dr.iasonargyriou - introduction to greek forum

manly_Man

Well-Known Member
laser Αλεξανδριτη, πλάτη ώμους και τα μισά χέρια. Κοίτα η τιμή είναι ανάλογα σε ποιον θα πας. Υπάρχουν αρκετές διακυμάνσεις από ότι είδα. Ρώτα εκεί στην περιοχή σου διάφορους και σύγκρινε τιμές. Εμένα μου βγαίνει γενικά κάπως οικονομικό σε σχέση με κάτι άλλους που είχα ρωτήσει πάντως.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

vlafo

Well-Known Member
Αεράτε σε βλέπω ασχολείσαι με τα λέιζερ.
Άσε τα λέιζερ και κοίτα τα μαλλιά αυτά είναι τα σημαντικά.:):)
 

aeratos28

Just aeratos
Χαχαχαχαχα..ο αερατος είναι πολυμήχανος..ασχολειται ταυτόχρονα με διάφορα..πολυμηχάνημα είμαι.χαχαχα.και τα δύο τα κοιτάω ρε συ..στο ένα έχω βγάλει άκρη ,με τα μαλλιά..στο άλλο με το λέιζερ θέλουν να με ξεπουπουλιασουν οικονομικα εδώ ρε φίλε και δεν την αντέχει το πετσί μου την κοροϊδία.παιρνω γνώμες ,ψάχνονται κτλ αλλά δεν έχω ιδέα..άσχημο πράγμα να μην έχεις ιδέα φίλε.
 

manly_Man

Well-Known Member
Το μπικίνι μην ξεχνάτε, το μπικίνι :p
χαχα..φίλε oreo γενικα δεν είναι ωραίες οι τρίχες σε πλάτη ώμους κ μπράτσα και δεν αρέσει και στις κοπέλες άμα ρωτήσεις. Φαντάζομαι θα έχεις δει τους τύπους στην παραλία που είναι σαν κουβέρτες με γουρουνοτριχες σε όλο το σώμα... Ειδικά άμα γυμνάζεσαι θα θες να είναι καθαρές οι περιοχές να μη χαλάνε την εικόνα. ;)
 

oreo

Well-Known Member
χαχα..φίλε oreo γενικα δεν είναι ωραίες οι τρίχες σε πλάτη ώμους κ μπράτσα και δεν αρέσει και στις κοπέλες άμα ρωτήσεις. Φαντάζομαι θα έχεις δει τους τύπους στην παραλία που είναι σαν κουβέρτες με γουρουνοτριχες σε όλο το σώμα... Ειδικά άμα γυμνάζεσαι θα θες να είναι καθαρές οι περιοχές να μη χαλάνε την εικόνα. ;)
Έτσι είναι, οι τρίχες στα λάθος σημεία, είναι αντιαισθητικές.
 

vlafo

Well-Known Member
Προσοχή με τα λέιζερ.
 

Συνημμένα

  • IMG-a3493768d203aeeff0654ac0b08934bc-V.jpg
    IMG-a3493768d203aeeff0654ac0b08934bc-V.jpg
    56.1 KB · Προβολές: 141

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

mike1988

Active Member
Σαν να εξαφανίστηκε ο γιατρός ξαφνικά...βέβαια καλοκαίρι είναι ...αλλά ήταν πολύ γραφότατος μέχρι να μας ενημερώσει για τιμές κλπ.
 

Aldo

Well-Known Member
Σαν να εξαφανίστηκε ο γιατρός ξαφνικά...βέβαια καλοκαίρι είναι ...αλλά ήταν πολύ γραφότατος μέχρι να μας ενημερώσει για τιμές κλπ.
Έχει και ζωή ο κόσμος Mike .. και δουλειά προφανώς, χλωμο το κόβω να κάνει κάποιος χειρουργεία και να ξημεροβραδιάζεται και εδώ μέσα .
Επίσης μπορεί να πίνει τσιπουρα παγωμένα σε καμία σκιά,Αύγουστος είναι …
 

jersey

Well-Known Member
Έχει και ζωή ο κόσμος Mike .. και δουλειά προφανώς, χλωμο το κόβω να κάνει κάποιος χειρουργεία και να ξημεροβραδιάζεται και εδώ μέσα .
Όταν κάποιος γιατρός ασχολείται και παρακολουθεί συνεχώς το φόρουμ σημαίνει ότι δεν έχει ιδιαίτερη δουλεία ή επεμβάσεις να κάνει οπότε βρίσκει και αρκετό χρόνο να ασχολείται με το φόρουμ.
 

Aldo

Well-Known Member
Όταν κάποιος γιατρός ασχολείται και παρακολουθεί συνεχώς το φόρουμ σημαίνει ότι δεν έχει ιδιαίτερη δουλεία ή επεμβάσεις να κάνει οπότε βρίσκει και αρκετό χρόνο να ασχολείται με το φόρουμ.
Δεν το γνωρίζω αυτό και δεν το έχω σκεφτεί ποτέ.
 

mike1988

Active Member
Mike πότε θα κάνεις παρουσίαση,εδώ δεν θα μου ξεφύγεις.
θα κάνω όταν είμαι στο 12 μηνό. Επίσης, επειδή θέλω να μαι ακριβοδίκαιος θα κάνω και 2η μμ στον Αναστασάκη πάλι και θέλω πρώτα να έχω κλείσει τις όποιες 'υποχρεώσεις' μου για να μην υπάρχουν σκιές!! Δυστυχώς οι φωτογραφίες οι πριν θα ναι από την κλινική και κάποιες δικές μου αλλά μη κατατοπιστικές καθώς ντρεπόμουν να σκύβω το κεφάλι. Από την 1η μέρα μέχρι και το 12μηνο θα ναι όλες δικές μου.
 
Μπλουζα