ΙΟΥΛΙΟΣ, a step towards the dream, dr Jose Lorenzo, fue, 2601 grafts, 16/09/2021,(1st operation)

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

sp75

Active Member
Ιούλιε καλή επιτυχία ολόψυχα! Κράτα γερά με όπλο την υπομονή και την επιμονή σου θα έχεις τα αποτελέσματα που θες. Σημασία έχει ότι το πιστεύεις, το παλεύεις και θα το πάρεις, αυτό να διδάξεις στους νεότερους
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Παιδιά σας ευχαριστώ πολύ!
Φίλε Vagosx η δότρια ίσως λόγω των λευκών δεν μπορούσε να εκτιμηθεί με ακρίβεια πριν το ξύρισμα και τη βαφή.
Στις επόμενες ίσως να αλλάξουμε το πλάνο αν είναι εφικτό.
Έχω αρχίσει ήδη τους υπολογισμούς, θα τα συζητήσουμε αργότερα.
Για εξωτερικό και για strip ούτε λόγος.

Ανάλογα με το healing μετά την πρώτη επέμβαση θα εκτιμηθούν τα graft της δεύτερης. Εκτιμώ ότι θα είναι μεγαλύτερη από την πρώτη αλλά όχι κανένα τρελό νούμερο, πιθανότατα περί τα 3000.
 

ΙΟΥΛΙΟΣ

Well-Known Member
Ανάλογα με το healing μετά την πρώτη επέμβαση θα εκτιμηθούν τα graft της δεύτερης. Εκτιμώ ότι θα είναι μεγαλύτερη από την πρώτη αλλά όχι κανένα τρελό νούμερο, πιθανότατα περί τα 3000.
Αυτό ακριβώς σκεφτόμουν.
Κάπως έτσι μπορούμε να να φτάσουμε τα 8000g +
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Από την στιγμή που θες 3 μμ δεν υπάρχει λόγος για επιθετικές προσεγγίσεις. Η πρώτη συντηρητικά και ανάλογα με το healing οι επόμενες πιο επιθετικά.
 

oreo

Well-Known Member
Ευχαριστώ Sp! Τίς ίδιες σκέψεις έχουμε.
Τα όνειρα χωρίς προσπάθεια , επιμονή και υπομονή μένουν όνειρα
Ο μόνος τρόπος να σταματήσει , το όνειρο να μένει όνειρο ή να ξυπνήσεις και να τα κάνεις πράξη ;)
 

Georgie

Well-Known Member
Ιούλιε φίλε μου επειδή η επιτυχία στο μαλλι ειναι δεδομένη κατα 90% και επειδή εισαι της ηλικίας μας επέτρεψε μου κάποιες συμβουλές .
Το μουσι στειλτο .
Το πιο πολυ τριμαρισμα 3 ημερών .
Salt and pepper ( στο πιο πολυ salt) δεν ειναι για εμάς .
Serum βιταμίνης Α το βράδι 3 φορές την εβδομάδα και ενυδατικη μαζι με αντηλιακό .
Ενα σοβαρο ακριβο αρωμα για πιο ώριμους ανδρες .

Μαζι με ανανέωση γκαρνταρόμπας εάν ειναι δυνατο.
Πουκαμισα, σακάκια, κοστούμια , παλτά δε κανουμε εκπτώσεις, τα φτηνιάρικα φαίνονται
Νομίζω οτι κιλά περιττά δεν εχεις οπότε ακομα καλυτερα .
Να προσθέσω εδω για τους πιο νέους η και τους μεγαλύτερους που ενδιαφέρονται για την συνολική εμφανιση , οτι τα περιττά κιλά καταστρέφουν όλη την εικόνα . Οτι και να φορέσεις δε θα σου πηγαίνει
Νόμος !
 

alex7

Well-Known Member
Ιούλιε φίλε μου επειδή η επιτυχία στο μαλλι ειναι δεδομένη κατα 90% και επειδή εισαι της ηλικίας μας επέτρεψε μου κάποιες συμβουλές .
Το μουσι στειλτο .
Το πιο πολυ τριμαρισμα 3 ημερών .
Salt and pepper ( στο πιο πολυ salt) δεν ειναι για εμάς .
Serum βιταμίνης Α το βράδι 3 φορές την εβδομάδα και ενυδατικη μαζι με αντηλιακό .
Ενα σοβαρο ακριβο αρωμα για πιο ώριμους ανδρες .

Μαζι με ανανέωση γκαρνταρόμπας εάν ειναι δυνατο.
Πουκαμισα, σακάκια, κοστούμια , παλτά δε κανουμε εκπτώσεις, τα φτηνιάρικα φαίνονται
Νομίζω οτι κιλά περιττά δεν εχεις οπότε ακομα καλυτερα .
Να προσθέσω εδω για τους πιο νέους η και τους μεγαλύτερους που ενδιαφέρονται για την συνολική εμφανιση , οτι τα περιττά κιλά καταστρέφουν όλη την εικόνα . Οτι και να φορέσεις δε θα σου πηγαίνει
Νόμος !
Γενικά δε διαφωνώ αλλά να ξέρεις ότι η βιταμίνη Α σε συμπλήρωμα προκαλεί παχυσαρκία .Πυροδοτεί την αποθήκευση λίπους στα κύτταρα .Έχω διαβάσει μελέτη σχετικά
 

Georgie

Well-Known Member
Γενικά δε διαφωνώ αλλά να ξέρεις ότι η βιταμίνη Α σε συμπλήρωμα προκαλεί παχυσαρκία .Πυροδοτεί την αποθήκευση λίπους στα κύτταρα .Έχω διαβάσει μελέτη σχετικά
Στη μούρη να τη βάλεις ρε τρελέ
Serum αναφέρω
Τι τη πέρασες τσίπουρο για να τη πιεις ?
:)
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
Να ευχηθώ καλή επιτυχία και εγώ στον φίλο Ιούλιο..ένα συμπαθεστατο μέλος και πολύ ευγενικός πάντοτε.οπως και εγώ άλλωστε(χαχαχαχαχα), για αυτό και ταιριάξαμε στο φόρουμ..φίλε ιούλιε έκανες την καλύτερη επιλογή ,αφού σε έπαιρνε και ως προς το οικονομικό κιόλας.ολα τα αλλά δεν χρειάζονταν σκέψη..καλή συνέχεια και από ότι είδα έχεις ακόμα δυο επεμβάσεις..άψογα.!! Θα γυρίσεις δεκαετίες.
 

Neverwinter

Active Member
Καλημέρα φίλε Ιουλιε , σου εύχομαι και εγώ καλή επιτυχία και επειδή στην αρχή είπες ότι πάντα σε έτρωγε , μακάρι πλέον να σταματήσει να σε απασχολεί αυτό το θέμα !!
 

Ronaldo

Well-Known Member
Καλή επιτυχία φίλε Ιούλιε. Είμαι σίγουρος πως θα την έχεις με την επιλογή της "Ρεαλ" και το πολύ οργανωμένο πλάνο που ακολουθεί. Αν και δεν έπαιξες στο σωστό γήπεδο του "Μπερναμπέου" αλλά εκτός έδρας εύχομαι η νική της "Ρεαλ" να ειναι συντριπτική !
 

oreo

Well-Known Member
Με μια παράφραση η ακόλουθη ροκ μπαλάντα, απο το πρώτο επίσημο heavy metal band της ελλάδας, στο όχι και τόσο μακρινό 1989.
Ναι ο έρωτας δίνει μαλλιααααααα!!!! Απο το 0:49 sec για όποιον βαριέται την Intro music.
 

karaflomallias

Active Member
Ιούλιε φίλε μου επειδή η επιτυχία στο μαλλι ειναι δεδομένη κατα 90% και επειδή εισαι της ηλικίας μας επέτρεψε μου κάποιες συμβουλές .
Το μουσι στειλτο .
Το πιο πολυ τριμαρισμα 3 ημερών .
Salt and pepper ( στο πιο πολυ salt) δεν ειναι για εμάς .
Serum βιταμίνης Α το βράδι 3 φορές την εβδομάδα και ενυδατικη μαζι με αντηλιακό .
Ενα σοβαρο ακριβο αρωμα για πιο ώριμους ανδρες .

Μαζι με ανανέωση γκαρνταρόμπας εάν ειναι δυνατο.
Πουκαμισα, σακάκια, κοστούμια , παλτά δε κανουμε εκπτώσεις, τα φτηνιάρικα φαίνονται
Νομίζω οτι κιλά περιττά δεν εχεις οπότε ακομα καλυτερα .
Να προσθέσω εδω για τους πιο νέους η και τους μεγαλύτερους που ενδιαφέρονται για την συνολική εμφανιση , οτι τα περιττά κιλά καταστρέφουν όλη την εικόνα . Οτι και να φορέσεις δε θα σου πηγαίνει
Νόμος !
καθώς δεν διαθέτω γνώσεις μμ για να σας φανώ χρήσιμος μπορώ να σας βοηθήσω σε επιλογες αρωμάτων... τυγχάνω συλλέκτης δεκαετίας περίπου... από πολύ πριν γίνει μόδα ... σε pm ότι θέλετε για να μην spammάρουμε τα νήματα των παιδιών...
 

oreo

Well-Known Member
καθώς δεν διαθέτω γνώσεις μμ για να σας φανώ χρήσιμος μπορώ να σας βοηθήσω σε επιλογες αρωμάτων... τυγχάνω συλλέκτης δεκαετίας περίπου... από πολύ πριν γίνει μόδα ... σε pm ότι θέλετε για να μην spammάρουμε τα νήματα των παιδιών...
Πάρε εκεί τον Georgie και καντε ενα youtube channel, δώστε ευωδιά στον λαό.
 

Georgie

Well-Known Member
καθώς δεν διαθέτω γνώσεις μμ για να σας φανώ χρήσιμος μπορώ να σας βοηθήσω σε επιλογες αρωμάτων... τυγχάνω συλλέκτης δεκαετίας περίπου... από πολύ πριν γίνει μόδα ... σε pm ότι θέλετε για να μην spammάρουμε τα νήματα των παιδιών...
Εγώ είμαι ok αδελφέ .
Επίσης συλλέκτης
Χαίρομαι πάντως
 
Μπλουζα