η Κριτικη μου στο google για την εμπειρια μου απ την Αναστασακης Ηair Clinic , ΕΧΕΙ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΕΙ!!

Aldo

Well-Known Member
δες παραπανω γιατι ρωταω εδω, και μην πασ να δημιουργησεις εντυπωσεις.
Εαν δεν κατλαβαινεις ξαναδιαβασε, πρωτα απ ολα ζητω απ τα μελη να τσεκαρουν ΜΗΠΩΣ κανω ΕΓΩ λαθος και δεν το εμφανιζει σε εμενα!
Σε παρακαλω παρα πολυ ανακαλεσε διοτι με κατηγορεις για κατι χωρις να γνωριζεις.

well, πως γνωριζεις με ποιον επικοινωνησα πρωτα???? πως γνωριζεις οτι δεν επικοινωνησα πρωτα με την κλινικη ??????? o_Oo_O
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Xristos87

Well-Known Member
δες παραπανω γιατι ρωταω εδω, και μην πασ να δημιουργησεις εντυπωσεις.
Εαν δεν κατλαβαινεις ξαναδιαβασε, πρωτα απ ολα ζητω απ τα μελη να τσεκαρουν ΜΗΠΩΣ κανω ΕΓΩ λαθος και δεν το εμφανιζει σε εμενα!
Σε παρακαλω παρα πολυ ανακαλεσε διοτι με κατηγορεις για κατι χωρις να γνωριζεις.

well, πως γνωριζεις με ποιον επικοινωνησα πρωτα???? πως γνωριζεις οτι δεν επικοινωνησα πρωτα με την κλινικη ??????? o_Oo_O
ΕΣΥ δημιουργεις εντυπωσεις κ μαλιστα το πας πλαγιως!
αν ειχες επικοινωνησει μ την κλινικη θα το ειχαν ελεγξει κ θα σε ενημερωναν. δεν θα ρωτουσες εδω...απλο δεν ειναι;
 

jersey

Well-Known Member
δες παραπανω γιατι ρωταω εδω, και μην πασ να δημιουργησεις εντυπωσεις.
Εαν δεν κατλαβαινεις ξαναδιαβασε, πρωτα απ ολα ζητω απ τα μελη να τσεκαρουν ΜΗΠΩΣ κανω ΕΓΩ λαθος και δεν το εμφανιζει σε εμενα!
Σε παρακαλω παρα πολυ ανακαλεσε διοτι με κατηγορεις για κατι χωρις να γνωριζεις.

well, πως γνωριζεις με ποιον επικοινωνησα πρωτα???? πως γνωριζεις οτι δεν επικοινωνησα πρωτα με την κλινικη ???????
aldo δεν υπάρχει η κριτική σου στα google reviews της κλινικής. Έχει κατέβει. Δεν έκανες κάποιο λάθος.
 

Aldo

Well-Known Member
ΕΣΥ δημιουργεις εντυπωσεις κ μαλιστα το πας πλαγιως!
αν ειχες επικοινωνησει μ την κλινικη θα το ειχαν ελεγξει κ θα σε ενημερωναν. δεν θα ρωτουσες εδω...απλο δεν ειναι;
πλαγιως, χανεις το νοημα ... (ασ πουμε) , καποια απαντηση εχεις να δωσεις για το αν υπαρχει η κριτικη και εκανα εγω λαθος, ή οχι, εκτος απ το να με κρινεις/ανακρινεις για το τι εκανα ?
 

Xristos87

Well-Known Member
πλαγιως, χανεις το νοημα ... (ασ πουμε) , καποια απαντηση εχεις να δωσεις για το αν υπαρχει η κριτικη και εκανα εγω λαθος, ή οχι, εκτος απ το να με κρινεις/ανακρινεις για το τι εκανα ?
εφοσον κ το αλλο μελος λεει οτι δεν υπαρχει η κριτικη (δλδ επαληθευτηκες) και εφοσον εσυ ο ιδιος διαβεβαιωνεις οτι δεν την κατεβασες...μενει η κλινικη ή καποιος αλλος να εκανε αναφορα στο σχολιο σου κ να κατεβηκε . θα μ πεις ποιος αλλος; αν σ πω θα παει μακρια...αλλα για αυτο π θες να ακουσεις ναι, αν το εκανε η κλινικη, π δεν πιστευω να ασχοληθει με τον καθε αλντο γιατι θα πρεπει να εχει και καποιες αρνητικες αλλιως θα ναι φως φαναρι η επιτηδευση, ναι ειναι απαραδεκτο.
 

Aldo

Well-Known Member
θα μ πεις ποιος αλλος; αν σ πω θα παει μακρια...αλλα για αυτο π θες να ακουσεις ναι, αν το εκανε η κλινικη, π δεν πιστευω να ασχοληθει με τον καθε αλντο γιατι θα πρεπει να εχει και καποιες αρνητικες αλλιως θα ναι φως φαναρι η επιτηδευση, ναι ειναι απαραδεκτο.
βεβαιως να μου πεις την σκεψη σου για το ποιοσ μπορει να την κατεβασε....
ΥΠΕΝΘΥΜΙΖΩ , απο τα μελη θελω να ακουσω απλα εαν υπαρχει η κριτικη και κανω λαθος εγω. Αυτο ζητησα εξαλλου απο τα μελη.- Τωρα το τι ζητησα απο την κλινικη ειναι υποχρεωση την κλινικης/Κυριου Αναστασακη να απαντηση εφοσον συμμετεχει στο φορουμ.
 

Disco

Well-Known Member
η κλινική γενικά ασχολείται πολύ με τις αρνητικές google review που της γίνονται. Είχε κάνει ενα νήμα πριν κάτι μήνες που έλεγε οτι ειχε κάνει συμβούλιο τη συγκεκριμένη μέρα γιατί κάποιος έκανε αρνητική κριτική. Και μας την ειχε κοινοποιήσει. Οπότε μαντέψτε αν ασχολήθηκε με την κριτική του aldo !
 

Harris_G

Well-Known Member
Αν νομιζει η κλινικη οτι ειναι σοβαρο κριτηριο τα google reviews, πραγματικα οι ανθρωποι ειναι πανασχετοι (κυριως αυτοι που ασχολουνται με το marketing)
 

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Kαλησπερα σε ολους,


Μολις εντποισα πως η google κριτικη η αρχικη οπως και η μετεπειτα ενημερωση της για το τελικο αποτελεσμα που ειχα κανει στην Αναστασακης Hairclinic δεν εμφανιζεται πλεον.

Παρακαλω και τα μελη να κοιταξουν να βρουν την εν λογο κριτκη.


Και επισης ζητω ευγενικα απο την κλινικη να αποκαταστησει τυχων αστοχια εντος 24ωρων .



Παραθετω screenshot με την κριτικη.
Αποδεικτικα υπαρχουν και το εμαιλ μου για την εν λογο κριτικη .

ΜΑΚΑΡΙ να μπορουσαν να κατεβουν αρνητικές κριτικές.
Διοτι εχουν καταστραφει επιχειρησεις από εκβιασμούς και καθαρματα.
FLAG κτλ ειναι παραμυθακια και θεωριες συνωμοσιας.
ΟΛΟΙ ξερουν πως ΜΟΝΟ ο poster μπορει να κατεβασει ή να αλλαξει κριτική.
και εσυ ειδιακ ΑΠΟΡΩ τοσο μορφωμενος άνθρωπος, δεν το googlαρες να το μαθεις αν δεν το ηξερες?

Εισαι ο ΠΡΩΤΟΣ και ΜΟΝΑΔΙΚΟΣ ασθενής με αρνητική κριτική που ΕΙΣΑΙ ασθενής που ΕΧΩ χειρουργησει.
Αν δεις, οι υπόλοιπες αρνητικές, κατω από 5 αστερια δλδ., ειναι από ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ που απλα δεν τους αρεσε η τιμή ΄της εξετασης, η ...αντιμετωπιση, το πως του μιλησαν/μιλησα κτλ. και από 2-3 ψευτικα προφιλ.
Οπότε, αν μπορούσαν να ...κατεβουν κριτικές , θα ειχα προτιμήσει αυτες.
Αλλα φυσικα ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ!
Και το ξερουν ΟΛΟΙ!

ΑΝΤΙΘΕΤΑ, σε εσενα απαντησαμε με LINK προς στην ιστοσελιδα μας που ΕΔΕΙΧΝΕ ΤΙΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΣΟΥ για να βγαλει ο αναγνωστης
τα συμπερασματα του.
Μαλιστα, οπως ποσταρεσ, σου εγραφε απο κατω στην φωτο σου οτι "Ειμαστε περηφανοι γαι το αποτελεσμα σου και το εχουμε αναρτησει και στο site μας!"
Ειναι οι ΙΔΙΕΣ φωτογραφιες που εστειλα σε σενα.
Ειναι οι ΙΔΙΕΣ που ανεβασα και εδω (και αν θυμαμαι καλα ζητησε παλι να κατεβουν....)
Ειναι οι ΙΔΙΕΣ φωτογραφιες που ΕΣΥ ζητησες να κατεβουν από το site λεγοντας ότι αναγνωριζεται το προσωπο σου!!!!
Εχω και ΕΓΩ το mail σου, στο οποιο σου απαντησα θετικά, παρολο που ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΔΕΝ φαινεται το προσωπο σου, δεν φαινονταν καν τα φρυδια σου και η συναινεση σου με καλυπτει 100%.

Οπότε, μην ψαχνεις δρακους.
Μπορεις να επικοινωνησεις με την google, θα βαλουν τα γελια αν τους πεις πως μπορει μια κλινικη να κατεβασει κριτικες...
Επίσης, αντι να αφηνεις υπονούμενα και να δημιουργεις πολυ αρνητικές ΨΕΥΔΕΙΣ εντυπωσεις (θελω να πιστευω εν αγνοια σου), θα επρεπε ΠΡΩΤΑ να μιλησεις με την google και να μην κανει ...λαϊκο δικαστηριο με κεφαλαια κιόλας.
Επίσης, μπορεις απλα να την ξανανεβαζεις, και θα σου προτεινα να ανεβασεις και 4 φωτο, 2 πριν και 2 μετα από μονος σου και ασε τον κοσμο να κρινει.
 

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
η κλινική γενικά ασχολείται πολύ με τις αρνητικές google review που της γίνονται. Είχε κάνει ενα νήμα πριν κάτι μήνες που έλεγε οτι ειχε κάνει συμβούλιο τη συγκεκριμένη μέρα γιατί κάποιος έκανε αρνητική κριτική. Και μας την ειχε κοινοποιήσει. Οπότε μαντέψτε αν ασχολήθηκε με την κριτική του aldo !

Καθε σοβαρος επαγγελματιας ασχολείται με την αρνητική κριτική, διότι μπορει να υπάρχει κατι ειλικρινες και πραγματικό και να ειναι αφορμη να βελτιωθεί.
Εκεινη που ειχα (ΚΑΚΩΣ) ανεβασει, ηταν από απλό επισκεπτη που επειδη ηθελε τσαμπα επισκεψη και κυριολεκτικά 2ωρο ραντεβου προκειμενουν να του λυσω ολες τις αποριες ενω δεν ηταν ΚΑΝ υποψηφιος ακόμα για ΜΕΤ (αντι να κανει την ερευνα του ή να δει τα βιντεο μου), οταν μετα τα 40 λεπτα και ΧΩΡΙΣ ΧΡΕΩΣΗ του ειπα πως δεν μπορω να τον αναλαβω, εκανε αρνητική κριτική.
Το μοιραστηκα εδω σε μια εποχη που ημουν πιο αφελής για τις προθεσεις των πιο βροντερων φωνων στο φορουμ.
Οπως φαινεται, ασχετα με το περιεχομενο της κριτικής ή το πλαισιο, ο καθενας θυμαται οτι ταιριαζει στο αφηγημα του.
 

Disco

Well-Known Member
Υπάρχει διαδικασία που η επιχείρηση κάνει FLAG την αρνητική κριτική και επιλέγει τους λόγους που θέλει να την κατεβάσει.

Επίσης μπορούν να γίνουν πολλαπλά reports στην ίδια αρνητική κριτική διαλέγοντας τον ίδιο λόγο κάθε φορά από διαφορετικά google accounts, πέρα από το να κάνει και flag η ίδια η επιχείρηση την κριτική που θέλει να κατεβάσει, έτσι ώστε να πειστεί η google ότι πρέπει να την κατεβάσει. Εδώ πέφτουν λογαριασμοί σε Facebook, Instagram από τα πολλαπλά reports, δεν θα πέσει μια κριτική;
Μιλώντας γενικά πάντα. Δεν αναφέρομαι σε κάποια συγκεκριμένη επιχείρηση ότι ακολουθεί αυτές τις πρακτικές....!

Σε αυτό το βίντεο περιγράφει η Google πως κάνει FLAG μια επιχείρηση τις αρνητικές κριτικές της που θέλει να κατέβουν.

 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Aldo

Well-Known Member
ΜΑΚΑΡΙ να μπορουσαν να κατεβουν αρνητικές κριτικές.
Διοτι εχουν καταστραφει επιχειρησεις από εκβιασμούς και καθαρματα.
FLAG κτλ ειναι παραμυθακια και θεωριες συνωμοσιας.
ΟΛΟΙ ξερουν πως ΜΟΝΟ ο poster μπορει να κατεβασει ή να αλλαξει κριτική.
και εσυ ειδιακ ΑΠΟΡΩ τοσο μορφωμενος άνθρωπος, δεν το googlαρες να το μαθεις αν δεν το ηξερες?

Εισαι ο ΠΡΩΤΟΣ και ΜΟΝΑΔΙΚΟΣ ασθενής με αρνητική κριτική που ΕΙΣΑΙ ασθενής που ΕΧΩ χειρουργησει.
Αν δεις, οι υπόλοιπες αρνητικές, κατω από 5 αστερια δλδ., ειναι από ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ που απλα δεν τους αρεσε η τιμή ΄της εξετασης, η ...αντιμετωπιση, το πως του μιλησαν/μιλησα κτλ. και από 2-3 ψευτικα προφιλ.
Οπότε, αν μπορούσαν να ...κατεβουν κριτικές , θα ειχα προτιμήσει αυτες.
Αλλα φυσικα ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ!
Και το ξερουν ΟΛΟΙ!

ΑΝΤΙΘΕΤΑ, σε εσενα απαντησαμε με LINK προς στην ιστοσελιδα μας που ΕΔΕΙΧΝΕ ΤΙΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΣΟΥ για να βγαλει ο αναγνωστης
τα συμπερασματα του.
Μαλιστα, οπως ποσταρεσ, σου εγραφε απο κατω στην φωτο σου οτι "Ειμαστε περηφανοι γαι το αποτελεσμα σου και το εχουμε αναρτησει και στο site μας!"
Ειναι οι ΙΔΙΕΣ φωτογραφιες που εστειλα σε σενα.
Ειναι οι ΙΔΙΕΣ που ανεβασα και εδω (και αν θυμαμαι καλα ζητησε παλι να κατεβουν....)
Ειναι οι ΙΔΙΕΣ φωτογραφιες που ΕΣΥ ζητησες να κατεβουν από το site λεγοντας ότι αναγνωριζεται το προσωπο σου!!!!
Εχω και ΕΓΩ το mail σου, στο οποιο σου απαντησα θετικά, παρολο που ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΔΕΝ φαινεται το προσωπο σου, δεν φαινονταν καν τα φρυδια σου και η συναινεση σου με καλυπτει 100%.

Οπότε, μην ψαχνεις δρακους.
Μπορεις να επικοινωνησεις με την google, θα βαλουν τα γελια αν τους πεις πως μπορει μια κλινικη να κατεβασει κριτικες...
Επίσης, αντι να αφηνεις υπονούμενα και να δημιουργεις πολυ αρνητικές ΨΕΥΔΕΙΣ εντυπωσεις (θελω να πιστευω εν αγνοια σου), θα επρεπε ΠΡΩΤΑ να μιλησεις με την google και να μην κανει ...λαϊκο δικαστηριο με κεφαλαια κιόλας.
Επίσης, μπορεις απλα να την ξανανεβαζεις, και θα σου προτεινα να ανεβασεις και 4 φωτο, 2 πριν και 2 μετα από μονος σου και ασε τον κοσμο να κρινει.
Ασ ξεκινησουμε απο τον επιλογο:
Δεν πινω τιποτε, που να με κανει να ψαχνω.... δρακους - check yourself, ουτε ειμαι σε κατασταση μεθης ή παρανειας, εκτος και αν εχετε καποιο στοιχειο!
Εχω ζητηση να μου απεθυνεστε με τον ιδιο ακριβως τροπο που σας απεθυονμαι, με απολυτο σεβασμο- σαφως ειναι η τελευταια φορα!!
Σας πληρωσα μεχρι και το τελευταιο λεπτο του ευρω για καθε τριχοθυλακιο που βαλατε/βαλανε μεχρι και τα 2409, θα επιθυμουσα να ειστε - ηλπιζα, συνεχεια πανω απο το κεφαλι μου κατα την μεταμοσχευση πραγμα που δεν συναιβει (μεγαλη συζητηση, αλλα οπως σας ειχα πει δεν επιθυμωω να σας δημιουργηθει τυχων θεμα στην επιχειρηση, επειδη οπως αναφερατε θα χρησιμοποιθουν εανατιον σας, οποτε δεν θα ανοιχθουν αυτα), λιγος σεβασμος λοιπον στην απολαβη σχεδον ενος ετησιου μισθοy ενος ανειδικευτου στην χωρα μας, σε μια ημερα , δεν βλαπτει καλο θα ηταν.. εγω δεν εχω θεμα απο λεφτα απλα ξερω πως βγαινουν .
Τωρα δεν θα σας πω να εχτε σεβασμο προς τον ασθενη σας, ειναι επιλογη σας ως γιατρος-επιχειρηση, ποσο θα σεβεστε τους αθενης και αν θα τους σεβεστε. Βεβαια, εισθαι μορφωμενος ανθρωπος και οι χαρακτηρισμοι στα μαιλ και τα assumptions(βλεπε παραπνω) εκτιμω πως δεν σας ταιριαζουν. Σαφως δεν θα ειμαι καθολου χαρουμενος εαν επαναληφθουν (γνωριζετε οτι ειμαι δημοσιο προσωπο -ασχετα εαν δεν εκπροσωπω την ιδιοτητα μου εδω, και με πολυ μεγαλη συνδρομη σε αυτον τον κοσμο, οπως και εσεις) επισης γνωριζετε πως μου απαγορευται να σπερνω ψευδη, το γνωριζετε!! Επιπλεον με τις τοποθετησεις σας- assumptions/speculations που κανετε μπορει πιθανων να δημιουργειται αμφιβολιες πασης φυσεως στους πελατες μου-ανθρωπους που με εμπιστευονται και στους ανθρωπους που με γνωριζουν η τυχαινει να με εχουν γνωρισει ή και θα με γνωρίσουν στο μέλλον.

Στο δια ταυτα : Μερος της ερευνας μου, στο κατωθι συνδεσμο περιγραφει τις δυνατοτητες που εχει ενασ λογαριασμος ως my business (εαν δεν το γνωριζατε, χερομαι που συνδραμω και εγω στις γνωσεις σας) https://support.google.com/contributionpolicy/answer/7445749?hl=el&ref_topic=7422769#zippy=,επισήμανση-ακατάλληλων-αξιολογήσεων,επισήμανση-ακατάλληλων-ερωτήσεων-ή-απαντήσεων .


Οποτε, ανσκευαστε για το τι κανει ο ποστερ και μονο, και το τι ξερω εγω ... you have no idea!!!!! !!!! !!!!!

οι φωτο που ανεβασατε εδω ζητησα να επεξεργαστουν διοτι φαινοταν χαρακτηριστικα του προσωπου , εαν δεν επεξεργαστουν τοτε να καταιβουν (παρακαλω επιβεβαιωστε και ανασκευαστε-εν αγνοια σας δημιουργειται ψευδεις εντυπωσεις).
Βεβαιως, τραβηξατε φωτογραφιες και τις ανεβασατε στην σελιδα της επιχειρησης(για τους δικους σας λογους) με ελαχιστες εως μηδενικες πληροφοριες για την περιπτωση εκτος απο... φωτογραφιες, αδυνατω να θυμηθω ποτε συμφωνησα για δημοσια εκθεση η' οτιδηποτε αλλο εκτος απο επιστημονικους σκοπους, οπως σας ειπα στο εμαιλ - ειστε ελευθερος να παρουσιαζεται το case σε επιστημονικα συνεδρεια, αλλωστε εσεςι θελατε να κανετε case δια morbidity & mortality και να κατανοησετε τι πηγε στραβα και να μην επναληφθει οπως ειχατε δηλωσει στο νημα μου. Ο νομικος μου συμβουλος εχει αλλη γνωμη για το ποσο σας καλυπτει η συναινεση απο την στιγμη που σας δηλωσα εγγραφως πως θελω να τερματιστει η οποιαδηποτε δεσμευση υπηρχε.

Δεν αφησα ποτε καποιο υπονουμενο οτι κατεβασατε εσεις κατι, μιλησα για αστοχια συστηματος ή καποιο λαθος, ειναι ξεκαθαρο.

Και καπου εδω εχω ξεχασει τι αλλο πρεπει να γραψω και γιατι εφτασα να πρεπει να ξοδευω τον πολυτιμο χρονο μου, ενω μπορουσε απλα να ζητηθει να ανεβασω την κριτικη μου εκ νεου, εστω και λειψη (δεν τα θυμαμαι ολα δυστηχως και υπηρχαν αρκετοι εκθιασμοι για εσασ και την επιχειρηση σας).

α, ναι η google θα παραθεση την απαντηση για το αιτημα κατηργησεις της κριτικης, μπορειτε να μου ζητησετε η΄ να ληξει το θεμα εδω(εστω και προσωπικα), ή να αναιβει η απαντηση εδω οταν δωθει .
 
Τελευταία επεξεργασία:

aeratos28

Just aeratos
Καλά σιγά ρε αδερφέ ,μην διαγράψεις και το λογαριασμό σου ,επειδή ένας απειλεί με μηνύσεις..άσε ρε..
Τώρα για τα 2 πολύ εύστοχα ερωτήματα σου ,θα ήθελα και εγώ απαντήσεις ..θεωρουν οι mods πως αυτά που λέμε είναι για μήνυση?και σωστά απειλεί ο γιατρός??αν ναι,γτ δεν έγινε κάποια σύσταση?? Αν όχι,ο λόγος που επιτρέπεται στον κύριο να απειλεί αριστερά και δεξιά με μηνύσεις ποιος είναι .νομίζω πως πρέπει να δωθεί απάντηση ξεκάθαρη σε αυτό..
εγώ για να είμαι ειλικρίνης με όλα αυτά που βλέπω από τη συγκεκριμένη κλινική, απείλες για μυνήσεις κλπ κλπ έχω αρχίσει και σκέφτομαι να διαγράψω τελιώς το λογαριασμό μου και να διακόψω και τη παρουσιάση μου. Δεν μπορώ να καταλάβω αφού υπάρχει τόσο μεγάλη αντιπάραθεση ανάμεσα στην κλινική και στα μέλη σε πολλά επίπεδα, γιατί 1. η κλινική παραμένει στο φόρουμ αφού το θεωρεί ένα φόρουμ ανίδεων μη ιατρών 2. Γιατί οι αρμόδιοι του φόρουμ επιλέγουν να φιλοξενούν την κλινική με τόσες εντάσεις, απειλές για μηνύσεις κλπ κλπ.
 

aeratos28

Just aeratos
Εδώ είναι το θέμα..πως αυτά τα περιστατικά ,στέκουν,μόνο σε ανίδεους πραγματικά..όχι σε ένα φόρουμ..δλδ θεωρείται ως φοβερό το αποτέλεσμα του aldo ενω έχουν γίνει οι μετρήσεις όλες και βλέπουμε,πως για να γίνει σωστά η δουλειά χρειάζεται 1000-1200 grafts ακόμα..ότι ο ένας κρόταφος δεν είχε την φυτρωση που έπρεπε,ότι μέρος από το forelock δεν αγγιχτηκε καν λόγω της δικής σας οπτικής ότι θα ρισκαρατε..αν δεν ισχύει κάτι από αυτά που λέω ας με διορθωσει και ο aldo η όποιος άλλος..αυτός ο κόσμος που λες συνεχώς ,είναι ο κόσμος που δεν έχει ιδέα και πάει και βάζει τρίχες με 500-1000€ σε απατεώνες και καλά γιατρούς ,που τελικά είναι κομμωτές..αυτοί να κρίνουν??πως με τι γνώση?? Αν είχαν γνώση δεν θα πήγαιναν καν σε απατεώνες όπως αναφέρθηκαν πριν..ένα μέρος υπάρχει μόνο το οποίο κρίνεται η επέμβαση ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΑ..το hairloss.gr..οσο και αν δεν σε βολεύει γιατρέ..
Τώρα ,για το αν σβήστηκε η όχι η κριτική ,θα το δούμε..επίσης να δούμε και αν θα ανέβει η όχι,η αν ανεβει ,αν θα σβηστεί η όχι η κριτική του jacksmith..για το τι θα σχολιάσει ο κόσμος θετικά και σε αυτό..να δουν οπτικά και μόνο και αν θα πουν φοβερό..με φωτό ,σε εξωτερικό χώρο με ηλιοφάνεια και ας είναι και με το χτενισμα που του ειπες...να δουν και την ουλή από το στριπ.
Να σε βλέπω να το κάνεις τούμπα το θέμα..να μιλάς για 90% φυτρωση στους ανίδεους και να περνεις απαντήσεις ρε γιατρέ,καράφλας ήταν καράφλας έμεινε με μια χαρακιά στο κεφάλι..θα τους βρίζεις και αυτούς?η και αυτοί θα είναι μάλλον οι 5-6 από εδώ?
Με λένε Ρίζο και όπως θέλω τα γυρίζω βλέπω να γίνεσαι..γτ και εκεί ο κόσμος,θα κρίνει ,αλλά θα κρίνει με αυτό που βλέπει..
Επίσης, μπορεις απλα να την ξανανεβαζεις, και θα σου προτεινα να ανεβασεις και 4 φωτο, 2 πριν και 2 μετα από μονος σου και ασε τον κοσμο να κρινει.
 

Xristos87

Well-Known Member
αυτο με τις μηνυσεις ποσο ελληνικο ειναι αλλα κ ποσο αποκαλυπτικο για την αμορφωσια μερικων...
νομιζετε οτι η μηνυση ειναι κανενα οπλο π αποστομωνει τον κατα δηλωση αποδεκτη της;
 

Aldo

Well-Known Member
αυτο με τις μηνυσεις ποσο ελληνικο ειναι αλλα κ ποσο αποκαλυπτικο για την αμορφωσια μερικων...
δηλαδη ? τι εχει η Ελλαδα??? τι εινια στανη ??????
Φιλε μου σε παρακαλω να μιλας για τον εαυτο σου, επισης παρακληση μην απλοποιεις τα πραγματα σε τετοιο βαθμο και να μην συνδεεις την αμορφωσια που λες πως εχουν καποιοι, με την χωρα. Ενα μεγαλο ποσοστο του 0.1% του πληθυσμου ( επιστημονες) ειναι ΕΛΛΗΝΕΣ (αμεσως μετα το ΗΒ)!!!
 

Xristos87

Well-Known Member
δηλαδη ? τι εχει η Ελλαδα??? τι εινια στανη ??????
Φιλε μου σε παρακαλω να μιλας για τον εαυτο σου, επισης παρακληση μην απλοποιεις τα πραγματα σε τετοιο βαθμο και να μην συνδεεις την αμορφωσια που λες πως εχουν καποιοι, με την χωρα. Ενα μεγαλο ποσοστο του 0.1% του πληθυσμου ( επιστημονες) ειναι ΕΛΛΗΝΕΣ (αμεσως μετα το ΗΒ)!!!
στανη την μετατρεπεται, ναι! το φορουμ ειναι ενας αντικατοπτρισμος της...επισης συμφωνω με οσα λες για το επιστημονιμο προσωπικο καθοτι εχω συγγενεις π διαπρεπουν στο εξωτερικο αλλα μην σ πω τι καθικια ημαστε σαν Ελληνες οταν παρουμε τη θεση!! μην σ πω για τους νεο Ελληνες της Ελλαδας που μολις πατησουν ευρωπαικη χωρα ξαφνικα γυριζει ο διακοπτης κ αποκτουν ευγενεια κ τροπους κ πισω στην πατριδα το παιζουνε μαγκες...μαγκες, δικαστες και γιατροι τα 2 τελευταια χρονια...καλα για εδω μεσα δεν το συζητω...ο νανος τα βαζει με τον γιγαντα νομιζωντας οτι αυτο ειναι δυναμη κ θαρρος ενω στην πραγμστικοτητα ειναι θρασσος και αμορφωσια[/QUOTE]
 

aeratos28

Just aeratos
Απειλεί με μηνύσεις ,δεν ξέρω αν το κατάλαβες,έναν διευθυντή σχολείου..δάσκαλο..και μιλάς για αμορφωσια??Χριστάκη,όταν θα μάθεις να έχεις γνώμη δική σου,τότε να μιλάς για μόρφωση κτλ..μόνο ο γιατρός ,λέει ότι πάμε να το παίξουμε γιατροί ,ενώ κανείς δεν το κάνει..απλά διαφωνούμε στο τι είναι ένα καλό αποτέλεσμα και τι όχι..το καταλαβαίνεις αυτό??
αυτο με τις μηνυσεις ποσο ελληνικο ειναι αλλα κ ποσο αποκαλυπτικο για την αμορφωσια μερικων...
νομιζετε οτι η μηνυση ειναι κανενα οπλο π αποστομωνει τον κατα δηλωση αποδεκτη της;
 

Xristos87

Well-Known Member
Απειλεί με μηνύσεις ,δεν ξέρω αν το κατάλαβες,έναν διευθυντή σχολείου..δάσκαλο..και μιλάς για αμορφωσια??Χριστάκη,όταν θα μάθεις να έχεις γνώμη δική σου,τότε να μιλάς για μόρφωση κτλ..μόνο ο γιατρός ,λέει ότι πάμε να το παίξουμε γιατροί ,ενώ κανείς δεν το κάνει..απλά διαφωνούμε στο τι είναι ένα καλό αποτέλεσμα και τι όχι..το καταλαβαίνεις αυτό??
ας ειναι κ ο πρυτανης στο Μετσοβιο. δεν μ λεει κατι ο τιτλος "Διευθυντης σχολειου" ...αμορφωσια ειναι αυτο π κανετε μερικοι...υποχθονια να βαλλετε εναντιον καποιου γιατι στο ΜΥΑΛΟ σας ειναι ενοχος ή καλυτερα γιατι ξερει περισσοτερα κ δεν
μπορειτε να του την πειτε, γιατι γι αυτο ζειτε για μια στιγμιαια αναγνωριση σε ενα φορουμ!
 
Μπλουζα