Διασημοι/Celebrities

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

nick_cal

New Member

Aris81

Well-Known Member
μπορεί να μην ειναι γιατρός ο matt dominance αλλά φαίνεται οτι έχει γνώσεις και το έχει ψάξει και αυτά που λέει δεν ειναι τυχαία αμα δεις τα βίντεο του σωστά τα λέει... βάζει και έρευνες κτλπ.. Το να τον πληρώσεις όμως όχι δεν αξίζει. Από την στιγμή που οι κλινικές-γιατροί σου κάνουν τζάμπα διάγνωση από email-skype κτλπ...

Προσωπικά δεν του καταλογίζω κάτι αρνητικό, άλλωστε έχει και disclaimer ότι δεν είναι γιατρός,κ.λ.π.
Ούτε το γεγονός ότι εκμεταλλεύτηκε εμπορικά την όλη φάση,σε ενήλικους απευθύνεται και σε ότι έχω δει από αυτόν δεν
έχω εντοπίσει κάτι αξιόμεμπτο.
Το σχόλιό μου είχε να κάνει περισσότερο με το consulting
 

oreo

Well-Known Member
Αυτό !!!
 

Συνημμένα

  • Screenshot_20211118_135958_com.facebook.katana.jpg
    Screenshot_20211118_135958_com.facebook.katana.jpg
    458.1 KB · Προβολές: 255

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Ο δικός σου,από ότι είδα σήμερα χτύπησε και bmw .Καλά πόσα βγάζει από το κανάλι ο @#€&#&@

Κάτι πήρε το μάτι μου. Κοίτα έχει ένα πόλο με λιζινγκ, δηλαδή πέρα από βενζίνες και ένα σταθερό μηνιαίο μίσθωμα δεν πληρώνει κάτι άλλο, ένα rx8 που τα βρίσκεις πλέον ειδικά τα challenge ακόμα και με 3κ και αυτό που φαντάζομαι μεταχειρισμένο λόγω ότι ειναι μπέμπα που δεν έχει κλείσει καν δεκαετία θα πηγαίνει εώς και 20. Δε ξέρω πως το τσίμπησε αλλά δε θα μου έκανε εντύπωση να το έπαιρνε ντουκου με κας. Αν το καλοσκεφτείς έχει 2 κανάλια στο υτ με πάνω από 600 κ συνδρομητές συνολικά. Αν συνυπολογίσεις τα donations από λαιβ στριμς, τις διαφημίσεις, κάνα subscription με πλατφόρμα όπως το twitch αλλά και το merchandise που κάνει με τα μπλουζάκια του εύκολα μπορεί να καθαρίζει 4 χιλιάρικα τον μήνα. Οπότε γιατί όχι ;
 

Kostas97

Well-Known Member
Κάτι πήρε το μάτι μου. Κοίτα έχει ένα πόλο με λιζινγκ, δηλαδή πέρα από βενζίνες και ένα σταθερό μηνιαίο μίσθωμα δεν πληρώνει κάτι άλλο, ένα rx8 που τα βρίσκεις πλέον ειδικά τα challenge ακόμα και με 3κ και αυτό που φαντάζομαι μεταχειρισμένο λόγω ότι ειναι μπέμπα που δεν έχει κλείσει καν δεκαετία θα πηγαίνει εώς και 20. Δε ξέρω πως το τσίμπησε αλλά δε θα μου έκανε εντύπωση να το έπαιρνε ντουκου με κας. Αν το καλοσκεφτείς έχει 2 κανάλια στο υτ με πάνω από 600 κ συνδρομητές συνολικά. Αν συνυπολογίσεις τα donations από λαιβ στριμς, τις διαφημίσεις, κάνα subscription με πλατφόρμα όπως το twitch αλλά και το merchandise που κάνει με τα μπλουζάκια του εύκολα μπορεί να καθαρίζει 4 χιλιάρικα τον μήνα. Οπότε γιατί όχι ;
++ Οδοντιατρειο που απο μονο του ειναι δυνατο κοφτηριο :D
 

Gianney

Well-Known Member
Κάτι πήρε το μάτι μου. Κοίτα έχει ένα πόλο με λιζινγκ, δηλαδή πέρα από βενζίνες και ένα σταθερό μηνιαίο μίσθωμα δεν πληρώνει κάτι άλλο, ένα rx8 που τα βρίσκεις πλέον ειδικά τα challenge ακόμα και με 3κ και αυτό που φαντάζομαι μεταχειρισμένο λόγω ότι ειναι μπέμπα που δεν έχει κλείσει καν δεκαετία θα πηγαίνει εώς και 20. Δε ξέρω πως το τσίμπησε αλλά δε θα μου έκανε εντύπωση να το έπαιρνε ντουκου με κας. Αν το καλοσκεφτείς έχει 2 κανάλια στο υτ με πάνω από 600 κ συνδρομητές συνολικά. Αν συνυπολογίσεις τα donations από λαιβ στριμς, τις διαφημίσεις, κάνα subscription με πλατφόρμα όπως το twitch αλλά και το merchandise που κάνει με τα μπλουζάκια του εύκολα μπορεί να καθαρίζει 4 χιλιάρικα τον μήνα. Οπότε γιατί όχι ;
Αν είναι έτσι ,τότε είναι large ο τύπος
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Αν είναι έτσι ,τότε είναι large ο τύπος
Κάνει ότι θα κάναμε όλοι μας μπρο. Βέβαια κατά τη δική μου προσωπική άποψη αφού πάνω κάτω βγάζει καλά λεφτακια πρέπει να κάνει άλλη μια ΜΜ με 2 - 3 k g's να τελειώνει. Το μαλλί του αυτή τη στιγμή είναι στο ανάθεμα του φωτισμού. Στο βίντεο με τη μπέμπα αν τον παρατηρήσεις αν σηκώσει το κεφάλι και βαρεσει ο φωτισμός κάθετα η εικόνα είναι κάπως...
 

Gianney

Well-Known Member
Κάνει ότι θα κάναμε όλοι μας μπρο. Βέβαια κατά τη δική μου προσωπική άποψη αφού πάνω κάτω βγάζει καλά λεφτακια πρέπει να κάνει άλλη μια ΜΜ με 2 - 3 k g's να τελειώνει. Το μαλλί του αυτή τη στιγμή είναι στο ανάθεμα του φωτισμού. Στο βίντεο με τη μπέμπα αν τον παρατηρήσεις αν σηκώσει το κεφάλι και βαρεσει ο φωτισμός κάθετα η εικόνα είναι κάπως...
Ναι έχεις δίκιο ,αλλά αυτός φίλε με τόσα που έχει ,πάει Ισπανία και ξεμπερδευει
 

vlafo

Well-Known Member
O Τιτάνας Νικ.
Στα 60 μια χαρά,στα 64 που είναι τώρα κρανίου τόπος.
Μέσα σε 4 χρόνια.
Εκτός και είναι τέρμα ξυρισμένα και δε φαίνονται.
 

Συνημμένα

  • nikos-gkalhs-o-pagkosmios-thrulos.jpg
    nikos-gkalhs-o-pagkosmios-thrulos.jpg
    42.9 KB · Προβολές: 198
  • gkalis.jpg
    gkalis.jpg
    14.4 KB · Προβολές: 179
  • giannis-galis.jpg
    giannis-galis.jpg
    24.1 KB · Προβολές: 182

alex7

Well-Known Member
O Τιτάνας Νικ.
Στα 60 μια χαρά,στα 64 που είναι τώρα κρανίου τόπος.
Μέσα σε 4 χρόνια.
Εκτός και είναι τέρμα ξυρισμένα και δε φαίνονται.
και αυτός μένει 3 λεπτά απο την κλινική του Τιρκάλα.Μπορεί να πεταχτεί να τα φτιάξει τα μαλλιά του
 

jersey

Well-Known Member
O Τιτάνας Νικ.
Στα 60 μια χαρά,στα 64 που είναι τώρα κρανίου τόπος.
Μέσα σε 4 χρόνια.
Εκτός και είναι τέρμα ξυρισμένα και δε φαίνονται.
Λογικά τα έχει τελείως ξυρισμένα όπως βλέπεις και στα πλάγια και σε συνδυασμό με τη λευκή τρίχα δεν φαίνονται.
 

oreo

Well-Known Member
O Τιτάνας Νικ.
Στα 60 μια χαρά,στα 64 που είναι τώρα κρανίου τόπος.
Μέσα σε 4 χρόνια.
Εκτός και είναι τέρμα ξυρισμένα και δε φαίνονται.
Τελικά στην μάχη της καράφλας άλλος γέλασε στο τέλος !!!
 

Συνημμένα

  • Giannakis.png
    Giannakis.png
    667.5 KB · Προβολές: 206
Μπλουζα