Έναρξη αγωγής φιναστεριδης και αποτελέσματα

Stratos

Well-Known Member
και εγώ στα 44 που είμαι, μετά από την 2η μμ που έκανα πριν 2 εβδομάδες ξεκίνησα proscar για πρώτη φορά.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

crossfire

Well-Known Member
Οποιος μπορει να διαθεσει 40 ευρω το μηνα. Μπορει να παρει propecia.
Το proscar ειναι για οποιον δεν εχει αυτη τη δυανατοτητα ή οταν υπαρχει ελλειψη propecia.
Ή για τον τσιγκουνη.

Ο καθενας κανει ο,τι νομιζει παιδια. Το τσιγκουνης χαριτολογωντας το ειπα μη τρελαθουμε :)
Προσωπικα δε θα επαιρνα ενα χαπι και να το σπαω στα 4.(ποσο μαλλον ως αρχαριος)

Και μη ξεχνατε τα 40 ευρω σε καποιους που παιρνουν 3 την εβδομαδα βγαζουν παραπανω του ενος μηνα.

Το propecia παιδιά κυκλοφορεί στην ελλαδα την τελευταια πενταετία περιπου .
Εγώ παίρνω φίνα 12 χρόνια, αλλος παιρνει 15 και άλλοι 20.
Το proscar υπήρχε μονο τοτε και αυτο παιρναμε...... Απλα τα πραγματα
 

kostaskar

New Member
UPDATE #1

Μετά από 4 μέρες χρήσης του proscar δεν έχω παρατηρήσει καμία παρενέργεια, όλα φαίνεται να πηγαίνουν μια χαρά και πραγματικα δεν σκέφτομαι καν ότι παίρνω ένα "επικίνδυνο" χάπι όπως πολλοί πιστεύουν και απλά έχει γίνει πλέον μέρος της καθημερινότητας μου. Περισσότερα στο επόμενο update!
 

bobby

Well-Known Member
UPDATE #1

Μετά από 4 μέρες χρήσης του proscar δεν έχω παρατηρήσει καμία παρενέργεια, όλα φαίνεται να πηγαίνουν μια χαρά και πραγματικα δεν σκέφτομαι καν ότι παίρνω ένα "επικίνδυνο" χάπι όπως πολλοί πιστεύουν και απλά έχει γίνει πλέον μέρος της καθημερινότητας μου. Περισσότερα στο επόμενο update!
Μην σκέφτεσαι ότι παίρνεις χάπι και μην διαβάζει για τις τυχόν παρενέργειες και ούτε που θα καταλάβεις κάτι!
 
Μπλουζα