Σύγκριση Τιμών μεταξύ Ελληνικών Κλινικών - Έρευνα για Μεταμόσχευση

Xristos87

Well-Known Member
Ρε Καραγκιόζη κάλεσα εγώ άτομα να πάνε στην κλινική.
Τι μας λες ρε πίνεις τίποτα η είσαι τόσο χαμηλής νοημοσύνης και θέλεις να μας σπας τα νεύρα.
Το κατάλαβες δεν θα ξαναπείς μα@κια για μένα
Μπάναρε τον ρε συ Cvial να τελειώνουμε.

Το βαρελι δεν εχει πατο!

καλη συνεχεια βλαφο ελπιζω να μην χρειαστεις ποτε τα 900τθ βαση μετρησεων π εχασες ή τα 1500 τθ π ο ιδιος ειπες οτι εχασες, συν το χαμενο ποσοστο απο τη μη επιβιωση των μεταμοσχευμενων. Τα λεφτα π εχασες θα τα βρεις. τα τθ ΟΧΙ.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Mak39

Member
Τράβα να κάνεις κανένα like εσυ Στον γιατρό και να τον γλείψεις και άσε τα σχόλια. Εσυ έχεις κουράσει να σε βλέπουμε κάθε φορά να λειτουργείς σαν τσιράκι της κλινικής. Δεν έχει ανάγκη απο γλειφτες γιατρών το φόρουμ όπως είσαι εσυ.

Ψάξε να βρεις κανενα σχόλιο του γιατρού σου που δεν εχεις πατησει like ρε ΤΣΙΡΑΚΙ.
Δυστυχώς είσαι το χειρότερο παράδειγμα μέλους εδώ μέσα. θεωρώ εξαιρετικό τον Ιατρό και έχω άποψη γιατί υποβλήθηκα σε ΜΕΤ. Επίσης θεωρώ εξαιρετική κλινική και την HDC. Εγώ προσωπικά μένω στα Like όπως λες και δεν κατηγορώ άλλους γιατρούς. Σου ξέφυγαν τα Like που κάνω στη HDC.
Όσο για τις εκφράσεις σου στο κάδο ανακύκλωσης..
 

Ronaldo

Well-Known Member
Δυστυχώς είσαι το χειρότερο παράδειγμα μέλους εδώ μέσα. θεωρώ εξαιρετικό τον Ιατρό και έχω άποψη γιατί υποβλήθηκα σε ΜΕΤ. Επίσης θεωρώ εξαιρετική κλινική και την HDC. Εγώ προσωπικά μένω στα Like όπως λες και δεν κατηγορώ άλλους γιατρούς. Σου ξέφυγαν τα Like που κάνω στη HDC.
Όσο για τις εκφράσεις σου στο κάδο ανακύκλωσης..
Με γλειφτες γιατρών δεν μιλαω. Ολο και κανενα σχόλιο του γιατρού θα εχει μείνει να μην έχεις πατήσει like. Ψαξε να βρεις.

Δυστυχώς υπάρχουν μελη στο φορουμ σαν εσένα που γλείφουν γιατρούς και δεν έχουν δικη τους κριση.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Σκέφτομουν να ήταν εδω Stripar, Dance, Dimitris50423 και η παρέα του...4 παγκόσμιος θα γινότανε. Βεκριδες-Τυρκαλαιοι-Κυπριοι-Τουρκοι και λοιποί. Παιδιά δυστυχώς η ευτυχώς ο καθένας στον γιατρό που πάει στηρίζει και πιο πολύ,έτσι πάει χρόνια τώρα.
...Εδώ μέσα υπάρχουν πλέον στρατόπεδα και όλες οι κλινικές έχουνε το φαν κλαμπ τους.
Το θέμα είναι τα αποτελέσματα η σωστή δουλειά του κάθε γιατρού...Διαβάσεις εύκολα το κρίνεις.
 

Kostas97

Well-Known Member
Εμενα με ξεπερναει το γεγονος οτι καποιοι χαιρονται με το στραβο του αλλου. Αν ειναι δυνατον!!!
Χαιρεκακια.
Και τον stripar τοτε τον ειχαν πρηξει.
Μικρογραφια στης κοινωνιας το φορουμ θα μου πεις.
Χαιρεκακους συχνα πυκνα συναντας και στη ζωη.
 

vlafo

Well-Known Member
Σκέφτομουν να ήταν εδω Stripar, Dance, Dimitris50423 και η παρέα του...4 παγκόσμιος θα γινότανε. Βεκριδες-Τυρκαλαιοι-Κυπριοι-Τουρκοι και λοιποί. Παιδιά δυστυχώς η ευτυχώς ο καθένας στον γιατρό που πάει στηρίζει και πιο πολύ,έτσι πάει χρόνια τώρα.
...Εδώ μέσα υπάρχουν πλέον στρατόπεδα και όλες οι κλινικές έχουνε το φαν κλαμπ τους.
Το θέμα είναι τα αποτελέσματα η σωστή δουλειά του κάθε γιατρού...Διαβάσεις εύκολα το κρίνεις.
Δεν υπάρχει fan club John αυτά είναι γελοιότητες.
Ναι προφανώς υποστηρίζεις μέχρι ενός σημείου το γιατρό σου,και την επιλογή σου που είναι απόλυτα θεμιτό,αλλά διαφέρει από άνθρωπο σε άνθρωπο ανάλογα τις γνώσεις του και την έρευνα του.
Και φυσικά τα λεφτά του,αρκεί να τα ξεκαθαρίζει αυτά.
Με βάση αυτά τα κριτήρια που τα τεκμηριώνει ο άλλος,καταλαβαίνεις και την αξία του γιατρού και της κλινικής.

Και ένα άσχημο περιστατικό πάλι δε μειώνει την αξία του γιατρού.
 

Nik.Mos

Well-Known Member
Πρωτίστως δεν έχει ανάγκη απο γλειφτες κλινικών που το μόνο που κάνουν είναι να κάνουν like στο γιατρο και τιποτα αλλο και να πετάγονται καθε φορά που κάποιος λεει κατι που δεν αρεσει στομ γιατρό τους. Εσυ σε τι ακριβώς συνεισφέρεις; να πετάς λασπη για οτιδήποτε σου έχουν αναθεσει και να τσουβαλιαζεις χωρίς αποδείξεις; αυτή ειναι η συνεισφορά σου;
Μου εχουν αναθεσει και task να μην λαμβανω υποψη τους ηλιθιους και να μην τους απαντω αλλα οπως βλεπεις αδυνατω να το φερω εις περας.Μαλλον θα πρεπει να αναμενω περικοπη μισθου.
Εκει που θα με βρισκεις παντα μπροστα σου ειναι οταν οι αθλιες συμβουλες σου στελνουν ανθρωπους στο στομα του λυκου.
Οπως η απαντηση σου στο τραγικο αποτελεσμα της τουρκικης κλινικης των τεχνικων οπου μας ελεγες οτι οταν καποιος πληρωνει λιγοτερα λογικο ειναι να αναμενει και καθε ειδους επιπλοκες που απουσιαζουν στις καλες κλινικες.Και ακομα δεν εχεις καταλαβει την πατατα που πεταξες και πως αυτη μπορει να επηρεασει καποιον που θα μπει να διαβασει για πρωτη φορα το φορουμ.Σε πηραμε για ροναλντο και μας βγηκες παλτο.
 

Ronaldo

Well-Known Member
Μου εχουν αναθεσει και task να μην λαμβανω υποψη τους ηλιθιους και να μην τους απαντω αλλα οπως βλεπεις αδυνατω να το φερω εις περας.Μαλλον θα πρεπει να αναμενω περικοπη μισθου.
Εκει που θα με βρισκεις παντα μπροστα σου ειναι οταν οι αθλιες συμβουλες σου στελνουν ανθρωπους στο στομα του λυκου.
Οπως η απαντηση σου στο τραγικο αποτελεσμα της τουρκικης κλινικης των τεχνικων οπου μας ελεγες οτι οταν καποιος πληρωνει λιγοτερα λογικο ειναι να αναμενει και καθε ειδους επιπλοκες που απουσιαζουν στις καλες κλινικες.Και ακομα δεν εχεις καταλαβει την πατατα που πεταξες και πως αυτη μπορει να επηρεασει καποιον που θα μπει να διαβασει για πρωτη φορα το φορουμ.Σε πηραμε για ροναλντο και μας βγηκες παλτο.
Σε έχουν πάρει πρέφα όλοι ποια συμφέροντα εξυπηρετείς. Αστο δέν το σωζεις. Αναλογως τι εχει η ατζέντα σου στο πρόγραμμα πετάς και τη λάσπη σου για να κατευθύνεις εκει που θες τα μέλη που το παιζεις και προστάτης των απανταχού καραφλών.

Την αλλη φορα έλεγες οτι ολα τα στάδια της επέμβασης πρεπει αποκλειστικά να τα κανει γιατρός, ενω υπάρχουν κορυφαίοι γιατροί που απλα κάνουν τα incisions κ όλο το σχεδιασμό και την εξαγωγή οι εξειδικευμένοι technicians (βλεπε lorenjo ή και erdogan). Προκειμένου να στρέψεις εκεί που θες εσυ τα μελη. Ποση λασπη θα πετάξεις ακομα;

Ψαχνεις να βρεις οτιδήποτε μπορείς σε όλα τα φόρουμ του κόσμου που για να δικαιολογήσεις τη λασπη που πετας χωρίς καν να ξέρεις αν όντως πηγαν εκει τα άτομα για μεταμόσχευση χωρις καν να έχουν φωτογραφίες κλινικης. Και απλά τα επιχειρήματα σου ειναι μου είπε ο φίλος μου που μένει εκεί το ταδε κτλπ...γελειοτητες δηλαδη. Απο εκει φαίνεται ποσο ΓΕΛΟΙΟΣ εισαι. Και πόσο ΚΟΜΠΛΕΞ βγαζεις...αλλα είπαμε ειναι και τα ΣΥΜΦΕΡΟΝΤΑ στην άκρη
 
Τελευταία επεξεργασία:

Giorgos-3

Well-Known Member
Το βαρελι δεν εχει πατο!

καλη συνεχεια βλαφο ελπιζω να μην χρειαστεις ποτε τα 900τθ βαση μετρησεων π εχασες ή τα 1500 τθ π ο ιδιος ειπες οτι εχασες, συν το χαμενο ποσοστο απο τη μη επιβιωση των μεταμοσχευμενων. Τα λεφτα π εχασες θα τα βρεις. τα τθ ΟΧΙ.
Χρήστο δεν ισχύει αυτό που λες ....ούτε τα τριχοθυλάκια που χάθηκαν ούτε η τιμή που έδωσε ....επειδή δεν ξέρεις λεπτομέρειες άσε το ....πάντως έχεις δίκιο να σου έχουν μείνει απορίες ....το θέμα είναι ότι δεν χρειάζεται να εκφράζεται άσχημα .....όχι μόνο εσύ ....και είναι ένα θέμα που συζητήθηκε και λύθηκε για τους άμεσα εμπλεκόμενους...είναι ένα περιστατικό που το έχουμε επαναλαβει 34664 φορές ...
 

Nik.Mos

Well-Known Member
Σε έχουν πάρει πρέφα όλοι ποια συμφέροντα εξυπηρετείς. Αστο δέν το σωζεις. Αναλογως τι εχει η ατζέντα σου στο πρόγραμμα πετάς και τη λάσπη σου για να κατευθύνεις εκει που θες τα μέλη που το παιζεις και προστάτης των απανταχού καραφλών.

Την αλλη φορα έλεγες οτι ολα τα στάδια της επέμβασης πρεπει αποκλειστικά να τα κανει γιατρός, ενω υπάρχουν κορυφαίοι γιατροί που απλα κάνουν τα incisions κ όλο το σχεδιασμό και την εξαγωγή οι εξειδικευμένοι technicians (βλεπε lorenjo ή και erdogan). Προκειμένου να στρέψεις εκεί που θες εσυ τα μελη. Ποση λασπη θα πετάξεις ακομα;

Ψαχνεις να βρεις οτιδήποτε μπορείς σε όλα τα φόρουμ του κόσμου που για να δικαιολογήσεις τη λασπη που πετας χωρίς καν να ξέρεις αν όντως πηγαν εκει τα άτομα για μεταμόσχευση χωρις καν να έχουν φωτογραφίες κλινικης. Και απλά τα επιχειρήματα σου ειναι μου είπε ο φίλος μου που μένει εκεί το ταδε κτλπ...γελειοτητες δηλαδη. Απο εκει φαίνεται ποσο ΓΕΛΟΙΟΣ εισαι. Και πόσο ΚΟΜΠΛΕΞ βγαζεις...αλλα είπαμε ειναι και τα ΣΥΜΦΕΡΟΝΤΑ στην άκρη
Μην μπερδευεσαι καλο μου παλτο,μονο στις κλινικες των τεχνικων οι γιατροι(αν υπαρχουν) κανουν μονο τα incisions και τιποτα αλλο.
Δεν εχεις ιδεα πως λειτουργουν οι καλες κλινικες και γιατροι ανα τον κοσμο.
Ποτε δεν υποτιμησα τον σημαντικο ρολο μιας αρτιας εκπαιδευμενης ομαδας τεχνικων,προφανως αν παω Lorenzo δεν θα εχω προβλημα να με αναλαβει ο τεχνικος του γιατι ξερω οτι εχει εκπαιδευτει απο τον καλυτερο και οτι αν δεν αξιζε και δεν ηταν αριστος στην δουλεια του δεν θα ηταν στο πλαι του.Το οτι εγω προσωπικα θελω γιατρο που τα κανει ολα μονος του δεν σημαινει οτι υποτιμω το επαγγελματικο προσωπικο που ειναι στο πλαι του,απλα θα νιωθω ηρεμα μεσα μου μονο αν ξερω οτι ο γιατρος θα ασχοληθει σε ολα τα σταδια ή τουλαχιστον θα ειναι παρων στην καρεκλα διπλα στους τεχνικους σε ολα τα σταδια.
edit:Oι εξειδικευμενοι τεχνικοι του ερντογαν αφορουν περασμενες περιοδους,παλια στο τεξας.Εξειδικευμενοι τεχνικοι δεν καταστρεφουν δοτριες ουτε παραγουν αφυσικα αποτελεσματα.Και οταν μιλουσα πριν για συμβουλες ακριβως αυτο εννοουσα.Εσενα αν σε αφησουμε αμολυτο εδω μεσα και αποχωρησουν ολοι απο μοντ μεχρι και το τελευταιο μελος ,εχεις να καψεις πολυ κοσμο.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Ronaldo

Well-Known Member
Μην μπερδευεσαι καλο μου παλτο,μονο στις κλινικες των τεχνικων οι γιατροι(αν υπαρχουν) κανουν μονο τα incisions και τιποτα αλλο.
Δεν εχεις ιδεα πως λειτουργουν οι καλες κλινικες και γιατροι ανα τον κοσμο.
Ποτε δεν υποτιμησα τον σημαντικο ρολο μιας αρτιας εκπαιδευμενης ομαδας τεχνικων,προφανως αν παω Lorenzo δεν θα εχω προβλημα να με αναλαβει ο τεχνικος του γιατι ξερω οτι εχει εκπαιδευτει απο τον καλυτερο και οτι αν δεν αξιζε και δεν ηταν αριστος στην δουλεια του δεν θα ηταν στο πλαι του.Το οτι εγω προσωπικα θελω γιατρο που τα κανει ολα μονος του δεν σημαινει οτι υποτιμω το επαγγελματικο προσωπικο που ειναι στο πλαι του,απλα θα νιωθω ηρεμα μεσα μου μονο αν ξερω οτι ο γιατρος θα ασχοληθει σε ολα τα σταδια ή τουλαχιστον θα ειναι παρων στην καρεκλα διπλα στους τεχνικους σε ολα τα σταδια
Δεν έλεγες αυτό καλε μου υποστηρικτή συμφέροντων. Έλεγες ότι ΟΛΗ η διαδικασία πρέπει να γίνεται απο γιατρό αποκλειστικά γιατι είναι ιατρική πραξη. Και σου εξήγησε ο CVIAL οτι δεν ισχύει αυτο, και ο καθε γιατρός λειτουργεί όπως θελει καθώς και ο lorenjo εχει technicians για την εξαγωγή και μετά δεν μιλούσες, λόγω της λάσπης που πέταξες. Απο εκει φαίνεται οτι δεν έχεις ιδεα πως λειτουργούν ολες οι κλινικές και νομιζεις οτι ο καθε γιατρός πρέπει να κάνει αποκλειστικά ολη την επέμβαση. Αλλα είπαμε προώθηση συμφερόντων... να τα λεμε ολα φιλε μου. Μη με προκαλείς γιατί εχω πολλα ράμματα για την γούνα σου.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Κύριοι στον επόμενο προσωπικό χαρακτηρισμό (παλτό, αλεξιπτωτιστή, κλπ) θα αρχίσουν οι τιμωρίες. Το λέω και το εννοώ
 

Xristos87

Well-Known Member
Χρήστο δεν ισχύει αυτό που λες ....ούτε τα τριχοθυλάκια που χάθηκαν ούτε η τιμή που έδωσε ....επειδή δεν ξέρεις λεπτομέρειες άσε το ....πάντως έχεις δίκιο να σου έχουν μείνει απορίες ....το θέμα είναι ότι δεν χρειάζεται να εκφράζεται άσχημα .....όχι μόνο εσύ ....και είναι ένα θέμα που συζητήθηκε και λύθηκε για τους άμεσα εμπλεκόμενους...είναι ένα περιστατικό που το έχουμε επαναλαβει 34664 φορές ...
ρε συ Goerge ξεκινησε την παρουσιαση του λεγοντας "να δουμε πως γινονται οι ακρως επαγγελματικες δουλειες απο εναν ταλαντουχο γιατρο" . δλδ η μμ του ειναι προτυπο(ειναι; )

. πιο κατω αρχισαν οι μετρησεις , η μεγαλη διαμετρος στα εργαλεια εξαγωγης κ.ά. πραματα τα οποια στην αρχη ηταν κοκκινες γραμμες κ στο τελος γυρισε τουμπα με τη θεικη ατακα "το αποτελεσμα μετραει".

κ οπως λες συζητηθηκε κ (ΔΕΝ) λυθηκε!! οι αμεσοι εμπλεκομενοι π λες σε νηματα αλλων παιδιων εκαναν σημαια τη διαφανεια στη δικη του μετ μουγκα!!

Το θεμα ομως ειναι οτι εγινε μια κακη μετ κ μας την παρουσιαζετε ως προτυπο κ την κλινινη ως κορυφαια στον Ελλαδικο χωρο..ή σταρκς ή κυπρο λετε.
 

Georgie

Well-Known Member
Σκέφτομουν να ήταν εδω Stripar, Dance, Dimitris50423 και η παρέα του...4 παγκόσμιος θα γινότανε. Βεκριδες-Τυρκαλαιοι-Κυπριοι-Τουρκοι και λοιποί. Παιδιά δυστυχώς η ευτυχώς ο καθένας στον γιατρό που πάει στηρίζει και πιο πολύ,έτσι πάει χρόνια τώρα.
...Εδώ μέσα υπάρχουν πλέον στρατόπεδα και όλες οι κλινικές έχουνε το φαν κλαμπ τους.
Το θέμα είναι τα αποτελέσματα η σωστή δουλειά του κάθε γιατρού...Διαβάσεις εύκολα το κρίνεις.
Δεν ειμαστε όλοι έτσι John
 

Nik.Mos

Well-Known Member
Δεν έλεγες αυτό καλε μου υποστηρικτή συμφέροντων. Έλεγες ότι ΟΛΗ η διαδικασία πρέπει να γίνεται απο γιατρό αποκλειστικά γιατι είναι ιατρική πραξη. Και σου εξήγησε ο CVIAL οτι δεν ισχύει αυτο, και ο καθε γιατρός λειτουργεί όπως θελει καθώς και ο lorenjo εχει technicians για την εξαγωγή και μετά δεν μιλούσες, λόγω της λάσπης που πέταξες. Απο εκει φαίνεται οτι δεν έχεις ιδεα πως λειτουργούν ολες οι κλινικές και νομιζεις οτι ο καθε γιατρός πρέπει να κάνει αποκλειστικά ολη την επέμβαση. Αλλα είπαμε προώθηση συμφερόντων... να τα λεμε ολα φιλε μου. Μη με προκαλείς γιατί εχω πολλα ράμματα για την γούνα σου.
Δεν θα με πας εκει που θες εσυ ,μιλουσαμε για κλινικες τουρκιας και για αυτο ημουν τοσο αυστηρος με τον ρολο των τεχνικων,ακριβως γιατι οι τεχνικοι σε τουρκικες κλινικες ειναι ανειδικευτοι με μηδεν εμπειρια και χωρις πτυχιο.Και για να μην υπεκφευγω συνεχιζω να εχω τις ιδιες ακριβως αποψεις και δεν αλλαζω κεραια.Μεσα στους γιατρους που εξεταζω εγω για την δικη μου περιπτωση ολα γινονται απο τους ιδιους,τοσο η εξαγωγη οσο και η τοποθετηση,απο κοινου με το προσωπικο τους.Τα ενδιαμεσα σταδια ειναι δουλεια του εξειδικευμενου προσωπικου τους.
Και ξαναλεω,οταν ο γιατρος ειναι διπλα στο τεχνικο του στα σταδια εξαγωγης και τοποθετησης τοσο θεωρειται οτι δουλευει και ο ιδιος.Ακομα και η επιβλεψη αποτελει αναμειξη και συμμετοχη στα σταδια.Το οτι εσυ αγνοεις την υπαρξη τετοιων κλινικων και γιατρων δεν σημαινει οτι δεν υπαρχουν.
Εσυ εχεις ραμματα για την γουνα μου;Δεν σε βλεπω καν ροναλντο πραγματικα!

@CVIAL το τσιρακι δεν πιανει σαν χαρακτηρισμος προσωπικος;Μονο το παλτο που χρησιμοποιησα εγω;Δεν θα το δεχτω να με αποκαλεσει ετσι ξανα καποιος, το λεω πρωτη και τελευταια φορα και το απαιτω απο ολους τελος
 

Fiponazio

Active Member
Το φόρουμ καταντάει battle ανάμεσα σε εκπρόσωπο Αναστασακη + τον Αναστασάκη τον ίδιο εναντίον φανατικών του Τυρκαλα σε κάθε νήμα χαχαχαχαχα τραγικό. Εγώ να πω δυο αλήθειες 1) Ο Αναστασάκης είναι ακριβός γιαυτο που προσφέρει και για Ελλάδα γενικότερα αλλά είναι δικαίωμα του. 2) Δεν έχουμε δει ακόμα σχεδόν τίποτα ολοκληρωμένο από Τυρκαλα και τον θεοποιούμε. Σταματήστε τα battle μέχρι να έχουμε πλήρη εικόνα από Τυρκαλα μετά δεν θα υπάρχει καν λόγος διαμάχης. Όταν πουλάς ίδια κουλούρια δεν γίνεται το ενα να κάνει 50 και το άλλο 500 απλά τα πράγματα.
 

Giorgos-3

Well-Known Member
ρε συ Goerge ξεκινησε την παρουσιαση του λεγοντας "να δουμε πως γινονται οι ακρως επαγγελματικες δουλειες απο εναν ταλαντουχο γιατρο" . δλδ η μμ του ειναι προτυπο(ειναι; )

. πιο κατω αρχισαν οι μετρησεις , η μεγαλη διαμετρος στα εργαλεια εξαγωγης κ.ά. πραματα τα οποια στην αρχη ηταν κοκκινες γραμμες κ στο τελος γυρισε τουμπα με τη θεικη ατακα "το αποτελεσμα μετραει".

κ οπως λες συζητηθηκε κ (ΔΕΝ) λυθηκε!! οι αμεσοι εμπλεκομενοι π λες σε νηματα αλλων παιδιων εκαναν σημαια τη διαφανεια στη δικη του μετ μουγκα!!

Το θεμα ομως ειναι οτι εγινε μια κακη μετ κ μας την παρουσιαζετε ως προτυπο κ την κλινινη ως κορυφαια στον Ελλαδικο χωρο..ή σταρκς ή κυπρο λετε.
η μεταμοσχευση θα προτρεξω να πω οτι ειναι αριστη..μενει να το δουμε φυσικα αυτο....ξεχνας οτι υτο που εγινε στο βλαφο δεν γινεται και καθε μερα στο φορουμ...με τις μετρησεις εννοω..... το θεμα εχει λυθει και το πορισμα εχει βγει πανω σε αυτο....φυσικα εσυ εχεις καθε δικαιωμα να εκφραζεις τις αποριες σου... βαλε το σε * και ας περιμενουμε το ταμειο....το να το επαναλαμβανεις σε καθε ευκαιρια το ιδιο πραγμα δε νομιζεις οτι κουραζει?γιατι το χεις πει τοσες φορες.....ο γιατρος αν ειναι κορυφη η οχι την αποψη μου την ξερεις...κρινοντας συνολικα με τα δικα μου κριτηρια...το θεμα ειναι στην τελικη ας λειψουν οι χαρακτηρισμοι η τοσο ασχημοι απ ολους γιατι εχει χοντρυνει και πραγματικα δεν αξιζει... ο καθενας απο λιγο εως πολυ υποστηριζει τις επιλογες του.....αυτη ειναι ολη η ιστορια ας και σταμτησουν τα μπινελικια και οι απειλες....
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Δεν ειμαστε όλοι έτσι John
καλα τα λεει...δεν εννοει στρατοπεδα με την εννοια του φανατισμου... εννοεις οτι 10 εχουν παει τιρκαλα...10 στον μαρα 10 στον αναστασακη κτλ κτλ και κανουν παρουσιαση η ειναι λιγο εξωστρεφης...τι περιμενεις? σαν ελληναρες ψοφαμε και για μανουρα..... και δενει το γλυκο....
 

Ronaldo

Well-Known Member
Δεν θα με πας εκει που θες εσυ ,μιλουσαμε για κλινικες τουρκιας και για αυτο ημουν τοσο αυστηρος με τον ρολο των τεχνικων,ακριβως γιατι οι τεχνικοι σε τουρκικες κλινικες ειναι ανειδικευτοι με μηδεν εμπειρια και χωρις πτυχιο.Και για να μην υπεκφευγω συνεχιζω να εχω τις ιδιες ακριβως αποψεις και δεν αλλαζω κεραια.Μεσα στους γιατρους που εξεταζω εγω για την δικη μου περιπτωση ολα γινονται απο τους ιδιους,τοσο η εξαγωγη οσο και η τοποθετηση,απο κοινου με το προσωπικο τους.Τα ενδιαμεσα σταδια ειναι δουλεια του εξειδικευμενου προσωπικου τους.
Και ξαναλεω,οταν ο γιατρος ειναι διπλα στο τεχνικο του στα σταδια εξαγωγης και τοποθετησης τοσο θεωρειται οτι δουλευει και ο ιδιος.Ακομα και η επιβλεψη αποτελει αναμειξη και συμμετοχη στα σταδια.
Εσυ εχεις ραμματα για την γουνα μου;Δεν σε βλεπω καν ροναλντο πραγματικα!

@CVIAL το τσιρακι δεν πιανει σαν χαρακτηρισμος προσωπικος;Δεν θα το δεχτω να με αποκαλεσει ετσι ξανα καποιος, το λεω πρωτη και τελευταια φορα.
Εγώ μιλάω για αλλη φορά που έλεγες οτι πρεπει αποκλειστικά να την κάνει γιατρός ΟΛΗ την επέμβαση και σε διόρθωσε ο CVIAL ότι δεν ισχύει αυτό αμα ειναι εξειδικευμένο προσωπικό να κάνει την εξαγωγή, δεν βρίσκει λογο να κουράζεται κ γιατρός εκτός κ αν δεν τον ενοχλεί.Φίλε μου αλλο τι προτιμάς εσυ και άλλο τι είναι απαραίτητο. Οπότε να το ξεκαθαρίσεις ότι είναι δική σου προτιμηση για να μη δημιουργείς λάθος κατευθύνσεις. Αυτό εχω να σου πω.
 
Μπλουζα