παναγιωτης κολιατος 1900g 4/4/2021

Gianney

Well-Known Member
Andy δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα με τα μεταμοσχευμενα .έτσι όπως το περιγράφεις είναι σαν να βάζεις στρατιωτακια..δεν μπαίνουν με αυτή τη σειρά όπως λες τα μοσχευματα.


ακόμα και να ακουμπήσει όπως λες ,μόνιμο shockloss τα ήδη μεταμοσχευμενα δεν υπάρχει περίπτωση να πάθουν..τα μεταμοσχευμενα τα οποία είναι υγιή και από ασφαλή ζώνη εξαγωγής..οι γιατροί αυτοί που προβληματίστηκαν όπως είπες με τέτοια πύκνωση να σε βάλουν σε σκέψη αν θα τους επιλέξεις με αυτόν τον προβληματισμό τους που σου εξέφρασαν.
Το θέμα είναι πως σε μαμισια μαλλιά,εδώ στην Ελλάδα δεν μπαίνουν και όπως ανέφερε ένα άλλο μέλος πολύ δεν έχουν γυμνές περιοχές και έχουν μια diffuse alopecia σε όλο το κεφάλι ..εκεί τ γίνεται από πλευράς μμ;
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
Παρεεεεεε φινααααααα..(όπως έλεγε και η παλια διαφήμιση για το τυρί)χαχαχα
Φίλε ,με diffuse χωρίς φίνα δεν νομίζω ότι μπαίνουν εύκολα και στο εξωτερικό..γενικά diffuse χωρίς θεραπεία ,ρισκάρεις από μόνο σου να κάνεις επέμβαση..είναι πολύ λογικό να γίνει μόνιμο το shockloss ..άρρωστα μαλλιά είναι .και η μεταμόσχευση θα τους δώσει το τελειωτικό χτύπημα πολύ νωρίτερα.
Το θέμα είναι πως σε μαμισια μαλλιά,εδώ στην Ελλάδα δεν μπαίνουν και όπως ανέφερε ένα άλλο μέλος πολύ δεν έχουν γυμνές περιοχές και έχουν μια diffuse alopecia σε όλο το κεφάλι ..εκεί τ γίνεται από πλευράς μμ;
 

Gianney

Well-Known Member
Παρεεεεεε φινααααααα..(όπως έλεγε και η παλια διαφήμιση για το τυρί)χαχαχα
Φίλε ,με diffuse χωρίς φίνα δεν νομίζω ότι μπαίνουν εύκολα και στο εξωτερικό..γενικά diffuse χωρίς θεραπεία ,ρισκάρεις από μόνο σου να κάνεις επέμβαση..είναι πολύ λογικό να γίνει μόνιμο το shockloss ..άρρωστα μαλλιά είναι .και η μεταμόσχευση θα τους δώσει το τελειωτικό χτύπημα πολύ νωρίτερα.
Χαχα όντως αν ξες ο rafa nadal ο τενίστας με diffuse έκανε δύο επεμβάσεις αλλά αν τον δεις ,δεν είναι οκ .Προφανως αυτός δεν παίρνει και φινα
 

aeratos28

Just aeratos
Και καλά μπορεί να μην πήγαν,κανείς δεν σου εγγυάται ,σε όποιον και αν πας ότι 100% θα είσαι κομπλέ,καλά για το ότι λογικά δεν παίρνει φίνα μάλλον ναι..η φίνα μπορεί να βρεθεί σαν ντοπα σε αθλητές..βλέπε Καλάθης ,που του είχαν βρει φίνα σε εξετάσεις ως ντοπα και εξηγούσε τι είναι αυτό και γιατί το παιρνει
Χαχα όντως αν ξες ο rafa nadal ο τενίστας με diffuse έκανε δύο επεμβάσεις αλλά αν τον δεις ,δεν είναι οκ .Προφανως αυτός δεν παίρνει και φινα
 

kwstas mpatsios

Active Member
Βγάλε και εσύ λοιπόν τέτοιες φωτό,όχι σαν αυτές που έβγαλες με ελαφρώς βρεγμενα μαλλιά..τις άλλες που είναι σαν να τις τράβηξες με 3210 nokia..αντίστοιχες φωτό λοιπόν να κάνουμε την σύγκριση που ζήτησες.και είναι και κάνα δυο αλλά ακόμα με 1600 και 1800 από τον μπρο Αναστασάκη.χαχαχαχα,,(για τον μπρο Αναστασάκη γελάω,όχι για σένα)
6μηνο τονιζω αυτο που μου εδειξες ηταν χρονου και και ειμαστε αν οχι το ιδιο σχεδον και εχω καλυψει και πολυ περισοτερο εδαφος
 

Συνημμένα

  • 238968569_156446963279246_4587537668967585477_n.jpg
    238968569_156446963279246_4587537668967585477_n.jpg
    63.4 KB · Προβολές: 240

aeratos28

Just aeratos
6μηνο είναι και αυτό που σου έβαλα..λες αν όχι το ίδιο,σχεδον.ε τι σχεδόν?αυτός έβαλε 1450 μοσχεύματα και εσύ 1800..ρε φίλε,προσπαθείς να μου πεις τι,ειλικρινά δεν σε καταλαβαίνω .τι πάρτο?έχεις άλλες φωτό με πανοραμική φωτό από αυτό που μου ανέβασες για να με ταπωσεις?με άλλο χτένισμα?προς τα πίσω τα μαλλιά να δούμε τι hairline έχει φτιάξει?βρήκες άνθρωπο τώρα να μου πεις τι?
6μηνο τονιζω αυτο που μου εδειξες ηταν χρονου και και ειμαστε αν οχι το ιδιο σχεδον και εχω καλυψει και πολυ περισοτερο εδαφος
 

kwstas mpatsios

Active Member
6μηνο είναι και αυτό που σου έβαλα..λες αν όχι το ίδιο,σχεδον.ε τι σχεδόν?αυτός έβαλε 1450 μοσχεύματα και εσύ 1800..ρε φίλε,προσπαθείς να μου πεις τι,ειλικρινά δεν σε καταλαβαίνω .τι πάρτο?έχεις άλλες φωτό με πανοραμική φωτό από αυτό που μου ανέβασες για να με ταπωσεις?με άλλο χτένισμα?προς τα πίσω τα μαλλιά να δούμε τι hairline έχει φτιάξει?βρήκες άνθρωπο τώρα να μου πεις τι?
τι προσπαθεισ να πεις δεν σε καταλαβαινω? η φωτο που ανεβασα δεν σε καλυψε? τι αλο θελεισ να δεις?
 

aeratos28

Just aeratos
Εσύ τι λες είναι το θέμα δεν έχεις καταλάβει..ποια φωτό να με καλύψει που ανέβασες?αυτή που λέει dr koliatos? Σιγά ψαρωσαμε.με αυτή εντυπωσιάστηκες εσύ και τον έβγαλες κορυφαίο στην Ελλάδα?άλλος Αναστασάκης μας βρήκε εδώ..από μία φώτο δεν μπορεί να με πείσει κανένας .τεσπά μείνε στο κεφάλι σου και άσε τα λόγια περί κορυφαίου γτ ρίχνεις άθελά σου τον γιατρό με αυτά που λες.
 

kwstas mpatsios

Active Member
εγω φιλε μενω στο δικο μου εσυ που ασχολεισαι με τα δικα μας τι φαση εχεις κατι δικο σου να παρουσιασεις η το παιζεις δοικηγορος εδω μεσα και εχεισ και αποψη να κρινεις
 
Τελευταία επεξεργασία:

aeratos28

Just aeratos
Και εσύ τι είσαι που ρωτάς ,εισαγγελέας?έχεις καταλάβει ότι είναι φόρουμ και τα φόρουμ αποτελούνται από μέλη?τελικά θα απαντήσεις αν έχεις άλλες φωτό όπως σου είπα?πανοραμικές κτλ?με αλλα χτενίσματα?για να υποστηρίξεις τα λεγόμενά σου περί κορυφαίου στην Ελλάδα?
Έχω άποψη φίλε ,βλέπω και κρίνω,μήπως θα μου την αφαιρέσεις κιόλας επειδή δεν συμφωνώ με αυτά που λες?
εγω φιλε μενω στο δικο μου εσυ που ασχολεισαι με τα δικα μας τι φαση εχεις κατι δικο σου να παρουσιασεις η το παιζεις δηκηγορος εδω μεσα και εχεισ και αποψη να κρινεις
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

kwstas mpatsios

Active Member
ελα ρε φιλε τωρα κανε μας την χαρη τι παραπανω να δεισ απο αυτη την φωτο εκανε μια hairline και το μαλι ειναι λες και δεν ειχε ποτε θεμα τι να λεμε τωρα απορω γιατι καθομαι και σου απανταω ακομα πιστεψε οτι θελεισ και κρατα την γνωμη σου για τον εαυτο σου καλυτερα... και εισαι τοσο γνωστης να πω στον ιατρο μου να του κανεις κανενα σεμιναριο
 

gerassis

Well-Known Member
Στη 2η μεταμόσχευση που έκανα (Πύκνωση) στους 2 πρώτους μήνες είχα λιγότερα και απο πριν. Προφανως ειχα Sock loss. Στον 3ο φύτρωσαν ξανά αυτά που είχαν υποστεί το Σοκ και από τον 4ο μήνα και μετά αρχίσαν να βγαίνουν και τα νεοτοποθετημένα.
Ο καλύτερος κριτής είναι ο τρίτος παρατηρητής. Υπήρχαν στιγμές (και στις 2 μμ) που πίστευα ότι δεν πήρα καλό αποτέλεσμα. Οι φίλοι και γνωστοί όμως ισχυρίζοταν τα αντίθετα (χωρις να τους ρωτήσω). Μέχρι στριγμής η φύτρωση σου πάει εξαιρετικά. Μπορει εσύ να είχες άλλες προσδοκίες αλλά τα λεφτά σου έπιασαν τόπο. Σε μια μμ ακόμα και αν δεν μας ικανοποιήσει το τελικό αποτελεσμα , όταν ολα τα μοσχευματα βγούν σημαινει οτι δεν πέταξες τα λεφτά σου και κυρίως το πολύτιμο απόθεμα των grafts σου το οποίο και δεν αναπληρώνεται. Έχουμε δει κεφαλια και κεφαλια. χαμηλές φυτρωσεις έχουν συμβει και σε μεταμοσχεύσεις πολλών χιλιάδων €. Αυτοί τι να πουν. Έχω και γνωστό μου που παλαιότερα έκανε 2 μμ στα Figura με την περιβόητη κ. Χαλαρη (δεν συνεργάζεται πια με τα Figura - ο κ.Αναστασακης της έχει μεγάλη "αγάπη"). Έβαλε περίπου 4.500 grafts και αντε να βγήκαν τα 1.000
 

kwstas mpatsios

Active Member
γεραση μια χαρα ικσνοπ
Στη 2η μεταμόσχευση που έκανα (Πύκνωση) στους 2 πρώτους μήνες είχα λιγότερα και απο πριν. Προφανως ειχα Sock loss. Στον 3ο φύτρωσαν ξανά αυτά που είχαν υποστεί το Σοκ και από τον 4ο μήνα και μετά αρχίσαν να βγαίνουν και τα νεοτοποθετημένα.
Ο καλύτερος κριτής είναι ο τρίτος παρατηρητής. Υπήρχαν στιγμές (και στις 2 μμ) που πίστευα ότι δεν πήρα καλό αποτέλεσμα. Οι φίλοι και γνωστοί όμως ισχυρίζοταν τα αντίθετα (χωρις να τους ρωτήσω). Μέχρι στριγμής η φύτρωση σου πάει εξαιρετικά. Μπορει εσύ να είχες άλλες προσδοκίες αλλά τα λεφτά σου έπιασαν τόπο. Σε μια μμ ακόμα και αν δεν μας ικανοποιήσει το τελικό αποτελεσμα , όταν ολα τα μοσχευματα βγούν σημαινει οτι δεν πέταξες τα λεφτά σου και κυρίως το πολύτιμο απόθεμα των grafts σου το οποίο και δεν αναπληρώνεται. Έχουμε δει κεφαλια και κεφαλια. χαμηλές φυτρωσεις έχουν συμβει και σε μεταμοσχεύσεις πολλών χιλιάδων €. Αυτοί τι να πουν. Έχω και γνωστό μου που παλαιότερα έκανε 2 μμ στα Figura με την περιβόητη κ. Χαλαρη (δεν συνεργάζεται πια με τα Figura - ο κ.Αναστασακης της έχει μεγάλη "αγάπη"). Έβαλε περίπου 4.500 grafts και αντε να βγήκαν τα 1.000
γεραση καλημερα οχι ρε συ μια χαρα ικανοποιημενοσ ειμαι απλα ειπα την ανησυχια μου για την δεξια μερια που σου ειχα πει και καπιοι μας εβγαλαν οτι χειροτερο υπαρχει απο αποτελεσμα εγω το ξερω οτι ειναι εξαιρετικο για 6μηνο και πιστευω εχει να δωσει ακομα θα τα πουμε ξανα στην τελικη ευθεια
 

panosss23

Active Member
γεραση μια χαρα ικσνοπ

γεραση καλημερα οχι ρε συ μια χαρα ικανοποιημενοσ ειμαι απλα ειπα την ανησυχια μου για την δεξια μερια που σου ειχα πει και καπιοι μας εβγαλαν οτι χειροτερο υπαρχει απο αποτελεσμα εγω το ξερω οτι ειναι εξαιρετικο για 6μηνο και πιστευω εχει να δωσει ακομα θα τα πουμε ξανα στην τελικη ευθεια
φιλε καλη φιτρωση οπως βλεπω αν και παει τελεια, εχω κανει μμ περιπου 20 μερες και σκεφτομαι να την παρουσιασω για τον λογο του οτι δεν ξερω τι θα βρουν καποιοι και θα με νευριασουν,,που ισως οντως κατι να εχουν να πουν,η απλα ΠΑΝΤΑ κατι πρεπει να υπαρχει κατι ασήμαντο για να πουν,γιαυτο καποιες παρουσιασεις παιδιων εμειναν μισες,αυτη η φαγωμάρα εδω μεσα,δεν ξερω απο τι πιγαζει,η πολυ τεστο φταιει?τι δεν ξερω, ολα εχουν τον τροπο τους.τεσπα,
 

kwstas mpatsios

Active Member
φιλε καλη φιτρωση οπως βλεπω αν και παει τελεια, εχω κανει μμ περιπου 20 μερες και σκεφτομαι να την παρουσιασω για τον λογο του οτι δεν ξερω τι θα βρουν καποιοι και θα με νευριασουν,,που ισως οντως κατι να εχουν να πουν,η απλα ΠΑΝΤΑ κατι πρεπει να υπαρχει κατι ασήμαντο για να πουν,γιαυτο καποιες παρουσιασεις παιδιων εμειναν μισες,αυτη η φαγωμάρα εδω μεσα,δεν ξερω απο τι πιγαζει,η πολυ τεστο φταιει?τι δεν ξερω, ολα εχουν τον τροπο τους.τεσπα,
[/QUO ευχαριστω πολυ φιλε ναι το εχω παρατηρησει κ εγω πολλες φορες σημβαινει αυτο εδω υπαρχει μεγαλη φαγωμαρα γιατι ολοι βγαζουν τα κομπλεξ πισω απο μια οθονη λογικα δεν ξερω τι αλο να πω.. ισωσ πρεπει να το δουν οι διαχειρηστες και να παρακολουθησουν καποια ατομα που συχνα δοιμηουργουν τετοιες εντασεις και να πραξουν αναλογως. εμεις οι χρηστες ειμαστε εδω να μοιραστουμε τα προβληματα μας και τις εμποιριες μας και οχι να φαγωνομαστε... εμενα μετα απο ολα αυτα που ειπαμε το νημα μου εγινε για τα σκουπιδια οποιοσ το δει κανενασ σοβαρος γνωστης δεν θα ασχοληθει σοβαρα μετα απο αυτα που θα διαβασει κριμα
 

kwstas mpatsios

Active Member
φιλε καλη φιτρωση οπως βλεπω αν και παει τελεια, εχω κανει μμ περιπου 20 μερες και σκεφτομαι να την παρουσιασω για τον λογο του οτι δεν ξερω τι θα βρουν καποιοι και θα με νευριασουν,,που ισως οντως κατι να εχουν να πουν,η απλα ΠΑΝΤΑ κα
ευχαριστω πολυ φιλε ναι το εχω παρατηρησει κ εγω πολλες φορες σημβαινει αυτο εδω υπαρχει μεγαλη φαγωμαρα γιατι ολοι βγαζουν τα κομπλεξ πισω απο μια οθονη λογικα δεν ξερω τι αλο να πω.. ισωσ πρεπει να το δουν οι διαχειρηστες και να παρακολουθησουν καποια ατομα που συχνα δοιμηουργουν τετοιες εντασεις και να πραξουν αναλογως. εμεις οι χρηστες ειμαστε εδω να μοιραστουμε τα προβληματα μας και τις εμποιριες μας και οχι να φαγωνομαστε... εμενα μετα απο ολα αυτα που ειπαμε το νημα μου εγινε για τα σκουπιδια οποιοσ το δει κανενασ σοβαρος γνωστης δεν θα ασχοληθει σοβαρα μετα απο αυτα που θα διαβασει κριμα
 

oreo

Well-Known Member
Χωρίς να θέλω να είμαι εριστικός, το σχόλιο #27 , ήταν η αρχή για να χαλάσεις το νήμα σου.
Η μεγαλύτερη μερίδα του φόρουμ, με χαρά θέλει να βλέπει εναλλακτικές σε γιατρούς, που μπορούν να προσφέρουν λύσεις σε ανταγωνιστικές τιμές.
Αν εσύ θεωρείς οτι πήρες ένα εφάμιλλο των προσδοκιών σου αποτέλεσμα και είσαι ευχαριστημένος, τότε όντως οι άλλοι να 'χαμε να λέγαμε.
 

panosss23

Active Member
στο σχολιο σου το 15, στις 17 μερες που λες.... θυμασαι αν ποιο μετα σου επεσαν αυτα που φαινονται?
 

panosss23

Active Member
Χωρίς να θέλω να είμαι εριστικός, το σχόλιο #27 , ήταν η αρχή για να χαλάσεις το νήμα σου.
Η μεγαλύτερη μερίδα του φόρουμ, με χαρά θέλει να βλέπει εναλλακτικές σε γιατρούς, που μπορούν να προσφέρουν λύσεις σε ανταγωνιστικές τιμές.
Αν εσύ θεωρείς οτι πήρες ένα εφάμιλλο των προσδοκιών σου αποτέλεσμα και είσαι ευχαριστημένος, τότε όντως οι άλλοι να 'χαμε να λέγαμε.
χωρις να υπερασπιζομαι ΚΑΝΕΝΑΝ θα ελεγα απο την χαρα του το ειπε,ισως και απο υπερβολικο ζηλο του φαινομενικα αποτελεσματος κτλ,εγω σιγουρα εδωσα πολυ λιγοτερα απο τον φιλο,και εβαλα και περισσοτερα g,αλλα δεν θα μπω σε διαδικασία κόντρας ποιος την εχει μεγαλύτερη,ιδού η ροδος....με μια ερευνα αγορας και ποιοτητας δουλειας φαινονται ολα.... αν ο αλλος θελει να πιστευει οτι εκανε την καλυτερη αγορα,δεν θα του χαλασω εγω το ονειρο,εκει που θελω να καταλήξω ειναι οτι αναλωνόμαστε σε ολα,γιαυτο το λογο δεν υπαρχει ΜΙΑ παρουσιαση χωρις να γινετε φαγωμάρα απο κατω και να χανουμε την ουσια,και δεν μιλαω για τις υγιείς διαφωνίες...αυτες ειναι ωραιες με επιχείρημα γνωση και τροπο.συγνωμη αν ειμαι λαθος,
 
Μπλουζα