Ελλάδα vs εξωτερικό (για πολλοστή φορά)

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

tasos33

Well-Known Member
Ωπα...τι μεταμεσονυχτια "βομβα" ηταν αυτη, φιλε Γιαννη;

Ο Γιαννης, ο γυναικοκατακτητης της Ασιας, δηλωνει ανικανοποιητος;

Δηλαδη δε σου φθανουν οι Φιλιππινεζες και οι Ταϋλανδεζες, ρε απληστε γοη;

Ποιος θα ειναι ο επομενος προορισμος, ρε μπαγασα; Αφρικη ή Βραζιλια; Βαρεθηκες τις μικροκαμωμενες Ασιατισσες και θα στραφεις στο "βαρυ πυροβολικο";
Ο εραστής βόρειας Ελλάδας δε σταματάει πουθενά.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.

Georgie

Well-Known Member
Καλή φυτρω... Ε ! Ανάρρωση να εχουν τα παιδια .
 

vagosx

Well-Known Member
Πάντως μάγκες οι Pekiner, Vila και Pinto νομιζω ότι είναι πλέον και λόγω ηλικιας οι κορυφές των κορυφών. Τα αποτελέσματα τους πραγματικά είναι να τα χαζεύεις με τις ωρες, τρομερή διαχείριση δοτριας, μέγιστες φυτρώσεις, πολυ υψηλές πυκνοτητες, τρομερή φυσικότητα, τέλειες hairline, πραγματικά μπράβο τους!
 

Harris_G

Well-Known Member
Πιο πολυ σε φυτρωση/πυκνοτητα θα τους εβαζα 10΄. Σε σχεδιασμο και φυσικοτητα (κυριως στα temporal peaks) εχουν δρομο ακομα.
 

vagosx

Well-Known Member
Τώρα χάζευα κάτι temporal της Vila στο Ισπανικό forum, άσε η κοπέλα κεντάει, ο δε Pekiner νομιζω ότι σε φυσικότητα και hairline τα σπάει, στο ιταλικό φόρουμ έχει πάνω από 50 ανεξάρτητες παρουσιάσεις με φοβερά αποτελέσματα σε φυσικότητα και στην hairline.
 

Harris_G

Well-Known Member
Τώρα χάζευα κάτι temporal της Vila στο Ισπανικό forum, άσε η κοπέλα κεντάει, ο δε Pekiner νομιζω ότι σε φυσικότητα και hairline τα σπάει, στο ιταλικό φόρουμ έχει πάνω από 50 ανεξάρτητες παρουσιάσεις με φοβερά αποτελέσματα σε φυσικότητα και στην hairline.
Δε στο παιζω εξυπνος απλα εχω καει να τα παρατηρω: Αμα ειναι a priori χοντρη η τριχα δε τα φτιαχνουν ωραια.H διαφορα τους με τον Lorenzo πχ ειναι στην ακραια λεπτομερεια. Ο Lorenzo θα τις βρει τις "μωρουδοτριχες".Θα παιξει και πιο καλα με τις γωνιες.Επισης ο Lorenzo θα αντιμετωπισει αλλιως το πιο δυσκολο case. Αυτοι που λες ασχολουνται πιο πολυ με δυαροτριαρια και τουμπανιαζουν ζωνη Α. Vila Pinto ειναι σχολη Lorenzo με implanter οποτε η επιτυχια τους ειναι δεδομενη. O Kaan ειναι της αλλης σχολης "stick and place" που προσωπικα δεν εμπιστευομαι αλλα ειναι πολυ consistent σε φυτρωση/πυκνοτητα( βεβαια με peaks δεν εχει cases). Απο αυτους που αναφερεις προσωπικα μαρεσει το στυλ δουλειας του Pinto. Με βαση την ηλικια επρεπε σιγουρα να βαλεις αυτους συν De Freitas, Lupanzula και Laura απο Hattingen.
 

Aldo

Well-Known Member
Δε στο παιζω εξυπνος απλα εχω καει να τα παρατηρω: Αμα ειναι a priori χοντρη η τριχα δε τα φτιαχνουν ωραια.H διαφορα τους με τον Lorenzo πχ ειναι στην ακραια λεπτομερεια. Ο Lorenzo θα τις βρει τις "μωρουδοτριχες".Θα παιξει και πιο καλα με τις γωνιες.Επισης ο Lorenzo θα αντιμετωπισει αλλιως το πιο δυσκολο case. Αυτοι που λες ασχολουνται πιο πολυ με δυαροτριαρια και τουμπανιαζουν ζωνη Α. Vila Pinto ειναι σχολη Lorenzo με implanter οποτε η επιτυχια τους ειναι δεδομενη. O Kaan ειναι της αλλης σχολης "stick and place" που προσωπικα δεν εμπιστευομαι αλλα ειναι πολυ consistent σε φυτρωση/πυκνοτητα( βεβαια με peaks δεν εχει cases). Απο αυτους που αναφερεις προσωπικα μαρεσει το στυλ δουλειας του Pinto. Με βαση την ηλικια επρεπε σιγουρα να βαλεις αυτους συν De Freitas, Lupanzula και Laura απο Hattingen.
Είχα την εντύπωση ότι κ ο Pekiner δουλεύει με implanters όπως ο Lorenzo...
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Δε στο παιζω εξυπνος απλα εχω καει να τα παρατηρω: Αμα ειναι a priori χοντρη η τριχα δε τα φτιαχνουν ωραια.H διαφορα τους με τον Lorenzo πχ ειναι στην ακραια λεπτομερεια. Ο Lorenzo θα τις βρει τις "μωρουδοτριχες".Θα παιξει και πιο καλα με τις γωνιες.Επισης ο Lorenzo θα αντιμετωπισει αλλιως το πιο δυσκολο case. Αυτοι που λες ασχολουνται πιο πολυ με δυαροτριαρια και τουμπανιαζουν ζωνη Α. Vila Pinto ειναι σχολη Lorenzo με implanter οποτε η επιτυχια τους ειναι δεδομενη. O Kaan ειναι της αλλης σχολης "stick and place" που προσωπικα δεν εμπιστευομαι αλλα ειναι πολυ consistent σε φυτρωση/πυκνοτητα( βεβαια με peaks δεν εχει cases). Απο αυτους που αναφερεις προσωπικα μαρεσει το στυλ δουλειας του Pinto. Με βαση την ηλικια επρεπε σιγουρα να βαλεις αυτους συν De Freitas, Lupanzula και Laura απο Hattingen.

Προσωπικά νομίζω ότι έχει ξεφύγει λίγο η κατάσταση στην Ιβηρική χερσόνησο και έχει γίνει πλέον show game. Ντουντες, επίδειξη για την επίδειξη, τρέλα πράγματα. Αυτό γίνεται όταν η προσφορά μεγαλώνει και η ζήτηση πέφτει.
 

Harris_G

Well-Known Member
@CVIAL Κατι που ηθελα να σε ρωτησω εδω και καιρο (και φυσικα οποιον εχει αποψη). Απο Hasson ανεβαζουν και dense-pack και επισης οπως τα ονομαζουν αυτοι "ultra dense-pack" περιστατικα. Εχω δει σε περιστατικα σαν εμενα που ειμαι για 2500-2900 να βαζουν κατι 4300κλπ. Απο ενα προχειρο ψαξιμο που εκανα δε βρηκα ακριβως αυτο που ηθελα αλλα ενα παρομοιο. Εδω μιλαμε για 1500 μαξ. Πως δλδ βαλανε 3400 σε τετοιο pattern? Εχεις καποια εξηγηση απο τη στιγμη που μιλαμε για 50αρες πυκνοτητες μαξ ως golden standard;
 

Συνημμένα

  • hasson.png
    hasson.png
    988.6 KB · Προβολές: 60

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Η επιφανεια δεν ειναι μικρη μιλαμε για περιπου 75cm2 (εγινε και κατέβασμα hairline και οι κρόταφοι είναι πολύ μεσα), αρα γυρω στα 55g. Εχω δει απο erdo live 60g σε μεγαλυτερη επιφάνεια. Δεν είναι κάτι που δεν γίνεται.
 

hijikos

Active Member
χρονια πολλα καλη χρονια σε ολους. cvial απο ποσα g/cm2 και πανω αρχιζει να φαινεται ενα κεφαλι πυκνο.
 
Μπλουζα