Hairtransplant

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Giorgos-3

Well-Known Member
μ αυτην την τελευταια φωτος παρεπιπτοντως που ειναι τοσο κοντινη και καθαρη της δοτριας, μου δινεται η ευκαιρια να πω αυτο που εχω ξανα πει στο παρελθον...οτι και ενας που δεν εχει κανει ποτε του μμ αν του παρεις το κεφαλι ξουρα εχει αυτη την αισθηση των ασπρων κουκιδων.....
 

F1ght3r

Well-Known Member
μ αυτην την τελευταια φωτος παρεπιπτοντως που ειναι τοσο κοντινη και καθαρη της δοτριας, μου δινεται η ευκαιρια να πω αυτο που εχω ξανα πει στο παρελθον...οτι και ενας που δεν εχει κανει ποτε του μμ αν του παρεις το κεφαλι ξουρα εχει αυτη την αισθηση των ασπρων κουκιδων.....
Nai afto fovame, iparxoun fotografies to pos tha fenete. Exeis merikes na anevasis.
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Nai afto fovame, iparxoun fotografies to pos tha fenete. Exeis merikes na anevasis.
Σε βλέπω πολύ εμμονικο με την δοτρια σου κακώς κατά την γνώμη μου ....οκ το κατανοώ ότι θέλεις πάση θυσία να κρατήσεις αυτό το λουκ όπως το σκέφτεσαι τώρα αλλά να Σάι σίγουρος ότι αν μπεις στην διαδικασία μεταμοσχεύσεων και πάρεις καλό αποτέλεσμα θα μπεις σε μια διαδικασία να αναθεωρήσεις...πιθανόν....Παρ όλα αυτά ρίξε μια ματιά στα νηματα μου που έχω βάλει συχνά πυκνά φωτός με ξουρά δοτρια γιατί και έμενα Μ αρέσει αυτό να δεις πως είμαι στο περίπου η εικόνα ...λογικά εσύ όμως θα είσαι σε καλύτερη μοίρα αφού θα εξάγεις τα μισά περίπου απ όσα χω βγάλει εγώ σύνολικα
 

F1ght3r

Well-Known Member
Σε βλέπω πολύ εμμονικο με την δοτρια σου κακώς κατά την γνώμη μου ....οκ το κατανοώ ότι θέλεις πάση θυσία να κρατήσεις αυτό το λουκ όπως το σκέφτεσαι τώρα αλλά να Σάι σίγουρος ότι αν μπεις στην διαδικασία μεταμοσχεύσεων και πάρεις καλό αποτέλεσμα θα μπεις σε μια διαδικασία να αναθεωρήσεις...πιθανόν....Παρ όλα αυτά ρίξε μια ματιά στα νηματα μου που έχω βάλει συχνά πυκνά φωτός με ξουρά δοτρια γιατί και έμενα Μ αρέσει αυτό να δεις πως είμαι στο περίπου η εικόνα ...λογικά εσύ όμως θα είσαι σε καλύτερη μοίρα αφού θα εξάγεις τα μισά περίπου απ όσα χω βγάλει εγώ σύνολικα
An mporis stile mou link na kitaksw tin dikia sou mm kai na parw mia gefsi apo dotria. Ego to thelw ksirismeno 1mm to mali kai pano 3-4 Pontous.
 

F1ght3r

Well-Known Member
Σε βλέπω πολύ εμμονικο με την δοτρια σου κακώς κατά την γνώμη μου ....οκ το κατανοώ ότι θέλεις πάση θυσία να κρατήσεις αυτό το λουκ όπως το σκέφτεσαι τώρα αλλά να Σάι σίγουρος ότι αν μπεις στην διαδικασία μεταμοσχεύσεων και πάρεις καλό αποτέλεσμα θα μπεις σε μια διαδικασία να αναθεωρήσεις...πιθανόν....Παρ όλα αυτά ρίξε μια ματιά στα νηματα μου που έχω βάλει συχνά πυκνά φωτός με ξουρά δοτρια γιατί και έμενα Μ αρέσει αυτό να δεις πως είμαι στο περίπου η εικόνα ...λογικά εσύ όμως θα είσαι σε καλύτερη μοίρα αφού θα εξάγεις τα μισά περίπου απ όσα χω βγάλει εγώ σύνολικα
Eida tin mm sou kai bravo poli kali fitrosi exeis, tin dotria sou liges foto pou eida den exeis to mali sou kserismeno toso konto san kai emena opote den mporw na vgalw ena simperasma. Eida fisika fotos sto internet ala merikes einai oti na nai poli xalia kai orismenes OK oxi kai toso xalia gia ta aspra ta dots. Exei na kanei me to punch to megenthos? Kai nai i dotria me apasxoli para poli epidis opos exo eksigisi mou aresi na kourevome oso pio konta ginete me tin mixani. An ta afina 1-2cm ta malia piso dipla den tha me apasxolouse.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

F1ght3r

Well-Known Member
Οντως θες 5000 grafts για όλο το κεφάλι .
Την ξυρισμενη δοτρια την ξεχνάς .....απλα τα πραγματα
Afto fovame kai ego, Giafto thelw na matho posa grafts xriazome. An ipothesoume oti thelw na kanw tin hairline mono gia posa grafts milame? 2500g? Me 2500g i dotria tha fenete Ok me ksirismeno mali? Prosopika tha ithela mia mm kai oxi na pao gia defteri, An me evaze 3500g ti apotelesma tha eixa kai pos tha fenotan i dotria kai ti tha kalive sto kefali mou?
 

vlafo

Well-Known Member
Φίλε μου
Με ξυρισμένη δότρια και στο Lorenzo να πας θα φαΐνονται white dots.
Κατάλαβατε το αυτό.
Αν δε σε πειράζει,εμένα δε θα με πείραζε γιατί το κεφάλι μου και προ μμ είχε κενά, όπως στους περισσότερους.
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Oxxx me mperdepses, O Giorgos 3 leei oti ego xriazome ligotera grafts apo oti evale aftos, o giorgos exei vali 4000g an diavasa kala sto post pou exei gia tin MM.
Δεν λέω ότι χρειάζεσαι λιγότερα απλά λέω ότι η 1η σου μμ λίγο πολύ στα 4000 θα ναι ...κ έχει ο Θεός ...βέβαια θα στα πει ακριβώς για το πλάνο σου ο Μάρας
 

Hairsick

Active Member
Όσα και να θες, στην καλύτερη να πάρεις 3.500-4.000 grafts στην 1η ΜΜ, με ασφαλή προσέγγιση. Βάσει αυτού κινήσου και κάνε το πλάνο σου.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Φίλε για να στείλουμε φωτογραφίες και να βγάλουμε συμπέρασμα τι γίνεται πίσω στην δότρια πρέπει να τα αφήσεις πιο μακριά τα μαλλάκια.
Αν μετά την μεταμόσχευση παίρνεις ξυράφι την δότρια και μετά 4000 μοσχεύματα μην περιμένεις να είναι όλα τέλεια με τόσο ξυρισμένο.
Θα σου στείλω Inbox παραδείγματα φωτογραφίες έτσι πως τις θέλω για να τις στείλουμε στην κλινική και μετά μιλάς και με τον υπεύθυνο διαχείρισης ασθενών για να δούμε αν μπορούμε να προχωρήσουμε σε ολική αποκατάσταση.
 

F1ght3r

Well-Known Member
Φίλε για να στείλουμε φωτογραφίες και να βγάλουμε συμπέρασμα τι γίνεται πίσω στην δότρια πρέπει να τα αφήσεις πιο μακριά τα μαλλάκια.
Αν μετά την μεταμόσχευση παίρνεις ξυράφι την δότρια και μετά 4000 μοσχεύματα μην περιμένεις να είναι όλα τέλεια με τόσο ξυρισμένο.
Θα σου στείλω Inbox παραδείγματα φωτογραφίες έτσι πως τις θέλω για να τις στείλουμε στην κλινική και μετά μιλάς και με τον υπεύθυνο διαχείρισης ασθενών για να δούμε αν μπορούμε να προχωρήσουμε σε ολική αποκατάσταση.
Ok
 
Μπλουζα