Μεταμοσχευση Ισπανια!

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

witcher

Well-Known Member
Σε δέχεται χωρίς φίνα ο Freitas ?
Το έχεις συζητήσει?
Δεν έχω δει ποτέ σε κανέναν να μην απαιτεί θεραπεία ο freitas...Εδώ ζητάει ντούτα μαζί με τη φίνα για πιο ενισχυμένη δράση, σε όσους παίρνουν μόνο φίνα...
 

Marios1982

Well-Known Member
Δεν έχω δει ποτέ σε κανέναν να μην απαιτεί θεραπεία ο freitas...Εδώ ζητάει ντούτα μαζί με τη φίνα για πιο ενισχυμένη δράση, σε όσους παίρνουν μόνο φίνα...
Τη λιμπίζομαι άσχημα αυτή τη δυάδα ταυτόχρονα.. θα το προτείνω στον Λορέντσο να δω τι θα μου πει.
 

dlazaros

Well-Known Member
κανουν δουλεια αυτα? εχουν καμια παρενεργεια ?
Βιταμινούλες είναι, τι παρενέργειες να έχουν...
Αυτά έχει μέσα, εν συντομία έχει Σίδηρο, ψευδάργυρο, ασβέστιο, μαγνήσιο, μανγκανιο, χαλκό, βιοτίνη και κάτι ψιλολογια...
Άμα τρώς δηλαδή κρέας με παράτες και σαλάτα, πίνεις γάλα και τρώς τυρί και φρούτα. Βέβαια έχουμε τις ελλείψεις μας απο την διατροφή οπότε καλό κάνει οποιαδήποτε πολυβιταμίνη. Βέβαια αμα καπνίζεις είναι σαν να πίνεις αγνό μεταλλικό νερό ενώ κολυμπάς στις λάσπες...
Each capsule of PIL-FOOD® COMPLEX contains: L-Cystine; Gelatin; Millet Extract (Panicum miliaceum); L-Methionine; Disintegrant (Sodium croscarmellose); Iron (sulphate); Flowing (Anhydrous colloidal silica); Zinc (oxide); α-Tocopherol acetate; Pantothenate (calcium); Diluent/caking agent (microcrystalline cellulose); Lubricant and coating agent (Magnesium stearate); Pyridoxine (hydrochloride); Manganese (sulphate); Gamma-Linolenic acid; Riboflavin (sodium phosphate); Copper (sulphate); Biotin. Colorants: Titanium dioxide (E171); Azorubine (E122); Yellow Iron oxide (E172); Red Iron oxide (E172).
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

dlazaros

Well-Known Member
εγω παιρνω Ω3 σε βιταμινες, λετε να το αλλαξω σε αυτο το pillfood μπας και δν χανω ουτε τριχα μετα ? )
Άλλο το Ω3, αυτό είναι βασικό λιπαρό οξύ απαραίτητο για πολλά πράγματα ιδιαίτερα τα τριγλυκερίδια, την καρδιά και τις αρθρώσεις. Παίρνω ενα Ω3 την ημέρα εδω και περίπου 10 χρόνια. Άμα σταματήσω για περισσότερο απο 1 μήνα (έχω κάνει αυτή την βλακεία...) πονάνε τα γόνατα μου.
 

Eradon

Member
o γιατρος π συζηταω και εχω σχεδον αποφασισει οτι θα προχωρησω ειναι ο dr.freitas , αυτο π με ενδιαφερει πιο πολυ ειναι το hairline να φαινετε φυσικοτατο και δν εχω δει αλλους γιατρους με καλυτερα αποτελεσματα σχετικα με την φυσικοτητα και αποτελεσματος του hairline, μηπως εχετε να προτεινετε και αλλον γιατρο να εχω μια δευτερη επιλογη?
είναι εύκολο να μας πεις τι τιμή σου έδωσε ανά graft? Ευχαριστώ.
 

Eradon

Member
Οι τιμες των γιατρων του εξωτερικου ειναι γνωστες
Γνωρίζεις τις τιμές όλων των γιατρών του εξωτερικού?
Γιατί αυτό που λες, αυτό ακριβώς σημαίνει...

Ο Freitas Χρεώνει μέσο όρο γύρω στα 2,7/graft. 3 στα πρώτα 1000 και 2,5 στα επόμενα.
Δεν είναι όμως πάνοτε σταθερές οι τιμές. Ανεβοκατεβαίνουν εξαρτώμενες από χίλιους δύο παράγοντες...
Θα σε πείραζε λοιπόν ο υποψήφιος να μας πει και την τιμή που έλαβε ο ίδιος?
Ευχαριστώ...
 

asdasd

Member
Γνωρίζεις τις τιμές όλων των γιατρών του εξωτερικού?
Γιατί αυτό που λες, αυτό ακριβώς σημαίνει...

Ο Freitas Χρεώνει μέσο όρο γύρω στα 2,7/graft. 3 στα πρώτα 1000 και 2,5 στα επόμενα.
Δεν είναι όμως πάνοτε σταθερές οι τιμές. Ανεβοκατεβαίνουν εξαρτώμενες από χίλιους δύο παράγοντες...
Θα σε πείραζε λοιπόν ο υποψήφιος να μας πει και την τιμή που έλαβε ο ίδιος?
Ευχαριστώ...
Dr. De Freitas has personally assessed your photos and determined that in your case the surgical strategy will consist of repopulating the frontal area and the receding hairline, with an extraction of 2.000 follicles (4.000 hairs approx.). Later they will be implanted in the indicated areas.
The price of this intervention is 6.400 euros (taxes included).
 

asdasd

Member
Dr. De Freitas has personally assessed your photos and determined that in your case the surgical strategy will consist of repopulating the frontal area and the receding hairline, with an extraction of 2.000 follicles (4.000 hairs approx.). Later they will be implanted in the indicated areas.
The price of this intervention is 6.400 euros (taxes included).
τωρα μ το αλλαξε απο οκτωμβριο σε ιανουαριο οποτε δν ξερω τι θα κανω
 
Μπλουζα