HDC Hair Clinic 19/09/2013 - Dr.Kyriakos Maras - 2066 Grafts FUE - 37 ετών,Nw 3.

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Ευχαριστώ για την απάντηση John.
αν υπάρξει μια καλύτερη προσφορά με Μάρα θα ήταν πολύ ευχάριστο αν το μαθαίναμε. (αν και στην επίσημη σελίδα η τιμή είναι 2.7 ανά μόσχευμα αλλά ίσως να έχω χάσει κάποια λεπτομέρεια).
btw consultation στην κλινική γίνεται? Σκέφτομαι να περάσω ενα 3ήμερο τον ιούνιο απο κύπρο και λογικά θα ήταν μια καλή ιδέα για ραντεβού ώστε να δούμε αν πληρώ τα κριτήρια για μμ. (Είχα στείλει τον αυγουστο του 2020 και και βάση των φώτο δέν ήταν σίγουρο αν χρείαζομαι από τώρα μμ

Για άλλες χώρες εκτός Ελλάδας ισχύουν πιο ακριβές τιμές γιαυτό γράφει αυτή την τιμή και ο λόγος που δύσκολα κατεβάζεις τιμή με Μάρα διότι είναι γεμάτος σε εποχές χωρίς covid αλλά κοστολογείται και παραπάνω λόγο παλαιότητας. Από την άλλη να σκεφτείς πριν ούτε 2 χρονιά η τιμή ήταν 2,50 και για τους Ελληνες.
Και με Βρυωνιδου ισάξια δουλειά θα σε κάνει Alex και με αρκετά καλύτερη τιμή τα έχω πει πολλές φορές μην διστάζετε επειδή είναι γυναικά.
Αν είσαι Κύπρο περνά από την κλινική και αν θέλεις στείλε και σε μένα φωτογραφίες να σε ρίξω ένα μάτι.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

tasos33

Well-Known Member
Mε καλή διάθεση και απόλυτο σεβασμό προς το πρόσωπο σου και όλη την κααραφλομάχη που έχεις δώσει
έχω να κάνω την εξής ερώτηση.

Γιατί δεν δηλώνεις και συ επισήμως, σαν τον Γιαννη ,εκπρόσωπος του Τυρκαλα? Αν δεν είσαι κολλητός, ξαδερφος, αδερφός, κοκ
τόση υπεράσπιση πραγματικά δεν αντέχεται.Και μη μου πεις πως είσαι ο δικηγόρος του διαβόλου, γιατί σε αντίστοιχα σχόλια προς άλλες κλινικές
δε βλέπω διαολικια.





@CVIAL σου γράφω εδώ για να μην γράφω στο προφίλ του γραφικού εκπροσώπου ....τι θα γίνει Μ αυτόν ; Δεν βλέπεις τι γράφει ; Προσβάλει στα ίσα σε ένα ποστ μέλος του φόρουμ, τον τυρκαλα και το συγκεκριμένο περιστατικό εδώ και την hdc....σε ένα ποστ! Καλά δεν είναι και η πρώτη φορά αλλά απλά ο τύπος δεν έχει το θεό του .... δεν έχει κ τα κακαλα να το κάνει με ονομα ...ο Τζον δεν μιλάει για ευνόητους λόγους αλλά εγώ που είμαι μέλος μπορώ ...μάζεψε τον επιτέλους! Που θα πάει η ιστορία με αυτόν ;
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Mε καλή διάθεση και απόλυτο σεβασμό προς το πρόσωπο σου και όλη την κααραφλομάχη που έχεις δώσει
έχω να κάνω την εξής ερώτηση.

Γιατί δεν δηλώνεις και συ επισήμως, σαν τον Γιαννη ,εκπρόσωπος του Τυρκαλα? Αν δεν είσαι κολλητός, ξαδερφος, αδερφός, κοκ
τόση υπεράσπιση πραγματικά δεν αντέχεται.Και μη μου πεις πως είσαι ο δικηγόρος του διαβόλου, γιατί σε αντίστοιχα σχόλια προς άλλες κλινικές
δε βλέπω διαολικια.
γιατι να δηλωσω κατι το οποιο δεν ειμαι επειδη μονο και μονο καποιοι το θελετε ετσι? το οτι εκφραζομαι περισσοτερο απο αλλους δεν σημαινει οτι δεν υπαρχουν και αλλοι που εξησου εκτιμουν το γιατρο..και δεν κτλ το τελευταιο που ειπες....για ποιες αλλες κλινικες αναφερεσε? γιατι ο συγκεκριμενος εκπποσωπος της "καρδιας μας" εχει κραξει μεμονωμενα μελη και εχω αντιδρασει...στο τζον εχω αντιδρασει...στην dhi την καημενη εχω αντιδρασει..γενικα οπου βλπεω οτι κανουν αναδρη επιθεση γιατι τα λενε και γυρω γυρω η πετανε λαπση στον ανεμιστηρα αυτο που ακριβως και καλα κατηγορουν αυτοι προκλητικα εχω αντιδρασει...βεβαια ποτε δεν ξανα μπαινω στην διαδικασια να χωθω στα νηματα τους και μονο αυτοι μου απευθυνουν τον λογο αν εχεις παρατηρησει και καμια φορα δεν τους απανταω.... δεν κτλ λοιπον καποιοι να λετε αυθαιρετα πραγματα χωρις να ισχυουν....αρεσει δεν αρεσει ουτε εκπροσωπος ειμαι ουτε φανατισμενος ειμαι....εγω οτι λεω το πιστευω και ποτε δεν λεω κατι περισσοτερο η λιγοτερο απο αυτο....μεχρι τωρα εχω δικαιωθει στο 100% και λιγοι το εχουν αναγνωρισει και ακομα πιο λιγοι απ αυτους που με εκραζαν καποτε επειδη δεν πιστευαν....κατι τετοιο ζουμε αναλογο και τωρα αλλα οταν περασουν καποιοι μηνες και βλεπουμε δουλειες παλι αυτοι οι ιδιοι θα σφυρουν αδιαφορα...κανενας σχεδον εδω μεσα δεν κανει αυτοκριτικη και το μονο που ξερουν οι περισσοτεροι ειναι να κραζουν και να περιμενουν στην γωνια...εγω αυτο βλεπω.....οταν νιωσω οτι θελω να πω κατι το λεω....δεν φοβαμαι κατι και σιγουρα δεν επιρεαζομαι ουτε πιεζομαι απο καταστασεις.....
 

tasos33

Well-Known Member
γιατι να δηλωσω κατι το οποιο δεν ειμαι επειδη μονο και μονο καποιοι το θελετε ετσι? το οτι εκφραζομαι περισσοτερο απο αλλους δεν σημαινει οτι δεν υπαρχουν και αλλοι που εξησου εκτιμουν το γιατρο..και δεν κτλ το τελευταιο που ειπες....για ποιες αλλες κλινικες αναφερεσε? γιατι ο συγκεκριμενος εκπποσωπος της "καρδιας μας" εχει κραξει μεμονωμενα μελη και εχω αντιδρασει...στο τζον εχω αντιδρασει...στην dhi την καημενη εχω αντιδρασει..γενικα οπου βλπεω οτι κανουν αναδρη επιθεση γιατι τα λενε και γυρω γυρω η πετανε λαπση στον ανεμιστηρα αυτο που ακριβως και καλα κατηγορουν αυτοι προκλητικα εχω αντιδρασει...βεβαια ποτε δεν ξανα μπαινω στην διαδικασια να χωθω στα νηματα τους και μονο αυτοι μου απευθυνουν τον λογο αν εχεις παρατηρησει και καμια φορα δεν τους απανταω.... δεν κτλ λοιπον καποιοι να λετε αυθαιρετα πραγματα χωρις να ισχυουν....αρεσει δεν αρεσει ουτε εκπροσωπος ειμαι ουτε φανατισμενος ειμαι....εγω οτι λεω το πιστευω και ποτε δεν λεω κατι περισσοτερο η λιγοτερο απο αυτο....μεχρι τωρα εχω δικαιωθει στο 100% και λιγοι το εχουν αναγνωρισει και ακομα πιο λιγοι απ αυτους που με εκραζαν καποτε επειδη δεν πιστευαν....κατι τετοιο ζουμε αναλογο και τωρα αλλα οταν περασουν καποιοι μηνες και βλεπουμε δουλειες παλι αυτοι οι ιδιοι θα σφυρουν αδιαφορα...κανενας σχεδον εδω μεσα δεν κανει αυτοκριτικη και το μονο που ξερουν οι περισσοτεροι ειναι να κραζουν και να περιμενουν στην γωνια...εγω αυτο βλεπω.....οταν νιωσω οτι θελω να πω κατι το λεω....δεν φοβαμαι κατι και σιγουρα δεν επιρεαζομαι ουτε πιεζομαι απο καταστασεις.....
Δέκα σειρές απάντηση δε το λες ...το βλέπω και χαλαρά...

Δεν είπα ότι είσαι εκπρόσωπος, να γίνεις εννοώ. Δεν είναι κακό, γνωρίζεις τον γιατρό την κλινική καλό θα μας κάνει.
Το φόρουμ δεν έχει παρωπίδες ούτε προκαταλήψεις πλέον για να κρύβονται όσοι θέλουν να εκπροσωπούν μια κλινική. Αυτό ανήκουν του δε παστ,
και να θυμίσω μια περίπτωση την οποία εξαιρετικά λίγοι θα θυμούνται. Γύρω στο 2010 υπήρχε ένα μέλος που έκανε 4 μμ στην dhi και από nw 6 έγινε nw 1 βάζοντας 7500 ?graft περίπου. Με τέτοιο αποτέλεσμα η dhi τον έκανε εκπρόσωπο, αλλά τότε .επειδή το φόρουμ δεν ήθελε εκπροσώπους , αυτός εκπροσωπούσε στα κρυφά μέχρι που τον πήραμε χαμπάρι και μπαναριστικε διαπαντός. Αυτό για την ιστορία 11 χρόνια πίσω.
 

Kostas97

Well-Known Member
Γιωργο αφου ουτως η αλλως υπερασπιζεσαι το γιατρο,
γιατι δεν του προτεινεις να γινεις ο εκπροσωπος της κλινικης εδω;;;

Εντυπωση μου κανει που τοσο καιρο εκεινος δεν το σκεφτηκε...
 

alex7

Well-Known Member
Γιωργο αφου ουτως η αλλως υπερασπιζεσαι το γιατρο,
γιατι δεν του προτεινεις να γινεις ο εκπροσωπος της κλινικης εδω;;;

Εντυπωση μου κανει που τοσο καιρο εκεινος δεν το σκεφτηκε...
Ο Γιατρός δε θέλει εκπροσώπους .Ο Γιώργος τον υπερασπίζεται εθελοντικά .
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Δέκα σειρές απάντηση δε το λες ...το βλέπω και χαλαρά...

Δεν είπα ότι είσαι εκπρόσωπος, να γίνεις εννοώ. Δεν είναι κακό, γνωρίζεις τον γιατρό την κλινική καλό θα μας κάνει.
Το φόρουμ δεν έχει παρωπίδες ούτε προκαταλήψεις πλέον για να κρύβονται όσοι θέλουν να εκπροσωπούν μια κλινική. Αυτό ανήκουν του δε παστ,
και να θυμίσω μια περίπτωση την οποία εξαιρετικά λίγοι θα θυμούνται. Γύρω στο 2010 υπήρχε ένα μέλος που έκανε 4 μμ στην dhi και από nw 6 έγινε nw 1 βάζοντας 7500 ?graft περίπου. Με τέτοιο αποτέλεσμα η dhi τον έκανε εκπρόσωπο, αλλά τότε .επειδή το φόρουμ δεν ήθελε εκπροσώπους , αυτός εκπροσωπούσε στα κρυφά μέχρι που τον πήραμε χαμπάρι και μπαναριστικε διαπαντός. Αυτό για την ιστορία 11 χρόνια πίσω.
Εκτός το ότι ο γιατρός δεν θέλει εκπροσώπους ούτε διαφημίσεις και επιθετικά μάρκετινγκ παρά μόνο να διαφημίζεται από την δουλειά του μέσα (δλδ από στόμα σε στόμα) επίσης και ο Γιώργος (εγώ δλδ) δεν θέλει καμιά ανάμιξη με το κεφάλαιο μμ ...δεν έχω τετοια επιθυμία να αποκτήσω και βαθύτερες γνώσεις σ αυτό που το χω πει τόσες φορές πια ότι δεν το κατέχω και κάποιοι το μεταφράζουν ως μέτρια νοημοσύνη...λες και η νοημοσύνη εξαρτάται από τόσο πόσο κατέχεις ένα αντικείμενο η όχι κάποιος .....έχω την δουλειά μου ....δόξα το θεό πληρώνει καλά και είμαι και ερωτευμένος με αυτήν και έχω και την οικογένειά μου και τις ασχολίες μου ....εγώ από το φόρουμ είμαι περαστικος και όταν δώσω ότι είναι να δώσω θα αποχωρήσω .....επίσης είμαι και θερμος οπαδός την Bayern αλλά δεν είδα κανέναν να μου πρότεινει να πάω να γίνω ο σύμβουλος η εκπρόσωπος του Όλιβερ καν (θα είναι ο νέος πρόεδρος).....
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Ο Γιατρός δε θέλει εκπροσώπους .Ο Γιώργος τον υπερασπίζεται εθελοντικά .
Καλά και αυτό το "εθελοντικά" δεν ισχύει ...απλά το νιώθω και πιστεύω πολύ σ αυτόν ...πάντως κατά καιρούς έχω πει για Γεωργίου η Μάρα πόσο ικανοί γιατροί είμαι κ μάλιστα τον Τζον τον έχω υπερασπιστεί και ανοικτά αλλά γιατί κανένας δεν με λέει βοηθό εκπροσώπου της hdc; Παιδιά ας κοπούν αυτές οι ανοησίες ....οκ είναι κ αυτή η καραντίνα στη μέση που μας κάνει όλους υπερβολικούς και λίγο πιο πολύ να ασχολούμαστε με το φόρουμ αλλά μην το χάνουμε εντελώς ....
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Με 2000 σχεδόν μυνήματα έως τώρα , δε το λες και περαστικος. Δεν είσαι ερωτευμένος μόνο με την δουλειά ,είσαι και με τον Τυρκάλα.
Προσωρινή ψυχαγωγία απλά ....και ναι είμαι περαστικος...δες ποτέ μπήκα τι κάνω όσο είμαι εδώ και δες πότε θα φύγω ....εσείς ακόμα εδώ θα είστε ....να το θυμάσαι αυτό το πόστ Τάσο ...
 

tasos33

Well-Known Member
Προσωρινή ψυχαγωγία απλά ....και ναι είμαι περαστικος...δες ποτέ μπήκα τι κάνω όσο είμαι εδώ και δες πότε θα φύγω ....εσείς ακόμα εδώ θα είστε ....να το θυμάσαι αυτό το πόστ Τάσο ...
Ψυχαγωγία να κάθεσαι να απαντάς στον καθένα? Ψυχαγωγία να διαβάζεις ολόκληρες ώρες όλα τα ποστ και να βγάζεις τα μάτια σου στην οθόνη? Ψυχαγωγια η υπεράσπιση του Τυρκάλα?
Σορρυ αλλά εγώ την ψυχαγωγία την αντιλαμβάνομαι κάτι τις διαφορετικά.

Πλέον περισσότερο γράφεις για Τυρκάλα παρά κάνεις αυτό για το οποίο μπήκες να κάνεις. Αυτό κάνεις.
Όλοι θα φύγουμε Γιώργο από το φόρουμ , είναι νόμος. Αργά η γρήγορα.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Giorgos-3

Well-Known Member
Ψυχαγωγία να κάθεσαι να απαντάς στον καθένα? Ψυχαγωγία να διαβάζεις ολόκληρες ώρες όλα τα ποστ και να βγάζεις τα μάτια σου στην οθόνη? Ψυχαγωγια η υπεράσπιση του Τυρκάλα?
Σορρυ αλλά εγώ την ψυχαγωγία την αντιλαμβάνομαι κάτι τις διαφορετικά.

Πλέον περισσότερο γράφεις για Τυρκάλα παρά κάνεις αυτό για το οποίο μπήκες να κάνεις. Αυτό κάνεις.
Όλοι θα φύγουμε Γιώργο από το φόρουμ , είναι νόμος. Αργά η γρήγορα.
Ε εγώ είμαι στο γρήγορα....όταν ήρθα σας βρήκα και όταν φύγω εσείς θα μείνετε....όσο διάστημα είμαι εδώ ακατάπαυστα είμαι σε δράση με τις μμ...το ξέρεις και το έχεις δει ....γράφω περισσότερο και ασχολούμαι περισσότερο από το καλοκαίρι κ μετά αν έχεις προσέξει και μπορείς να φανταστείς και τον λόγο ....καλά ώρες δεν κάθομαι και διαβάζω περιστασιακά ναι μέσα στην μέρα ....δεν υπερασπίζομαι τον γιατρό αλλά την γνώμη μου όπως επίσης έχω υπερασπιστεί και άλλους η αλλες καταστάσεις που ανέφερα και παραπάνω και τα πέρασες έτσι ....όταν μου κάνουν μια επίθεση προσωπικά πρέπει να βάζω που και που τα πράγματα στην θέση τους ...το να προσπερνάω μερικά ποστ που το κάνω συχνά αυτό η να πουλάω τρελιτσα το βλέπουν κάποιοι σαν αδυναμία έχω κτλ και πρέπει να υπερασπίζομαι τον εαυτό μου και λίγο παραπάνω δημόσια ....
 

ΛΕΣ

Active Member
Ψυχαγωγία να κάθεσαι να απαντάς στον καθένα? Ψυχαγωγία να διαβάζεις ολόκληρες ώρες όλα τα ποστ και να βγάζεις τα μάτια σου στην οθόνη? Ψυχαγωγια η υπεράσπιση του Τυρκάλα?
Σορρυ αλλά εγώ την ψυχαγωγία την αντιλαμβάνομαι κάτι τις διαφορετικά.

Πλέον περισσότερο γράφεις για Τυρκάλα παρά κάνεις αυτό για το οποίο μπήκες να κάνεις. Αυτό κάνεις.
Όλοι θα φύγουμε Γιώργο από το φόρουμ , είναι νόμος. Αργά η γρήγορα.
Tol ασχετο με αυτο το μηνυμα απλα θελω να σου απαντησω γενικα κατι για το πως κινεισαι στο φορουμ. Μοιαζεις σαν να παιρνεις της μετρητοις το τι λεει ο καθενας και περιμενεις ολοι να διορθωνουν καθε τι που λενε. Ξερουμε οτι ο Γιωργος εχει σε συμπαθεια τον Τυρκαλα και οταν διαβαζουμε σχολια του μπορουμε να το λαβουμε υποψιν μας. Ξερουμε οτι ο εκπροσωπος του Αναστασακη θα προσπαθησει οτι και αν γινει να υπερασπιστει την κλινικη κλπ κλπ κλπ. Μπορει ο καθενας εδω μεσα να κρινει τα λεγομενα του αλλου και απο τις γενικοτερες αποψεις τους και απο το μπακραουντ τους. Εσυ επιμενεις να μετρας λεξη λεξη το τι λεει ο καθενας και προσπαθεις να ειναι ολοι απολυτοι. Οταν πας να αγορασεις μια μπλουζα σε ενα μαγαζι, και η πωλητρια σου λεει σου παει παρα πολυ η συγκεκριμενη δεν ξερεις γιατι στο λεει; Καθεσαι εκει και επιμενεις μεχρι να σου πει οτι δεν στο λεει επειδη σου παει αλλα για να την αγορασεις και αν δεν στο πει επιμενεις μεχρι να στο πει;
 

Georgie

Well-Known Member
Tol ασχετο με αυτο το μηνυμα απλα θελω να σου απαντησω γενικα κατι για το πως κινεισαι στο φορουμ. Μοιαζεις σαν να παιρνεις της μετρητοις το τι λεει ο καθενας και περιμενεις ολοι να διορθωνουν καθε τι που λενε. Ξερουμε οτι ο Γιωργος εχει σε συμπαθεια τον Τυρκαλα και οταν διαβαζουμε σχολια του μπορουμε να το λαβουμε υποψιν μας. Ξερουμε οτι ο εκπροσωπος του Αναστασακη θα προσπαθησει οτι και αν γινει να υπερασπιστει την κλινικη κλπ κλπ κλπ. Μπορει ο καθενας εδω μεσα να κρινει τα λεγομενα του αλλου και απο τις γενικοτερες αποψεις τους και απο το μπακραουντ τους. Εσυ επιμενεις να μετρας λεξη λεξη το τι λεει ο καθενας και προσπαθεις να ειναι ολοι απολυτοι. Οταν πας να αγορασεις μια μπλουζα σε ενα μαγαζι, και η πωλητρια σου λεει σου παει παρα πολυ η συγκεκριμενη δεν ξερεις γιατι στο λεει; Καθεσαι εκει και επιμενεις μεχρι να σου πει οτι δεν στο λεει επειδη σου παει αλλα για να την αγορασεις και αν δεν στο πει επιμενεις μεχρι να στο πει;
Κατι τέτοια λάθη έκανα και εγω.
Ελπιζω να μην εισαι παντρεμένος !
:)
 

Alex3333

New Member
Για άλλες χώρες εκτός Ελλάδας ισχύουν πιο ακριβές τιμές γιαυτό γράφει αυτή την τιμή και ο λόγος που δύσκολα κατεβάζεις τιμή με Μάρα διότι είναι γεμάτος σε εποχές χωρίς covid αλλά κοστολογείται και παραπάνω λόγο παλαιότητας. Από την άλλη να σκεφτείς πριν ούτε 2 χρονιά η τιμή ήταν 2,50 και για τους Ελληνες.
Και με Βρυωνιδου ισάξια δουλειά θα σε κάνει Alex και με αρκετά καλύτερη τιμή τα έχω πει πολλές φορές μην διστάζετε επειδή είναι γυναικά.
Αν είσαι Κύπρο περνά από την κλινική και αν θέλεις στείλε και σε μένα φωτογραφίες να σε ρίξω ένα μάτι.

Ευχαριστώ πολύ.
θα σου στείλω μερικές φωτο μου να μου πεις την άποψή σου όποτε έχεις χρόνο. Αν τελικά κάνω την μμ, λογικά θα ζητήσω να γίνει μέσα Αυγούστου με αρχάς Σεπτέμβρη όπου έχω και διακοπές.
 
Μπλουζα