Συζήτηση & πληροφορίες για την κλινική

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Πέραν του speculation φίλε Βούδα,νομίζω πως το situation,ο ιατρός Κωνσταντίνος Αναστασάκης μέχρι και πριν ένα χρόνο θα το αντιμετώπιζε αλλιώς...στριπ και άγιος ο θεός θα το πήγαινε..θα σου πάταγε μια στριπαρα έλα Γιώργη,της τάξης των 2500 grafts, combination με fue,246 grafts και θα σου τα άπλωνε σε όλο το κεφάλι με τεχνική μπειζμπολ,θα άφηνες χαίτη λασπωτηρα γεγεδικη και θα τα έκανες όλα πίσω και θα ήσουν κούκλος..ευτυχώς,ΕΥΤΥΧΩΣ ΛΕΓΩ,η επιρροή του φόρουμ,άλλαξε το μοτίβο αυτό ,και πλέον η στριπαρα ανήκει στο παρελθόν ..σε λες,και τυχερό.. σχολείο το φόρουμ χωρίς δίδακτρα ,θα πω εγώ ..
Καλή επιτυχία εύχομαι ,καλή συνέχεια.
Μην ξεχνας και την δική σου καθοριστική επιρροή, διότι αν δεν πεισμωνα να αποδειξω σε εσενα ειδικα τι θα ημουν στη Γη...
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
Στο μυαλο μου είσαι δόκτωρ..αυτό σκεφτόμουν και εγώ..όμως έχεις δρόμο πολύ ακόμα για να αποδείξεις σε εμένα ειδικά..το καλό είναι ότι σταμάτησες να δουλεύεις με τον τρόπο που δουλευες..σημαντικό βήμα.εχεις αρχίσει μετράς δοτριες ,πάχος τρίχας ,λόγο κτλ..πράγμα που δεν έκανες πριν και μας την έλεγες κιόλας με πολύ άσχημο τρόπο όταν στα λέγαμε..κάλλιο αργά παρά ποτέ λέω εγώ,αλλά ο δρόμος είναι μακρύς αγαπητέ Κωνσταντίνε για να βγει η ποιότητα που συζητάμε εμείς εδώ στο φόρουμ ,χρόνια τώρα..στο δίνω πάντως για την έναρξη που κανεις σε αυτό το δρόμο..είναι γατονι ο ισπανουλης ,από κοντά να τον έχεις ,θα μάθεις μπαλιτσα καλή σε 3-4-5 χρόνια..πιστολι ΘΑ γίνεις..
Μην ξεχνας και την δική σου καθοριστική επιρροή, διότι αν δεν πεισμωνα να αποδειξω σε εσενα ειδικα τι θα ημουν στη Γη...
 

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Εγώ κρίνω το αποτέλεσμα, τώρα τι ακριβώς συνέβη και ξεχείλωσε η ουλή του jacksmith δεν μπορώ να το γνωρίζω. Επίσης δεν μπορώ να γνωρίζω γιατί ξεχείλωσε και η ουλή του παιδιού που τρέχατε στα δικαστήρια. Αλλά και μια άλλη ουλή από εσάς πάλι που ειχε ξεχειλώσει σε ένα νήμα πιο παλιά που λεγόταν @Baggio το μέλος.
Αν δεν μπορεις να ξερεις, τοτε γιατι γραφεις??? Εισαι δημοσιογραφος και απλα παραθετεις δεδομενα?
Εχω και μερικες εκατονταδες ουλες που με την ιδια ακριβως ραφη, παραεμειναν 1mm.
Υπάρχουν και σε βιντεο που εχω ανεβασει εδω μεσα
Γιατι μιλάς για ένα ΤΜΗΜΑ της ουλης ενός ασθενούς (αν ήταν κακοραμμενη θα ήταν ΟΛΟΚΛΗΡΗ χαλια) και δεν μιλάς γαι τα εκατονταδες
ανεπίπλεκτα περιστατικα μου, πολλα και εδω μεσα ΜΕ βιντεο ουλών?
Για αυτες δεν μιλας, αναρωτιεμαι γιατι.
Εσυ ξερεις το γιατί?
Ξερεις γιατι φωτιζεις ενα η 2 περιστικα και κανεις γαργαρα ολα τα υπόλοιπα?
Ξερεις πως λεγεται αυτο, ή μηπως όχι?
Ξαναλεω, ελα στο νημα της κλινικής, και βγαλε τη χολη σου εκει, ασε εδω την παρουσιαση ήσυχη.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Στο μυαλο μου είσαι δόκτωρ..αυτό σκεφτόμουν και εγώ..όμως έχεις δρόμο πολύ ακόμα για να αποδείξεις σε εμένα ειδικά..το καλό είναι ότι σταμάτησες να δουλεύεις με τον τρόπο που δουλευες..σημαντικό βήμα.εχεις αρχίσει μετράς δοτριες ,πάχος τρίχας ,λόγο κτλ..πράγμα που δεν έκανες πριν και μας την έλεγες κιόλας με πολύ άσχημο τρόπο όταν στα λέγαμε..κάλλιο αργά παρά ποτέ λέω εγώ,αλλά ο δρόμος είναι μακρύς αγαπητέ Κωνσταντίνε για να βγει η ποιότητα που συζητάμε εμείς εδώ στο φόρουμ ,χρόνια τώρα..στο δίνω πάντως για την έναρξη που κανεις σε αυτό το δρόμο..είναι γατονι ο ισπανουλης ,από κοντά να τον έχεις ,θα μάθεις μπαλιτσα καλή σε 3-4-5 χρόνια..πιστολι ΘΑ γίνεις..
Να εισαι καλα!
Και να περνας που και που να κανεις διορθωσεις για να απογειωθούμε!
 

Disco

Well-Known Member
Αν δεν μπορεις να ξερεις, τοτε γιατι γραφεις???
Εισαι δημοσιογραφος και απλα παραθετεις δεδομενα?
Εχω και μερικες εκατονταδες ουλες που με την ιδια ακριβως ραφη, παραεμειναν 1mm.
Υπάρχουν και σε βιντεο που εχω ανεβασει.
Γιατι μιλάς για ένα ΤΜΗΜΑ της ουλης ενός ασθενούς (αν ήταν κακοραμμενη θα ήταν ΟΛΟΚΛΗΡΗ χαλια) και δεν μιλάς γαι τα εκατονταδες
ανεπίπλεκτα περιστατικα μου, πολλα και εδω μεσα ΜΕ βιντεο ουλών?
Για αυτες δεν μιλας, αναρωτιεμαι γιατι.
Εσυ ξερεις το γιατί?
Ξερεις γιατι φωτιζεις ενα η 2 περιστικα και κανεις γαργαρα ολα τα υπόλοιπα?
Ξερεις πως λεγεται αυτο, ή μηπως όχι?
Ξαναλεω, ελα στο νημα της κλινικής, και βγαλε τη χολη σου εκει, ασε εδω την παρουσιαση ήσυχη.
Κρίνουμε το αποτέλεσμα εδώ στο φόρουμ. Είτε σας αρέσει είτε όχι. Σε 3 ηδη ανεξάρτητα σας περιστατικά είδαμε ξεχειλωμένες ουλές. Εσείς αφήστε τις επιθέσεις στα μέλη που λένε πραγματικά δεδομένα με παραδείγματα σε ανεξάρτητα περιστατικά της κλινικής σας. Αν δεν αντέχετε την κριτική και την αλήθεια μπορείτε να αποχωρήσετε για να μη τα βλέπετε. Το φόρουμ δεν ειναι η κλινική σας να το ελέγχετε.
 

aeratos28

Just aeratos
Θα το σκεφτώ..γτ είμαι πολύ busy τώρα τελευταία...ξεκινάνε τα σταφύλια τώρα έχουμε κοπές κτλ και όπως καταλαβαίνεις μου τρώει χρόνο αρκετό..αλλά αν το έχεις λαχτάρα να μηδενίσει κάθε ψεγάδι και εκτοξευτούν τα αποτελέσματα,θα το κοιτάξω..να έρθω 3-4 φορές και θα γίνει η anastasakis hair clinic, international εντελώς..τους έχουμε για πλάκα γιατρέ.!! Με το αζημιωτο βέβαια γτ ο χρόνος είναι χρήμα για τον αερατο..τζαμπατζης δεν είμαι ,να ξέρεις.
Να εισαι καλα!
Και να περνας που και που να κανεις διορθωσεις για να απογειωθούμε!
 

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Κρίνουμε το αποτέλεσμα εδώ στο φόρουμ. Είτε σας αρέσει είτε όχι. Σε 3 ηδη ανεξάρτητα σας περιστατικά είδαμε ξεχειλωμένες ουλές. Εσείς αφήστε τις επιθέσεις στα μέλη που λένε πραγματικά δεδομένα με παραδείγματα σε ανεξάρτητα περιστατικά της κλινικής σας. Αν δεν αντέχετε την κριτική και την αλήθεια μπορείτε να αποχωρήσετε για να μη τα βλέπετε. Το φόρουμ δεν ειναι η κλινική σας να το ελέγχετε.
Ναι, οκ.
Κριτική αντικειμενική, ζυγισμενη και καλοπροαιρετη. :)
Δεν σε ειδα ποτε να κριτηκαρεις κανενα νημα που αποθεωθηκε. Εμφανιζεσαι μονο οπου μυριστεις εθκαιρια για υπονούμενα, λασπη και χολή.
 

Disco

Well-Known Member
Καμία λάσπη δεν βγαίνει, μιλάμε με πραγματικά δεδομένα. Γιατί τα 3 αυτά περιστατικά με τις κακές ουλές ειναι γεγονός και υπαρκτά, όποιος θέλει μπορεί να πάει στα αντίστοιχα νήματα. Αλλά ξέρω σας πειράζει να ακούγεται η αλήθεια μέσα από πραγματικά δεδομένα.

Λοιπόν εχουμε τα εξής δεδομένα:

1) Πείτε μας για αυτά που λέγατε στον jacksm για αλλαγή σχέσεων αν αποφασίσει να κάνει παρουσίαση στο φόρουμ, για τις επιθέσεις που κάνατε στον ασθενή σας στο νήμα της παρουσίασης του που όλοι είδαμε.

2) Επίσης απαντήστε μας και για τον άλλο ασθενή σας που υπήρξαν μαρτυρίες οτι προσπαθούσατε να τον χειραγωγήσετε στο νήμα του, για το τι πρέπει να πει και δείξει στα μέλη, για το αν θα συνεχίσει την παρουσίαση του κτλπ.

3) Υπάρχει και τρίτο περιστατικό (@Roni) που μπήκατε στο νήμα του ασθενή σας και ξαφνικά ο ίδιος έσβησε ότι είχε πει και έκανε στροφή 180 μοιρών σε όσα έλεγε και έδειχνε απογοητευμένος.

Τελικά μήπως άλλος δεν αφήνει να γίνονται/ολοκληρώνονται οι παρουσιάσεις λαμβάνοντας υπόψιν τα από πάνω 1,2,3 ;
Εμείς δεν κάναμε καμία επίθεση στο μέλος. Κανονικά συνεχιζόταν η παρουσίαση μέχρι που μπήκατε εδώ μέσα πάλι να πείτε "τα δικά σας" και να μας απευθύνετε τον λόγο. Οπότε αναπόφευκτα συνέβη αυτό.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Kostas97

Well-Known Member
Νομιζω καποια στιγμη πρεπει να φυγουμε απο το τι συνεβη με τον Τζακσμιθ κλπ και να παμε ενα βημα παρακατω. Δηλαδη το να διαβαζεις καθε νημα και παντου να λεγονται πανω κατω τα ιδια ειναι κουραστικο. Οποιος ψαξει το νημα του Τζακσμιθ μπορει να βγαλει το οποιο συμπερασμα.

@Disco γενικα μιλαω και δεν απευθυνομαι σε σενα. Αφορμη πηρα. :D
 

aeratos28

Just aeratos
Δεν θες να μάθεις εσύ?γτ ακόμα αναπάντητο είναι.επισης ,δεν νομίζω ότι ενοχλεί το να αναφέρεται κάποιος σε αυτά..μόνο ο γιατρός θα μπορούσε να ενοχληθεί.αλλος, δεν έχεις λόγο.ασε να γράφει ότι θέλει ο καθένας.μην υπάρχει λογοκρισία γενικώς.
Νομιζω καποια στιγμη πρεπει να φυγουμε απο το τι συνεβη με τον Τζακσμιθ κλπ και να παμε ενα βημα παρακατω. Δηλαδη το να διαβαζεις καθε νημα και παντου να λεγονται πανω κατω τα ιδια ειναι κουραστικο. Οποιος ψαξει το νημα του Τζακσμιθ μπορει να βγαλει το οποιο συμπερασμα.

@Disco γενικα μιλαω και δεν απευθυνομαι σε σενα. Αφορμη πηρα. :D
 

ΛΕΣ

Active Member
Δεν καταλαβαίνω γιατί ο γιατρός που το παίζει άσσος στο μάρκετινγκ δεν μπορεί να καταλάβει ποιος είναι ο σωστός τρόπος να διαχειριστεί κάτι τέτοιο. Μου θυμίζει τους πολιτικούς μετά τις φωτιές που βγαίνουν και λένε όλα λειτούργησαν τέλεια, φταίνε ιδιοσυγκρασιακοί παράγοντες εμείς τα κάναμε όλα τέλεια. Για μένα απλά θα έπρεπε να πει ότι ναι υπήρξε/αν αστοχία/ες, το οποίο υπάρχει σε κάθε δουλειά με οποιαδήποτε φύση είτε είσαι υδραυλικός είτε φούρναρης είτε οτιδήποτε, ένα μικρό ποσοστό αστοχιών θα υπάρχει πάντα. Δεν περιμένουμε από τον γιατρό να είναι ο "θεός" να τα κάνει όλα τέλεια κλπ, το μόνο που περιμένουμε είναι να αντιλαμβάνεται τα λάθη του η τις αστοχίες του και να δουλεύει προς το να τις βελτιώσει. Εγώ ποτέ δεν πρόκειται να πω ότι έκανε λάθος η κακη δουλειά κλπ, γιατί πιστεύω ότι ο ίδιος το καταλαβαίνει 10000 φορές πιο καλά από εμάς, απλά δεν βγαίνει να το παραδεχτεί για άλλους λόγους.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Kostas97

Well-Known Member
Δεν θες να μάθεις εσύ?γτ ακόμα αναπάντητο είναι.επισης ,δεν νομίζω ότι ενοχλεί το να αναφέρεται κάποιος σε αυτά..μόνο ο γιατρός θα μπορούσε να ενοχληθεί.αλλος, δεν έχεις λόγο.ασε να γράφει ότι θέλει ο καθένας.μην υπάρχει λογοκρισία γενικώς.
Φιλε αερατε ξερεις τι βλεπω εγω δυστυχως και θελω την αποψη σου, οπως τα λες εξω απο τα δοντια...
Καποιος ξεκινησε νημα 6 μηνες μετα την επεμβαση του την πρωτη φορα και αφου κατι πηγε στραβα... και τη δευτερη δεν ανοιγει καθολου και θα απανταει μεσω μηνυματων με αιτιολογια ας μου επιτραπει.. ΤΟ ΤΙΠΟΤΑ!!!!

Με δεδομενα αυτα, εγω δεν πιστευω οτι απλως καλοπροαιρετα τεθηκε το ζητημα της παρουσιασης και ο Αναστασακης του ειπε "Θα αλλαξουν οι σχεσεις μας", αλλα ως μηχανισμος πιεσης.
 

Kostas97

Well-Known Member
Δεν καταλαβαίνω γιατί ο γιατρός που το παίζει άσσος στο μάρκετινγκ δεν μπορεί να καταλάβει ποιος είναι ο σωστός τρόπος να διαχειριστεί κάτι τέτοιο. Μου θυμίζει τους πολιτικούς μετά τις φωτιές που βγαίνουν και λένε όλα λειτούργησαν τέλεια, φταίνε ιδιοσυγκρασιακοί παράγοντες εμείς τα κάναμε όλα τέλεια. Για μένα απλά θα έπρεπε να πει ότι ναι υπήρξε/αν αστοχία/ες, το οποίο υπάρχει σε κάθε δουλειά με οποιαδήποτε φύση είτε είσαι υδραυλικός είτε φούρναρης είτε οτιδήποτε, ένα μικρό ποσοστό αστοχιών θα υπάρχει πάντα. Δεν περιμένουμε από τον γιατρό να είναι ο "θεός" να τα κάνει όλα τέλεια κλπ, το μόνο που περιμένουμε είναι να αντιλαμβάνεται τα λάθη του η τις αστοχίες του και να δουλεύει προς το να τις βελτιώσει. Εγώ ποτέ δεν πρόκειται να πω ότι έκανε λάθος η κακη δουλειά κλπ, γιατί πιστεύω ότι ο ίδιος το καταλαβαίνει 10000 φορές πιο καλά από εμάς, απλά δεν βγαίνει να το παραδεχτεί για άλλους λόγους.
Για τα στριπ που εχει κανει ο Αναστασακης, στο φορουμ θεωρειτε εχουμε μεγαλο αριθμο αποτυχιων;;
Δεδομενου οτι προφανως θα υπαρχουν και αστοχιες λογω πιθανοτητων.
 

aeratos28

Just aeratos
Πέραν αυτών,που δεν ξέρουμε τους λόγους του καθενός γτ ανοίγει ένα νήμα ,εμείς εδώ είμαστε για να σχολιάσουμε το αποτέλεσμα..εσύ στέκεσαι σε κάτι άλλο πέραν από το αποτέλεσμα?επίσης θα ήθελα την γνώμη σου για το άλλο περιστατικό με τον roni,αν δεν κάνω λάθος..που άνοιξε νήμα και έλεγε τα παραπονα του και μετά την εμπλοκή του γιατρού στο νήμα του,άλλαξε εντελώς στάση το παιδί ..εκεί πιστεύεις υπήρξε μηχανισμός πίεσης?
Φιλε αερατε ξερεις τι βλεπω εγω δυστυχως και θελω την αποψη σου, οπως τα λες εξω απο τα δοντια...
Καποιος ξεκινησε νημα 6 μηνες μετα την επεμβαση του την πρωτη φορα και αφου κατι πηγε στραβα... και τη δευτερη δεν ανοιγει καθολου και θα απανταει μεσω μηνυματων με αιτιολογια ας μου επιτραπει.. ΤΟ ΤΙΠΟΤΑ!!!!

Με δεδομενα αυτα, εγω δεν πιστευω οτι απλως καλοπροαιρετα τεθηκε το ζητημα της παρουσιασης και ο Αναστασακης του ειπε "Θα αλλαξουν οι σχεσεις μας", αλλα ως μηχανισμος πιεσης.
 

aeratos28

Just aeratos
Στο φόρουμ ότι στριπ έχουμε δει είναι μόνο μέσω της κλινικής..δικά της περιστατικά δείχνει..
Πιστεύεις θα παρουσίαζε ποτέ τον τζακσμιθ ας πούμε σαν επίσημο περιστατικό της?θα έκανε και βιντεάκι να ψάχνει την τομή?δεν νομιζω..
Ότι έχουμε δει από ατυχίες είναι ανεξάρτητα περιστατικά..
Για τα στριπ που εχει κανει ο Αναστασακης, στο φορουμ θεωρειτε εχουμε μεγαλο αριθμο αποτυχιων;;
Δεδομενου οτι προφανως θα υπαρχουν και αστοχιες λογω πιθανοτητων.
 

giannis1991

Well-Known Member
Κώστα καταλαβαίνω τι λες και έχεις δίκιο εν μέρει γιατί όντως έχουμε δει σε βίντεο τομές πάρα πολύ καλές και ίσως ο τζακσμιθ να είπε να παρουσιάσει για να τον απειλήσει να το πω έτσι έμμεσα...
Αλλά αυτό δεν αλλάζει την απαράδεκτη στάση του γιατρού που έπρεπε να σκύψει το κεφάλι και να βοηθήσει με όλο του το είναι τον ασθενή σεβόμενος τα λεφτά που πήρε και την εμπιστοσύνη του να τον διαλέξει...
Και εννοείται ότι και να το έκανε για να τον πιέσει δεν έκανε κάτι κακό ίσα ίσα είδαμε άλλο ένα περιστατικό...
Το να μην κάνει παρουσίαση και εγώ θεωρώ πάντως ότι είναι για το τίποτα...Ας κάνει για να δείξει και τις διαφορές ανάμεσα στα 2 αποτελέσματα και πως θα έπρεπε να γίνει μια σωστή μμ...
 

Kostas97

Well-Known Member
Πέραν αυτών,που δεν ξέρουμε τους λόγους του καθενός γτ ανοίγει ένα νήμα ,εμείς εδώ είμαστε για να σχολιάσουμε το αποτέλεσμα..εσύ στέκεσαι σε κάτι άλλο πέραν από το αποτέλεσμα?επίσης θα ήθελα την γνώμη σου για το άλλο περιστατικό με τον roni,αν δεν κάνω λάθος..που άνοιξε νήμα και έλεγε τα παραπονα του και μετά την εμπλοκή του γιατρού στο νήμα του,άλλαξε εντελώς στάση το παιδί ..εκεί πιστεύεις υπήρξε μηχανισμός πίεσης?
Ναι πιστευω πως υπηρξε επικοινωνια, αλλα αντυπωσιαζομαι πως καποιος αλλαζει ετσι σταση. Δηλαδη εχεις μια αποψη στηριξε την...

Κώστα καταλαβαίνω τι λες και έχεις δίκιο εν μέρει γιατί όντως έχουμε δει σε βίντεο τομές πάρα πολύ καλές και ίσως ο τζακσμιθ να είπε να παρουσιάσει για να τον απειλήσει να το πω έτσι έμμεσα...
Αλλά αυτό δεν αλλάζει την απαράδεκτη στάση του γιατρού που έπρεπε να σκύψει το κεφάλι και να βοηθήσει με όλο του το είναι τον ασθενή σεβόμενος τα λεφτά που πήρε και την εμπιστοσύνη του να τον διαλέξει...
Και εννοείται ότι και να το έκανε για να τον πιέσει δεν έκανε κάτι κακό ίσα ίσα είδαμε άλλο ένα περιστατικό...
Το να μην κάνει παρουσίαση και εγώ θεωρώ πάντως ότι είναι για το τίποτα...Ας κάνει για να δείξει και τις διαφορές ανάμεσα στα 2 αποτελέσματα και πως θα έπρεπε να γίνει μια σωστή μμ...
Φιλε Gianni αυτο ειναι που χρειαζομαστε κιολας, ανθρωπους με προθεσεις να αναδειξουν το αποτελεσμα τους. Καποιος που μπαινει με σκοπο να αναδειξει το λαθος προς oφελος του ειναι εκεινος που προς oφελος του θα το κρυψει κιολας.
Τελικα φτανουμε και στο σημειο οι παρουσιασεις να γινονται σε p.m. Αλλο και τουτο...

Θα μεινουμε με τις παρουσιασεις του Ισπανου και μονο. Ειναι οι μοναδικες και λιγες ακομα που ακολουθουν προγραμμα. Ενημερωνουν στην ωρα τους, σωστες φωτογραφιες κλπ.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Aldo

Well-Known Member
Κώστα, Γιάννη

Διαβάστε τα μυνηματα των μελών λίγο καλύτερα … ο άνθρωπος εξήγησε γιατί δε θέλει να κάνει παρουσίαση, θα σας/μας αφήσει στο δρόμο που επιλέξαμε δε θέλει να συμμετάσχει σε κάτι που δεν συμβαδίζει με τις αρχες του. Σου λέει μείνετε «εσείς» …και ο εκφοβισμός σας, εγώ το κατλαβαινω αυτο.

Μην μπαίνετε στο τρυπακι που έχει δημιουργήσει ο δόκτορας, ο άνθρωπος είπε γιατί έκανε παρουσίαση στο εξάμηνο, ήταν γιατί του το ζήτησε ο δόκτωρ αν θυμάμαι σωστά!
 

giannis1991

Well-Known Member
Κώστα θα διαφωνήσω μόνο στο "Καποιος που μπαινει με σκοπο να αναδειξει το λαθος προς ωφελος του ειναι εκεινος που προς οφελος του θα το κρυψει κιολας"...
Ίσως έχεις ένα δίκιο αλλά σίγουρα δεν είναι απόλυτο...Όταν χρειάζεσαι βοήθεια και έχεις κιόλας και αυτή την αντιμετώπιση τότε ψάχνεις να σε βοηθήσει το οτιδήποτε πόσο μάλλον ένα φόρουμ που θα εκθέσει το γιατρό ..Αλλά αυτό δε σημαίνει ότι θα κρύψεις και στοιχεία στην αντίθετη περίπτωση...Στο λέω ως παθών καθώς η 1η μμ δεν πήγε καλά και τράβηξα ζόρι και αντίθετα από εδώ ο Μιχάλης ήταν δίπλα μου και τον ευχαριστώ...Οπότε μόνο και μόνο για θέμα σεβασμού στον "πόνο" του τζακσμιθ αυτό δεν είναι δίκαιο και ήθελα να το τονίσω ..
 

ΛΕΣ

Active Member
Για τα στριπ που εχει κανει ο Αναστασακης, στο φορουμ θεωρειτε εχουμε μεγαλο αριθμο αποτυχιων;;
Δεδομενου οτι προφανως θα υπαρχουν και αστοχιες λογω πιθανοτητων.
Κατάλαβες τι είπα; ότι είναι φυσιολογικό να υπάρχει ένα πολύ μικρό ποσοστό
αποτυχιών σε όλα τα πράγματα στη ζωή. Εγώ κάθομαι στην αντιμέτωπιση του οχιιιιι όλα τέλεια φταίνε άλλοι παράγοντες vs ναι έγινε λάθος ίσως δεν έγινε κάποια εκτίμηση σωστά είμαι εδώ για να βοηθήσω να βελτιωθεί η κατάσταση και μου γίνεται μάθημα για να βελτιωθώ.
 
Μπλουζα