταμόσχευση στην Καλογιάννη (https://hairsurgery.gr/) και ειμαι φουλ ικανοποιημένος
Αφου είχε πιάσει πάτωμα δεν έπιανες τίποτα άλλο να πηγαινε ταβάνι?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

tasos33

Well-Known Member
Να λεμε κ του στραβού το δίκιο πάντως, αν είναι να πας Κολωνάκι καλύτερα να πέσεις στα χέρια της Καλογιάννη πάρα στου καγκουρακα.

Τουλάχιστον είναι ωραίο το κοριτσι, δηλαδή την χαραμιζα μια μμ στα χεράκια της , έτσι πρησμενος στο κρεβάτι του πόνου κατω από τις ματαρες της να σε καθησυχαζουν τα ωραία της χειλη.

Αυτές είναι μμ και χαλάλι της τα 600 που θα κλαίμε, άλλωστε παραπάνω δε βαζει
 
Να λεμε κ του στραβού το δίκιο πάντως, αν είναι να πας Κολωνάκι καλύτερα να πέσεις στα χέρια της Καλογιάννη πάρα στου καγκουρακα.

Τουλάχιστον είναι ωραίο το κοριτσι, δηλαδή την χαραμιζα μια μμ στα χεράκια της , έτσι πρησμενος στο κρεβάτι του πόνου κατω από τις ματαρες της να σε καθησυχαζουν τα ωραία της χειλη.

Αυτές είναι μμ και χαλάλι της τα 600 που θα κλαίμε, άλλωστε παραπάνω δε βαζει
χαχαχα! Καλά τα λες! Αλλά πέρα από την πλάκα είναι κορυφή! Έχει τρελή εμπειρία και ξέρει τη δουλειά της όσο κανένας άλλος!
 

tasos33

Well-Known Member
Επειδη εγω το παιρνω στην πλακα αλλα θελω να το παρω στα σοβαρα μπορεις να μου τεκμηριωσεις αυτα που λες?

Εχεις να μας δειξεις αποτελεσματα της?


χαχαχα! Καλά τα λες! Αλλά πέρα από την πλάκα είναι κορυφή! Έχει τρελή εμπειρία και ξέρει τη δουλειά της όσο κανένας άλλος!
 

hairlosscursed

Well-Known Member
Ρε τι τραβάω στα γεράματα...όχι τίποτε άλλο έχει και ζεστή και θα την πληρώσει και κανείς που δεν φταιει...έκλεισα 20 χρόνια στα φόρουμ της ραφλας και ακούω τα ίδια από διαφορετικά nicknames...
 

edyuser1

Active Member
Ρε τι τραβάω στα γεράματα...όχι τίποτε άλλο έχει και ζεστή και θα την πληρώσει και κανείς που δεν φταιει...έκλεισα 20 χρόνια στα φόρουμ της ραφλας και ακούω τα ίδια από διαφορετικά nicknames...
Αυτο φιλε μου λεγετε εμπειρια για αυτο εμεις οι παλιοι δυσκολα την παταμε πλεον
 
Επειδη εγω το παιρνω στην πλακα αλλα θελω να το παρω στα σοβαρα μπορεις να μου τεκμηριωσεις αυτα που λες?

Εχεις να μας δειξεις αποτελεσματα της?
Βεβαίως και έχω φίλε. Δε κατάλαβα, γιατί τόση καψυποψία; Τι γνώμη μας λέει ο καθένας εδώ μέσα. Σου στέλνω φωτο. Δώσε μου ένα mail.
 
Μπλουζα