Γιωργοςbioherbal
Reaction score
198

Δημοσιεύσεις προφίλ Τελευταία δραστηριότητα Καταχωρίσεις Σχετικά με

  • μια βοηθεια .η λιπαροτητα και τριχοπτωση ειναι. υψηλή Ε1 οιστρονη.μπορει να συνυπάρχει υψηλή Ε1 οιστρονη μαζί με dht η οχι
    καλημερα γιωργο, να σε ρωτησω, σκεφτομαι να παρω αιθεριο ελαιο δεντρολιβανου και τσουκνιδας και θελω να μου πεις αν γινεται να τα βαλω μεσα σε σαμπουαν και ποσο? Αλλιως πως μπορω να κανω μια λοσιον με αυτα τα 2?
    Γιωργο καλησπερα αυριο θα παω για να δω την οιστρονη Ε1 και την τεστο μου.τι αλλο θα ηταν καλο να δω?αν θες πες μου θα με βοηθησεις αρκετα
    γιωργο λογω της αναφορας σου στο emu oil θα ηθελα να σε ρωτησω τι αποψη εχεις για την βλεννα του σαλιγκαριου που χρησιμοποιειται σε πολλα καλυντικα .
    επισης πως γινεται και αυτο και το emu oil να κανουν καλο στην αρθροιτιδα , πως γινεται περνοντας φαρμακα για την αρθροιτιδα να οφελουν την τριχοφυια , καποια σχεση υπαρχει αναμεσα στα δυο
    (αλωπεκια και αρθροιτιδα ) , ποια ειναι η αποψη σου .
    Γιώργο είσαι ο πιο σωστός, μηπως γνωριζεις που μπορούμε να κανουμε τις εξετάσεις που πρότεινες? ορμόνες Τ, DHT, a-dione, Estrone. Δεν τις κανουν τα περισσοτερα μικροβιολογικα. Σε ευχαριστω. Θα ήθελα ανε ιανι βεβαια ευκολο να μιλησουμε και τηλεφωνικά
    γιωργο σκευτομαι να κανω εξετασεις καπιες ορμονες..πιες θα μ προτεινες???ευχαριστω!
  • Φόρτωση…
  • Φόρτωση…
  • Φόρτωση…
Μπλουζα