NW stage V, #monotovideometraei video 15, FUE & 2500 τριχοθυλάκια, 25 χρονών |1 χρόνο μετά

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
DSC02430.JPG

DSC02431.JPG

DSC02432.JPG

DSC02438.JPG

72.png

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ! Ζητάτε ΠΑΝΤΑ να βλέπετε VIDEO με πριν και μετά αποτελέσματα, καθώς μέσω αυτών μπορείτε πραγματικά να αξιολογήσετε την επιδεξιότητα και την τέχνη του χειρουργού μεταμόσχευσης μαλλιών που θα εμπιστευθείτε!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Marios1982

Well-Known Member
Τίμιο που ανεβάζετε και τέτοια αποτελέσματα plus+ απο εμένα!
Ο γιατρός θεωρώ πως είναι ότι καλύτερο υπάρχει στην Ελλάδα και προσπαθεί συνεχώς να γίνεται καλύτερος. Πολύ σημαντικό ότι πλέον έχει πάρα πολλά βίντεο δημοσιευμένα με πραγματικά αποτελέσματα.
 

LoverBoy

Well-Known Member
Ο γιατρός θεωρώ πως είναι ότι καλύτερο υπάρχει στην Ελλάδα και προσπαθεί συνεχώς να γίνεται καλύτερος. Πολύ σημαντικό ότι πλέον έχει πάρα πολλά βίντεο δημοσιευμένα με πραγματικά αποτελέσματα.
Δεν θα συμφωνήσω ότι είναι ο καλύτερος αλλά θα συμφωνήσω ότι έχει ανέβει όντως και κάνει τίμιες δουλειές!Σίγουρα όμως αποτελεί μια καλή επιλογή!(ασχέτου χαρακτήρος)
 

Marios1982

Well-Known Member
Δεν θα συμφωνήσω ότι είναι ο καλύτερος αλλά θα συμφωνήσω ότι έχει ανέβει όντως και κάνει τίμιες δουλειές!Σίγουρα όμως αποτελεί μια καλή επιλογή!(ασχέτου χαρακτήρος)
Γνωρίστηκα συμπτωματικά χθες το βράδυ σε ένα lounge bar μαζί του. Του συστήθηκα κιόλας με το nick μου χαχα. Τα είπαμε αρκετή ώρα και μιλήσαμε για πολλά κ διάφορα. Καμία σχέση το τι βγάζει ο άνθρωπος στο face to face. Το φόρουμ του αλλοιώνει τον χαρακτήρα δυστυχώς κ του το είπα. Ίσως παίζει ρόλο το ότι είναι προκατειλημμένος αρνητικά με αρκετούς κ του βγαίνει πολλές φορές αρνητικότητα. Ειδικά αν αφοπλίσει τους παιρνει όλους η μπαλα ακόμα κ μένα χαχα. Από εδώ αυτό που εγώ έχω να πω ότι είναι γαμω τα άτομα κ δυστυχώς καμία σχέση ο γραπτός λόγος εδώ με το face to face. Είναι πολύ ωραίος τύπος, άντρας με άλφα κεφάλαιο, ομιλητικός και συζητήσιμος. Τώρα βάσει αποτελεσμάτων και βίντεο, θεωρω πως αν όχι η κορυφαια λύση στην Ελλαδα (Κατ εμένα είναι), είναι σίγουρα στις τοπ. Μιλάω πάντα βάσει βίντεο.
 
Μπλουζα