BHR Athens

Jimkp04

New Member
Καλησπέρα,
Όπως είχα αναφέρει και σε προηγούμενες αναρτήσεις μου, είμαι σε αρχικό στάδιο και προσπαθώ να σώσω την κατάσταση παλευόντας και με την τριχόπτωση αλλά και με την σμιγματοροικη δερματίτιδα. Σκέφτομαι λοιπόν να πάρω μια γνώμη ενός ειδικού και θέλω την γνώμη σας όσον αφορά την BHR εδώ στην Αθήνα με τον κ.Βενετσάνου και την κ.Κυπαρισσου. Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

ΙΟΥΛΙΟΣ

Well-Known Member
Θέλεις να σου πούμε την γνώμη μας για το αν πρέπει η όχι να πάρεις την γνώμη της bhr?:oops:
[/QUOT
Θέλεις να σου πούμε την γνώμη μας για το αν πρέπει η όχι να πάρεις την γνώμη της bhr?:oops:
Αγαπητέ αν δεν έχεις πάρει απαντήσεις μέχρι την τετάρτη , ίσως μπορέσω να σου πω κάποια πράγματα, μιας και έχω ραντεβού λίγο πριν.
 

ΙΟΥΛΙΟΣ

Well-Known Member
Μα δεν έχω εκφράσει απορία φίλε μου ιουλιε..
Φίλε Αεράτε καλωσόρισες!
Εύχομαι τα επόμενα μπαν να είναι μικρότερα.
Η απάντηση είναι για το φίλο jimkpo4.Το έχω ξαναπάθει...μη δίνεις σημασία. Που θα πάει θα στρώσω.
 

ntthanos

Active Member
Φίλε Αεράτε καλωσόρισες!
Εύχομαι τα επόμενα μπαν να είναι μικρότερα.
Η απάντηση είναι για το φίλο jimkpo4.Το έχω ξαναπάθει...μη δίνεις σημασία. Που θα πάει θα στρώσω.
Καλησπέρα,
Όπως είχα αναφέρει και σε προηγούμενες αναρτήσεις μου, είμαι σε αρχικό στάδιο και προσπαθώ να σώσω την κατάσταση παλευόντας και με την τριχόπτωση αλλά και με την σμιγματοροικη δερματίτιδα. Σκέφτομαι λοιπόν να πάρω μια γνώμη ενός ειδικού και θέλω την γνώμη σας όσον αφορά την BHR εδώ στην Αθήνα με τον κ.Βενετσάνου και την κ.Κυπαρισσου. Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
Δες το νήμα μου και θα λάβεις τις απαντήσεις που ζητάς !!
 
Μπλουζα