Post Finasteride Syndrome

LoverBoy

Well-Known Member
Προκειται για περιπτωσεις case by case και οι αναφορες ειναι ελαχιστες, οποτε καταλαβαινεις οτι δεν αποτελει κανονα μεχρι σημερα. Οποτε ναι υπαρχουν γυναικες που εχουν παρει, πιθανως 26χρονες να μην υπαρχουν καν, κυριως μετα την εμμηνοπαυση, αλλα δεν ειναι για πειραματα.

Ασετα αν τωρα γινουν ολα σουπα... οκ
Συμφωνώ αδερφέ μου αλλά δεν προτείνει απλά λέει ότι μπορεί να πάρει κ γυναίκα φίνα
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

JimKan1

Well-Known Member
Συμφωνώ αδερφέ μου αλλά δεν προτείνει απλά λέει ότι μπορεί να πάρει κ γυναίκα φίνα
Προκειται για περιπτωσεις case by case και οι αναφορες ειναι ελαχιστες, οποτε καταλαβαινεις οτι δεν αποτελει κανονα μεχρι σημερα. Οποτε ναι υπαρχουν γυναικες που εχουν παρει, πιθανως 26χρονες να μην υπαρχουν καν, κυριως μετα την εμμηνοπαυση, αλλα δεν ειναι για πειραματα.

Ασετα αν τωρα γινουν ολα σουπα... οκ

Δεν το λεω εγω, ο Feriduni το λεει

 
Εχεις τουλαχιστον 10 noctors εδω μεσα φιλε μου.
Δεν με χρειαζεσαι εμενα.
Σε αλλο νημα προτειναν σε γυναικα 26 χρονων να παρει φιναστεριδη...

Οποτε το postfinasteride syndrome ειναι σιγουρα παιχνιδακι για αυτούς
ο @WalzBlue μπορει πολυ ευκολα να βρει τα στοαιχιεα μου να κλεισει ραντεβου στο ιατρειο μου να τον βοηθησω ως επαγγελματιας.
Γιατρέ καλησπερα.εχω παρατηρήσει πως οποτε τίθεται επιστημονική ερώτηση ,αποφεύγετε να απαντήσετε και συνήθως πετάτε ένα φυτίλι ώστε να διμιουργηθει τζέρτζελο,με αποτέλεσμα να φτάνουμε τα 200 μυνηματα σε κάθε ποστ .ειστε γιατρός και εξειδίκευεστε στην τριχόπτωση .απο την στιγμή που η απάντηση σας κάθε φορά είναι «οποιος έχει απορία ας έρθει στο γραφειο μου»,ποιος ο λόγος να βρίσκεστε σε αυτό το φόρουμ .για κάποιους η θεωρία σας για κάποια θέματα τριχόπτωσης έχει βαρύτητα και περιμένουν να μάθουν κάτι από σας αλλά με την στάση σας το μόνο που με κάνετε να πιστεύω είναι πως είστε εδώ μέσα μόνο για να ανεβάζετε τα βίντεο σας και για ψαρεύετε πελάτες από τον χαμό που δημιουργείτε επιτηδες κατά την γνωμη μου .γτ η δυσφήμηση είναι η καλύτερη διαφήμιση και το γνωρίζετε πολύ καλά .αν θέλετε πείτε μας την άποψη σας για το συγκεκριμένο θέμα του ποστ λοιπόν για να μην κάνω δεύτερες σκέψεις .
 
Τελευταία επεξεργασία:

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Δεν το λεω εγω, ο Feriduni το λεει


Γιατρέ καλησπερα.εχω παρατηρήσει πως οποτε τίθεται επιστημονική ερώτηση ,αποφεύγετε να απαντήσετε και συνήθως πετάτε ένα φυτίλι ώστε να διμιουργηθει τζέρτζελο,με αποτέλεσμα να φτάνουμε τα 200 μυνηματα σε κάθε ποστ .ειστε γιατρός και εξειδίκευεστε στην τριχόπτωση .απο την στιγμή που η απάντηση σας κάθε φορά είναι «οποιος έχει απορία ας έρθει στο γραφειο μου»,ποιος ο λόγος να βρίσκεστε σε αυτό το φόρουμ .για κάποιους η θεωρία σας για κάποια θέματα τριχόπτωσης έχει βαρύτητα και περιμένουν να μάθουν κάτι από σας αλλά με την στάση σας το μόνο που με κάνετε να πιστεύω είναι πως είστε εδώ μέσα μόνο για ψαρεύετε πελάτες από τον χαμό που δημιουργείτε επιτηδες κατά την γνωμη μου .γτ η δυσφήμηση είναι η καλύτερη διαφήμιση και το γνωρίζετε πολύ καλά .αν θέλετε πείτε μας την άποψη σας για το συγκεκριμένο θέμα του ποστ λοιπόν για να μην κάνω δεύτερες σκέψεις .
Μπορεις να κανεις οτι σκεψεις θελεις, ειναι ελευθερη χωρα. (περιπου...)
Το ΧΡΕΟΣ μου στην Επιστημη και το κοινό το εχω κανει.
Εχω συγγραψει το πληρεστερο συγγραμμα παγκοσμίως (links στην υπογραφη μου για τα περιεχομενα) που πολυ ευκολα μπορει να βρει κανει ΟΤΙ υπαρχει μεχρι πριν 12 μηνες σχεδον στην βιβλιογραφια.
Ειναι πολυ ευκολο να το αποκτησει κανεις.
Ακομα και πειρατικα ...(δλδ ΤΣΑΜΠΑ., αυτο που φαινεται να θελουν ολοι...)

ΤΩΡΑ, το να αναλυσω ενα ΤΟΣΟ πολυπολοκο θεμα θα το κανω ξερεις που?
1. Στο ιατρειο μου (χωρις επισκεψη, ΤΣΑΜΠΑ!)
2. σε Συνεδριο ιατρικό που με εχουν καλεσει και μιλαω με ισοτιμους
3. Σε ενα χωρο που ΒΛΕΠΩ ποιον εχω απεναντι μου, ακομα και σε ταβερνα αν χρειαστει, ακομα και αν δεν ειναι ιατροι.
Γενικα, σε ενα χωρο που εκτιμαται η γνωση μου και υπαρχει σεβασμός ¨Η οποιος δειξει ασεβεια θα υποστει τις "συνεπειες" (π.χ στην ταβερνα αν ενας μη ιατρος διαφωνησει επειδη κατι διαβασε σε ενα φορουμ κτλ θα φαει καζουρα που θα βαλει τα κλαμματα, οποτε δεν θα το κανει ΠΟΤΕ!)
Καποιοι εξυπνακηδες για παιδιαστικούς λογους τθα που πως δηθεν δεν αξιζω σεβασμο και άλλα τετοια εμπριμε.
Ελα ομως που ΑΝ θελεις καποιος την γνωση μου, ΠΡΩΤΑ δειχνεις σεβασμό και μετα εχεις τα ΠΑΝΤΑ.
Δεν μπορεις ΚΑΙ να σε ενα νημα να με βριζεις -οσο δικιο και αν σου λενε αλλοι χουλιγκαν οτι εχεις- και σε αλλο νημα να ζητας βοηθεια. ΔΕΝ μπορεις να εχεις και τα δυο! (δεν απυεθυνομαθ σε εσενα, γενικα μιλαω)

ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ιατρικό απαντησω εδω μεσα, ΟΠΩΣ ΕΚΑΝΑ ΠΑΛΙΑ, αρχιζαν τις εξυπναδες καποιοι λες και μπορουμε να κανουμε "ιατρικο συμβουλιο"
Μετα αυξανονταν οι "διαφωνιες (χαχαχαχα) και τελικα ως ανωνυμος οχλος πετουσαν πετρες ειτε γιατι δεν τους αρεσε η αποψη, ειτε δεν τους αρεσε η συμπεριφορα ή κατι τετοιο. (κυριως επειδη τους εξηγούσα οτι λενε μ...κιες δλδ και δεν πολυ αρεσει αυτο στους ανιδεους σε ενα θεμα που το παιζουν γνωστες...)
Επειδη λοιπον ΚΑΙ αυτοι δεν κρατιούνται να το παιζουν γνωστες ΚΑΙ εγω δεν κρατιεμαι να τους λεω πως ειναι ασχετοι, εχω ξεκαθαρισει πως ιατρικες γνωσεις στο φορουμ δεν παρεχω, και φταινε αυτες οι συμπεριφορες.
Και των δυο θ αμπορουσε να πει καποιος ισαποστακης
Μην πας μακρυα, δες και εσυ τι γραφεις φιλε μου: οτι δημιουργω κατι αρνητικό επιτηδες και ο τροπος να σου αποδειξω οτι δεν ειναι ετσι ειναι να σου απαντησω την ερωτηση σου! Δλδ, ο ορισμός της αποπειρας χειρισμού :))

Οποτε, οσο επιτρεπετε στους χουλιγκαν να κανουν κουμαντο, ονοματα ΔΕΝ ΛΕΩ, οποιος εχει τη ΜΥΓΑ ας παρεξηγηθει, εγω απλα θα ποσταρω περιστατικα και θα υπενθυμιζω στους ...noctors τι ειναι.
 
Τελευταία επεξεργασία:

LoverBoy

Well-Known Member
@Bigk Εχθές μου είπες για ένα σχόλιο που έκανα καθαρά χιουμοριστικό ότι πήγα να πη....ξω το νήμα!
Εδώ με αυτά που άκουσες δεν θεωρείς ότι κάποιος το πη...ξε κανονικότατα?ή μόνο βλέπουμε αυτά που θέλουμε να δούμε?
 

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
@Bigk Εχθές μου είπες για ένα σχόλιο που έκανα καθαρά χιουμοριστικό ότι πήγα να πη....ξω το νήμα!
Εδώ με αυτά που άκουσες δεν θεωρείς ότι κάποιος το πη...ξε κανονικότατα?ή μόνο βλέπουμε αυτά που θέλουμε να δούμε?
e35b71cb-2e90-4257-8c19-91b3efc6caf9.jpg

Απλα ΟΝΤΩΣ δυσκολευομαι οταν 10 ταυτόχρονα ορμανε και βριζουν σαν κλασσικός χουλιγκανικός όχλος
ΔΕΝ λεω ονοματα, γενικα μιλαω.
Μεχρι τρεις τρεις, οι κλασσικοί τρεις, ισχυεο το παραπανω meme.
 

LoverBoy

Well-Known Member
Είδατε κανένα να σας βρίζει?Μάλλον ψάχνετε πάλι ιστοριές για αγρίους αλλά κούρασε!Ξέρετε καλά το παιχνίδι Captain Anastaserica!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

acaysa

Member
Το pfs είναι υπαρκτή έννοια. Τα είπαμε και στο τσατ. Είναι οι πιθανότητες λίγες; Ναι. Μπορεί παρόλα αυτά να συμβεί; Πάλι ναι. Είναι ένα hormone altering drug στην τελική.
 

Gianney

Well-Known Member
@Anastasakis Hair Clinic γιατρέ εγώ νομίζω ότι καλό είναι και εδώ να παρέχετε γνώσεις ειδικά για τέτοια ζητήματα που δύσκολα να σας ειρωνευτεί η χλευάσει κάποιος.Για την παρουσίαση μεταμόσχευσης οκ μπορεί να υπάρχουν διαφωνίες και διάφορα άλλα εκεί είναι και θέμα γούστου
 
Μπορεις να κανεις οτι σκεψεις θελεις, ειναι ελευθερη χωρα. (περιπου...)
Το ΧΡΕΟΣ μου στην Επιστημη και το κοινό το εχω κανει.
Εχω συγγραψει το πληρεστερο συγγραμμα παγκοσμίως (links στην υπογραφη μου για τα περιεχομενα) που πολυ ευκολα μπορει να βρει κανει ΟΤΙ υπαρχει μεχρι πριν 12 μηνες σχεδον στην βιβλιογραφια.
Ειναι πολυ ευκολο να το αποκτησει κανεις.
Ακομα και πειρατικα ...(δλδ ΤΣΑΜΠΑ., αυτο που φαινεται να θελουν ολοι...)

ΤΩΡΑ, το να αναλυσω ενα ΤΟΣΟ πολυπολοκο θεμα θα το κανω ξερεις που?
1. Στο ιατρειο μου (χωρις επισκεψη, ΤΣΑΜΠΑ!)
2. σε Συνεδριο ιατρικό που με εχουν καλεσει και μιλαω με ισοτιμους
3. Σε ενα χωρο που ΒΛΕΠΩ ποιον εχω απεναντι μου, ακομα και σε ταβερνα αν χρειαστει, ακομα και αν δεν ειναι ιατροι.
Γενικα, σε ενα χωρο που εκτιμαται η γνωση μου και υπαρχει σεβασμός ¨Η οποιος δειξει ασεβεια θα υποστει τις "συνεπειες" (π.χ στην ταβερνα αν ενας μη ιατρος διαφωνησει επειδη κατι διαβασε σε ενα φορουμ κτλ θα φαει καζουρα που θα βαλει τα κλαμματα, οποτε δεν θα το κανει ΠΟΤΕ!)
Καποιοι εξυπνακηδες για παιδιαστικούς λογους τθα που πως δηθεν δεν αξιζω σεβασμο και άλλα τετοια εμπριμε.
Ελα ομως που ΑΝ θελεις καποιος την γνωση μου, ΠΡΩΤΑ δειχνεις σεβασμό και μετα εχεις τα ΠΑΝΤΑ.
Δεν μπορεις ΚΑΙ να σε ενα νημα να με βριζεις -οσο δικιο και αν σου λενε αλλοι χουλιγκαν οτι εχεις- και σε αλλο νημα να ζητας βοηθεια. ΔΕΝ μπορεις να εχεις και τα δυο! (δεν απυεθυνομαθ σε εσενα, γενικα μιλαω)

ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ιατρικό απαντησω εδω μεσα, ΟΠΩΣ ΕΚΑΝΑ ΠΑΛΙΑ, αρχιζαν τις εξυπναδες καποιοι λες και μπορουμε να κανουμε "ιατρικο συμβουλιο"
Μετα αυξανονταν οι "διαφωνιες (χαχαχαχα) και τελικα ως ανωνυμος οχλος πετουσαν πετρες ειτε γιατι δεν τους αρεσε η αποψη, ειτε δεν τους αρεσε η συμπεριφορα ή κατι τετοιο. (κυριως επειδη τους εξηγούσα οτι λενε μ...κιες δλδ και δεν πολυ αρεσει αυτο στους ανιδεους σε ενα θεμα που το παιζουν γνωστες...)
Επειδη λοιπον ΚΑΙ αυτοι δεν κρατιούνται να το παιζουν γνωστες ΚΑΙ εγω δεν κρατιεμαι να τους λεω πως ειναι ασχετοι, εχω ξεκαθαρισει πως ιατρικες γνωσεις στο φορουμ δεν παρεχω, και φταινε αυτες οι συμπεριφορες.
Και των δυο θ αμπορουσε να πει καποιος ισαποστακης
Μην πας μακρυα, δες και εσυ τι γραφεις φιλε μου: οτι δημιουργω κατι αρνητικό επιτηδες και ο τροπος να σου αποδειξω οτι δεν ειναι ετσι ειναι να σου απαντησω την ερωτηση σου! Δλδ, ο ορισμός της αποπειρας χειρισμού :))

Οποτε, οσο επιτρεπετε στους χουλιγκαν να κανουν κουμαντο, ονοματα ΔΕΝ ΛΕΩ, οποιος εχει τη ΜΥΓΑ ας παρεξηγηθει, εγω απλα θα ποσταρω περιστατικα και θα υπενθυμιζω στους ...noctors τι

Μπορεις να κανεις οτι σκεψεις θελεις, ειναι ελευθερη χωρα. (περιπου...)
Το ΧΡΕΟΣ μου στην Επιστημη και το κοινό το εχω κανει.
Εχω συγγραψει το πληρεστερο συγγραμμα παγκοσμίως (links στην υπογραφη μου για τα περιεχομενα) που πολυ ευκολα μπορει να βρει κανει ΟΤΙ υπαρχει μεχρι πριν 12 μηνες σχεδον στην βιβλιογραφια.
Ειναι πολυ ευκολο να το αποκτησει κανεις.
Ακομα και πειρατικα ...(δλδ ΤΣΑΜΠΑ., αυτο που φαινεται να θελουν ολοι...)

ΤΩΡΑ, το να αναλυσω ενα ΤΟΣΟ πολυπολοκο θεμα θα το κανω ξερεις που?
1. Στο ιατρειο μου (χωρις επισκεψη, ΤΣΑΜΠΑ!)
2. σε Συνεδριο ιατρικό που με εχουν καλεσει και μιλαω με ισοτιμους
3. Σε ενα χωρο που ΒΛΕΠΩ ποιον εχω απεναντι μου, ακομα και σε ταβερνα αν χρειαστει, ακομα και αν δεν ειναι ιατροι.
Γενικα, σε ενα χωρο που εκτιμαται η γνωση μου και υπαρχει σεβασμός ¨Η οποιος δειξει ασεβεια θα υποστει τις "συνεπειες" (π.χ στην ταβερνα αν ενας μη ιατρος διαφωνησει επειδη κατι διαβασε σε ενα φορουμ κτλ θα φαει καζουρα που θα βαλει τα κλαμματα, οποτε δεν θα το κανει ΠΟΤΕ!)
Καποιοι εξυπνακηδες για παιδιαστικούς λογους τθα που πως δηθεν δεν αξιζω σεβασμο και άλλα τετοια εμπριμε.
Ελα ομως που ΑΝ θελεις καποιος την γνωση μου, ΠΡΩΤΑ δειχνεις σεβασμό και μετα εχεις τα ΠΑΝΤΑ.
Δεν μπορεις ΚΑΙ να σε ενα νημα να με βριζεις -οσο δικιο και αν σου λενε αλλοι χουλιγκαν οτι εχεις- και σε αλλο νημα να ζητας βοηθεια. ΔΕΝ μπορεις να εχεις και τα δυο! (δεν απυεθυνομαθ σε εσενα, γενικα μιλαω)

ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ιατρικό απαντησω εδω μεσα, ΟΠΩΣ ΕΚΑΝΑ ΠΑΛΙΑ, αρχιζαν τις εξυπναδες καποιοι λες και μπορουμε να κανουμε "ιατρικο συμβουλιο"
Μετα αυξανονταν οι "διαφωνιες (χαχαχαχα) και τελικα ως ανωνυμος οχλος πετουσαν πετρες ειτε γιατι δεν τους αρεσε η αποψη, ειτε δεν τους αρεσε η συμπεριφορα ή κατι τετοιο. (κυριως επειδη τους εξηγούσα οτι λενε μ...κιες δλδ και δεν πολυ αρεσει αυτο στους ανιδεους σε ενα θεμα που το παιζουν γνωστες...)
Επειδη λοιπον ΚΑΙ αυτοι δεν κρατιούνται να το παιζουν γνωστες ΚΑΙ εγω δεν κρατιεμαι να τους λεω πως ειναι ασχετοι, εχω ξεκαθαρισει πως ιατρικες γνωσεις στο φορουμ δεν παρεχω, και φταινε αυτες οι συμπεριφορες.
Και των δυο θ αμπορουσε να πει καποιος ισαποστακης
Μην πας μακρυα, δες και εσυ τι γραφεις φιλε μου: οτι δημιουργω κατι αρνητικό επιτηδες και ο τροπος να σου αποδειξω οτι δεν ειναι ετσι ειναι να σου απαντησω την ερωτηση σου! Δλδ, ο ορισμός της αποπειρας χειρισμού :))

Οποτε, οσο επιτρεπετε στους χουλιγκαν να κανουν κουμαντο, ονοματα ΔΕΝ ΛΕΩ, οποιος εχει τη ΜΥΓΑ ας παρεξηγηθει, εγω απλα θα ποσταρω περιστατικα και θα υπενθυμιζω στους ...noctors τι ειναι.
Γιατρέ αρχικά όσον αφορά εμένα ,δεν επηρεάζομαι από κανένα όχλο και έχω δικιά μου κρίση και άποψη .θεωρω ότι το καταλαβαίνετε από τον τρόπο που γράφω .
Επισης δεν νομίζω πως άμα τοποθετήθητε για ένα ιατρικό θέμα όπως η φιναστεριδη ,θα βγει κάποιος να σας πει κάτι
Υπαρχουν κάποιοι εδώ μέσα που όντως θέλουν να ενημερωθούν για θέματα τριχόπτωσης χωρίς να έχουν όρεξη για αντιπαραθέσεις
Συμφωνώ στα περί σεβασμού
Διάφωνω στον τρόπο που χειρίζεστε όλες αυτές τις εντάσεις
Δεν κάνετε ποτε πίσω και απαντάτε με τον ίδιο τρόπο
Πιστεύετε ότι θα βγάλει κάπου όλο αυτό;
Κάθε φορά θα ανακυκλώνουμε τα ίδια πράγματα
Κούρασε όλη αυτή η αντιπαράθεση αλήθεια.
Μανούρα ακόμη και σε θέματα φιναστεριδης,αν είναι δυνατόν
 
Τελευταία επεξεργασία:

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
@Anastasakis Hair Clinic γιατρέ εγώ νομίζω ότι καλό είναι και εδώ να παρέχετε γνώσεις ειδικά για τέτοια ζητήματα που δύσκολα να σας ειρωνευτεί η χλευάσει κάποιος.Για την παρουσίαση μεταμόσχευσης οκ μπορεί να υπάρχουν διαφωνίες και διάφορα άλλα εκεί είναι και θέμα γούστου
Εξηγησα οτι you cannot have it both ways.

Δεν εχω προσβαλλει ΚΑΝΕΝΑΝ προσωπικα.
ΠΟΤΕ.
1. Το οτι καποιοι ειναι αθεραπευτα κομπλεξικοι και θεωρούν οτι όταν λεω οτι το παιζουν ιατροί απευθυνομαι σε αυτους τους ΙΔΙΟΥΣ ειναι ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΤΟΥΣ
2. Το οτι καποιοι σε κατι που διαφωνουν, (πχ οταν γραφω οτι ενας ασθενής μου επιτηδες χτενιζεται ΣΑΝ τον μπακαλογατο, δλδ τον Χατζηχρηστο που χτενιζε προς εμπρος τα μαλλια του ακριβως για να γελοιοποιήσει τον χαρακτηρα που υποδυοταν ή καποιοι που ειδα στο ιατρειο μου που τον παιζαν φοβεροι και τρομεροι στην οθονη ήταν τελικα ανθρωπακια στα ματια ΜΟΥ (μην πεις κατι, δικαιωμα μου να κρινω ΚΑΙ εγω οταν γνωριζω καποιον, ΔΕΝ ειπα ονοματα!)) αναλαμβανουν σαν άλλοι ΤΙΜΩΡΟΙ της Πολιτικής Ορθοτητας να πολεμισουν για το ...σωστο απλα απο φθονο (γιατι ειμαι βεβαιο οτι χεστ...καν ΚΑΠΟΙΟΙ απο αυτους για το πραγματικα σωστό, οπως εχει αποδειχθει σε ΚΑΘΕ περιπτωση) ειναι ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΤΟΥΣ
3. Ψαχνουν να δουν αν αποτισα φορο τιμης στο αγαλμα ΤΟΥΣ που εχουν χτισει στον Λορεντζο, και αν δεν εχω κανει την επιθυμητη μνεια με βαζουν στο στομα τους οι δειλοι ανωνυμοι, ειναι ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΤΟΥΣ
4. Όταν καποιοι (ΑΚΟΥ ΕΔΩ ΝΑ ΚΛΑΨΕΙΣ!):
επειδη ΕΤΥΧΕ να ειναι φαλακροι,
και ΕΤΥΧΕ να ειναι σε ενα φορουμ για φαλακρα,
και ΕΤΥΧΕ να ειναι mod @CVIAL που ειναι σοβαρος και μορφωμενος άνθρωπος και βρηκε και μπορεσε να πληρωσει κιολας εναν τοπ ιατρο της Ισπανιας,
που ΕΤΥΧΕ να θελει να ερθει Ελλαδα επειτα από την ανευ προηγουμένου προβολη/παροχή που του εκανε ο @CVIAL
που ο @CVIAL επελεξε να φερει σε επαφη ΕΜΕΝΑ και τον ηδη φιλο του Χοσε (γιατι ειχαμε πραγματι συντομα άλλο καναλι επαφης, μιας και δεν ανηκει στην ISHRS ή την ABHRS που δραστηριοποιούμε εγω αλλα μονο σε δική ΤΟΥ οργανωση που εχει φτιαξει με τον Ερντογαν, και καλα εκανε),
που ΕΤΥΧΕ να συμφωνησουμε και να συνεργαστουμε,
και τελικα ΣΙΓΟΥΡΑ οφεληθηκα ΓΝΩΣΙΑΚΑ (και πλουσιοπαροχα ο συναδελφος!)
αυτοι η καποιοι θεωρουν οτι οφειλω καποια ...αναγνωριση στο φορουμ, ακομα και στους ΙΔΙΟΥΣ για ολα αυτα τα οποια εκανε ο @CVIAL και ολοι αυτοι ειναι πλα ΘΕΑΤΕΣ , οπως πιστευω ειναι στα περισσοτερα στη ζωη (ΔΕΝ λεω ονοματα. Γενικα μιλάω!)
Αλλα ειναι ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΤΟΥΣ

Ειναι προφανως και τα 4 (απο τα 14) που σου ανεφερα εδω ειναι να γελας.
Αλλα ΕΙΝΑΙ δικαιωμα τους
Και ΕΙΝΑΙ δικαιωμα μου να τις αποκαλώ γελοιες, ειδικα οταν δεν ονοματιζω κανεναν (και δεν ειναι ενας ή 2 ωστε να ειναι φωτογραφικό αυτο που γραφω, δοξα το Θεο, ζωη να χουν!)

Οπότε, το ιατρειο μου ειναι ανοιχτο ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ (ακομα και τους ανωνυμους που θεωρω θρασυδειλους αλλα οι ιδιοι θεωρούν πως ειναι αντρακλες!), τα βιβλια μου θα παραμεινουν ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ στην επιστημονική κληρονομια και ειναι στην διαθεση σας με πολυ τιμιο κοστος, και τα βιντεακια μου με ερωτησεις και απαντησεις ειναι στα social media δωρεαν.

Φιλικούς χαιρετισμούς!

ΠΡΟΣΟΧΗ.
ΠΟΥΘΕΝΑ δεν φωτογραφιζω κανεναν συγκεκριμενα. Ουτε λεω ολοι, ουτε τιποτα
ΚΑΝΕΙΣ δεν εχει δικαωμα να μου πει ΤΙ θα γραφω αν δεν ειναι παρανομο ή να προσβαλλει καποιον συγκεκριμενα.
Αντιδραστε οποιοι ανωνυμοι θελετε απλα να θυμαστε οτι ΑΝ παιρνετε κατι προσωπικα, δεν φταιω εγω,
 

Gianney

Well-Known Member
Εγώ @Anastasakis Hair Clinic νομίζω όπως είπα και παλιότερα ότι δεν είναι το αποτέλεσμα της δουλειάς σου αυτό που χαλάει αλλά νομίζω ότι αρκετά μέλη σε έχουν ταυτίσει στο μυαλό τους σαν έναν χαρακτήρα με κάποια χαρακτηριστικά που δεν αρέσουν.
 
Μπλουζα