Vlafo. FUE, 4158g, 09-10/01/2021

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Disco

Well-Known Member
Disco
Οι χερλάιν που φτιάχνει είναι καταπληκτικές τόσο σε σχεδιασμό όσο και σε φυσικότητα.
Από κοντά είναι ακόμα καλύτερες.
Στο crown επίσης είναι άψογος αν δεις δουλειές του.
Δεν μιλάω,πάντα ακούω τον άλλον να μιλήσει πρώτος να δω τι έχει στο μυαλό του και πως θέλει να κινηθεί.

Πρωτού πω τι ζητάω και τι θέλω,όλα όπως τα είχα σχεδιάσει μου τα είπε αυτός ακριβώς και με ακρίβεια.
Οπότε όλα τα υπόλοιπα ήταν πολύ εύκολα να τα βάλουμε κάτω και να τα δούμε στην πράξη.
Παρόλο αυτά προτού κλείσω και καταλήξω είχαμε αρκετά "επεισόδια" στην επικοινωνία σε σημείο που νόμιζε δεν θα την κάνω.
Οπότε τελικά δεν ήταν μόνο το θέμα ότι πήγες διαβασμένος αλλά και ο γιατρός πρότεινε αυτό το πλάνο που είχες και εσύ στο μυαλό σου αν καταλαβαίνω σωστά από τα λεγόμενα σου; Δηλαδή είχατε το ίδιο πλάνο πάνω κάτω...
 

vlafo

Well-Known Member
Δεν είχαμε το ίδιο πλάνο,είχαμε ταύτιση απόλυτη στο πλάνο.
Από την πρώτη στιγμή που με είδε ήταν ενθουσιασμένος και μου ανέλυσε όλο το πλάνο του με κάθε ακρίβεια.
Και μετά με ρώτησε τι ζητάω και τα υπόλοιπα πήραν το δρόμο τους.
 

vlafo

Well-Known Member
Μερικές φρέσκες πριν λίγο τις τραβηξα για το crown.
Νομίζω συμπέρασμα βγαίνει αλλά και εκεί έχω ήδη κλείσει.
Μπροστά με ενδιαφέρει πλέον να αρχίσει να πυκνώσει.
 

Συνημμένα

  • 20210507_201221.jpg
    20210507_201221.jpg
    279.4 KB · Προβολές: 198
  • 20210507_201226.jpg
    20210507_201226.jpg
    199 KB · Προβολές: 191
  • 20210507_201231.jpg
    20210507_201231.jpg
    336 KB · Προβολές: 190

hijikos

Active Member
ακομα καλα καλα δε εκλεισες 4 μηνες . το αποτελεσμα ειναι πυρηνικη βομβα και ακομα εχει...... πολυ δρομο..........
 

vag25

Well-Known Member
wow, πως εκλεισε τοσο συντομα?

Εχουμε περιπου το ιδιο προβλημα πισω vlafo, αλλες φορες μου φαινεται χειροτερο το δικο σου αλλες το δικο μου, αλλα δεν ειναι πολυ μεγαλο το θεμα.
Και εντυπωσιαζομαι απο αυτο που βλεπω.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

vlafo

Well-Known Member
Η φύτρωση παιδιά ξεκινάει πάντα μετά το 3 μηνο.
Απλά παίζει ρόλο η ταχύτητα της φύτρωσης στον καθένα.
Εμένα πήγαινε και πάει τρένο παντού,αλλά crown για να είμαι ειλικρινής δεν το περίμενα τόσο γρήγορα.
Ανάποδα έχω πάει,μπροστά έχω δουλειά ακόμα περιμένω πολλά.
Μην ξεχνάμε βάζω regain foam 2 φορές τη μέρα και θεωρώ ότι παίζει πολύ μεγάλο ρόλο.
Και σκεφτόμουνα να μη βάλω, αλλά ένα έμπειρο μέλος με απέτρεψε και μου είπε μην το σκέφτομαι καν.
 
Τελευταία επεξεργασία:

vlafo

Well-Known Member
wow, πως εκλεισε τοσο συντομα?

Εχουμε περιπου το ιδιο προβλημα πισω vlafo, αλλες φορες μου φαινεται χειροτερο το δικο σου αλλες το δικο μου, αλλα δεν ειναι πολυ μεγαλο το θεμα.
Και εντυπωσιαζομαι απο αυτο που βλεπω.
Δεν είχα μεγάλο θέμα μην το ξεχνάς αυτό,απλά είχα λέπτυνση και ήταν εκνευριστική γιατί φέγγιζε και με εκνεύριζε vag.
 
Τελευταία επεξεργασία:

ManCyprus87

Well-Known Member
Καμία φωτογραφία προ ΜΜ υπάρχει φίλε;
Για να καταλάβουμε τη διαφορά που γίνεται καλύτερα.
 

vlafo

Well-Known Member
Ακόμα έχω να πω πως στο crown ο συγκεκριμένος γιατρός είναι expert.
Και το φοβόμουν για να είμαι ειλικρινής.
 

witcher

Well-Known Member
Πάντως vlafo, από ότι είδα στις φωτογραφίες του crown του πριν, φαινόταν να είναι ιδιαίτερα υπαρκτός ο κίνδυνος shock loss, καθώς δεν είχες καθαρή επιφάνεια αλλά πολλές αδυνατισμένες τρίχες. Μπράβο στον γιατρό που το τόλμησε και από ότι φαίνεται έγινε καλή δουλειά. Άλλες κλινικές θα δίσταζαν να μπουν στο crown.
 

vlafo

Well-Known Member
Κανείς δε με αναλάμβανε,αλλά δεν μας ενδιαφέρανε αυτές οι τρίχες τις θεωρήσαμε ανύπαρκτες,αφού δεν προσφέρουν απολύτως τίποτα ούτε κάλυψη.
Για αυτό το ισοζύγιο αν τις χάναμε με τα νέα υγιή πολύτριχα εννοείται θα ήταν η μέρα με τη νύχτα.
Άρα δεν υπήρχε ουσιαστικός κίνδυνος και ο γιατρός κατευθείαν αυτό ξεκίνησε να κάνει και μου το είπε άνετα δουλεύω εδώ μέσα.
Εγώ ήθελα και άλλα να βάλουμε αλλά δυστυχώς δεν τα κατάφερα (δεν με άφησε)γιατί είχαμε ήδη ξεφύγει στα grafts.
 

vlafo

Well-Known Member
Μόλις σκέφτηκα τώρα ότι θα πρέπει να δηλώσω για το εμβόλιο,ότι παίρνω φίνα και regain.
Αρχίζουν τα δύσκολα.
 

ManCyprus87

Well-Known Member
Αυτές είναι σύγχρονες μεταμοσχεύσεις εν έτος 2021.
Θέλει ιατρική "μαγκιά" να μπείς μέσα σε υπάρχοντα μαλλιά και σε τόσο μικρές περιοχές.
Απλά δυστυχώς οι παραπάνω κλινικές, έμαθαν να πάιζουν σε ένα ασφαλές γυμνό "γηπέδο", ούτως ώστε ότι αποτέλεσμα και να δώσουν ενα 80-90% θα είναι σίγουρα καλύτερο, από την προ ΜΜ κατάσταση.
 
Μπλουζα