Total donor capacity ή "ποσα τριχοθυλάκια έχω". Η άβολη αλήθεια.!

vlafo

Well-Known Member
Αυτη ειναι η αποψη σου.
Το σεβομαι.
Θα εκτιμούσα να δεν μου κουνουσες το δακτυλο τι πρεπει ναμαθω να διαχωρίζω διότι ουτε πνευματικα, ούτε ηλικιακα, ούτε μορφωτικα, ούτε με κανεναν τρόπο δεν υπερεχεις τοοοοοσο ώστε να με ...νουθετεις.
ναι μπορει να εισαι καλύτερος και ανωτερος σε ΟΛΑ, αλλα όχι τοσο ;)
Ειδικα πίσω από το πληκτρολογιο.
Δεν νομιζεις?
Οπότε ασ το αφησουμε.
Δεν είναι άποψη μου αλλά πραγματικότητα που πηγάζει από τα γραφόμενα σου.
Δεν σου κούνησα ποτέ το δάχτυλο σε αντίθεση με σένα από τότε που μπήκες εδώ μέσα.
Ούτε ποτέ προέβαλλα τον εαυτό μου και τον έβαλα σε διαδικασία σύγκρισης.
Εσυ το κάνεις αυτό.
Και θεώρησε δεδομένο ότι έτσι τα λέω και μπροστά σε όποιον μου πει ότι λες και εσύ πίσω από το πληκτρολόγιο.

Σέβομαι την ιατρική σου ιδιότητα αλλά όχι τις ανακρίβειες και ανακολουθίες που λέγονται εδώ μέσα.
Άλλωστε σε λίγο θα είναι ο κανόνας πλέον.

Οπότε με βρίσκεις σύμφωνο να το αφήσουμε εδώ και να ρίξουμε καμία βουτιά μέρες και καύσωνας που είναι.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Δεν είναι άποψη μου αλλά πραγματικότητα που πηγάζει από τα γραφόμενα σου.
Δεν σου κούνησα ποτέ το δάχτυλο σε αντίθεση με σένα από τότε που μπήκες εδώ μέσα.
Ούτε ποτέ προέβαλλα τον εαυτό μου και τον έβαλα σε διαδικασία σύγκρισης.
Εσυ το κάνεις αυτό.
Και θεώρησε δεδομένο ότι έτσι τα λέω και μπροστά σε όποιον μου πει ότι λες και εσύ πίσω από το πληκτρολόγιο.

Σέβομαι την ιατρική σου ιδιότητα αλλά όχι τις ανακρίβειες και ανακολουθίες που λέγονται εδώ μέσα.
Άλλωστε σε λίγο θα είναι ο κανόνας πλέον.

Οπότε με βρίσκεις σύμφωνο να το αφήσουμε εδώ και να ρίξουμε καμία βουτιά μέρες και καύσωνας που είναι.
Καλες βουτιες
 

Xristos87

Well-Known Member
BF5776F9-9D9A-47C3-859F-FF6BFCB559CE.jpeg
BF5776F9-9D9A-47C3-859F-FF6BFCB559CE.jpeg

Στο δεύτερο εξελάκι μιάς και ο @vlafo επισήμανε ότι δεν είναι σωστο το ποστάρω για να μας το δείξει (το λάθος).
Vlafo θα μας πεις π ειναι το λαθος;
Σε ρωτησε κατι ο Cvial
 

aeratos28

Just aeratos
Εσύ πήγαινε γράψε στο νήμα του jacksmith ότι διάλεξες την κλινική που πήγες για την άριστη διαχείριση δοτριας που κάνει ο γιατρος ,και άσε τις ερωτησεις για excel..και να σου πούνε κάτι πάνω στο excel,δεν θα το καταλάβεις .κάνει και ζεστή ,μην το κάψεις το μηχανημα..Ραντανπλάν μου εσυ
Vlafo θα μας πεις π ειναι το λαθος;
Σε ρωτησε κατι ο Cvial
 

aeratos28

Just aeratos
Cvial,σε όλους ,λες συνεχώς πως δεν βοηθάτε ,δεν εκείνο δεν το άλλο..μάζεψε τον τασακη,και πες του να κόψει τις ειρωνίες και τις ηλιθιότητες που λέει για όλα τα μέλη και να προσβάλει συνεχώς για μορφώσεις, οικονομικά επίπεδα,επίσης και αυτό το μπαρουτοκαπνισμένο το Χρήστο που είναι πίσω από τον γιατρό σαν τυφλοπόντικας..από τότε που βρήκαν το φόρουμ έχουν κολλήσει σαν την μύγα στο σκατό και δεν λένε να πάρουν πόδι..οποίος τους λέει την αλήθεια τον βρίζουν και κάνουν τα πάντα για να τον διώξουν...με νύχια και δόντια γατζωμενοι εδώ μέσα για να κάνουν μεροκάματο το φόρουμ..κρίμα έχει χαλάσει το φόρουμ φουλ και έχουν κάνει και παιδιά που ήταν χρόνια εδώ μέσα να αποχωρήσουν από το φόρουμ..
Απάντησε ο Aldo (αν και αυτό δεν είναι τόσο αυταπόδεικτο όσο το λάθος στο πρώτο που επεσήμανε ο Giannis1991).
 
Τελευταία επεξεργασία:

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Ας κάνει κάποιος την αρχή και θα ευθυγραμμίσω και τους υπόλοιπους. Να μηδενίσω το κοντέρ από τώρα?
 

aeratos28

Just aeratos
Τι να κάνει κάποιος την αρχή .αντί να είναι ευγενικοί εδώ,που μπαίνουν και μας κοιτάνε σαν όρθιο 50€ ,θα έχουν και γλώσσα από πάνω και θα βρίζουν? Πάμε καλά?δεν δέχτηκαν ούτε τις ήρεμες εξαρχής κριτικές και οι απαντήσεις όλες ήταν ειρωνικές και προσβλητικές και καθόμαστε και το συζητάμε κιόλας?πετάγεται η μπουγάτσα με πόδια ο Χρήστος και λέει στον vlafo ότι αυτά που ξέρει είναι επειδή είναι εδώ ο τασακης?πλάκα έχει ο αυστραλοπιθηκας...ότι ακόμα και ο ιατρός του ,έχει αλλάξει 180 μοίρες τον τρόπο που δούλευε και πλέον δουλεύει με τον τρόπο που του λέγαμε εμείς και έχει ξεχάσει τις στριπαρες δεν το βλέπει?γτ δεν αναφέρεται αυτό?το έχω πει στον Άνιστον ,χαρταετό πετάει,το παίζει αλεμαο..δεν απαντάει..τι να πει κιόλας..βρήκαν τζάμπα διαφήμιση άνευ όρων κιόλας ,έχουμε ξεχάσει αυτά που ξέρουμε..το νήμα του vlafo με τη μεταμόσχευση του ,του αλλάξαμε την Παναγία..και εγώ είχα διαφωνίες μαζί του στο νήμα ως προς τον αριθμό grafts κτλ και πότε ο vlafo δεν μου είπε τπτ ειρωνικό ,ούτε έβρισε ,ούτε τπτ ..τα συζητούσαμε όλα ..προς τιμήν του και μπράβο του ,τα πάντα δεχόταν και δέχεται και ποτέ δεν ανταλλαξαμε ούτε βρισιδια ούτε τπτ ..και εδώ έχουμε 3-4 χρόνια και από τα 100 περιστατικά που έχουν ανέβει τα 97-98 είναι ότι να ναι και δεν δέχεται κουβέντα και βρίζει από πάνω?
 

Xristos87

Well-Known Member
Απάντησε ο Aldo (αν και αυτό δεν είναι τόσο αυταπόδεικτο όσο το λάθος στο πρώτο που επεσήμανε ο Giannis1991).
Σωστα...

Ο Βλαφο π επισημανε το λαθος δεν το υπεδειξε ενω ειχε δει την ερωτηση σου!

Επιβεβαιωνομαι οτι δεν ξερει να διαβαζει το εξελακι.

Το θεμα π προκυπτει απ ολο αυτο ειναι οτι με δολο κ μενος λειτουργουν καποια ατομα, εις βαρος οσων μπαινουν να διαβασουν κ να μαθουν κατι. Ο στοχος του φορουμ (η ορθη ενημερωση) χανεται.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Χρήστο, το συμπερασμά σου είναι αυθαίρετο. Ο άνθρωπος μπορεί να είχε βγει έξω, να έκανε μπάνιο, να μην το είδε. Σταμάτα και εσύ να προκαλείς και να ρίχνεις λάδι στην φωτιά. Δεν καταλαβαίνεις ότι χρειαζόμαστε ηρεμία και όχι αντεγκλήσεις μεταξύ μελών. Τραβήξτε επιτέλους μια γραμμή.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Georgie

Well-Known Member
Σωστα...

Ο Βλαφο π επισημανε το λαθος δεν το υπεδειξε ενω ειχε δει την ερωτηση σου!

Επιβεβαιωνομαι οτι δεν ξερει να διαβαζει το εξελακι.

Το θεμα π προκυπτει απ ολο αυτο ειναι οτι με δολο κ μενος λειτουργουν καποια ατομα, εις βαρος οσων μπαινουν να διαβασουν κ να μαθουν κατι. Ο στοχος του φορουμ (η ορθη ενημερωση) χανεται.
Χρήστο
Τι ακριβώς μαθαίνουν αυτοί που μπαίνουν και διαβάζουν τα νήματα της κλινικής ?
Έτσι επειδή το έχω απορία
Μπορείς να απαντήσεις?
 

aeratos28

Just aeratos
Μόνος σου μιλάς ,μόνος σου απαντάς,μόνος σου επιβεβαιώνεις την οποία σαχλαμάρα δημιουργείς μέσα στο κεφάλι σου .αλλά δεν περίμενα κάτι παραπάνω ..για εσένα μιλάμε..εδώ δεν ξέρει από excel το είδωλο σου,τωρα ψιλοασχολειται ,θες να μας το παίξεις και πονηρός..όταν διαβάζαμε εδω excel αγαπημένε μου ραντανπλαν , το είδωλο σου άνοιγε κάτι βενταλιες σε κεφάλια από τις στριπ και έκανε και μηνύσεις από πανω..όσο για σένα στα θέματα μεταμοσχεύσεων,θεωρώ ήσουν σε υγρή μορφή ακόμα..άσε τα πολλά λοιπόν και κόψε τις κουτοπονηριες αυτές γτ δεν περνάνε
Σωστα...

Ο Βλαφο π επισημανε το λαθος δεν το υπεδειξε ενω ειχε δει την ερωτηση σου!

Επιβεβαιωνομαι οτι δεν ξερει να διαβαζει το εξελακι.

Το θεμα π προκυπτει απ ολο αυτο ειναι οτι με δολο κ μενος λειτουργουν καποια ατομα, εις βαρος οσων μπαινουν να διαβασουν κ να μαθουν κατι. Ο στοχος του φορουμ (η ορθη ενημερωση) χανεται.
 

Aris2727

Member
Χοντρή τρίχα φωνάζουν εδώ, 45 μικρά του την έβγαλε ο δοκτορας .. και μετά συζηταμε και για ανοχές χαχαχααχ


Αα και hair/fu κάτω από 1.9 … κατά τα αλλά πολυτριχα γεμάτος ο Άρης ….
Άρα για να καταλάβω τι εννοείς Aldo είναι λάθος τα στοιχεία π δόθηκαν λες η τα μοσχεύματα π μπήκαν δεν αντιστοιχούν στη πραγματικότητα;
 

Aldo

Well-Known Member
Το ρωτάω γιατί αναφέρει οτι κατά τα αλλά γεμάτος πολύ τρίχα.. εδώ γεννήθηκε το ερώτημα μου
Έλα ρε συ Φώτη απλά μαθηματικά είναι .
Η δότρια σου με βάςη τα native στοιχεία του εξέλ ειανι “ρημάδι” από αποψη λόγου και πάχους τριχας , συνεπώς πάσχει από χαμηλή κάλυψη … όμως την ίδια στιγμή ο λόγος εξαγωγής είναι στο 2.67.
Με βάση τα στοιχεία εξαγωγής σε μια δοτρια με τέτοια native στοιχεία, η εικόνα της μετα την μετ θα είναι απελπιστικά φτωχή…. Αυτό όμως στην πράξη δεν ισχύει, εδώ είναι το λάθος !
 
Τελευταία επεξεργασία:

Aris2727

Member
Έλα ρε συ Φώτη απλά μαθηματικά είναι .
Η δότρια σου με βάςη τα native στοιχεία του εξέλ ειανι “ρημάδι” από αποψη λόγου και πάχους τριχας , συνεπώς πάσχει από χαμηλή κάλυψη … όμως την ίδια στιγμή ο λόγος εξαγωγής είναι στο 2.8.
Με βάση τα στοιχεία εξαγωγής σε μια δοτρια με τέτοια native στοιχεία, η εικόνα της μετα την μετ θα είναι απελπιστικά φτωχή…. Αυτό όμως στην πράξη δεν ισχύει, εδώ είναι το λάθος !
Άρα η απάντηση aldo με απλα μαθηματικά είναι ότι τα στοιχεία περιέχουν λαθη!
 

Aldo

Well-Known Member
Έλεος !

Αεράτε δε κατλαβαινουν όλοι ότι τρολαρεις και το τραβάς .
Και μετά αρχίζουν αυτά, και με το δίκιο του ο άλλος απανταει και ξεκινάει η μανούρα και είναι κουραστικό ξανάαααα αυτό .
 
Μπλουζα